Szerző Téma: Peter Parker Pókember  (Megtekintve 673379 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #400 Dátum: 2012. Május 24. - 17:57:11 »
 Hát,kösz mindent kaine!!!
:ugral: :kingpin: :kingpin2:


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #401 Dátum: 2012. Május 24. - 21:52:41 »
Alighanem júniusban.

Cardas

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 20
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #402 Dátum: 2012. Május 24. - 23:33:44 »
Kérdezném, hogy aki nem fizet elő, az is hozzájuthat a számokhoz valahogy (pl. készlet erejéig az oldalról megrendelni)?
Amúgy nagyon örülök a hírnek, ez az év nagyon gazdag lesz ám képregényekben!  :kingpin:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #403 Dátum: 2012. Május 24. - 23:49:33 »
Igen, meg lehet majd rendelni innen is valahogyan.

Drake

  • Vízember
  • *
  • Hozzászólások: 188
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #404 Dátum: 2012. Május 30. - 09:34:07 »
Fekete Macskával. :)
Nagyon-nagyon érdekel a dolog :)
Szeretnék előfizetni, de száz éve nem rendeltem újságot. Arra gondoltam, hogy a munkahelyemre kérném, akkor nem gyűrnék bele a postaládába (a postás ált. felhozza a rendelt cuccokat - azt hiszem, nincs is postaládája a cégnek  ;D). Van esetleg valakinek ilyen melós-rendelős (:)) tapasztalata? Roppant allergiás vagyok az újság kinézetére, boltban is képes vagyok többet is átnézni a legjobbért :).

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #405 Dátum: 2012. Május 30. - 10:00:55 »
Mindent a melóhelyre szoktam rendelni, bár én nyomtatott termékből általában keménytáblás köteteket szoktam venni, amit eleve nehéz belepréselni egy postaládába (bár Szegeden ez kétszer előfordult...). Cégnév esetén a borítékon mindig nagyobb esélye van az ép szállítmány megérkezésének, ezt maguk a postások is bevallják.

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #406 Dátum: 2012. Május 30. - 10:26:30 »
Tényleg, tudna valaki segíteni? Mivel már kétszer is megjártam, szeretném, ha csak értesítőt küldenének az előfizetett cuccokról. Voltunk postán, ott azt mondták, hogy ők továbbadják egy hírlapkiszállítónak vagy minek az Orczy téren, de nevet nem mondtak és a neten nem igazán találtam ilyet. Most csak le akartak rázni és menjünk vissza a postára, vagy tényleg egy külön cégnek kell szólni?

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #407 Dátum: 2012. Május 30. - 10:48:21 »
Nem, postán kell kérni, hogy a küldemények postán maradók legyenek. De külön nem lehet mondani, vagy minden a postán marad, vagy mindent megpróbálnak kivinni.

Drake

  • Vízember
  • *
  • Hozzászólások: 188
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #408 Dátum: 2012. Május 30. - 12:02:36 »
általában keménytáblás köteteket szoktam venni, amit eleve nehéz belepréselni egy postaládába (bár Szegeden ez kétszer előfordult...).
Na, pont ez a bajom, én is jártam már úgy, hogy a keménytáblás könyvet a marha nagy kartoncsomagolással együtt beerőltette a postás a ládába :(. Szerencsére nem lett semmi baja, de nagyon meglepődtem, hogy belefért.
Cégnév esetén a borítékon mindig nagyobb esélye van az ép szállítmány megérkezésének, ezt maguk a postások is bevallják.
Akkor megpróbálom, köszi az infot.

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #409 Dátum: 2012. Május 30. - 12:24:37 »
A feladó tudja úgy feladni , hogy postán maradó legyen. Minden mást megpróbálnak kiszállítani.

D-TOX

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 761
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #410 Dátum: 2012. Május 30. - 13:57:48 »
Tényleg, tudna valaki segíteni? Mivel már kétszer is megjártam, szeretném, ha csak értesítőt küldenének az előfizetett cuccokról. Voltunk postán, ott azt mondták, hogy ők továbbadják egy hírlapkiszállítónak vagy minek az Orczy téren, de nevet nem mondtak és a neten nem igazán találtam ilyet. Most csak le akartak rázni és menjünk vissza a postára, vagy tényleg egy külön cégnek kell szólni?


Utána kell járnod, hogy mely postára lehet postán maradóra kérni a leveleket/csomagot. Nálunk Szegeden, csak a főpostára lehet. Megkérdezed, hogy mi legyen a címzés a levélen...
Pl.:
Kis Tamás
POSTÁN MARADÓ
SZEGED 1. SZÁMÚ POSTA
6701

A címzettnek meg ezt a címet adod meg, s akkor a Postahívatalban veheted át a küldeményeidet, ugyanúgy, mintha ajánlott vagy hivatalos levelet kaptál volna, s épp nem voltál otthon.
Viszont értesítést nem küld a posta, hogy leveled érkezett, hanem neked kell találomra bemenned, hogy megérkezett-e a küldemény a nevedre...ha igen, személyi igazolvány és lakcímkártya kíséretében átveheted.

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #411 Dátum: 2012. Május 31. - 16:28:41 »
Értem, köszönöm a segítséget. ;) Asszem akkor minden a postán marad, az én nevemre elég kevés dolog érkezik. :) Ez ugye egy ingyenes szolgáltatás egyébként?

D-TOX

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 761
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #412 Dátum: 2012. Május 31. - 16:39:50 »
Igen (legalábbis még jelenleg az...bár a nevében már benne van az "adó"...úgyhogy ki tudja).

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #413 Dátum: 2012. Május 31. - 16:44:03 »
Ok, akkor utánanézek majd. Még egyszer köszönöm. ;)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #414 Dátum: 2012. Június 06. - 11:26:25 »
Nagyjából 1 napra vagyunk a Peter Parker Pókember indításától!  :poklog: :poklogo: :blackcat: :smbike: :egypt: :building-spidey:

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #415 Dátum: 2012. Június 06. - 11:29:09 »
Király. :)
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

MarvelFan

  • Puma
  • **
  • Hozzászólások: 330
  • igazságosztó
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #416 Dátum: 2012. Június 06. - 11:35:07 »
Nagyjából 1 napra vagyunk a Peter Parker Pókember indításától!  :poklog: :poklogo: :blackcat: :smbike: :egypt: :building-spidey:
Ez azt jelenti, hogy hamarosan küldhetjük az előfizetési igényeket?

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #417 Dátum: 2012. Június 06. - 11:43:48 »
Hamarosan megcsappan a pénzünk.  :D
Nagyon jó hír !!!!

zsolt1014

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 43
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #418 Dátum: 2012. Június 06. - 15:02:15 »
Már én is nagyon várom!

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #419 Dátum: 2012. Június 06. - 16:46:43 »
Hihetetlen, hogy mikor pocsék napom van, kaine mindig akkor áll elő az ilyen hírekkel. Már nagy ívben tekerek a főnökömre, hisz jön az új Póki! :kingpin: :ugral: :clap: :gwen: :blackcat: :kingpin2: :spideyhun:
Újfent csak annyit kívánnék, hogy addig legyen Kingpin kiadó ilyen pöpec megjelenésekkel, míg Mary Jane-nek tartós arachnophobiája nem lesz. ( Remélem ilyen még nem volt neki.... ) :D


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS