Szavazás

Marvel Extra címe

Mega Marvel
0 (0%)
Marvel +
12 (37.5%)
Marvel Világ(a)
2 (6.3%)
Marvel Univerzum
2 (6.3%)
Marvel Kalandok
4 (12.5%)
Marvel Képregények
1 (3.1%)
Marvel Magazin
4 (12.5%)
Marvel Történetek
3 (9.4%)
Marvel Hősök
4 (12.5%)

Összes szavazó: 32

Szavazás lezárva: 2011. December 02. - 11:56:11

Szerző Téma: Marvel +  (Megtekintve 729656 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Marvel +
« Válasz #1220 Dátum: 2012. Február 10. - 16:30:01 »
Hát én örülök ha áprilisban valahogy hozzájutok az első számhoz, az anyagi helyzetem enyhén szólva katasztrofális.

mikka

  • Fórum Tag
  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Marvel +
« Válasz #1221 Dátum: 2012. Február 10. - 16:33:30 »
Hát a 3. ilyen válaszodra már kezd sok lenni.  :roll:

http://genzocomics.freeblog.hu/

Válaszféleséget itt találod, ha érdekel.
Azt hiszem, egy picit el vagy tájolódva.
Az emberek néha túlzásba viszik ezt a tudatos vásárlói image-t!
"Én vagyok James Dean, kapcsolom a hármat"

Peter P

  • Tarantula
  • *
  • Hozzászólások: 120
    • Hálózsák
Re:Marvel +
« Válasz #1222 Dátum: 2012. Február 10. - 16:46:50 »
kaine további megrendeléssekkel kapcsolatban hova írjak?

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Marvel +
« Válasz #1223 Dátum: 2012. Február 10. - 16:48:28 »
Hát a 3. ilyen válaszodra már kezd sok lenni.  :roll:

http://genzocomics.freeblog.hu/

Válaszféleséget itt találod, ha érdekel.

Egyrészt, én olvastam olyat kaine-től, hogy elnézést kért a késésért. Másrészt ezek után ha megkapod, savanyú szájízzel fogod olvasni, vagyis már nem lesz benne örömöd, neked ez megéri így? Ráadásul már tudvalevő, hogy megjelent, csak az előfizetőkhöz nem jutott még mind el, szóval ez a fajta lehúzás a részedről már nem jogos tényleg.
This is a joke. A real practical Joke.

Raisu

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1344
Re:Marvel +
« Válasz #1224 Dátum: 2012. Február 10. - 16:51:58 »
Sajnos nekem sem jött még meg, és mivel a jövő héttől egyetem, leghamarabb jövő pénteken jutok hozzá. De őszintén szólva egy évnyi várakozás után ez az egy hét már semmi. :D

BlackArrow

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 815
  • Fekete ruhás
Re:Marvel +
« Válasz #1225 Dátum: 2012. Február 10. - 16:53:10 »
Hát a 3. ilyen válaszodra már kezd sok lenni.  :roll:

http://genzocomics.freeblog.hu/

Válaszféleséget itt találod, ha érdekel.

Hát ezen én is kifakadok. Nagyon nem értem mire föl ez a hozzáállás, hogy csak a te véleményed mérvadó. A többi előfizetőt meg naiv hiszékeny gyereknek állítod be. Pár napot késik a lap, nem a világvége. Türelmetlenkedni semmi okod nincs, mert pár nap csúszásról van szó és nem a pénzed lenyúlásáról. Jah, a Semices sérelmeid most a Kingpinen vezeted le, mert nincs napra pontosan a ládádba a képregény? Erről van itt szó? És szerintem más se érti az ilyen elégedetlenkedőket. Mindig van valaki, akinek baja van, hogy nem hozzá igazodik a világ.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Marvel +
« Válasz #1226 Dátum: 2012. Február 10. - 16:54:05 »
Látom, nem változtál semmit, Fairlight. Megmaradtál arrogáns parasztnak.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

