Na akkor képregényes és játékos vonatkozású ajándékok, amiket én adtam, avgy kaptam, elég hosszú sor lesz (mivel bátyám is képregény fan).

Bátyámnak vettem egy Dark Knight Returns tpb-t, és egy Metal Gear Soid figurát, tőle kaptam egy Ghost Busters figurát, és a Vasember rajzfilmet DVD-n.
Szüleimtől Kaptam Watchmen DVD-t, egy Devil May Cry-os felsőt, egy Digitális Festészet című könyvet (ennek Kaine örülhet a legjobban).
Hirtelen ennyi jutott eszembe, ami összefüggésben áll a témával.