Szerző Téma: Kingpin Képregények  (Megtekintve 357280 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Marvel-mánia
« Válasz #440 Dátum: 2011. Január 05. - 18:00:31 »
Örülnék én egy - két nőcis számnak is. ;)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel-mánia
« Válasz #441 Dátum: 2011. Január 05. - 18:11:14 »
Ebbe válogathatnánk Superman, JLA, Zöld Lámpás, Wonder Woman sztorikat is! ;)
Egyelőre biztosan nem akarok belemenni ilyen sztorikba és ne feledjétek, hogy sima papíron lesz, kicsit sem lesz fényes, vagyis nagyobb sztorikba nem kezdenék bele ezzel. Inkább gondolkodom 2-4 részesekben, hogy ne húzódjon sokáig egyetlen sztori sem. Még az is lehet, hogy 48 oldal lévén az első történet egy folytatásos állandó lesz, a második pedig mindig más, ahogy régen a Marvel Extrában is változott. Ötleteim már vannak rá - illetve konkrét elképzeléseim is.
Wonder Woman különben majdnem bejutott, mert van egy 1-2. számom Terry Dodsonnal, de sajnos láttam, hogy nem 2 részes, csak nekem nincs meg tovább.
Na, ez nagyon jól hangzik! Remélem azt is minél hamarabb megtudjuk, hogy pontosan mik lesznek azok...
Ha lesz szerződésem rá, akkor igen.
Örülnék én egy - két nőcis számnak is. ;)
Én is, úgyhogy lesz is közte. :)

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:Marvel-mánia
« Válasz #442 Dátum: 2011. Január 05. - 18:13:01 »
Idézet
Wonder Woman különben majdnem bejutott, mert van egy 1-2. számom Terry Dodsonnal, de sajnos láttam, hogy nem 2 részes, csak nekem nincs meg tovább.
Viszont jelzem a HC-t már egyszer odaadtam neked belőle olvasni, és akkor azt mondtad, hogy tetszett is. ;) De ha ezen múlik, scant bármikor küldök belőle... :D
« Utoljára szerkesztve: 2011. Január 05. - 18:14:32 írta dr samson »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel-mánia
« Válasz #443 Dátum: 2011. Január 05. - 18:18:44 »
Csak ha HC, akkor minimum 6 rész, olyan hosszút meg nem szeretnék. Az másfél év lenne...

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Marvel-mánia
« Válasz #444 Dátum: 2011. Január 05. - 19:02:59 »
Ahogy látom jól indul ez az év , vagyis eddig. Remélem megvalósulnak a terveid és több képregénnyel gyarapodhatunk.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Marvel-mánia
« Válasz #445 Dátum: 2011. Január 05. - 19:12:32 »
« Utoljára szerkesztve: 2011. Január 05. - 19:16:37 írta balogh44 »

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:Marvel-mánia
« Válasz #446 Dátum: 2011. Január 05. - 19:17:37 »
Kaine: 5 rész, 4 alap, plusz az első Annual (azóta sem volt több mondjuk a sorozatban), de ha jól emlékszem, a sztori lezárása abban is csak 22 oldal, és még van mellette egy rövid sztori, amitől bővített oldalszámú lett. ;)
Bár, ha kiadnád, az egyik szemem sírna, a másik nevetne, mert egyrészt egy piszok jó sztori (bármit is mondjon talgaby...) és nagyon örülnék, ha megjelenne magyarul, másrészt viszont az egyik kedvenc fordításom... Mondjuk azért megjegyzem minimum egy oldalas összefoglalás is kellene bele a Végtelen Válságról és az Áldozat crossoverről, hogy érsék is az emberek, hogy mire hivatkoznak benne állandóan WW-vel kapcsolatban. ;)

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Marvel-mánia
« Válasz #447 Dátum: 2011. Január 05. - 19:46:41 »
Lehetne karakter leírásokat is belerakni az ellenfeleiről, Donnáról, Cassieről is. ;D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Marvel-mánia
« Válasz #448 Dátum: 2011. Január 05. - 19:50:39 »
Ne álmodozz pubi.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Marvel-mánia
« Válasz #449 Dátum: 2011. Január 05. - 19:52:45 »
Miért? Itt ahogy doki is írta, nagyon nem ártana, és ha az Angyalokban volt, itt is indokolt lehetne.
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:Marvel-mánia
« Válasz #450 Dátum: 2011. Január 05. - 19:56:15 »
Ebben most BuBnak igaza van, miután Cassie és Donna is fontos szereplő benne. ;) De akár még Kirkéről is igencsak indokolt lenne.

