Szavazás

Marvel Extra címe

Mega Marvel
0 (0%)
Marvel +
12 (37.5%)
Marvel Világ(a)
2 (6.3%)
Marvel Univerzum
2 (6.3%)
Marvel Kalandok
4 (12.5%)
Marvel Képregények
1 (3.1%)
Marvel Magazin
4 (12.5%)
Marvel Történetek
3 (9.4%)
Marvel Hősök
4 (12.5%)

Összes szavazó: 32

Szavazás lezárva: 2011. December 02. - 11:56:11

Szerző Téma: Marvel +  (Megtekintve 730598 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

BlackArrow

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 815
  • Fekete ruhás
Re:Marvel +
« Válasz #1140 Dátum: 2012. Február 06. - 19:46:34 »
Én se örülnék, ha az első szám behavazna.

killingjoke

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 818
Re:Marvel +
« Válasz #1141 Dátum: 2012. Február 06. - 20:59:45 »
Juhééé!
Remélem, péntek lesz belőle, mert szombaton nem megyek be Bp-re, és addig (z|l)ord KJoke elkapkodja előlem az összeset!  :oh:

Na igen... Készüljetek a harcra!!!! :box: :grimasz:
"Live for nothing or die for something, your call."

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #1142 Dátum: 2012. Február 06. - 21:14:21 »
Mit indítottam el, úristen! (Győzzön a jobb!  :hehe:)

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Marvel +
« Válasz #1143 Dátum: 2012. Február 06. - 21:16:59 »
Én majd a börzén átveszem az adagomat Tomi, addig meg ne spoilerezzetek:D :kingpin:

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Marvel +
« Válasz #1144 Dátum: 2012. Február 06. - 22:07:27 »
Tök jó, pénteken én is útbaejtem az újságost. :D Nekem remélhetőleg nem kell megküzdenem senkivel a képregényért.  :hehe: Nyugati aluljáró és Westend újságosok stipistopi! ;D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

BlackArrow

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 815
  • Fekete ruhás
Re:Marvel +
« Válasz #1145 Dátum: 2012. Február 06. - 23:13:38 »
Akkor meg van aznap esti főhír: "Frissen megjelent Marvel+-ért tömegesen ölre mentek."  ;D

« Utoljára szerkesztve: 2012. Február 06. - 23:16:38 írta BlackArrow »

Pádi

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 658
Re:Marvel +
« Válasz #1146 Dátum: 2012. Február 07. - 01:32:03 »
Mivel csajom pesti, ezért őt állítottam rá a beszerzésre, ti csak gyepálljátok egymást ő meg majd, vet eegy bájos mosolyt és arrébb libben a példányommal. :)

BlackArrow

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 815
  • Fekete ruhás
Re:Marvel +
« Válasz #1147 Dátum: 2012. Február 07. - 02:09:29 »
Gyilkos hétvége lesz, az biztos. De jó hogy előfizettem, minthogy fölöslegesen áldozatokat szedjek.  :lol:

Nekem remélhetőleg nem kell megküzdenem senkivel a képregényért.  :hehe:

Legfeljebb feleztek.  :hehe:
« Utoljára szerkesztve: 2012. Február 07. - 02:11:08 írta BlackArrow »

kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:Marvel +
« Válasz #1148 Dátum: 2012. Február 07. - 02:49:31 »
Gyilkos hétvége lesz, az biztos. De jó hogy előfizettem, minthogy fölöslegesen áldozatokat szedjek.  :lol:

Nekem remélhetőleg nem kell megküzdenem senkivel a képregényért.  :hehe:

Legfeljebb feleztek.  :hehe:

Tulajdonképpen,én is ezért fizettem elő.  ;)

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Marvel +
« Válasz #1149 Dátum: 2012. Február 07. - 07:10:26 »
francba, ha ezt tudom, hogy ilyen küzdelem lesz, nem fizetek elő.  ;D
This is a joke. A real practical Joke.

mikka

  • Fórum Tag
  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Marvel +
« Válasz #1150 Dátum: 2012. Február 07. - 09:50:27 »
Most jön különben a legrosszabb része az egésznek: meg kell írnom vagy 200 számlát.  ;D

Nem egyszerűbb ezt ilyen tételben programmal csinálni? Van olyan bank, aki a céges bankszámlához ad 1 évig ingyen használható számlaíró programot. Bár nem használtam ilyet, de sanszos, hogy sok időt meg lehet vele spórolni...
"Én vagyok James Dean, kapcsolom a hármat"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #1151 Dátum: 2012. Február 07. - 10:43:08 »
Nem. Van számlaíró programom, azzal lassabb egyesével beírni mindenkit.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #1152 Dátum: 2012. Február 07. - 22:03:21 »
Elhoztam a nyomdából az összes példányt!  :D Királyul néznek ki, holnap csomizom az előfizetőknek. :)
A főoldalon hír róla.

