Szavazás

Kit kedveltek a legjobban a Pók-mellékszereplők közül?

May néni
Flash Thompson
Mary Jane
Betty Brant
Fekete Macska
J. Jonah Jameson
Robbie Robertson
Glory Grant

Szerző Téma: Spider-Man (amerikai kiadás)  (Megtekintve 488084 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Spider-Man
« Válasz #260 Dátum: 2007. Augusztus 31. - 16:39:44 »
UIgye ez csak valami rossz vicc??????????????????????? :ohmy: :o
Nem máárrr...ezt nem hiszem el. Hihetetlen...ennyire idióta bandát.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re: Spider-Man
« Válasz #261 Dátum: 2007. Augusztus 31. - 17:54:57 »
Ne már. Most akkor Romita Jr mindig vissza-visszatér kísérteni ?  :o :(  Hiába a hátszél...

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: Spider-Man
« Válasz #262 Dátum: 2007. Augusztus 31. - 18:53:42 »
Hülyék ezek az amerikaiak. Nem tudom mit esznek Romita Jr-en? Egyébként lehet, hogy rekordra hajt JR. Hányadszorra tér már vissza az Amazingbe? Negyedszer-ötödször? :headscratch:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Spider-Man
« Válasz #263 Dátum: 2007. Augusztus 31. - 20:11:17 »
Reméljük hátha a két rossz, Romita jr és Janson hatástalanítja egymást és talán valami értelmes dolog fog születni belőlük.
:lol:
Idézet
De most nem úgy van, hogy három vagy négy gárda fog dolgozni az Amazing-en? :headscratch:
De igen, és most Steve McNiven rajzol Dan Slott mellett, gondolom őt fogja váltani JRJR. Pontosan úgy írták, hogy a WWH után kezdhet bele.
Érdekes különben, hogy a nemzetközi fórumokon 10 a 2-höz örülnek neki!  :surp:
Idézet
Hányadszorra tér már vissza az Amazingbe? Negyedszer-ötödször?
Lássuk csak: elsőre akkor jött, amikor a magyar kiadás kezdődött. Visszatért a Pókirtók 2. részével - és más rajzstílussal-, majd a Klón sztorikhoz harmadszor- ismét más stílussal-, azóta folyamatosan volt Deaodatoig, azaz most jön negyedszer Pókot rajzolni.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: Spider-Man
« Válasz #264 Dátum: 2007. Augusztus 31. - 20:20:58 »
Hátha most megint egy új rajzstílussal jön vissza, ami remélhetőleg nem szögletes. A Last Fantastic Four Story-ban már láttam tőle görbe vonalakat is. ;)

Érdekes különben, hogy a nemzetközi fórumokon 10 a 2-höz örülnek neki!  :surp:

Mármint, hogy 10 emberből csak kettő örül neki, vagy fordítva?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Spider-Man
« Válasz #265 Dátum: 2007. Augusztus 31. - 20:33:41 »
Hátha most megint egy új rajzstílussal jön vissza, ami remélhetőleg nem szögletes. A Last Fantastic Four Story-ban már láttam tőle görbe vonalakat is. ;)
Biztos részeg volt. Vagy meglökték rajzolás közben.
Idézet
Mármint, hogy 10 emberből csak kettő örül neki, vagy fordítva?
Fordítva.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Spider-Man
« Válasz #266 Dátum: 2007. Augusztus 31. - 20:44:32 »
Csak kettő nem örül neki?  :o
Eszem megáll....

