Szerző Téma: Nem Marvel képregényekről  (Megtekintve 488868 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #880 Dátum: 2009. Január 27. - 22:29:06 »
Édes Istenem, azt hiszem egy párhuzamos dimenzióba kerültem, Az itteni Kaine ugyanis egy hsz-ben említette a DC-t és a
nagyon szívesen kiadnám
kifejezést.  :oh:

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #881 Dátum: 2009. Január 27. - 22:37:55 »
Sajnos vitathatatlan tény, hogy a DC-ben is vannak jó címek. Akármennyire Marvel rajogó vagyok, és akármennyire utálom a dc sablonos elnagyolt hőseit, mégis találtam a multkor egy olyan címet, amire azt mondtam, hogy na, ez igen, ez tényleg olyan amit bármikor szívesen olvasnék minden mennyiségben.
This is a joke. A real practical Joke.

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #882 Dátum: 2009. Január 27. - 22:47:55 »
Idézet
Előtte az esküvői számuk volt, ami nem tetszett, de volt benne egy jó poén. Batmantől! 

Az nekem is meg van, olvastam is és én is szeretem és csak azért nem akarom megcsinálni a honosítását, mert az folytatásért kiállt... :D

GG: mintha a múltkor a KN fórumán kérdezgettél is volna valamit a DC topikban, nem? Pedig azt emlékszem, hogy még a Hzs fórumon is mondtad, hogy nem szereted a DC-t. :D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #883 Dátum: 2009. Január 27. - 22:57:57 »
Nincs itt semmiféle párhuzamos univerzum Ben.
Idézet
nagyon szívesen kiadnám
Szerintem ez nem most lesz.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #884 Dátum: 2009. Január 27. - 23:42:58 »
kaine: Olvass Catwoman v3-at, az első kb. három évet (Brubaker írta). Aztán mondd, hogy a DC legjobb címe a BoP volt akkoriban, gyorsan megváltozik a véleményed. :)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #885 Dátum: 2009. Január 28. - 00:02:35 »
Nem kedvelem túlságosan Brút. Catwomant elkezdtem, de nem tetszett. Ne csodálkozz, önmagában Batman se tetszik. Csapatban már jobb.  :)

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #886 Dátum: 2009. Január 28. - 08:35:12 »
Akkor olvass Villains Unitedet secret six-el. nemtudom ki írta, de nagyon jó. :)
This is a joke. A real practical Joke.

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #887 Dátum: 2009. Január 28. - 09:37:02 »
Hát, mondjuk a Villians United még tényleg jó volt, de az utána jövő Secret Six sztorik nekem már speciel valahogy nem jöttek be. De a Unitedet mindenképp érdemes elolvasni, az biztos! ;)

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #888 Dátum: 2009. Január 28. - 11:10:01 »
Ha jól emlékszem, ugynaz írta, aki a mostani Secret Six-minit, vagyis Gail Simone.

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #889 Dátum: 2009. Január 29. - 08:25:09 »
GG: mintha a múltkor a KN fórumán kérdezgettél is volna valamit a DC topikban, nem? Pedig azt emlékszem, hogy még a Hzs fórumon is mondtad, hogy nem szereted a DC-t. :D

Valóban nem szeretem a dc-t, de időnként mégis bele pillantgatok egy-egy dc-s címbe vagy történetbe. És a k.net fórumon csak a secret sixről tudakozódtam.
This is a joke. A real practical Joke.

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #890 Dátum: 2009. Február 28. - 18:11:05 »
Sámson kiakad, mint a taxióra (ahogy az a Thunderbolts jelenlegi számában is látható :D) című rovatunk következik!

Mi a fenét képzel magáról ez a senkiházi McKeever? Az még hagyján, hogy a Tini Titánok legújabb száma akkora fos volt, hogy komolyan mondom, én kérek elnézést az amerikai olvasóktól is, de amit aztán a végén, az Origins and Omensben leművelt az már kiverte a biztosítékot! Nem maga a rövid sztori, az szokásától eltérően teljesen élvezhető volt, hanem az utolsó oldal, ami ugye minden képregényben a Blackest Nightot hivatott felvezetni. Na az ütött. Cassie megcsókolja Kékbogarat? Mi van? Attól, hogy Timet eltüntették a csapatból, a csaját még illene békénhagyni! Meg különben is, hajszálnyira vagyunk Conner visszatérésétől, erre ez a szőkeség most akar lesmárolni mindenkit? Meg Kisördögöt is ki akarják nyírni? Megőrült ez a pali? Mi a fenét képzel ez magáról? Azt hiszi mindent tönkretehet, amit Jonhs felépített? És akkor arról a terhes női alakról még nem is beszéltem, akinek ott van arc nélkül. Ha az is Cassie lesz, akkor én rituális öngyilkosságba menekülök! Komolyan mondom ezt az embert el kéne tiltani a képregény írástól! Vagy legalább a Titánoktól csapják már ki, mert engem már az őrületbe kerget azzal, amit ott leművel.
Na jó, halkan megjegyzem, hogy az a kép, amin Raveger egy kardot szegez a félholt Cassienek, az viszont nagyon tetszik. A régi Jonhsos időket idézi... :D

