Szerző Téma: A Bosszú Angyalai  (Megtekintve 405022 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #260 Dátum: 2007. Október 15. - 21:52:01 »
Így igaz!  :D

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #261 Dátum: 2007. Október 15. - 22:30:52 »
Hát akkor nem kellett csalódnom a magyar képregényrajongókban. :D És most olvasom, hogy a MK Spider-Man decemberben fog megjelenni az új BA könyvvel. :surp: Ez remek hír. :oh:

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #262 Dátum: 2007. Október 15. - 22:32:48 »
Csak amíg ott lébecoltam, bontott kaine vagy három vadonatúj negyvenes pakkot, szóval elég keményen vitték. Tony azt írta a Kneten emékeim szerint, hogy valószínűleg ez lett a sláger.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #263 Dátum: 2007. Október 15. - 22:37:41 »
Aláírom, szerintem is ez volt.  :D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #264 Dátum: 2007. Október 15. - 23:48:43 »
Nah, legalább ezzel belenyúltál a tutiba. Ennek duplán örülni kell, mert legalább így a BA kompenzálja a Vertigot valamennyire(úgy gondolom :headscratch:) és jó esélyünk van még pár finom kiadványra...talán egy Child Withinre is. ;D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #265 Dátum: 2007. Október 16. - 15:53:30 »
Ez a pisztolyos AK iszonyú hülyén néz ki... nagyon erőltetett. Én sem értem, miért kell ennyire ragaszkodni egy ennyire idejétmúlt karakterhez. Na jó, valószínűleg az eladások miatt... nade akkoris, ez így röhejes. :roll:

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #266 Dátum: 2007. Október 16. - 17:17:54 »
Szerintem is felesleges, főleg azért, mert több havi lóvémat tenném fel rá gondolkozás nélkül, hogy a régi még igen sokat fog szerepelni, de a feltámdására is fogadni mernék.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #267 Dátum: 2007. Október 17. - 22:47:19 »
Nah, legalább ezzel belenyúltál a tutiba. Ennek duplán örülni kell, mert legalább így a BA kompenzálja a Vertigot valamennyire(úgy gondolom :headscratch:) és jó esélyünk van még pár finom kiadványra...talán egy Child Withinre is. ;D
Igen, a néhány feltétel közül ez az első a CW-re (jé, a Marvelnél mindennek CW a rövidítése?), hogy ez jól fogyjon. Amennyiben ez és a folytatás király lesz, plusz a 3 MKSM is, akkor szerintem a CW lehet a következő Kingpin sztori.  ;)

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #268 Dátum: 2007. Október 18. - 09:50:20 »
Azért egy hasonlóan nagy reklámkampány nem fog ártani majd az ÚBA előtt - lehetőleg nagyon kiélezve Pókira - mert nem lepődnék meg, ha pár mezei olvasó megrettent volna ettől a könyvtől. Megpróbáltam úgy nézni, mintha tényleg csak most hallottam volna róluk először, és úgy bizony elég kusza a sztori, ez elrettentő lehet. Csak gondoltam azért ezt is megemlítem, ha már relatíve ilyen közel a következő rész.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #269 Dátum: 2007. Október 18. - 13:08:52 »
Hát ööö én megmondom őszintén, hogy az első BA sztori, amit a Marvel extrás dolgok után olvastam az ez volt...és eléggé érthető volt szerintem. És élvezetes...egyedül azt nem értettem, hogy Vízióval az a dolog akkor hogy is voltpontosan...
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #270 Dátum: 2007. Október 18. - 14:23:39 »
Hát igen. Úgy látszik Pókival minden eladható itthon.  :D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #271 Dátum: 2007. Október 18. - 16:10:51 »
Én egyedeül attól tartok, hogy azt hiszik, Pókember főszereplő, aztán alig van benne, ezután nem hiszik el, hogy az ÚBA-ban tényleg főszereplő lesz.
Víziót Ultron csinálta régen, hogy nekimenjen a BA-nak, de átállt. Most kiderült, hogy belerejtett egy programot, ami most aktiválódott, és Vízió tehetetlenül ugyan, de újra a BA életére tört.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #272 Dátum: 2007. Október 19. - 21:23:46 »
Nekem is nagyon tetszett a Bosszú Angyalai kötet, egyszerűen gyönyörű! A történet is tök jó. Főleg Vasember tetszett, olyan páncélt akarok én is! ;D ;D Eddig is vártam már a NA-t, de ezek után már nagyon. ;D Az MKSM-et szintén! Szerintem is belenyúlt a tutiba kaine ezekkel a kiadványokkal! ;)
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #273 Dátum: 2007. Október 19. - 23:18:23 »
Épp most néztem át a beírt ÚBA-t. Vannak benne jó poénok, hangulatos az egész, és szép!  :D

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #274 Dátum: 2007. Október 20. - 07:45:53 »
Méghozzá nagyon. Nem is tudom mikor fordult elő utoljára hogy annyira vártam a folytatást mint mikor először olvastam az ÚBA-t. Annyiban szerencsém volt hogy már több részt is felraktak így több dózist is bevehettem egyszerre.   :D

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #275 Dátum: 2007. Október 20. - 08:19:46 »
Én egyedeül attól tartok, hogy azt hiszik, Pókember főszereplő, aztán alig van benne, ezután nem hiszik el, hogy az ÚBA-ban tényleg főszereplő lesz.
Én azért annyira nem aggódnék miatta, akik olvasták a Csodálatos Pókemberbe bekerült írásodat az Angyalokról, azok tudni fogják, hogy nem így van. Ott azért jól el lett mondva. Viszont azért jó lett volna ha az ehavi Hihetetlen Pókemberbe is bekerült volna a könyv reklámja.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #276 Dátum: 2007. Október 20. - 10:36:02 »
Én csak azt furcsállom, hogy ha egy sztoriban Pókember csak mellékszereplő, akkor mindig egy nagyszájú ficsúr semmit sem értő, de mindenbe belepofázó hülyegyerekként van feltüntetve, ezt éreztem a KÁOSZ-ban is.

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #277 Dátum: 2007. Október 20. - 10:55:05 »
Én csak azt furcsállom, hogy ha egy sztoriban Pókember csak mellékszereplő, akkor mindig egy nagyszájú ficsúr semmit sem értő, de mindenbe belepofázó hülyegyerekként van feltüntetve, ezt éreztem a KÁOSZ-ban is.

Egyetértek  :(

És ami a legdöbbenetesebb hogy a pókösztöne is elnémul... Simán szólnia kellett volna pár rázósabb résznél előre a csapatnak ehelyett ő is mindig meglepődik, lehet AmKap egója elnyomja Petey pókösztönét is ?
« Utoljára szerkesztve: 2007. Október 20. - 10:57:56 írta Silver »

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #278 Dátum: 2007. Október 20. - 11:45:44 »
Idézet
lehet AmKap egója elnyomja Petey pókösztönét is ?
:lol: :lol: :lol:
Van benne valami...végülis az ilyen kötelezően ott kell lennem, beugrós szereplőknél mindig így van, hogy ráhúznkabegy sablont és annyi. PÓki mindig a poénkodó ugrabugra mitugrász, vagy pl. Logan meg mindig a mogorva, büdös, "mindenkit le akarok kaszabolni" emberke.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Dr Manhattan

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 269
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #279 Dátum: 2007. Október 20. - 14:12:55 »
Szerintem is.Mint pl a mostani ulti-x-menben:először Rozsi,aztán meg Fenegyerek ugatja le minden közbeszólását