Szavazás

Marvel Extra címe

Mega Marvel
0 (0%)
Marvel +
12 (37.5%)
Marvel Világ(a)
2 (6.3%)
Marvel Univerzum
2 (6.3%)
Marvel Kalandok
4 (12.5%)
Marvel Képregények
1 (3.1%)
Marvel Magazin
4 (12.5%)
Marvel Történetek
3 (9.4%)
Marvel Hősök
4 (12.5%)

Összes szavazó: 32

Szavazás lezárva: 2011. December 02. - 11:56:11

Szerző Téma: Marvel +  (Megtekintve 730730 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Marvel +
« Válasz #2980 Dátum: 2013. Július 09. - 21:28:18 »
A kötetek elkényeztetik az embert.  ;D

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Marvel +
« Válasz #2981 Dátum: 2013. Július 09. - 22:08:28 »
Pedig eredetileg se jelent meg sűrűbben.
Tudom, de ettől még nálunk haladhatna gyorsabban a sztori. Persze tudom, hogy zero esély van rá, hogy gyorsabban menjen, de most ennél a résznél én nagyon úgy éreztem, hogy alig haladunk előre, pedig azért ebben volt történés is.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Marvel +
« Válasz #2982 Dátum: 2013. Július 09. - 22:14:09 »
Ilyenkor elő kell venni az előző számokat is, akkor nem lapos, hidd el! ;)
Az X-Men nekem is nagyon tetszik továbbra is, és jó hogy most már velünk lesz egy régebbi X tag is! :)
A Thor nagyon szépen ki van dolgozva, és a történet is egyre szövevényesebb, elbírnék egy ilyesmit állandó sorozatként is! ;)
A Deadpool eddig nekem bevallom idegen volt, csak a Rozsomák mozifilmből ismertem, de nem nyűgözött le túlságosan. Ellenben ez a sztori elég életképesnek bizonyult, még ha kicsit mangásra is sikeredett a kivitelezése! Én is kíváncsian várom a folytatást!
Ja, és ha még nem lett megemlítve, tetszik a kövi szám borítója, humoros, de jó! :D

Rebellis

  • Vízember
  • *
  • Hozzászólások: 196
Re:Marvel +
« Válasz #2983 Dátum: 2013. Július 09. - 22:27:19 »
A kéthavi várakozástól eltekintve én is csak jókat tudok mondani az új füzetről. Deadpoolt már nagyon vártam és nem csalódtam benne. Gail Simone tollából csak füzetet olvastam Wade-del, de amit utána az AgentX első pár füzetéből kihozott, az valami fantasztikus volt. (nagyleszámolás közben ennyit még nem röhögtem, és ezután a történet után már azt is megtudtam, hogy Rino miért utálta Deadpoolt. ;D )

Az X-MEN a másik hatalmas kedvencem és az a rész, amikor Kátya találkozik Peterrel az alagsorban az valami fantasztikusan eltalált pillanatra sikeredett. Szóval nagyon köszönöm! :kingpin:

Sajnálom, hogy Amazon parkolópályára került, amikor Deadpool lekicsinyítette Rinotazért eszembe jutott az a sztori, amikor Titánia és a többiek kitörtek a börtönből. Én inkább azokat a történeteket olvasnám különszámban, mint a Hulkot, ha már mindenképpen valami zöldség lesz benne. :)
Ha azt hiszed, túl kicsi vagy ahhoz, hogy nagy hatással lehess bármire, feküdj le este aludni úgy, hogy egy szúnyog van a szobádban.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Marvel +
« Válasz #2984 Dátum: 2013. Július 09. - 22:29:33 »
Hú, és az mintha ráadásul kapcsolódott is volna ehhez a rinós sztorihoz, legalábbis Slott ott egy tonna elfeledett apróságot összeszedett és kisöpört a Marvel háza tájáról. Nem emlékszem, mennyire volt az önállóan életképes sztori (nagyon ment végig egy stabil történetszál), de az tényleg hatalmas volt.