Persze, most bárki megkérdezheti, hogy minek olvasom még mindig, ha ennyire idegesít a dolog, de hát tudjátok, hogy van ez: a remény hal meg utoljára. :roll:

Viszont ha már itt vagyok, akkor megjegyzem, hogy Superman búcsúja a saját címétől elég stílusosra sikeredett és legalább azt is megtudtuk, hogy nem kell őt nélkülöznünk egy évig, csak más címben fog virítani. Ja és bővült a Kent család, megérkezett Jonathan Kent, az angliai oldalágból. 8) Na jó, persze, hogy Mon-elről van szó, aki eddig a Fantom Zónában tengette napjait, de akkor is. Új Kent a láthatáron. :D

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #891 Dátum: 2009. Február 28. - 19:26:47 »
Kigyógyították Mon-Elt? a, ezt el kell olvasni...

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #892 Dátum: 2009. Február 28. - 19:36:31 »
Csalódni fogsz benne, de olvasd el. Nagyon "rejtélyes" körülmények között gyógyult fel, amolyan varázsütés szerűen... ;)

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #893 Dátum: 2009. Február 28. - 19:44:56 »
Varázslatos? Nocsak, azt hittem, az Action Comicsban van, pedig azt Johns elég értelmesen írja.

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #894 Dátum: 2009. Február 28. - 20:43:27 »
Mondom Superman! Ergó Superman és Robinson. ;)

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #895 Dátum: 2009. Február 28. - 21:06:07 »
*sigh* És tényleg. Nem tudom, én meg vele vagyok úgy, mint te Sean McKeeverrel... Robinsont is midnenki dícséri a Starmanje miatt (is), de amit a Superman-füzetben művel, az nekem egyre elszomorítóbb. Bár tényleg az Atlaszos sztori volt a leggyengébb (nagyon leggyengébb), és utána egy hangyányit fejlődött, de Johns mellett vontatott, ötlettelen, lapos, jellemtelen, magyarán egy felejthető, szürke maszlag az egész.

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #896 Dátum: 2009. Február 28. - 21:09:37 »
Most őszintén, mondtam én valaha is olyat, hogy szeretem Robinsont? Nem véletlenül kerültem én a New Kryptonig azt a sorozatot, mint a pestist. Az Atlaszos sztori olvasására is csak nagy nehezen vettem rá magam... :roll:
De viszont az Origins and Omens rész jó volt ebben a számban. Nekem tetszett, ahogy bekerült a családba az új gyerek. :D

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #897 Dátum: 2009. Március 20. - 22:42:59 »
Most tartottam a kétheti nagy bevásárlást (akit esetleg érdekel: 1 kg kenyér, 30 tojás, 2 l energiaital (1 liter 300 Ft, tök olcsó), két csomag tészta, 100 zsepi, 1 mosogatószivacs meg 1 db paprika :) ), és nem tudtam megállni, megvettem a SW-képregényt, ezzel rögtön 25%-kal növeltem a kiadásaim. Még nem olvastam el, viszont a papír minősége... Először alig hittem a szememnek, hogy ez milyen. Remélem, a sztori kárpótol majd.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #898 Dátum: 2009. Március 21. - 00:24:46 »
Na csak azt ne mondd, hogy nem tudtad milyen híresen rossz a magyar Star Wras képregények minősége...még a Csodapókokénál is klasszisokkal rosszabb egyik másik.

Te amúgy mivel üzemelsz zozi? Ez neked kétheti bevásárlás? :o Egy kiló kenyér? Meg egy db paprika 2 hétre? :headscratch:
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #899 Dátum: 2009. Március 21. - 00:48:59 »
Na csak azt ne mondd, hogy nem tudtad milyen híresen rossz a magyar Star Wras képregények minősége...még a Csodapókokénál is klasszisokkal rosszabb egyik másik.
Hát ja, rosszabb volt, mint amilyenre számítottam. Néhol hatalmas tintapacák takarták el a rajzot... Nem tervezik a Semicnél, hogy emelik a színvonalat? Mindegy, a történet tetszett, főleg, mert játszottam mindkét KotOR-játékkal, így sok ismerős dolgot is találtam.

Idézet
Te amúgy mivel üzemelsz zozi? Ez neked kétheti bevásárlás? :o Egy kiló kenyér? Meg egy db paprika 2 hétre? :headscratch:
Napenergiával. ;D Ez csak az, amire szükségem volt, volt még maradék ennivalóm ezen kívül.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?