Hát gyerekek...én nem bírok ki még egy Romitás korszakot. Már nagyon unom a rajzait...hihetetlen módunom.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Punkológus

  • Fórum Tag
  • Puma
  • ***
  • Hozzászólások: 307
Re: Spider-Man
« Válasz #267 Dátum: 2007. Augusztus 31. - 20:58:58 »
1: visszajönne Jill Stacy az apjával. Az apja eddig is Pókember mellett állt, most, hogy megtudta Peter az, jó kapcsolatuk lehetne. Jill-el pedig ennek tudatában összejöhetnének
3: összejöhetne Sikollyal.  :D
Főleg az első megoldás tetszik, mert ha jól emlékszem Peter-t nagyon emlékeztette Gwen-re Jill (sajnos Romita miatt ez nem igazán volt tetten érhető) De egy Sikolyos megoldást is megnéznék, régen azt írták Sikolyról, hogy az elemi fájdalomtól sikító nő... Vicces helyzetek alakulhatnának ki, hisz egy nő nem csak a fájdalomtól tud sikoltozni... :)
Idézet
Olvassatok el egy régi Lee-s történetet, abban MJ mennyivel jobb karakter.
Nem tudom, a közönség hogyan fogadná ha MJ-nek megint annyi esze lenne, mint egy lámpaoszlopnak :hehe:


Romita meg menjen már a búsba, ez egyszerűen nem lehet igaz, és az is érthetetlen, hogy az amcsik mit esznek rajta, főleg hosszabb távon, mert 6-7 részen át felüdülés a stílusa, de utána a sikitóroham kerülgeti az ember gyerekét :drying:
« Utoljára szerkesztve: 2007. Augusztus 31. - 21:00:53 írta Punkológus »
Mindenkinek annyi baja van! Az annyi bajnak annyi baja van! Hogy annyi baj legyen...

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: Spider-Man
« Válasz #268 Dátum: 2007. Augusztus 31. - 21:11:48 »
Én sem értem az amerikaiakat. Fogalmam nincs, hogy mit esznek rajta. Persze azt elhiszem, hogy lehet, hogy egy jó fej JR Jr, de ettől függetlenül a stílusváltása óta nagyon rosszul rajzol. Legalábbis nem egy olyan alakokat rajzol amikben órákig el tudna gyönyörködni az ember. Pedig már kezdtem örülni, hogy egy kicsit hanyagolták őt, hiszen utóbbi időben csak miniket rajzolt. Pedig mennyi-mennyi jobbnál jobb rajzoló van a Marvelnél. :roll: Olvasnak egyébként az amerikaiak képregényt? Mert én nem találok magyarázatot arra, hogy miért szeretik ennyire. :headscratch:

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Spider-Man
« Válasz #269 Dátum: 2007. Augusztus 31. - 22:00:23 »
Ez felfoghatatlan komolyan. Bojkottot kéne hírdetni az amcsiknak is Romita Jr. ellen. Megmondom őszintén, ha odaérünk mi is, én lehet nem fogom venni a képregényt....veszek valami mást inkább, amit legalább szívesen ynitok ki. Mert tőle már hányingerem van. :angered: :violent:

Idézet
Olvassatok el egy régi Lee-s történetet, abban MJ mennyivel jobb karakter.
Szerintem egy kicsit a múltban élsz(persze rám is mondhaTjátok, hogy enniyre ragaszkodom MJ-hez). Persze, akkor is szerettük...de azóta nagyo  sok mindne történt, MJ is felnőtt...mindenki megváltozik az idő folyamán, ő is és ez teljesen természetes. Õszintén nem tudom mit várnátok MJ-től...ott van Peter mellett, segíti, aggódik miatta....nekem ez elég. Jóvan, lehet már kicsit unalmasnka tűnhet, de hát ez az asszony dóga. :D Mi mást csinálhatna szegényke?

Különben is...ha megint Peter mellé állítanánka egy nőt. Mire lenne az jó? 4-5 szám erejéig, vagy akár egy évig érdekes lehetne, aztán az is éppoly unalmas lenne....másrészt meg úgysem maradnánka sokáig. Se Jill, se Macsi se senki. Kötve hiszem, hogy Gwen és MJ után Petert beleugrasztanák megint egy vérkomoly dologba...csak ilyne futó kalandok lennének megint.  Akkor meg inkább MJ. Õ legalább állandóságot képvisel az életében.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Spider-Man
« Válasz #270 Dátum: 2007. Augusztus 31. - 23:01:31 »
Még azért ne mondj le a képregényről, hisz a háromból-négyből csak egyet fog ő rajzolni.

