Szerző Téma: Nem Marvel képregényekről  (Megtekintve 490181 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #20 Dátum: 2007. Július 13. - 18:28:18 »
De kiderült már, hogy fiú vagy lány? Mert oké, hogy megszületett, de ha lány lett, olyan sokat nem értek el vele...

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #21 Dátum: 2007. Július 13. - 18:31:23 »
Fiú, azzal nincs semmi gond.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #22 Dátum: 2007. Július 13. - 18:52:41 »
No, akkor a következő generációra megvolna az utánpótlás. Csak gondoskodnia kell arról, hogy megfeelő mennyiségű génállomány maradjon (elképzelem, milyen szörnyű feladat lehet ez...). :D

Tovima

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 163
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #23 Dátum: 2007. Szeptember 07. - 09:53:13 »
Megolvastam az Y man 58-at.
Vajon mi lesz a vége, egyre összébbkotyvasztódik az egész. Még mindig tartom azt, hogy Yorick meg fog halni az utolsó számban, valszeg öngyilkos lesz.
Megtudjuk mit látott Yorick a víz alatt, és Õ megtudja mi 355 neve. Valamint :spidey: meghal az egyik főszereplő! :spidey:
"So Captain Marvel zapped in right between the eyes." Lennon-McCartney

beigli69

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 66
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #24 Dátum: 2007. Szeptember 15. - 21:55:42 »
csak egy kérdésem lenne ami lehet hogy nem idevaló...
Sikerült beszereznem az Aliens Colonial Marines füzeteit digitális formában, DE az első 7 füzet borítóján 12 rész szerepel (x of 12), viszont a 8-10 füzet borítóján már x of 10. Akkor most ez hogy is van ? :o

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #25 Dátum: 2007. Szeptember 15. - 22:02:28 »
Útközben valószínűleg  agyenge eladások miatt lerövidítették a sorozatot. Nem tudom, ki adta ki, de kisebb kiadóknál volt már rá példa (sőt, a Marvelnél is, az eredetileg ongoingnak tervezett NYX-ből például egy 7 részes mini lett).

Punkológus

  • Fórum Tag
  • Puma
  • ***
  • Hozzászólások: 307
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #26 Dátum: 2007. Szeptember 15. - 22:05:28 »
talgaby beelőzött és természetesen a DarkHorse adta ki.

Örülj neki beigli, hogy legalább befejezték valahogy (ha rövidített módon is) a sorozatot és nem csak félbe hagyták, lásd Ulti Hulk vs Rozsi ;D
Mindenkinek annyi baja van! Az annyi bajnak annyi baja van! Hogy annyi baj legyen...

beigli69

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 66
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #27 Dátum: 2007. Szeptember 15. - 22:12:28 »
köszi a gyors válaszokat... a 2099-es marvel próbálkozásokról van valahol (magyar nyeven esetleg) valami tájékoztató jellegű összefoglalás?
mostani sorozatok közül a Grimm fairy Tales az ami egy picit megfott. Egész érdekes a hozzállása a füzeteknek az eredeti mesékhez, eddig a 3 kismalacosat, és az Alice csodaországban adaptációból láttam pár füzetet. Elég horrorisztikus  :hehe:

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #28 Dátum: 2007. Szeptember 15. - 22:55:20 »
A Grimm nagyon jól indult, mert az eredeti meséket adták le (bár kicsit véresebben persze), ám azóta nagyon kezd átmenni egy brutálabb tinihorrorba (a mesélő tanárnő is az elején csak egy szimpla mesekutató volt, mára vmi démon vagy boszorka lett). Még midig az egyik legjobb független sorozat, de jobb szerettem még akkor, amikor maradtak az alapötletnél (Grimm-mesék vágatlanul). Bár már van spin-offja is, egy Alíz Csodaországban-folytatás (ami nem olyan elborult, mint American McGee játéka, de ez se semmi).

