Szavazás

Melyik Pókember sztorit olvasnád legszívesebben magyarul könyvben?

Klasszikus Lee-Romita időszak
Jean DeWolff halála
Kozmikus kalandok
Klón sztori

Szerző Téma: Pókember (Kingpin-kötetek)  (Megtekintve 321408 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

beyond NYh

  • Közönséges bűnöző
  • *
  • Hozzászólások: 5
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #340 Dátum: 2007. December 28. - 13:07:17 »
Látom a  :spidey: - t rendesen kiveséztétek   :lol: ,a holtak között-(e)t még nem olvastam el,de megvettem  ;D és gondolom ez a lényeg :hehe:  Amúgy az új BA hogy fogyott eddig?Jobban mint a Káosz? Sztem *ott jó sztori!!!MÉG!!MÉG!!!! így ,hogy már megvan a jövőévi terv a  kiadványokat illetően,kérdem én,hogy tervben van még az ,hogy külön jelenjen meg Prédikátor vagy Y kötet?Mert néha jó lenne  majd egy kis pihenő pókfej mellett :-[  :o

   

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #341 Dátum: 2007. December 28. - 15:37:22 »
Még egyáltalán nem tudom hogy fogyott az ÚBA, nem kaptam róla még jelentést. Csak a könyvlisták alapján tippelek, hogy a Káosz picivel jobban fogyott, de aztán lehet, hogy jól meglepődök majd, mert mégis a Kitörés volt a jobb...
Az Y és  prédikátor sorsa nagyon erősen függ az év végi eladásoktól. Ha nem lesz valami nagyon pozitív változás benne, akkor jövőre még nem folytatódhatnak azok a sorozatok, csak még később.

beyond NYh

  • Közönséges bűnöző
  • *
  • Hozzászólások: 5
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #342 Dátum: 2007. December 28. - 19:35:39 »
Értem,hát,én itt nyiregyen mindent megteszek  a "fogyás" érdekében  :hehe:
Amúgy király lett a pókember!!!Itt főleg a minőségre gondolok,gyönyörő.A forditás is kafa,a "kijössz játszani" szöveg keselyűtől emlékeztetett a pókember 1-re,ott manó mondta ugyanezt  :P + köszi a számozást.  Szal jó volt az egész.  :kingpin:

Dr Manhattan

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 269
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #343 Dátum: 2007. December 29. - 00:37:03 »
Végre még egy Nyíregyi fan,rajtam kívül! :D Isten hozott! :D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #344 Dátum: 2007. December 29. - 09:56:56 »
Szabolcs az Isten... ;D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

beyond NYh

  • Közönséges bűnöző
  • *
  • Hozzászólások: 5
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #345 Dátum: 2007. December 29. - 12:19:26 »
Azta!!öcsém  :D nemleszünk egy kicsit túl sokan?  ;)

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #346 Dátum: 2007. December 29. - 16:21:27 »
Tenyleg Kaine, a logok milyenek lesznek??
En nagyon orulnek, ha nem csak a klasszikusoknal, hanem az ujjaknal is vissza valtanal a regi logora. Elvegre a mostani Amazing cimen is vissza jon. Vagy hogy tervezed?? (fogadjunk, hogy mas lesz a klasszikusoknak es az ujjaknak)

De semmikepp se az legyen, ami az MKSP-nek van!!
Meg milyen lenne, ha a regi logot mi is at tudnank irni csodalatos helyett Szenzaciosra, meg kozkedveltre, attol fuggoen, melyik sorozatbol valogatunk?? :oh: :oh:

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #347 Dátum: 2007. December 29. - 16:23:40 »
Ha jól tudom, akkor a logókba a Panini is beleszólhat. Emlékszünk, hogy a BA könyv borítójával is mennyit vacakoltak.

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #348 Dátum: 2007. December 29. - 17:21:00 »
Igen? En nem emlekszem. Csak a Marvel logo elhelyezesere. :P

Egyebkent azt nem ertem, Harry hogyan tert vissza??

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #349 Dátum: 2007. December 29. - 17:31:16 »
Egyebkent azt nem ertem, Harry hogyan tert vissza??
Hova tért vissza??  :headscratch:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #350 Dátum: 2007. December 29. - 17:32:13 »
Nem tudom a logókat, hisz még majdnem egy év, mire elérünk addig, hogy megjelenjen. Feleslegesnek tartom ennyire előre aggódni ilyesmin. Mindent a maga idejében.  ;)
A régi Csodálatos Pókember logó a Semicé, bár lehet, hogy már nem használják. Majd meglátjuk. Szenzációs, meg ilyesmi biztosan nem lesz. A MKP logója nekem tetszik, és megfelelően klasszikus is.