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Marvel +
« Válasz #1153 Dátum: 2012. Február 08. - 07:00:25 »
Nagyon jó , már nagyon várom.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Marvel +
« Válasz #1154 Dátum: 2012. Február 08. - 15:44:24 »
Nekem ma már volt szerencsém kézbe kaparintani az első számból a két példányomat. Rögtön el is olvastam, és nagyon jó lett. A tartalomra nem térek ki, nem akarok spoilereket lövöldözni, így csak magát a kiadványt értékelném. Valóban hihetetlenül jól néz ki, messze köröket ver a régi Paninis képregényekre. A borító nagyon állat, a papír csúcsszuper, röviden nagyon ott van az egész képregény. Meg merném kockáztatni, hogy jobb, mint az eredeti amerikai kiadás. Talán csak annyiban maradna alul az eredetihez képest, hogy ez egy kicsit kisebb, de egyáltalán nem zavaró. Én legalábbis tökéletesen elégedett vagyok vele. Soha nem gondoltam volna, hogy valaha ilyen jó minőségű képregény fog megjelenni nálunk. Tehát, ha valaki eddig hezitált rajta, hogy megvegye, akkor bátran mondom, hogy ez a képregény minden pénzt megér, és mindenféleképpen a képregénygyűjtők gyűjteményében van a helye. Viszont ami számomra egy kicsi negatívum, hogy lehetett volna benne egy rövid leírás a képregényben szereplőkről. Mert azoknak, akik csak úgy hirtelen csöppenek bele az új Vasember történetekbe (mint pl én is), azoknak halvány lila fingjuk sem lesz arról, hogy ki is az a Happy (azon kívül, hogy Pepper férje), vagy hogy ki is az a Mesterkém. Róluk nem ártott volna némi rövid szöveg, de az tény, hogy erre már nem lett volna hely a kiadványba, és megértem, hogy fontosabb volt a PH eseményeit taglalni benne a történet megértéséhez. De majd esetleg valamelyik későbbi számban ki lehetne térni erre is, ha lesz hely.

A végére pedig egy kérdés: tervezel majd a képregénybe levelezési rovatot? Na nem azért kérdezem, mert minden vágyam lenne belekerülni, hanem mert talán ez az egy dolog hiányozna csak a képregényhez, hogy visszahozza a régi Semic-es feelinget a 90-es évekből.

Nem tudom ki hogyan van vele, vagy lesz vele, de nekem ez a képregény újra visszahozta a lelkesedésemet a képregények iránt, újra van miért az újságos standokat nézni és várni hónapról hónapra, hogy mi új fog megjelenni. Hölgyeim és uraim, új időszámítás kezdődött a magyar képregények történetében. Eljött a Kingpin kora. :) Reméljük nagyon sokáig fog tartani.

mikka

  • Fórum Tag
  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Marvel +
« Válasz #1155 Dátum: 2012. Február 08. - 15:56:54 »
Hú, Sepi, ezzel szerintem sokunkat felcsigáztál. Gondolom, Te vagy a Kingpin marketingese :oh: Mindegy is, nagyon jól csinálod, engem megfőztél :bravo: (még ha nem is tudod, hogy mivel ;D)
"Én vagyok James Dean, kapcsolom a hármat"

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Marvel +
« Válasz #1156 Dátum: 2012. Február 08. - 16:11:53 »
hűűűű :)
És nem tudod ki az Happy meg a mesterkém?  ;D
This is a joke. A real practical Joke.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #1157 Dátum: 2012. Február 08. - 16:32:13 »
Köszi a véleményezést! :) Örülök, hogy tetszett, mondtam én, hogy királyul néz ki. :) Igazából egyetlen ilyen jó minőségű képregénnyel találkoztam eddig életemben, a 90-es évek második felének német kiadásaival, amelyek már akkor is sokkal jobbak voltak, mint az eredeti. Azokat imádtam, és mindig bírtam volna, ha egyszer nálunk is lenne ilyen.  :D
Ja, és tervezek bele lev. rovatot, igen. A börzén jelenik meg a 2. szám, abban lesz szó róla.
« Utoljára szerkesztve: 2012. Február 08. - 17:00:51 írta kaine »

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Marvel +
« Válasz #1158 Dátum: 2012. Február 08. - 17:40:55 »
hűűűű :)
És nem tudod ki az Happy meg a mesterkém?  ;D
Lehet, hogy ciki, de nem. :) De az igazsághoz tartozik, hogy nem nagyon követtem eddig a Vasember kalandjait, csak nagyvonalakban voltam informálva.

Egyébként azt is lehetne, hogy ha helyhiány van, akkor itt a weblapon lehetne egy olyan menüpont, hogy háttérinfó a képregényekhez vagy valami ilyesmi, és akkor oda lehetne leírni az ilyen infókat, mint pl ki a Mesterkém és mit is akar, Happy mióta Pepper férje, ki is ő, stb.

Idézet
engem megfőztél
Örülök neki, pedig csak simán a véleményemet írtam le. :)

gapap

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 21
Re:Marvel +
« Válasz #1159 Dátum: 2012. Február 08. - 18:37:02 »
Ma futásból hazafelé beugrottam az újságoshoz (XV. ker. Szőcs Áron u., ott már csak kettő lesz a többieknek) félretetetni egy példányt, nehogy lemaradjak. Már nagyon várom, hogy kézbe vehessem.