Szavazás

Mi legyen a jövő évi Pókember kiadvány címe?

A Hihetetlen Pókember
11 (34.4%)
Peter Parker: Pókember
13 (40.6%)
Pókember
8 (25%)

Összes szavazó: 32

Szavazás lezárva: 2011. December 03. - 23:19:34

Szerző Téma: A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)  (Megtekintve 666877 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1320 Dátum: 2013. Augusztus 03. - 16:55:21 »
Különszám. Az első történet nagyon tetszett. A második ....minikből a rövid történetek jobban bejönnek. A harmadik egy nagyon megható történet, szeretem.
Furcsa volt a 48 oldal, ha már különszám akkor legalább a 72 oldal dukálna neki. Remélem folytatása is lesz , nagyon jó ez a képregény dömping.

slider78

  • Homokember
  • **
  • Hozzászólások: 964
  • Gépészmérnök
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1321 Dátum: 2013. Augusztus 03. - 17:14:41 »
Kaine: Elnézést a láma kérdésemért,de a Brand New Day-es érát is kiadod vagy ugrasz egy nagyot és az kimarad? Én az utóbbinak örülnék és szerintem vagyunk még ezzel így egy páran :lol: Na,de ami igazán érdekel az az hogy egész pontosan mikor jutunk el az ASM 648-ig?
Ezt én is szeretném tudni.

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1322 Dátum: 2013. Augusztus 03. - 17:45:21 »
Tegnap én is megvettem a különszámot, 2 füzetet is elhoztam, szóval nálam volt támogatói példány is!
 :kingpin:

Még nem olvastam el, de ma kerítek rá időt. Belelapozni már volt szerencsém, nagyon szépek a belső oldalak és hát a MM-s oldalak. Hát Tomi, elkényeztetsz!
Köszönöm szépen!

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1323 Dátum: 2013. Augusztus 03. - 17:53:23 »
Kaine: Elnézést a láma kérdésemért,de a Brand New Day-es érát is kiadod vagy ugrasz egy nagyot és az kimarad? Én az utóbbinak örülnék és szerintem vagyunk még ezzel így egy páran :lol: Na,de ami igazán érdekel az az hogy egész pontosan mikor jutunk el az ASM 648-ig?
Ezt én is szeretném tudni.


Nekem már csak annyi kérdésem volna hogy a Superior Pókra is van esély itthon vagy majd azt is a Panini dönti el végül?

PaffyBoy

  • Közönséges bűnöző
  • *
  • Hozzászólások: 1
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1324 Dátum: 2013. Augusztus 03. - 18:04:59 »
Megvettem a Különszámot! Remek történet, az újság igényes és várom a további számokat, akár HP, akár más! :)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1325 Dátum: 2013. Augusztus 03. - 20:25:11 »
Ezt én is szeretném tudni.


Nekem már csak annyi kérdésem volna hogy a Superior Pókra is van esély itthon vagy majd azt is a Panini dönti el végül?
Nem tudom még hozzávetőlegesen sem megmondani. Ha rajtam múlik, max. 2 év múlva már a Slott-érában leszünk, de nem csak rajtam múlik. Ugyanez a Superiorral is.

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1326 Dátum: 2013. Augusztus 03. - 20:43:29 »
2 év alatt elég sok minden történhet, úgyhogy erre majd akkor visszatérünk mikor aktuális lesz a dolog. Apropó mi a helyzet a klón sztorival?

slider78

  • Homokember
  • **
  • Hozzászólások: 964
  • Gépészmérnök
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1327 Dátum: 2013. Augusztus 03. - 21:03:59 »
Megvettem a Különszámot! Remek történet, az újság igényes és várom a további számokat, akár HP, akár más! :)
Csatlakozom. Én ma vettem meg. Remek volt.
Évek óta (mivel folyamatosan előfizető vagyok) most vettem újra képregényt újságárusnál.

jst22

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 359
  • rajongó
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1328 Dátum: 2013. Augusztus 04. - 22:31:46 »
A különszámról: 5-6 db volt az újságosnál ahol vettem, kicsit mindegyik borítója gyűrött volt, de ezzel nem lehet mit tenni, és nem is zavar különösképp, de azért kiválasztottam a legjobb állapotban lévőt.
Megérte az árát az biztos! A fő történet megérdemelte, hogy különszámban kapjon helyet, nagyon tetszett! Szeretem az ilyen sztorikat! A mini marvels is tetszett, jó néha valami lazább, mint például a Deadpool volt a Marvel + mostani számában. Viszont a Leah történet Peter David-hez képest nagyon gyenge, mi volt ez, valami a kislány aki rajongott a Pókemberért a Kölyök aki gyűjtötte a Pókembert helyett? Először még elment, de másodjára olvasva nagyon gyenge, hogy nem tehetünk semmit úgyhogy ide fektettük meghalni szépen rész hiteltelen. Majd biztos csak úgy lefektetnék várva, hogy meghaljon! Tele lenne csővel és 5 orvos ugrálna körülötte, vagy éppen új szerveket kapna. És ugyan haldoklik, de felemeli a kezét, utána Pókember pedig a lány álmában  repül a tenger felett ahol nincs hova kilőni a hálót. Értem én a szimbolikusságot, tetszene is a dolog, de a kivitelezés rém gyenge és erőltetett.
« Utoljára szerkesztve: 2013. Augusztus 04. - 22:33:26 írta jst22 »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1329 Dátum: 2013. Augusztus 04. - 22:35:28 »
Apropó mi a helyzet a klón sztorival?
Ha az időpontra vagy kíváncsi, még néhány évünk van addig.
Viszont a Leah történet Peter David-hez képest nagyon gyenge
Kétségtelen, hogy nem kevés köze van a Kölyökhöz, de mégis szép történet lett. Szerintem.

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1330 Dátum: 2013. Augusztus 06. - 08:11:12 »
Vegyetek belőle sokat, akkor lesz. :)
Biztos, hogy fogy. A corvin negyednél lévő újságosnál már nem találtam tegnap, és a nyugati posta mellettinél is csak az utolsó jutott nekem.
Mind a három sztori tetszett. Bár ezeket a mini marvel sztorikat már olvastam, de még így is jó volt, nagyon bírom ezt a humort.
Az első sztori is nagyon egyedi volt, mivel az életben sosem tudjuk meg, hogy mi játszódik le egy ilyen szituációban a két ember fejében, mint itt a visszaemlékezésben, ezért érdekes volt így elolvasni egy sztorit. kifejezetten jó ötlet, eredeti.
A Leah történetét is ismertem már, és borzasztóan tetszett elsőre, de túl rövid történet. Amúgy meg a rövidsége miatt se adja vissza szerintem azt, mint a kis gyufaárus lány. És lehet hogy azért nem az jut az embereknek eszébe róla, mert sok ember nem is ismeri egyáltalán. De cáfoljatok rám nyugodtan.
This is a joke. A real practical Joke.

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1331 Dátum: 2013. Augusztus 06. - 11:38:32 »
Nálunk igen furi a helyzet, átnéztem az összes boltot postát és újságost , de csak egy helyen volt 6db, én ott vettem egyet. Tegnap is voltam abban a boltban , de még mindig ott volt a maradék öt.  :(

Ron És Nerida

  • Puma
  • **
  • Hozzászólások: 309
    • Képregény kritikáim
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1332 Dátum: 2013. Augusztus 06. - 15:10:39 »
A Leath című sztori az ugye nem a teljes Friendly Annual? Mi volt még benne?
Nekem tetszett, a maga módján még talán drámaibb is, hisz itt a kislánynak csak az álmában teljesül a vágya. Az utolsó oldal nem olyan profi, minta kölyök utolsó panelje, de összességében azért kegyetlen, ahogy elhiteti velünk a lány illúzióit, aztán földbe döngöl, hogy az nem is igaz. tiszta faun labirintusa.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1333 Dátum: 2013. Augusztus 06. - 15:54:26 »
Amúgy szerintem is klassz volt a történet. Sőt az első olyan, amiben a MJ önsajnáltatása 20 oldalon keresztűl nem idegesítő volt, és valóban elhittem, hogy ez a két ember nagyon szereti egymást.
A mini marvels meg jópofa volt.  :D
Először még elment, de másodjára olvasva nagyon gyenge, hogy nem tehetünk semmit úgyhogy ide fektettük meghalni szépen rész hiteltelen. Majd biztos csak úgy lefektetnék várva, hogy meghaljon! Tele lenne csővel és 5 orvos ugrálna körülötte, vagy éppen új szerveket kapna.
Egy csöves???!!!! Miből kapna új szerveket, ki fizetné a gyógyítását? Hidd el, befektetnék meghalni, senki se törné magát érte.  ;)

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1334 Dátum: 2013. Augusztus 06. - 16:02:41 »
A Leath című sztori az ugye nem a teljes Friendly Annual? Mi volt még benne?
Egy Homokemberes történet volt még benne. Tudod, ez még a harmadik Pókember film idején adták ki, akkoriban ezért futtatták annyira Homokembert. A Leah csak a második történet volt benne.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1335 Dátum: 2013. Augusztus 06. - 23:37:52 »
Elolvastam én is a különszámot (milyen jó ezt kimondani, eljutottunk oda, hogy különszámok jönnek ki megint :oh: ), tetszett nekem is. :D Csak a főtörténet volt számomra ismeretlen, de nagyon jó volt, pedig alig volt benne Pókember. Nagyon jól eltalálták a párbeszédeket és a sztori hangulatát, tényleg átjöttek az érzelmek belőle, abszolút jó volt. A válogatáskazettás - mikulássapkás sztorin jót mosolyogtam, nagyon aranyos volt. :lol: Mintha Penny-t és Leonard-öt látam volna a Big Bang Theory-ből. ;D

A Marvel-Minikhez szerintem nincs mit hozzáfűzni, aki egy kicsit is rajongó, az imádja ezeket a paródiákat. ;D

A harmadik történet, Leah, így sokadszorra olvasva már nem ütött akkorát, de így is nagyon jó és megható kis történet. Örülök, hogy ki lett adva magyarul (mint ahogy korábban A kölyök... is), megérdemli.

A rajzolások is tetszettek, mindegyik passzolt az adott történethez. A minőség szokás szerint kifogástalan, jól lettek kiválasztva a történetek is, szóval csak annyit mondhatok, köszönjük :kingpin: .
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

SwitcX

  • Vendég
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1336 Dátum: 2013. Augusztus 07. - 10:25:53 »



Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1337 Dátum: 2013. Augusztus 07. - 11:40:07 »
Ezek a te videóid?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1338 Dátum: 2013. Augusztus 07. - 12:05:17 »
Kicsit spoileres...

kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1339 Dátum: 2013. Augusztus 07. - 20:51:00 »
Én már nem látok semmit. Le lett tiltva.