lgoutpeti

  • Közönséges bűnöző
  • *
  • Hozzászólások: 7
Re:Marvel +
« Válasz #1227 Dátum: 2012. Február 10. - 17:14:47 »
Na én hazafelé menet a munkából(Debrecen)megvettem(pont útba esik egy inmedio)2 példány volt,minőségre is egyformák voltak(kurvajók)még soha nem vettem ott újságot ezelőtt,nézett is rám rendesen az eladónő).
És tényleg szuper érzés volt a sok bucimaci meg üngyibungyi gyerek füzet között ,újra tökös képregényt látni.
Úgyhogy köszi,és óriás riszpekt Tomi!

Fairlight: azért ne haragudj haver de mekkora egy puhap.öcs vagy,néz már körül,épp minusz20 ak vannak tartósan,szerinted mennyire zökkenőmentes a közlekedés?Olyan mint nyáron?A posta meg aztán megint egy más műfaj.Most baszki belehalsz ha késik 2 napot a képregényed?
Büszke lehetsz magadra,gondolom nagy hárdkor képregényfan vagy.

Amúgy meg mondd le,biztos visszaadják a pénzed,azt megveszed az újságosnál,csak ezt a számonkérősdi rinyálást hagyjuk már,főleg annak tükrében hogy nem 1 ember hibája,és még elnézést is kért érte.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Marvel +
« Válasz #1228 Dátum: 2012. Február 10. - 17:42:07 »
A Berettyóújfalui Inmedoban még nem hallottak róla!! :( Lehet hogy hiába, de megpróbálom a jövő hétfőt, ha akkor se akkor előfizetek rá, úgy hátha nem maradok le egy példányról sem!! Ugye még elő lehet fizetni rá???? :headscratch:

Fairlight

  • Tarantula
  • *
  • Hozzászólások: 107
  • Bannmen
Re:Marvel +
« Válasz #1229 Dátum: 2012. Február 10. - 17:46:18 »
mondom:  én kérek elnézést, hogy szóbahoztam.  :nezze:

zozi: teljesen igazad van.  :)

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Marvel +
« Válasz #1230 Dátum: 2012. Február 10. - 17:48:21 »
Tegnap megérkezett nekem is és ma én is kezem közé kaparinthattam az újságot előfizetőként. Így másodszorra nézve még jobban tetszik, a borító überkirály ezzel a fóliázással. 8) Köszönöm a matricákat! ;)

Egyike vagyok azoknak, akik talán legelőször juthatnának hozzá az új megjelenésekhez, azonban én mégis a postai utat választottam, mert körülményes lehet a hazaszállítás és sérülhetne a képregény. Még jó, hogy szerda délután feladtad így csütörtökön megérkezett Bp.-től 220 km-re lévő településre. Tudom, hogy máshol nem ennyire jó a postai szállítás. Ha csütörtökön adták volna fel legkorábban kedden jött volna meg, és plussz egy hetet kellett volna várnom rá.  Régebben mindig így volt. Sokkal izgatottabban vártam, de soha nem álltam neki pampogni, hogy miért nem jött meg. Vártam türelmesen. Komolyan mondom Fairlight, neked nagy ( talán magánéleti, lelki ) problémáid lehetnek. Nem tudom honnan jön ez a nagyfokú frusztráció. Sajnálom. :(

egy nüansznyi hibát sem találtam az újságon, hála a megfelelő csomagolásnak: nem csak levegőbuborékos borítékban, hanem irattartó fóliában is volt. ( Amúgy is így szoktam tárolni a képregényeimet. ) Nameg a nosztalgiafaktor sem utolsó! Köszönöm  :kingpin: !

WhiteTiger

  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 222
Re:Marvel +
« Válasz #1231 Dátum: 2012. Február 10. - 17:54:17 »
Ma voltam jászberényi Tescoban,ahol van egy Inmedio,és láttam még egy Marvel +-t.Nem vettem meg,mert előfizetek rá,szóval szabad préda! :D

kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:Marvel +
« Válasz #1232 Dátum: 2012. Február 10. - 17:56:31 »
Örülök,hogy megjelent végre a füzet.  :) Pici üröm az örömömben,hogy sajnos nekem nem hozta ki ma a postás,pedig budapesti vagyok.  :'( Nincs más hátra,irigykedve olvashatom hétfőig a fórumozók kommentjeit. Remélem,akkor már kihozza a Posta. Ennyi.
« Utoljára szerkesztve: 2012. Február 10. - 18:05:52 írta kzoli »

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Marvel +
« Válasz #1233 Dátum: 2012. Február 10. - 18:39:35 »
Bár nem nagyon akartam hozzászólni a témához, lévén, hogy nem vagyok/leszek a vásárlók között, de...

Fairlight, nem tudom, milyen magánéleti krach ütött be nálad, de a "visszatérésed" óta egyre feltűnőbbek ennek a jelei. (Már tegnap a blatecós dolognál is ez jutott eszembe, de most eléggé megerősítettnek tűnik.) Tényleg keress egy ismerőst, akivel kibeszéled, egy sima panaszáradat sokat tud segíteni.
Ugyanakkor meg tanácsolom, hogy sose fizess elő semmilyen külföldi sajtótermékre, mert ott tényleg agyrohamot kapnál, ugyanis sok kiadó egyszerűen megvárja, amíg összegyűlik egy nagyobb adag és úgy küldik ki (oké, kivéve az igazán nagy napilapok egy részét). Az előfizetés nem azt takarja, hogy előbb kapod meg, hanem azt, hogy előre odaadod a kiadónak a termék árát, amiért cserébe az vállalja, hogy eljuttatja hozzád és nem neked kell keresned. Az, hogy egyeskiadók gyorsabb megjelenéssel vagy olcsóbb árakkal csábítanak előfizetésre, már csak a saját marketingfogásuk.

Peter P

  • Tarantula
  • *
  • Hozzászólások: 120
    • Hálózsák
Re:Marvel +
« Válasz #1234 Dátum: 2012. Február 10. - 18:54:43 »
Háááááááááááááááááááááááááááááááááá.... lementem ellenőrizni a postaládát és találjátok ki mi volt benne... :oh: Megjött a cucc...  :kingpin:
Érdekes, hogy 3-kor értem haza melóból semmi nem volt benne. :nemtudom: De nem baj... megjött!!!
Plusz az ajándék is... :brow:
Köszi kaine...

Hát annyit írok, hogy be*****ás (mindenféle) milyen szép lett. Ezt nem gondoltam volna. Big piros pont a tényleg gyönyörű minőségért.
« Utoljára szerkesztve: 2012. Február 10. - 18:58:18 írta Peter P »

Fantomex

  • Vérontó
  • ***
  • Hozzászólások: 1723
Re:Marvel +
« Válasz #1235 Dátum: 2012. Február 10. - 19:04:49 »
OMG! Nagyon király a kiadvány! Első blikkre kicsit fura volt ez a fényes borító, de gondolom így strapabíróbb. A sztori is élvezhető, pedig én rühellem Vasembert. De Happyt miért kellett kinyírni? :( Jó volt Ultragirl és Batroc cameoja. Nagyon várom a kövi számot. Fátum, Energikon, Árész magyarul és Bagley keze által.  :oh: Számomra már márciusban karácsony lesz!  :kingpin:

u.i. Kaine, köszi az ajándék Quasar képregényt, régóta érdekelt már ez a karakter. Más is elmondhatná mit kapott.  ;)
      D-TOX, én is akartam még egy számot venni. Megnehezíted a dolgomat.  :hehe:
      Peter P lehet, hogy Kaine gyors bedobta hozzád.  :hehe:
      Fairlight te meg szégyeld el magadat, hogy itt :censored: a rezet, azért mert a posta bénázik. :asshole:
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was literally made for the work.

riley25

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 58
Re:Marvel +
« Válasz #1236 Dátum: 2012. Február 10. - 19:05:57 »
Sajnos az én postaládám is üres volt ma (én is pesti vagyok), de úgyis 2 példányt szerettem volna szóval reggel első dolgom volt, hogy vegyek az újságárusnál (a szentendrei úti Auchanban volt vagy 10)

Nagyon szép lett, csak így tovább :)

Ami meg az előfizetést illeti, egyértelmű, hogy a posta hibája.

Mivel jópár képregényt rendeltem meg külföldről, nem egyszer fordult elő, hogy országhatárig rendben megjön, majd a posta kézbesítés nélkül visszaküldte, szóval nem lepődöm meg már semmin :)

Az is problémát jelenthet, hogy mivel speckó boríték a postás nem merte bedobni, vagy nem a sima postás szállította ki, hanem aki a csomagokat hozza és az nemtudott bejönni a kapun, nem talált otthon senkit (egyéb hülye kifogás)

Szóval a postát tessék szidni!

A nyafi helyett meg tessék örülni van két rendszeresen megjelenő képregényfüzetünk. Hajrá  :kingpin:

kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:Marvel +
« Válasz #1237 Dátum: 2012. Február 10. - 19:27:33 »
riley25 sokat lendítettél a hangulatomon a pozitív felé,hogy másik pesti sem kapta meg. Nem attól jobb,hogy más sem kapta meg,hanem az,hogy nem én b.....tam el semmit az előfizetésnél és a Posta sz@rakodik velünk. Tomi mindent megtett,attól semmi kétségem.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Marvel +
« Válasz #1238 Dátum: 2012. Február 10. - 20:10:46 »
A második történet első oldalán az önironikus szóban van egy helyesírási hiba. (Kérem vissza a pénzem!  :))
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Marvel +
« Válasz #1239 Dátum: 2012. Február 10. - 20:26:14 »
Én ma délben vettem meg az aluljáróban a Relay-ben, az utolsó darabot vittem el. (Nem tudom, hogy tényleg az utolsó volt-e, vagy csak egy darabot kaptak, de feltételezem, hogy a belvárosi újságosokhoz többet szórtak ki. Szóval, remélem, ez annak a jele, hogy jól fogy! :D )

Maga a kiadvány: :oh: :oh: Gyönyörű, igényes minőség, élénk színek, nagyon klassz. Főleg a Semices kiadványokkal összehasonlítva... Ég és föld. :D Király, hogy újra eljutottunk oda, hogy van havi képregény, ráadásul ilyen minőségben! Riszpekt, Tomi! :kingpin: :worship:

A történet nagyon jó volt, tetszett Vasember belső vívódása. Poén, hogy mentálisan is képes távirányítani a páncélját, illetve minden digitális kütyüt. Illetve már a Polgárháborúban is tetszett, hogy több lépésre előre gondolkodott, tényleg átjön, hogy egy zseni. Laza volt az is, ahogy Pókembert lenyomta. ;D A történet utolsó oldala pedig nagyon ütött, meglepett, hogy Happy meghalt. Kemény döntés lehetett Starktól. Csak egyetlen kérdésem lenne: a stadionban, amikor a hősök rátámadtak Tony-ra, honnan került elő a páncélja? Mert amikor a Kapitánnyal csevegett, nem volt a közelében se aktatáska, se semmi.
Összességében nagyon szuper az egész. Köszönjük! :kingpin:

----------

Fairlight: A hozzászólásaid részemről no komment. Rosszindulatú kötözködés. Nagyon megkeseredett ember lehetsz, ha mindenben csak a negatívumot keresed.
Vagy a másik verzió, hogy rohadtul unatkozol, ezért próbálsz konfliktusokat szítani mindenfelé. :D Bár ez is lelki problémákra vezethető vissza. :)
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.