Szavazás

Melyik Pókember sztorit olvasnád legszívesebben magyarul könyvben?

Klasszikus Lee-Romita időszak
Jean DeWolff halála
Kozmikus kalandok
Klón sztori

Szerző Téma: Pókember (Kingpin-kötetek)  (Megtekintve 322645 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #760 Dátum: 2008. Október 21. - 12:07:54 »
Nem osztjuk, de időnként adok Atinak, mert jól csinálja.  :D

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #761 Dátum: 2008. Október 21. - 13:22:53 »
Idézet
Nyilván a fiatalabbak kapják fel a zrín a fejüket,

Szóval én a 21 évemmel fiatalabb vagyok? Ezt közöld már azzal a szomszéd sráccal is, aki vasárnap lecsókolomozott és ezzel mérhetetlen károkat okozott a lelki világomban... :( Amúgy én sem azt mondom, hogy baj van ezzel a zrí-vel, csak elsőre nekem kicsit furi volt. De legalább én is tanultam valami újat. :D

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #762 Dátum: 2008. Október 21. - 13:32:34 »
Engem már 19 évesen lecsókolomoztak.  :stupid: Szerintem a zrí egyáltalán nem volt fura, főleg ha ismered azt a kifejezést, hogy zrikálni, vagy zrikálás.
http://www.kislexikon.hu/zrikal.html
Nem egy mai keletű szó pedig. Én már 15 éve is sokat hallottam.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #763 Dátum: 2008. Október 21. - 15:27:25 »
Engem már 17 évesen lecsókolomozott egy kisgyerek, pedig szerintem még most sem nézek ki idősnek. A zrít pedig én sem hallottam még soha, biztos fennakadtam volna rajta, mikor olvasom a kötetet.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #764 Dátum: 2008. Október 21. - 16:59:41 »
Zrít én se hallottam, de ha eljutok odáig, hogy elolvassam, majd mondom, hogy értettem-e. Engem is 17 évesen csókolomoztak le. :)

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #765 Dátum: 2008. Október 21. - 17:30:17 »
A képregényolvasók korán vénülnek. Tomi a következő Kingpin kiadvány mellé tehetnél egy kis ajándékot is. Egy levél cavinton minden vásárlónak, hogy ne felejtsék el megvenni a következőt is.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #766 Dátum: 2008. Október 21. - 17:46:29 »
Azzal viszont nüvelnénk a kockázatát annak, hogy elfelejti, és a saját dobozát is odaadja valakinek. :)

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #767 Dátum: 2008. Október 21. - 17:57:23 »
a képregény olvasók szerintem inkább örökifjúk. :) Szóval a köv kingpin kiadvány mellé is legyen egy pókemberes koronglövő inkább ajándéknak... vagy kavingtonlövő, hogy Ben is örüljön. :D
This is a joke. A real practical Joke.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #768 Dátum: 2008. Október 21. - 22:07:45 »
Á, csak elfelejtené, hogy kell kilőni.  ;D
Én még egy régi Pajtás magazinban megjelent Pifben olvastam a ZRIt. Herkules mondta, hogy "akkor nagy zrit csinálok".

Ati

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 256
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #769 Dátum: 2008. Október 22. - 00:57:04 »
Pedig a Secret Warban sincs nagy mozgástér. Pókit szerintem Bendis egy pöttyet túúúúl komornak ábrázolta (ha őt teleszórod poénokkal ott is, ahol nem volt, attól lehet, hogy még jobb is lesz az egész) ... De pl. Kapi meg iszonyat mereven viselkedik az egész sztori alatt (jogosan is), nála nem nagyon lehet mit brillírozni. Netán még Fury, neki aztán lehet laza hiperkemény kommandós szövegeket adni a szájába, legalábbis én hajlamos vagyok rá. ;D
Valóban: Fury és a kapi elég merevek, ridegek, nekik a csak kimért szövegek jutottak. A közkedvelt hálószövőre rátettem egy lapáttal, de eredetileg is jók vannak sztem. Bendis remekül ért a dialógokhoz. Van benne két SHIELD-ügynök, akiket kicsit karikíroztam. Lény még egy frankó figura, neki és Johnnynak jutottak még jó szövegek, kár hogy rövid a színrelépésük. Amúgy az egész sztori baromi jó, talán a vége lett kicsit sablon, de addig hibátlan!
Jaaaj, és most jut eszembe még Rozsó...! A repülős jelenet valami betojás!
Na... elcsitulok, mielőtt kitárgyalom az egészet...!  :stupid:  ;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #770 Dátum: 2008. Október 22. - 16:29:58 »
Na srácok, ma kiderült valami nem várt dolog. :) A Pókemberből a börzén mégse fogyott kevés.  ;D Ma vittem ki az új könyveket a Delta Visionnek, és kiderült, hogy az egyik csomag, amit HP-ként tartottam nyilván, a venomos volt.  :surp: Ami annyit jelent, hogy 40-nel több fogyott a Pókemberből, mint amennyit előzetesen hittem, és bár még így is alulmarad az Õrszemnek, de így már csak mindössze 9 darabbal.  ;D