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Marvel-mánia
« Válasz #451 Dátum: 2011. Január 05. - 20:00:04 »
Én akkor lennék igazán boldog ha az alábbi kiadványok jelennének meg:

Superman Red Son ; JLA Earth 2  :oh:


kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:Marvel-mánia
« Válasz #452 Dátum: 2011. Január 05. - 20:27:22 »
Én leginkább a Marvel-hősöket preferálom és borzasztóan sajnálom,hogy a Panini ennyire makacs,sőt hidegen hagyja az itteni igényeket! Ezek a Marvel szereplők állnak közel hozzám.
A DC-ből leginkább Supermant,Batmant ismerem,mint szereplőt,Wonder Woman és a Zöld Lámpás nevét ismerem még.De ennyi.
Persze,megveszem majd ezeket a kiadványokat is még a Kingpintől,ha megjelennek,de akkor is a Marvel marad a kedvencem.
Y és Vampirella jöhet természetesen,igaz őket sem ismertem azelőtt,de nagyon tetszettek.Ami azt jelenti,hogy nem zárkózom el az általam eddig ismeretlen szereplők elől.

venom87

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 159
Re:Marvel-mánia
« Válasz #453 Dátum: 2011. Január 05. - 20:38:43 »
Teljesen egyet értek veled kedves Kzoli,én is szeretem a DC hősőket bár az kétségtelen hogy a Marvel a világ legnagyobb képregény kiadója és ezzel együtt a legnépszerűbb is!!!

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Marvel-mánia
« Válasz #454 Dátum: 2011. Január 05. - 20:43:26 »
Mióta?

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Marvel-mánia
« Válasz #455 Dátum: 2011. Január 05. - 20:44:41 »
a Marvel a világ legnagyobb képregény kiadója és ezzel együtt a legnépszerűbb is!!!
Lehet, hogy népszerűnek népszerű, de a DC comics sokkal nagyobb kiadó  :roll:

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Marvel-mánia
« Válasz #456 Dátum: 2011. Január 05. - 20:46:58 »
A Marvel piaci részesedése visszaesett a DC-hez képest de ezt Talgaby jobban tudja. Kijavít ha rosszul gondolom.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Marvel-mánia
« Válasz #457 Dátum: 2011. Január 05. - 20:56:22 »
A Marvel részesedése mind eladott darabszámban, mind bevételben sokkal nagyon a DC-énél.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel-mánia
« Válasz #458 Dátum: 2011. Január 05. - 20:58:54 »
Ahogy látom jól indul ez az év , vagyis eddig. Remélem megvalósulnak a terveid és több képregénnyel gyarapodhatunk.
Ma megírom a terveimet, meglátjuk, mi lesz a végeredménye.  ;)
Minimum hat rész?
Akkor miért akadály Superman, vagy Zöld lámpás, vagy akár a JLA?
Ki mondta, hogy minimum hat rész? Épp azt mondtam, hogy a 6 már túl sok. Inkább 2, legfeljebb 4, amiben jelenleg gondolkodom.
Azt hiszem, én is ezt a Wonder Womant néztem ki magamnak, de csak 2 része van meg.
Superman Red Son ; JLA Earth 2  :oh:
Supermant és a JLA-t is meghagyom a Képes Kiadónak.  ;) Eddig se másztunk bele egymás "területébe", maradjon is ez így.
A DC-ből leginkább Supermant,Batmant ismerem,mint szereplőt,Wonder Woman és a Zöld Lámpás nevét ismerem még.De ennyi.
Ha adsz egy esélyt az "enyéimnek" is, fogod őket annyira szeretni, mint a Marvel szereplőket. Nekem se tartott sokáig megkedvelni őket. Nagyjából 2 éve csak, hogy elkezdtem jobban DC-t olvasni én is. Ezek tetszettek a legjobban, amiket ki szeretnék adni.


kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:Marvel-mánia
« Válasz #459 Dátum: 2011. Január 05. - 21:10:35 »
Természetesen "esélyt adok" a Kingpines DC-kiadásnak,mint írtam minden újra vevő vagyok.