Szerző Téma: Kingpin Képregények  (Megtekintve 357897 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Kingpin Képregények
« Válasz #1900 Dátum: 2021. Augusztus 04. - 09:47:06 »
A visszaesés azokon a képregényeken érződik, amely újságosi megjelenések is?
Vagy egyformán? Azért is kérdezem, mert talán sokaknak nehéz megoldani az online vásárlást, pláne előre utalásos megoldással. Mivel nálatok nem játszik az utánvét opció. Lehet hogy valamlyest az bevezetése talán több vásárlót hozna.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Kingpin Képregények
« Válasz #1901 Dátum: 2021. Augusztus 04. - 20:28:01 »
Röviden, nem véletlenül lett kivezetve az utánvét funkció. Nem kevés plusz költséggel jár, amit alapvetően nem akarunk a vásárlóra terhelni, valamint arról nem is beszélünk, hogy mi van, amikor mégsem veszik át a csomagot.
Ezen kívül nem sokan jelezték, hogy utánvét lenne nekik jó. Igencsak 1% alatt van.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin Képregények
« Válasz #1902 Dátum: 2021. Augusztus 05. - 14:52:43 »
meg a Fenegyerek, Boszzú Angyalai sorozat is érdekel,csak utóbbi kettő elég hiányos,ezekből a kifogyott részekből akkor gondolom nem várható újranyomás ? és Vasember Gyilkológépből?
Nem, ezekből nemigen várható újranyomás. Az Angyalokból biztosan nem, a Fenegyerek csak 2 kötet hiányzik, az esetleg, de nem túl valószínű.

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Kingpin Képregények
« Válasz #1903 Dátum: 2021. Augusztus 13. - 07:09:22 »
Az előfizetőknek kb mikor jönnek az e havi példányok?
This is a joke. A real practical Joke.

Maniac

  • Közönséges bűnöző
  • *
  • Hozzászólások: 2
Re:Kingpin Képregények
« Válasz #1904 Dátum: 2021. Augusztus 13. - 11:42:18 »
Az előfizetőknek kb mikor jönnek az e havi példányok?

A Legendákat én is várom, a Hihetetlen Pók megjött.

Tipca

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 46
Re:Kingpin Képregények
« Válasz #1905 Dátum: 2021. Augusztus 13. - 20:44:31 »
Az előfizetőknek kb mikor jönnek az e havi példányok?

Nekem a Hihetetlen még megjött hét elején, a Legendák meg ma. Postától függően valószínűleg legkésőbb jövő hét elején biztos meg kell jönnie.

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Kingpin Képregények
« Válasz #1906 Dátum: 2021. Augusztus 14. - 06:43:20 »
Délutánra megjött nekem is a hihi pók és a legendák, már csak a ppp-t várom.
This is a joke. A real practical Joke.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Kingpin Képregények
« Válasz #1907 Dátum: 2021. Augusztus 14. - 16:18:40 »
Arra még várnod kell, tekintve, hogy jövő hónapban jelenik meg.  ;)

Tipca

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 46
Re:Kingpin Képregények
« Válasz #1908 Dátum: 2021. Augusztus 15. - 09:23:34 »
Szerintem az Albumra gondolt, a borító alapján valamelyik nap én is azt hittem, hogy PPP, aztán csak második pillantásra tűnt fel a címe.  :spidey: :)

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Kingpin Képregények
« Válasz #1909 Dátum: 2021. Augusztus 15. - 13:24:27 »
Az Album meg nem előfizethető. De értem, mire gondolsz.  :) Én is sejtettem, hogy azt nézhette be, vagy pedig a PPP5 borító előzetese zavarhatta meg.

BlackArrow

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 815
  • Fekete ruhás
Re:Kingpin Képregények
« Válasz #1910 Dátum: 2021. Szeptember 20. - 22:03:22 »
Nem tudom, mennyire jók ezek a What if? történetek?!  :uhoh: Olyanokat válogattam össze, melyek ÚBA, M+ vagy HP eseményeihez köthetők. Szívessn olvasnám bármelyiket magyarul. Tudom, egy se lesz ebből soha kiadva. Megemlítem, mik léteznek.











balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Kingpin Képregények
« Válasz #1911 Dátum: 2021. Szeptember 20. - 22:17:31 »
A Mutánsvilág-hoz köthető What if? pl. már megjelent valamely Marvel+ számban. ;)

BlackArrow

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 815
  • Fekete ruhás
Re:Kingpin Képregények
« Válasz #1912 Dátum: 2021. Szeptember 21. - 11:55:02 »
Az ez volt:


kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin Képregények
« Válasz #1913 Dátum: 2021. Szeptember 21. - 11:56:47 »
Így van. A többi meg: talán, de nem mostanában. Vannak ezeknél jobbak is.