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #29 Dátum: 2007. Szeptember 16. - 11:01:40 »
Megolvastam az Y man 58-at.
Ne mondj róla semmit, én még csak most olvastam az 57-et. Abban is volt nagy pofára esés Yorick számára, és megtudhattuk az 5. rész elején Beth miért mondja azt Yoricknak, hogy ne menjen érte.  :surp:

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #30 Dátum: 2007. Szeptember 17. - 18:34:00 »
Majd szóljatok, ha lesz Y #59, kíváncsi vagyok, csak ritkán dc-zek :)

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #31 Dátum: 2007. Szeptember 17. - 20:17:05 »
Az majd jövő hónap elején lesz esedékes, de majd szólunk. ;)

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #32 Dátum: 2007. Október 18. - 18:03:47 »
Az új SinCity book kb mikor jön ki ?

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #33 Dátum: 2007. Október 18. - 20:50:39 »
Senki ?  :) A kiadónál csak "Hamarosan" van feltüntetve.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #34 Dátum: 2007. Október 18. - 21:47:52 »
Ezért nem tudjuk mi sem. ;)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #35 Dátum: 2007. Október 19. - 17:43:14 »
Elvileg a Hungarocomixra.

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #36 Dátum: 2007. Október 19. - 19:57:25 »
Ejj hogy minden alkalmat kihasználnak a kiadók  egy erősebb nyitásért :D

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #37 Dátum: 2007. Október 23. - 18:03:58 »
A Kokszra visszatérve, elvileg a 25. legjobb Batman sztori, de szerintem 3 rész alapján, amit eddig olvastam, annyira azért nem jó...
Szerintem nem elég életszerű, hogy a nagy "veterán" Batman ilyen könnyedén bedőljön. Szal engem nem győzött meg, és a rajz sem tud kielégíteni...
Ez még az első év körül volt, minden honosító oldalt átfutottam Batmanak iránt, és igazából (a magyarokat nem számítva) alig találtam. Abból a top 25-ből mondjuk kiadtak már 4-et, és honosítanak 3-t. Nagy kár, mert a hálószövő után mondjuk úgy, a denevéremberben vagyok a legjártasabb...

Mindent átfutó kitörésem volt még Supermanre, abból alig van valami, de legalább jó sorozatokat kezdtek el honosítani, és amikor kiderült a Jedi Históriák kiadása, kattantam rá az SW honosításokra. Abból tényleg szinte csak a Tales sztorikat hiányolom, meg várom a Chubakka folytatását a Newgenen, HZs-n meg minden jó. Dark Times jönne jól...

Mit olvastam mostanában: Pókember & Superman: az évszázad csatája. Börzén beszereztem a hiányzó részeket, csakhogy ne legyen hiányos, és az az igazság, hogy még tetszett is, pedig ez a szájbarágos narrátor stílus nem kenyerem, de ez már annyira sablonos, hogy az már klasszikus, végsősoron én nagyon élveztem.


Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #38 Dátum: 2007. Október 24. - 13:43:46 »
A Kokszra visszatérve, elvileg a 25. legjobb Batman sztori, de szerintem 3 rész alapján, amit eddig olvastam, annyira azért nem jó...
Szerintem nem elég életszerű, hogy a nagy "veterán" Batman ilyen könnyedén bedőljön. Szal engem nem győzött meg, és a rajz sem tud kielégíteni...
Nekem az  egyik kedvenc Batman sztorim. ;) Nekem tetszett a történet is, de igazából a hangulat és a szöveg volt benne nagyon jó. A rajz tényleg nem sikerült valami fényesre, de valahogy jó így az egész. De leginkább az, ahogy meg vannak írva a szövegek. :)

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #39 Dátum: 2007. Október 24. - 14:36:52 »
Igen, azt sejtettük, hogy nagy kedvenced. :lol: De az utolsó részt már nem is akarod megcsinálni?