Ati

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 256
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #351 Dátum: 2007. December 29. - 17:48:03 »
A logókkal nem vacakolt a Panini, csak a Marvel-logót nem lehetett beépíteni a mi kis sorozatcímünkbe (Marvel Könyvek). De ez nekem is eszembe juthatott volna.  :roll:
Pók-címrajzok: Ha rajtam múlik, mindig az a logó fog szerepelni a borítón, amelyik az eredetin is van. Tehát, ha folytatódik A Hihi Pók (aminek nemt'om mi lesz a címe), akkor az. (Csak kicsit átdolgozom a hosszú ó-ját, mert sztem az... nem a legjobb.) Ha a régi csodálatosra váltanak, akkor pedig az lesz rajta. Szerencsére az előzőt is el tudtam kérni az Adoc-Semictől (és még Petshoptól is) az MK-ra, nem lesz ez másképp ennél sem. (Mák, hogy ott is dolgozom ;))

kaine: A régi csodálatost már csak akkor használják, amikor az amcsin is az van a különszámokban. Nagyon helyesen! Legutóbb a Sikolynál.  ;)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #352 Dátum: 2007. December 29. - 17:54:43 »
Hát, én például nem szeretném látni a HihiPók logóját a könyvemen, az annyira nem tetszik. És semmiképpen se szeretném, hogy különböző logók legyenek, amikor különböző címeket adunk ki, hisz állandóan különbözőket fogunk kiadni! Bután nézne ki, ha minden Pókkönyvem másképp nézne ki. Én szeretném, ha megmaradna a jelenlegi, váltakozva a régi semicesssel, vagy valahogy így.

Ati

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 256
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #353 Dátum: 2007. December 29. - 19:28:25 »
Azért valahogy meg kell különböztetni a sorozatokat. Nem lenne jó összemosni A hihi Pók folytatását az egyéb kötetekkel. Gondoljunk csak a semices különszámokra.  ;) A hihinek lenne egy állandó logója meg a továbbiaknak... nem sok ez. Vagy ezt írtad te is?  ;D Ráadásul csak 3 logó van (ha jól számolom), tehát nincs nagy választék... De tényleg ráérünk még vele.

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #354 Dátum: 2007. December 29. - 20:14:48 »
Nem tudom a logókat, hisz még majdnem egy év, mire elérünk addig, hogy megjelenjen. Feleslegesnek tartom ennyire előre aggódni ilyesmin. Mindent a maga idejében.  ;)
Nem, mert a boritokat is ugy rendelted, hogy nem tartottal "kozvelemeny kutatast" :twisted: :twisted:

Nem, cseppet se klasszikus. En a falra maszok ettol a logotol. Szoval csak azert se! Jo lenne a Semikes
A logo lehetne azonos az uj es a regi sztoriknal is, csak az eloljaro mas. a regieknel pl.: Klasszikus.


kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #355 Dátum: 2007. December 29. - 20:53:02 »
Nem tartottam közvélemény kutatást, mert határozott elképzeléseim voltak.
Ati, szerintem felesleges megkülönböztetni a sorozatokat addig, amíg nem ugrálunk az időben. A Semic se nevezte át a Csodálatost, amikor áttértünk a Webre, vagy a Spectacularra.  ;) Szerintem az nagyon feleslegesen zavaró lenne azoknak elsősorban, akik nincsenek tisztában a külön sorozatokkal. Lesz egy mai cím és egy klasszikus cím. Egy harmadik már csak bonyolítaná a dolgokat ("Most akkor melyik melyikkel van párban? Mi mi után következik? Miért neveztétek másképp, amikor a történetnek a folytatását adtátok ki?, stb). Nem beszélve a crossoveres cuccokról, amikből van jócskán, ott mi lenne a címe?  ;)

Ati

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 256
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #356 Dátum: 2007. December 29. - 21:07:12 »
Ööö... szerintem másról beszélünk. Én a címrajzok különböző változatairól beszéltem, nem a címekről. Bár nem tudtam, hogy akarod folytatni, de az Amazing legyen Csodálatos, persze! Kicsit fura volt annak idején a másik cím, bár érthető. A hihetetlen egyébként is Hulk jelzője...  8) volt addig. Akkor milyen címen fog futni az ex-Csodálatos és ex-Hihetetlen? Újra Csodálatos? Mert az lenne jó. Viszont aki nem tájékozott, nem tudja, hogy ez a Hihetetlen folytatása... áhhh hagyjuk...  :lol:

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #357 Dátum: 2007. December 29. - 21:24:37 »
Hihetetlenül Csodálatos(an hosszú című) Pókember? ;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #358 Dátum: 2007. December 29. - 21:26:35 »
Ja, értelek, Ati. Akkor nem gond, egyetértünk.  :D

Akinori

  • Közönséges bűnöző
  • *
  • Hozzászólások: 2
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #359 Dátum: 2007. December 30. - 00:09:08 »
Sziasztok.
Nem gondolom hogy nagy beleszólásom lenne a dologba de őszintén szerintem a Hk-n szereplő jelző nélküli logó lenne a legjobb. a hihi-hez.
Vagy szerintem  lehetne a specta vagy amazing logó csodálatossal, hihetetlennel. Persze a döntést rábízom a profikra. : )
Egyelőre viszont el kellene odáig jutni, bárcsak ez lenne az egyetlen gondotok az egésszel. : )
hali.