Szavazás

Marvel Extra címe

Mega Marvel
0 (0%)
Marvel +
12 (37.5%)
Marvel Világ(a)
2 (6.3%)
Marvel Univerzum
2 (6.3%)
Marvel Kalandok
4 (12.5%)
Marvel Képregények
1 (3.1%)
Marvel Magazin
4 (12.5%)
Marvel Történetek
3 (9.4%)
Marvel Hősök
4 (12.5%)

Összes szavazó: 32

Szavazás lezárva: 2011. December 02. - 11:56:11

Szerző Téma: Marvel +  (Megtekintve 730738 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

mikka

  • Fórum Tag
  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Marvel +
« Válasz #3120 Dátum: 2013. Szeptember 07. - 08:49:59 »
Nem hiszem el a Petshop-os ponént, nem hiszem el! Zseniális! :oh:
DP-ben most a mellek domináltak (ez persze nem baj ;)) de Rínó osztása is remek.
Thor-t valóban a rajz viszi a hátán (Zefír, nyamm), bár érdekes fordulatot vett az alapszitu is.
Ez a szám is jóra sikeredett, jöhetne jövőre is 72 oldalon ;)
"Én vagyok James Dean, kapcsolom a hármat"

kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:Marvel +
« Válasz #3121 Dátum: 2013. Szeptember 07. - 08:57:34 »
Csak azt nem értem, hogy Pókemberünk (füzetes) van 2 is (aminek rettentően örülök), van rá kereslet..., miért nem fogy annyira az M+ ? Hiszen ez az a füzet, ami bemutatja a többieket a Marvelből !?   :nemtudom:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #3122 Dátum: 2013. Szeptember 07. - 10:09:44 »
Nem hiszem el a Petshop-os ponént, nem hiszem el! Zseniális! :oh:
Nitro ötlete volt. :D Csak a "petrezselyem" szó volt az eredetiben, a másik kettő, idézem: "adta magát".  ;D
Petshop is reagált rá, amikor beírta: "De szemetek vagytok!".  :lol:

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Marvel +
« Válasz #3123 Dátum: 2013. Szeptember 09. - 08:24:44 »
Ma megérkezett a kis csomagom, lesz mit olvasni.Meglepi képregény Web Of Spider-man 128.

mikka

  • Fórum Tag
  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Marvel +
« Válasz #3124 Dátum: 2013. Szeptember 09. - 10:07:36 »
Tyű, szuper, csorog a nyálam. Az enyémet sajnos visszatartották a vámon...lehet, meg se kapom  :-\
"Én vagyok James Dean, kapcsolom a hármat"

slider78

  • Homokember
  • **
  • Hozzászólások: 964
  • Gépészmérnök
Re:Marvel +
« Válasz #3125 Dátum: 2013. Szeptember 09. - 11:35:18 »
Nekem is megérkezett. +a Web of Spider-man #124     http://en.wikipedia.org/wiki/File:Cover_of_Web_Of_Spider-Man-124.jpg

fefeaty

  • Pókirtó
  • *
  • Hozzászólások: 233
Re:Marvel +
« Válasz #3126 Dátum: 2013. Szeptember 09. - 13:14:09 »
Nekem is a Web Of Spider-man 128.

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Marvel +
« Válasz #3127 Dátum: 2013. Szeptember 09. - 19:23:38 »
Jó kis csomag, nekem még nem jött semmi :/

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Marvel +
« Válasz #3128 Dátum: 2013. Szeptember 09. - 20:47:37 »
Szépek a bónusz füzetek.  :)

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Marvel +
« Válasz #3129 Dátum: 2013. Szeptember 10. - 18:17:40 »
Nekem most érkezett meg a csomag, nagyon szép mint mindig, jók a fenegyerek reklámok és most tényleg a legjobb borító lett kiválasztva :)
az új pók borítóra nagyon kíváncsi vagyok!
« Utoljára szerkesztve: 2013. Szeptember 10. - 18:57:59 írta Kanaszta »

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Marvel +
« Válasz #3130 Dátum: 2013. Szeptember 11. - 15:55:52 »
Most vettem meg egy tökéletes példányt a Corvinból egy CBA-ból. Mintha most tették volna frissen, annyira jó állapotban volt egy stóc M+ az újságok között. Annyira jó vaskos a füzet, olyan jó érezni a súlyát. Borító rohadt jó és nagyon szép. Olvasás következik.

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Marvel +
« Válasz #3131 Dátum: 2013. Szeptember 11. - 16:23:58 »
A Petshopos poén tényleg jó.  ;D
De ez a Thor történet egyre kevésbé tetszik. Nekem eddig ez volt a leggyengébb sztori és még nincs is vége...
Maga az újság nem adott alább a színvonalból, Deadpool, bár a rajz engem kissé a mangákra emlékeztet, egész érdekes.  ;)
Remélem még sok szám jelenik meg.


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

Rebellis

  • Vízember
  • *
  • Hozzászólások: 196
Re:Marvel +
« Válasz #3132 Dátum: 2013. Szeptember 11. - 17:22:54 »
A fenti "Thor-kritikával" annyiban egyetértek, hogy ez most jóval gyengébb szám lett, mint az előző kettő volt. Viszont az X-men továbbra is állati jó és a Deadpoollal még mindig nem tudok betelni.  :kingpin:

Azt viszont sajnálattal olvastam, hogy jövőre visszaállunk a tavalyi formához. :(
Ha azt hiszed, túl kicsi vagy ahhoz, hogy nagy hatással lehess bármire, feküdj le este aludni úgy, hogy egy szúnyog van a szobádban.

kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:Marvel +
« Válasz #3133 Dátum: 2013. Szeptember 11. - 18:14:09 »
Végre én is megszereztem az M+-t. Az X-MEN történet egyre jobb (reméltem, hogy marad jövőre és szerencsére így is lesz  :xmen:). A Thor is nagyon tetszik, imádom az ilyen kozmikus sztorikat. Deadpoolt kezdem megszokni, tetszettek a vicces beszólások. Nagyon jó a Marvel+, sajnálom, hogy jövőre 48 oldalra csökken a tartalma. De, legalább lesz jövőre is és ez a fontos.

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Marvel +
« Válasz #3134 Dátum: 2013. Szeptember 11. - 18:34:22 »
Az x-men sztori tényleg zseniális, ebben én is egyetértek az előttem írókkal. :)
Nekem a thorral sincs semmi bajom, kellenek az ilyen sztorik is. Annó a marvel extrát is ez dobta fel, hogy változatos sztorik voltak benne. A rajza pedig gyönyörű.
Ez a Deadpool meg nekem nem jön be. kb egy poént se találtam benne, ami tetszett volna, nekem kissé erőltetett volt. Tudom hogy nem nagyon szereted a negatív kritikákat Tomi. Bocsánat ezért, de nekem ez a deadpool nem azt hozza, amit várnék tőle. Lehet hogy én várok túl sokat.
« Utoljára szerkesztve: 2013. Szeptember 11. - 18:38:50 írta grey gargoyle »
This is a joke. A real practical Joke.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #3135 Dátum: 2013. Szeptember 11. - 19:14:09 »
Senki sem szereti a negatív kritikákat, de ez nem jelenti azt, hogy nem is viselem el.  ;) Tudnom kell az árnyoldalt is.

Wiccan

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1012
Re:Marvel +
« Válasz #3136 Dátum: 2013. Szeptember 11. - 21:17:17 »
Szerintem ez csak annyit jelent hogy mindenkinek más az ízlése. Én a Thort nem is bírtam végig olvasni egyikben sem, csak nagy nehezen annyira untatott.

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Marvel +
« Válasz #3137 Dátum: 2013. Szeptember 11. - 22:36:46 »
Az a helyzet, hogy az Amazon és a Hulk ezeknél sokkal durvább kritikákat kapott. Szerintem jogtalanul. De ha gáz, hogy leírtam a véleményem, akkor többet nem teszem, nem akartam senkit megbántani. Egyszerűen nekem ez a Thor történet emészthetetlen. Ezzel a beszélő, emberarcú bolygóval egyszerűen nem tudtam mit kezdeni... Sajnálom, és bocs, ha valaki lelkébe gázoltam.


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

Wiccan

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1012
Re:Marvel +
« Válasz #3138 Dátum: 2013. Szeptember 12. - 07:34:59 »
A Hulkot értem miért nem tetszett egyeseknek de történetileg és hangulatilag is az egyik legjobb M+os sztori eddig (Pedig utálom Hulkot) . Amazon nekem nem tetszett mert túl átlagos volt és hiányérzetem maradt utána, de ezt már írtam anno. A Thor meg egyrészt nem a világom még csapatban elfogadom a karakterét vagy filmben, másrészről  sztori szerintem bugyuta. Az X-men, Rozsomák, DeadPool, BA, Vasember, PH nekem tetszett/ tetszik bár nagy részét már olvastam.

ragatskynet

  • Tarantula
  • *
  • Hozzászólások: 103
Re:Marvel +
« Válasz #3139 Dátum: 2013. Szeptember 12. - 09:12:38 »
A Thor nekem is egyre kevésbé tetszik, de alapvetően nem vagyok nagyon odáig a karakterért. A Deadpool nem volt rossz, de nekem ez már kicsit túl sok az idiotizmusból. ;D A rajz sem az igazi valahogy, tényleg a mangákat idézi, azokat meg nem igazán szeretem. Az X-Men viszont egyre-egyre jobb! Egyébként én úgy vagyok vele, hogy nyilván nem tetszhet minden történet, meg nem szerethetek minden egyes hőst, de azért így is remek, hogy füzetben megjelennek, magyarul.  ;) (És nekem kivételesen az Amazon és a Hulk is nagyon tetszett, ízlések és pofonok :-) )