Rebellis

  • Vízember
  • *
  • Hozzászólások: 196
Re:Marvel +
« Válasz #2985 Dátum: 2013. Július 09. - 22:35:43 »
Azt nem tudom, én az első 6 számot olvastam csak egy itthoni oldal jóvoltából és azok nagyon szórakoztatóak lettek. Állati jól mozog és használja a Marvel univerzumot, a vendégszereplők nem tolakodóak viszont szórakoztatóak és egyáltalán: egy pörgős, könnyű, vicces történetet kapunk. Nekem az jobban tetszett, mint ami végül a Marvel+ban volt, de ezzel nem a megjelent történetet akarom leminősíteni, mert az is bejött, csak az előzmények jobban.
Ha azt hiszed, túl kicsi vagy ahhoz, hogy nagy hatással lehess bármire, feküdj le este aludni úgy, hogy egy szúnyog van a szobádban.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Marvel +
« Válasz #2986 Dátum: 2013. Július 09. - 22:40:30 »
Nyugi, egyetértek veled. David jó író, a She-Hulkja nem volt rossz, de inkább Jazinda vitte. (Aztán amikor a Secret Invasion miatt kikerült a képből, hamar el is halt az egész cím.) De az elődjét a címen, Slottot meg se közelítette. Slott gyakorlatilag ott a Marvel geekek egy mini bibliáját alkotta meg. :D És az első hat szám még csak egy gyenge felvezetés volt az egészhez képest.

Rebellis

  • Vízember
  • *
  • Hozzászólások: 196
Re:Marvel +
« Válasz #2987 Dátum: 2013. Július 09. - 22:46:17 »
Slott gyakorlatilag ott a Marvel geekek egy mini bibliáját alkotta meg. :D És az első hat szám még csak egy gyenge felvezetés volt az egészhez képest.
Tény, hogy csak kapkodtam a fejemet az ötleteken amiket részről részre hozott...Nem tudom mi történhetett utána, mert az az első pár szám azért piszok erősre sikerült. ;)
Ha azt hiszed, túl kicsi vagy ahhoz, hogy nagy hatással lehess bármire, feküdj le este aludni úgy, hogy egy szúnyog van a szobádban.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #2988 Dátum: 2013. Július 09. - 23:20:45 »
Nem volt végig jó Slott Amazonja sem. A John Jamesonnal való házasságkötés körüli részek elég laposak voltak, viszont ami nagyon bejött, hogy állandóan össze akarták boronálni Bulldózerrel.  ;D
Nyugi, egyetértek veled. David jó író, a She-Hulkja nem volt rossz, de inkább Jazinda vitte.
David írásaira többször is jellemző volt, hogy a mellékszereplők vitték a hátán az egészet. Már a Hulknál is így dobta fel a különben kicsit egysíkú karaktert: Marlo Chandler és Rick Jones sokkal jobbak voltak benne. Ugyanígy a Captain Marvelnél is Rick, Marlo, de még Holdsárkány is jobb volt a Kapitánynál, vagy az X-Faktorban mindent visz a Mutánsvilágból ismert kiscsaj, plusz a Gen-X-es "autista" lány.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Marvel +
« Válasz #2989 Dátum: 2013. Július 09. - 23:25:50 »
X-Factor annyira azért nem jó példa, mert az egész elég látványosan Madroxra épít, és csakis rá. A mellékszereplők eléggé egyformán jók, én Monet-t simán jobbnak tartom még Laylánál is.
CapMarvelnél meg valljuk be, nem volt nehéz, a címszereplő eléggé hajaz Hal Jordanre a DC-től: kábé egyformán tök unyalmasak. A v4-ben, amikor csak rá épített, ez eléggé érződött (mondjuk az talán PAD leggyengébb sorozata).

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #2990 Dátum: 2013. Július 09. - 23:28:16 »
Néha Monet jobb, néha Layla. :)
Ja, a v4 tényleg elég gyenge lett. Egyszer volt, hogy kifejezetten a főszereplőre koncentrált, és abból valami kiemelkedően királyat alkotott: a Fallen Angelt.

MarvelFan

  • Puma
  • **
  • Hozzászólások: 330
  • igazságosztó
Re:Marvel +
« Válasz #2991 Dátum: 2013. Július 10. - 06:19:12 »
Én is megkaptam tegnap, de még nem olvastam el, csak a levelezési rovatot. Ehhez kapcsolódóan lenne egy-két kérdésem:
 :spoiler:
1: Valaki kérdezte, hogy ha lenne rá lehetőség, mit adnál ki önálló címben. Erre a válaszodban írtál néhány címet, ill., hogy jövőre talán megpróbálod valamelyiket. Ez egy új sorozat lenne, vagy a Marvel+ lapjain jönne ki?
2: Említettél sejtelmesen egy Megtorló nyári különszámot? Akkor Hulk nem jött össze?