Nincs nekem semmi bajom MJ-vel, csak szívesen látnék más csajokat Peter mellett. A jelenlegi HihiPók mellett ment a Spider-Man cím, ahol MJ visszajövetele előtt Petert próbálták Randy-ék összehozni más csajokkal, meg ott volt a szőke szomszéd lány, plusz Jill, nekem nagyon bejött az a magánéleti rész.  ;)
Még ennél is jobb volt, amikor Ben Reilly tért vissza. Először egy teljesen ismeretlen nővel jött majdnem össze, aztán Bettyvel, ami nagyon jó volt, majd Jessica-val. Mindhárom nőt nagyon jól írták, érdekes volt a kapcsolatuk. Hiányzik az ilyen nekem a történetekből.  :'(

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Spider-Man
« Válasz #271 Dátum: 2007. Augusztus 31. - 23:18:27 »
Hát nemtom. Engem egyik lehetőség s e hozott lázba. :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Spider-Man
« Válasz #272 Dátum: 2007. Augusztus 31. - 23:37:20 »
Nem baj, tudom, hogy nagyon el vagyok nyomva ezzel a véleménnyel MJ ellenében.  ;) :)

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: Spider-Man
« Válasz #273 Dátum: 2007. Szeptember 01. - 09:49:30 »
Szóval Romita... *sigh* Ha megint olyan volna, mint a HiPókban, talán el lehetne vhogy viselni, de azóta tényleg teljesen kibírhatatlan a stílusa, a Falen Sonos alakítását egyszerűen fájdalmas volt nézni.
Sepi, az F4-et már csak azért se vehette volna át, mert oda jövőre a Millar-Hitch páros megy (minimum 12 számra), ezzel szinte biztosan feljön majd a sorozat harmadik helyre nálam az ongoingok között. Már alig várom. :D
MJ-ről meg már nem mondok semmit, elégszer beszéltem már róla itt is.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Spider-Man
« Válasz #274 Dátum: 2007. Szeptember 01. - 11:36:01 »
gaby is MJ párti. ;D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Punkológus

  • Fórum Tag
  • Puma
  • ***
  • Hozzászólások: 307
Re: Spider-Man
« Válasz #275 Dátum: 2007. Szeptember 01. - 12:17:02 »
szavazzunk? ;D
Mindenkinek annyi baja van! Az annyi bajnak annyi baja van! Hogy annyi baj legyen...

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: Spider-Man
« Válasz #276 Dátum: 2007. Szeptember 01. - 12:19:50 »
szavazzunk? ;D
:lol: :lol: Már vártam. :D

Csak hát úgysem rajtunk fog múlni. Majd JMS eldönti mielőtt lelép. Mi csak a Romita Jr elleni 20%-ot növeljük. :roll:

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Spider-Man
« Válasz #277 Dátum: 2007. Szeptember 01. - 12:34:14 »
Áhh...én akkor sem tudom elhinni, hogy az amcsik enynire bírják. Nyilvánvaló, hogy akkor nem hozzták volna vissza, szóval csak ez lehet ráa  logikus magyarázat..d.e akkor is. Eygszerűen nem tudom felfogni. :nemnem:
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: Spider-Man
« Válasz #278 Dátum: 2007. Szeptember 01. - 12:37:56 »
Mert az amerikaiak mind kockafejűek és így olyan, mintha tükörbe néznének. ;D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Spider-Man
« Válasz #279 Dátum: 2007. Szeptember 01. - 15:05:09 »
Inkább csak Romita Jr kockafejű és ő az idoljuk. :hehe: :(
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"