Zöldlámpás

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 451
  • Sid , a lajhár
Re:Kingpin Képregények
« Válasz #1914 Dátum: 2021. Szeptember 21. - 13:36:47 »
Üdv,  Pont  ez  az a Marvel  plusz  szám amit  szerettem  volna  megvenni  ,de sajnos  anyagi  okok  miatt  nem tudtam  .Rokkantnyugdíjas  vagyok  asztma  és  allergia  miatt.  Remélem  hogy  agyilag  vagy  szellemileg   nem vagyok  le százalékova.   A hozzá szólásaim  amik  zavarosak  ,érthetetlenek   kicsit  úgy  nézki   mintha  enyhén  defektes  lennék  ;  D.  A papírok szerint  asztma  és  allergia  miatt  százalékoltak  le ,rokkant  nyugdijaztak  le.  Ahogy  mondtátok   nincs  mindenkinek  pénze  arra  hogy  minden  képregényt  megvegyen.  A képregények   piaci  helyzetéhez   sikeréhez  vagy vissza eséhéhez  mi  olvasók  is hozzá  járulunk   .Azáltal  hogy  melyik  sorozatot  vesszük meg.  És  melyiket  nem.  Nem  a Kingping  képregényei  drágák,  hanem  rokkantsági  nyugdíjat  ,járulékot   nem  osztják  mérik   nagyon   magasan.  Nem  futja  arra  hogy  minden  kiadványokokat  megvegyen  bárhogy  is  szeretném.  Pont  a Marvel  plusz  külön számai  azok  amiket  nem  vásárlok   meg  mindig.  Pedig  pont  ez  a  What  If  ....szám   ami  tetszik   ,szeretem  volna  beszerezni  . A másik  Marvel  plusz  külön  száma  az  történt  ami  tetszett  ,jó  történt  szerepelt  benne  . És sajnos  nem tudtam  beszerezni, hozzá  jutni  ,hiába  akartam. Az említett  okok  miatt  nincsen  meg. Ha jól emlékszem  az Oltamazok  történtre  kapott  helyet  benne. A " kicsomagolható "  csajjal  és  más  egyéb  szereplőkkel.  Aki  letudja  a bőrét  magáról  ,allata  mindig  más  jellegű  testel. Pl fa,kö,  üveg,  kristály,  szerü  kinézettel.  Én kéregnek  vagy rétegnek  neveztem. De  a fordítás  szerint  Burok  a szuperhős  neve.  Egyik  kedvenc  Marvel  karakterem  , a fura  ,szokatlan  képessége  miatt  . Talán  egyszer  még  sikerül   valahogy  megvenni  öket.
Mindannyan ragyogó  lelkek vagyunk

GoloM

  • Közönséges bűnöző
  • *
  • Hozzászólások: 8
Re:Kingpin Képregények
« Válasz #1915 Dátum: 2021. Szeptember 26. - 21:14:16 »
Nagyon tetszenek a Pókháló-adások, ezért azt, hogy egy-egy rész egyre hosszabb lesz, én maximális pozitívumként élem meg, mert az több tartalmat jelent. Tehát köszönjük, hajrá, csináljátok!
Viszont én azt javasolnám, hogy talán célszerű lenne még jobban szétszedni őket, kb. ilyen 10 perc körüli részekre. Természetesen magamból indulok ki, de az én youtube-fogyasztási szokásaimnak sokkal jobban megfelelnének a nagyjából 10 perc körüli videók (de talán nem csak én vagyok ezzel így, tekintve, hogy sok élvonalbeli videós is kb. ilyen ilyen terjedelmű anyagokkal dolgozik). Szóval, ha lehetne választani aközött, hogy jöjjön kéthetente egy 20 perces videó (jó, a legutóbbiak ennél is hosszabbak voltak), vagy hetente egy-egy 10 perces, akkor én az utóbbit sokkal jobban preferálnám. Egyszerűen "könnyebb" megnézni, és még az öröm-érzet is gyakrabban jönne, hogy új videó van.
De persze ti látjátok, hogy mit meg hogy tudtok/szeretnétek, mi a másik oldalról pedig örülünk a tartalomnak!

Bukowski

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 78
Re:Kingpin Képregények
« Válasz #1916 Dátum: 2021. Szeptember 26. - 22:40:04 »
célszerű lenne még jobban szétszedni őket, kb. ilyen 10 perc körüli részekre.
A 10 perc azért van, mert akkor monetizálható, tehát 10 perc felett tesz rá automatikusan reklámokat a Google.
Ha többségben te olyan videókat látsz, amik 10 percesek, az annyit jelent, hogy olyan tartalomgyártókat nézel, akiknek ez a fő állása.
1-2 órás (!) tartalmakkal már tele van a YouTube, magyar nyelven is, és pár tízezres nézettségük azoknak a videóknak is szokott lenni.

Ettől függetlenül a te véleményed is egy valid álláspont, de csak a te szokásrendszeredet tükrözi, nem a YouTube-felhasználókét.
(Én a másik véglet vagyok egyébként, én megnézném egyben, de ez csak a saját szokásaimat jelzi, ez sem az átlagnéző. :) )

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin Képregények
« Válasz #1917 Dátum: 2021. Szeptember 27. - 13:15:03 »
Üdv,  Pont  ez  az a Marvel  plusz  szám amit  szerettem  volna  megvenni  ,de sajnos  anyagi  okok  miatt  nem tudtam  Nem  futja  arra  hogy  minden  kiadványokokat  megvegyen  bárhogy  is  szeretném.  Pont  a Marvel  plusz  külön számai  azok  amiket  nem  vásárlok   meg  mindig.  Pedig  pont  ez  a  What  If  ....szám   ami  tetszik   ,szeretem  volna  beszerezni  . A másik  Marvel  plusz  külön  száma  az  történt  ami  tetszett  ,jó  történt  szerepelt  benne  . És sajnos  nem tudtam  beszerezni, hozzá  jutni  ,hiába  akartam. Az említett  okok  miatt  nincsen  meg. Ha jól emlékszem  az Oltamazok  történtre  kapott  helyet  benne. A " kicsomagolható "  csajjal  és  más  egyéb  szereplőkkel.  Aki  letudja  a bőrét  magáról
Ez a What if nem különszám volt, hanem sima Marvel+ számban jelent meg. A másik pedig a Marvel Legendákban volt és az X Generáció címet viseli. Ha kevés rá a pénzed, de szeretnéd, várd meg vele a karácsonyi akciót, vagy vedd meg Börzéken, úgy mindig olcsóbb.
Nagyon tetszenek a Pókháló-adások, ezért azt, hogy egy-egy rész egyre hosszabb lesz, én maximális pozitívumként élem meg, mert az több tartalmat jelent. Tehát köszönjük, hajrá, csináljátok!
Viszont én azt javasolnám, hogy talán célszerű lenne még jobban szétszedni őket, kb. ilyen 10 perc körüli részekre.  hetente egy-egy 10 perces, akkor én az utóbbit sokkal jobban preferálnám.
Köszi, igyekszünk. Nem tudjuk pontos időhöz kötni, mert mindig attól függ, mennyit tudok hozzáfűzni. Bennünk is felmerült, hogy szedjük még jobban szét, de a vágás nagyon sokáig tart, nem lenne rá időnk, sajnos. Így most az eredeti havi helyett legalább kétheti van.

Zöldlámpás

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 451
  • Sid , a lajhár
Re:Kingpin Képregények
« Válasz #1918 Dátum: 2021. Szeptember 29. - 12:33:17 »
Üdv,  Köszönöm  ,lehet  hogy  meg  próbálom így  beszerezni  a hiányzó  Marvel plusz  számokat.  Vagy  más  hiányzó  képregényt  amit  nem  tudtam  megvenni.  Általában  vásárlóm  a Marvel  plusz  füzeteket  ,pl a külön számokból  az X-Faktort   és  a Fenegyereket  . De  van  olyan   hogy,  némelyiket  sajnos  ki  kell  hagynom.  Ha rajtam  múlna  , mint  képregény  rajongó  szinte minden  pénzemet, jövedelmem  képregényre  vagy  könyvre  költeném el.  Ahogy  mondtam  asztma  és allergia  miatt  rokkantnyugdíjas  vagyok.  Azt  pedig  nem  adják marok  számra  észnélkül.  Java része  a szükséges   gyógyszerekre  megy  el  . Pl   belélegzökre  hogy  könnyebben  tudjak  levegőt  venni,   az aszmatikus  tünetek  megelőzésére. 
e. Köszönöm
Mindannyan ragyogó  lelkek vagyunk

Zöldlámpás

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 451
  • Sid , a lajhár
Re:Kingpin Képregények
« Válasz #1919 Dátum: 2021. Október 08. - 19:56:36 »
Üdv,  Látom , hogy meg jellent  az X Generáció  második  száma.A Marvel Legendák  kötetben, úgy  látom  még is  kellene  valahogy  kiszoritani, félre rakni   pénzt ráforditani  ,a rokkantnyugdíjas  jövedelemből.  Mert  nagyon  tetszik a sorozat, főleg  Burok miatt. Ha  másképp  nem megy  akkor  karácsonyra.  A web shopon  keresztül  .Köszönöm.
Mindannyan ragyogó  lelkek vagyunk