rheinfuss

  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 213
Re:Marvel +
« Válasz #2992 Dátum: 2013. Július 10. - 09:13:05 »
Na, én is elolvastam.
Nagyon jó füzet lett, lényegében az első két történetben is nagy előrehaladás történt. Az X-Men mindig jó, de nekem most Thor tetszett a legjobban, pedig az előző füzetben annyira nem voltam elragadtatva. Ez viszont nagyon jó lett, rajzok és történet szintjén is.
A Deadpool első pár oldalát kis fenntartással olvastam (kicsit kaotikus volt), de aztán nagyon jól kibontakozott a történet és a poénok is ültek. :)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #2993 Dátum: 2013. Július 10. - 11:12:04 »
Igen, az elején az agyi kavar miatt tök össze-vissza szövegel, de aztán érthetővé válik később.

Lev. rovat: egyelőre nemigen indul új sorozat, úgyhogy csak a M+-on belül. A Hulkra 4 hónapja várok. Már nem vagyok benne biztos, hogy összejön, de nem adom fel, legfeljebb őszi különszám lesz. De a Megtorló nem helyette van: arra is épp ugyanannyi ideje várok...
Ahogy a Pókemberre is, de annál berágtam, és lecseréltem a sztorit, így az még a nyáron meg tud jelenni biztosan.

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Marvel +
« Válasz #2994 Dátum: 2013. Július 10. - 11:45:51 »
Nekem most hozta meg a postás, személyesen adta át, de csak valószínű azért mert, máshonnan is kaptunk levelet, ami olyan átvevős volt.
Eddig csak átpörgettem de nagyon jónak ígérkezik, biztos vagyok benne, hogy deadpoolal kezdem majd, az érdekel a legjobban.
A borító így élőben nem néz ki annyira rosszul de a belső Thor borító még mindig jobban néz ki. A következő számé jópofa lesz, bár remélem, hogy majd láthatunk igazi vagány deadpoolos borítókat is.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Marvel +
« Válasz #2995 Dátum: 2013. Július 10. - 12:10:48 »
Igen, az elején az agyi kavar miatt tök össze-vissza szövegel, de aztán érthetővé válik később.

Lev. rovat: egyelőre nemigen indul új sorozat, úgyhogy csak a M+-on belül. A Hulkra 4 hónapja várok. Már nem vagyok benne biztos, hogy összejön, de nem adom fel, legfeljebb őszi különszám lesz. De a Megtorló nem helyette van: arra is épp ugyanannyi ideje várok...
Ahogy a Pókemberre is, de annál berágtam, és lecseréltem a sztorit, így az még a nyáron meg tud jelenni biztosan.

itt a Peter Parker Pókemberre gondolsz, vagy lesz egy Pókkötet, amiről még nem is tudunk?? :headscratch:

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Marvel +
« Válasz #2996 Dátum: 2013. Július 10. - 12:27:32 »
Pókember 2099-re befizetnék.

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Marvel +
« Válasz #2997 Dátum: 2013. Július 10. - 12:29:55 »
Nekem az kihagyós lenne. Tutira.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Marvel +
« Válasz #2998 Dátum: 2013. Július 10. - 12:51:13 »
Pedig az és a Doom 2099 meglehetősen jó sorozatok voltak. Pláne a korhoz képest.
Másrészt akkor lehet, tényleg PAD-túladagolást kapnának a Kingpin-olvasók. :D

jukjuk

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 146
Re:Marvel +
« Válasz #2999 Dátum: 2013. Július 10. - 13:49:51 »
Valószínű egyedül leszek a véleményemmel, de nekem nem jött be a Deadpool-cucc, bár igazából én magát a karaktert nem komálom, olyan kis idétlen szegény.   :headscratch: Számomra az egésznek paródia jellege van, pont mint a Pókember-féle Vörös-9-nek. Kissé távol áll tőlem ... de ennek ellenére megadom az esélyt magamnak, hogy megszeressem...bár ha az utóbbi években nem ment....  :hehe:

 Az újság többi részével viszont maradéktalanul elégedett vagyok. :brow: Az X-men hozta a formáját, Kolosszus belépője valóban nagyon ott volt. Szegény Kitty jól lefagyott....persze nem csoda..  ;D A Thor is kiváló volt. Nagy genya ez a Gyűjtő....de szimpatikus.  :hehe: