Szavazás

Marvel Extra címe

Mega Marvel
0 (0%)
Marvel +
12 (37.5%)
Marvel Világ(a)
2 (6.3%)
Marvel Univerzum
2 (6.3%)
Marvel Kalandok
4 (12.5%)
Marvel Képregények
1 (3.1%)
Marvel Magazin
4 (12.5%)
Marvel Történetek
3 (9.4%)
Marvel Hősök
4 (12.5%)

Összes szavazó: 32

Szavazás lezárva: 2011. December 02. - 11:56:11

Szerző Téma: Marvel +  (Megtekintve 732010 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Marvel Extra
« Válasz #580 Dátum: 2010. December 08. - 13:36:09 »
A Facebookos eszmecserét ne itt. Átraktam az offba.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel Extra
« Válasz #581 Dátum: 2010. December 08. - 15:14:13 »
Én úgy gondolom,hogy a Polgárháborúnak egy picit több reklámot kéne adni
Egy egészen különleges reklámhadjáratot fogok indítani neki.  :)

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Marvel Extra
« Válasz #582 Dátum: 2010. December 08. - 15:22:44 »
Mindenkinek szétrúgod a seggét, aki nem veszi meg? Szárnyas majmok fognak szórólapokat osztogatni? Zeppelinek oldalán lesz fenn neonreklámmal? Telepatikus üzeneteket fog kapni mindenki egy nappal a megjelenés előtt? Minden tortába belesütnek egy cetlit a kiadvánnyal? Teljesen felcsigáztad itt a kíváncsiságom, most már tudnom kell... :)
« Utoljára szerkesztve: 2010. December 08. - 15:24:31 írta talgaby »

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Marvel Extra
« Válasz #583 Dátum: 2010. December 08. - 15:39:11 »
Tomi te mindig tartogatsz valamit  a tarsolyodban  ;D Jut eszembe reklám ,még pár hónapja asszem a KNET-en mondtad hogy a Marvel Extra is egyedileg lészen promotálva viszont én ebből semmit sem láttam  :uhoh:
Most vagy az én memóriám sz*r vagy te feledkeztél el valamiről  :P

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel Extra
« Válasz #584 Dátum: 2010. December 08. - 16:06:49 »
Kérdezz meg bárkit, simán lehet, hogy én felejtettem el, de azt hiszem, arra gondoltam, hogy aki tőlem rendeli meg/veszi meg, az kap hozzá egy extra kiegészítőt.
Illetve nem is, már emlékszem: a kiszínezett ki nem adott Deadpoolra gondoltam, akkor már nagyban készült!  :)

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Marvel Extra
« Válasz #585 Dátum: 2010. December 08. - 17:26:47 »
Én úgy gondolom,hogy a Polgárháborúnak egy picit több reklámot kéne adni
Egy egészen különleges reklámhadjáratot fogok indítani neki.  :)

Nah ez tetszik, Tomi lehet ebben segíteni? hírdetni, rajzolni stb? Ha bármiben tudok szívesen segítek ;) csak küldj egy privátot
 :kingpin:

kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:Marvel Extra
« Válasz #586 Dátum: 2010. December 08. - 20:41:08 »
Én is szívesen segítenék a reklámozásban,amit tudok.
Csak egy ötlet: nem tudom,milyen ára lehet egy kis szórólapnak--egyáltalán meg éri-e--esetleg ez is reklámozási lehetőség.

kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:Marvel Extra
« Válasz #587 Dátum: 2010. December 08. - 20:51:21 »
Vagy esetleg nem lehetne-e szerződést kötni a Librivel,Alexandrával,stb -- hogy plakáton reklámozzon Kingpin-kiadványt,cserébe a könyvekben viszontreklám lenne a könyvesboltoktól.
Én Libri-tagságis vagyok és szinte hetente kapok e-mailt az új könyvmegjelenésekről,mint minden tagságis,aki bejelölte,hogy kapjon ilyen üzenetet. Talán,egy ilyet is ki lehetne csikarni a könyváruházaktól....

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Marvel Extra
« Válasz #588 Dátum: 2010. December 08. - 20:54:31 »
Ne viccelj ma az internet korában szerinted mennyit érne egy szórólap? Ha már mindenáron papíralapú reklám kell akkor a matricát tudnám javasolni mert azt legalább oda lehet ragasztani bárhová (vagy bárkire XD)

Most már csak a net jöhet szóba mint reklám ez van! Újságot sem olvasnak már nagyon mindenki a cyber térben leli örömét...

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel Extra
« Válasz #589 Dátum: 2010. December 08. - 20:58:57 »
Köszönöm, rajz nem kell, annál jobb lehetőségem nyílt.  ;)
zoli, a végét nem értem. Mit lehetne kicsikarni? Egy heti értesítőt?
Az alexandrás plakáton már én is tűnődöm egy ideje.

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Marvel Extra
« Válasz #590 Dátum: 2010. December 08. - 21:08:37 »
Ha már mindenáron papíralapú reklám kell akkor a matricát tudnám javasolni mert azt legalább oda lehet ragasztani bárhová (vagy bárkire XD)
Én még mindíg nagyon örülnék a matricának  :D
 :kingpin:
Köszönöm, rajz nem kell, annál jobb lehetőségem nyílt.  ;)
Azt elárulod mi?  :D

kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:Marvel Extra
« Válasz #591 Dátum: 2010. December 08. - 21:38:14 »
Tomi: mivel kb. hetente kapok e-mailt a Libritől,hogy milyen könyvek jelennek meg,talán némi viszontreklám fejében ki lehetne kalapálni belőlük,hogy egy Kingpines kiadványt ők is bevegyenek ezekbe az e-mail-ekbe,amikor új Kingpin megjelenés van. Ugyanezt más könyvesboltnál is meg lehetne játszani.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel Extra
« Válasz #592 Dátum: 2010. December 08. - 21:40:23 »
Nem gondolnám, hogy barter reklámban gondolkodnának a nagyok, amikor az én példányszámom nem túl erős.
Viszont azt igen, hogy ha kapsz az új címekről értesítést, akkor abban alapból benne kéne lennie az enyéimnek is, nem? Különben mi értelme lenne?


kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:Marvel Extra
« Válasz #593 Dátum: 2010. December 08. - 21:46:06 »
Bennem csak az ütött szöget,hogy e-mailes heti üziben nem volt  Új Marvel Extra,ugyanakkor tegnapelőtt,mikor a Libriben voltam,ki volt rakva ezen kiadvány. Viszont nem elég észrevehető helyen. Ha reklámozták volna ők is,akkor jobban keresnék a delikvensek.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Marvel Extra
« Válasz #594 Dátum: 2010. December 09. - 12:27:31 »
A mai postával megérkezett hozzám a Marvel Extra. Tomi ez fantasztikusan sikerült, mélységes hálám érte. Minden történet kiváló, a Deadpoolos sztorin meg hiába ismertem már ezer éve, akkorákat nevettem, hogy rengett a házfal. Uatu "Jaj csak őt ne!" beszólása és riadt ábrázata kolosszális. A fordítás kifogástalan, mindennel maradéktalanul elégedett vagyok. Még több ilyet a népnek.  :worship:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel Extra
« Válasz #595 Dátum: 2010. December 09. - 15:03:26 »
Köszönöm, örülök, hogy így tetszik.  :)

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:Marvel Extra
« Válasz #596 Dátum: 2010. December 11. - 08:56:40 »
Még anno a szegedi feszt után én is elolvastam, csak írni nem volt még érkezésem róla, de most megteszem. Alapvetően tetszett, jó volt, csak egy-két dolog zavart benne. Egyrészt, ahhoz képest, hogy Marvel Extra, én inkább Pókember Extrának hívtam volna, mert a 4 sztoriból 3-ban ő volt a főszereplő vagy nagyon nagy részben ő szerepelt benne. A másik a korábban már azt hiszem emlegetett smiley dolog, ami nekem nagyon szúrta a szemem... De legalább végre megjelent nyomtatásban Hulk, ez már valami! :D Illetve megvolt életem első Deadpool képregény olvasási élménye is, volt benne egy-két jó poén, de engem egyelőre továbbra is hidegen hagy ez a karakter, bocsi... :-[ Szóval azért összességében örülök neki, hogy ez is megjelent és remélem lesz még folytatása... :D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel Extra
« Válasz #597 Dátum: 2010. December 11. - 14:01:34 »
Nem is négyből háromban volt ő, csak kettőben. A Deadpoolban konkrétan vagy három képkockán szerepelt.
Smiley nem lesz többet.  :D

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Marvel Extra
« Válasz #598 Dátum: 2010. December 14. - 10:41:56 »
Ezeket a marvel extra köteteket (már ha lesz még) lehetne évszámonként elnevezni, mint különszámokat. az idei volt a marvel extra 2010, jövőre jöhetne a marvel extra 2011... és így tovább. :)
This is a joke. A real practical Joke.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel Extra
« Válasz #599 Dátum: 2010. December 14. - 15:18:58 »
Jövőre nem lesz, azt a Panini már lelőtte. Persze addig nem is baj, amíg nem látom, hogy ez hogy fogy...