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #771 Dátum: 2008. Október 22. - 16:38:01 »
Igazán nem akarok vészmadár lenni, de szerintem az új BA sokkal jobb mint a HP. Ha ezt vesszük alapul, akkor ez a különbség csak nőni fog.
De kívánom neked ne így legyen.
This is a joke. A real practical Joke.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #772 Dátum: 2008. Október 22. - 16:52:10 »
Ebben az esetben nekem volt igazam a fogyás megtippelésénél. :D

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #773 Dátum: 2008. Október 22. - 17:30:14 »
Én arra számítottam, hogy az Õrszem jobban fog fogyni, és az úgy látszik be is jött. Viszont a másik könyv sikerének is természetesen nagyon örülök. Hiába is, Pók kell a népnek. ;D

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #774 Dátum: 2008. Október 22. - 19:31:20 »
Ez szerintem is jó hír, a kettő közül nekem is az Õrszem tetszett jobban. De a Pók is király volt. :)

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #775 Dátum: 2008. Október 22. - 22:11:30 »
ma megjött nekem is a Hihi meg a Sentinel. (meg pár extra, Watchmen, Sárga rohadék stb hmmm fincsi kis csomag)

majd valamikor elolvasom , de lehet hogy csak majd 1x lesz, pl a madárijesztős batman meg a SinCity 2 is lassan fél éve ott csücsül  :o

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #776 Dátum: 2008. Október 23. - 11:29:03 »
Akkor itt az ideje egy olvasás-maratonnak a részedről! ;D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #777 Dátum: 2008. Október 23. - 14:55:02 »
Ez az elszámolás igazán jó hír. :)
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #778 Dátum: 2008. Október 23. - 15:33:46 »
Akkor itt az ideje egy olvasás-maratonnak a részedről! ;D
Pfff, az nekem 20 Marvel Extra és 30 Superman & Batman. :lol:
Azért egy ilyen több száz darabos Kingpinstócot megnéznék!  Persze kaine-nek felemás látvány, hogy mindegyik ugyanaz és neki ezt el kell adnia, de egy kívülállónak igencsak szívmelengető látvány lehet.
Hátmégha az a stóc nem egyforma, hanem különböző képregényeket jelentene! Pár évtized, és lesz olyanunk is.  :lol:
én már nyitottam is egy külön KINGPIN ( papucsot ) olyan karton irattartót  ;)
Szerintem könyveket nem illik irattartóban tárolni, és a zacskóra sincs semmi szükség. Nem sárgulnak ezek, ha meg mégis, a kor nem szégyen. Szóval szerintem pakold ki a könyveidet, és fel a polcra velük. Igazán szép látvány, és a gerinceket is tisztán látod. Szóval... ;) ;D
Nem, 23-tól 26-ig. A 27 egy különálló történet volt, még vicces is, de a rajza nagyon gyerekesre sikeredett, sajnos. Szerettem volna mögé egy plusz történetet, a Spider-Man sorozatból, de azt nem engedték. Õk is javasolták, hogy esetleg a 27-et engednék helyette, de azt meg én nem akartam, annyira nem illene ide. Amit én akartam, az se illene ide, de az volt annyira vicces, hogy ne legyen probléma.
Ám, meglátjuk, menyire fogy majd ez a kötet, hátha újragondolom a jövő évi kiadási tervet és mégis megpályázom azt a sztorit is. Ugyanis, ha össze akarom kötni a Hihetetlen Pókember füzetsorozatot a könyveimmel, a Spider-Man sorozat tökéletes lenne hozzá - már csak azért is, mert párhuzamosan futottak együtt az Amazinggel.
És az melyik is lenne? Jenkinses? Tippelhetek? Ez az? http://samruby.com/Spider-Man/spid148.htm
Mégse a 26-os lesz hátul, mert pont azt nem küldték el nekem. Az Eiffel-tornyos lesz ott végül.
Pffff. Amikor börzén megláttam, hogy hátulra is került egy borító, igazán elszomorodtam, hogy nem a csókolózós az. De így már értem, miért nem az. Pedig annyira megható volt. :'( :'(


A Kötetet egyébként még nem olvastam, de a rajzokról már most tudok véleményt alkotni. Pont az ilyen rajzolókat nem szeretem. Jellegtelenek, nincs stílusuk, és még a panelkezelése is nagyon idegesítő, ide-oda dobálja a kockákat, mintdenféle tudatosság nélkül. Persze, én ezt edig is tudtam, de akkor is.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #779 Dátum: 2008. Október 23. - 15:39:38 »
És az melyik is lenne? Jenkinses? Tippelhetek? Ez az?
Nem talált, de amit beidéztél, abban benne van, hogy a 27-es.  :D
Nekem tetszik eléggé az új HihiPók rajzoló.