Szavazás

Mi legyen a jövő évi Pókember kiadvány címe?

A Hihetetlen Pókember
11 (34.4%)
Peter Parker: Pókember
13 (40.6%)
Pókember
8 (25%)

Összes szavazó: 32

Szavazás lezárva: 2011. December 03. - 23:19:34

Szerző Téma: A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)  (Megtekintve 666835 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1580 Dátum: 2013. Október 11. - 19:05:41 »
Na, ma én is beszereztem a 11-es számot!
Tetszett, ahogy a Keselyűvel bánt a kórházban..... :uhoh:
A második sztorit viszont nem értem miért Angel Medina nevével ruháztátok fel, mikor Sean Chen-re hajaz inkább! ;)
Jó lesz, hogy már decemberben vissza állunk az Amazing címre!

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1581 Dátum: 2013. Október 11. - 23:25:15 »
Marvel+ -ra és a HIhiPókra mikor indul az előfizetés?
Holnap fogom kiírni a feltételeket.
Tetszett, ahogy a Keselyűvel bánt a kórházban..... :uhoh:
Az nekem is! Elég durva volt tőle!  :surp: :)
Idézet
A második sztorit viszont nem értem miért Angel Medina nevével ruháztátok fel, mikor Sean Chen-re hajaz inkább! ;)
Mert ő rajzolta. Legalábbis ez állt a képregényen, amiből készítettük. Tényleg átmenet a kettő között. A folytatását már tényleg Chen rajzolja majd.
Esetleg az meg van még?
Nincs, a hibás képregényeket el szoktam adni töredék áron, ennek például nagyon örültek. :)

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1582 Dátum: 2013. Október 12. - 08:41:29 »
Esetleg az meg van még?
Nincs, a hibás képregényeket el szoktam adni töredék áron, ennek például nagyon örültek. :)

Nekem is ez lett volna a tervem.  ;D


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

slider78

  • Homokember
  • **
  • Hozzászólások: 964
  • Gépészmérnök
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1583 Dátum: 2013. Október 13. - 09:33:20 »
Marvel+ -ra és a HIhiPókra mikor indul az előfizetés?
Holnap fogom kiírni a feltételeket.
Pénz átutalva, tegnap este 11-kor :-) Mind2 füzetre.

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1584 Dátum: 2013. Október 13. - 11:56:10 »
Kani, szóval miattad volt? :) Azóta is mindig ellenőrzöm a HP2 belső borítóját, de az volt az egyetlen fordított példány!  :D
Mi csak a hibás ragasztást miatt vittük vissza, bár Ron is mondta, hogy ez gyűjtői érték lesz, főleg ha azóta ilyen jellegű hiba nem fordult elő.

Amúgy az új füzetet elolvastam nagyon tetszett, attól még, hogy cserélve lesz, vigyáztam rá ugyan úgy :)
a következő szám borítója nagyon nagyon bejön, már alig várom, hogy itthon legyen : )

kevinkain

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 753
    • KevinKain
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1585 Dátum: 2013. Október 15. - 21:13:13 »
Brutálisan jó választás volt az új HP szám (2013/5) borítója. Egyszerűen gyönyörű. Régebben láttam ezt a képet neten és nagyon megfogott. De az idei utolsó sötét borító is ütős lesz.

Sztori szempontjából is ez a szám az idei év legjobbja (ha a különszámot nem vesszük, mert az zseniális volt). A kórházas rész remek ötlet volt benne. Utána meg az MJ-s epizód igen érdekes volt. Én speciel nagyon szeretem az ilyen pszichológiai központú történeteket, amikben az akció háttérbe szorul és egy karakter lelki világát mutatják be. Egyetlen bajom volt vele, hogy az utolsó oldalt már láttam a weblapon megjelenés előtt. Jobb lenne ha a példaoldalakat kihagynátok / később tennétek fel, vagy olyanokat tennétek ki, ami nem ennyire spoileres. De még ennek ellenére is remek olvasás volt, így csak gratulálni tudok a sztoriválasztásokhoz :).

A Mini Marvel meg nagy kedvencem, és remekül jön, főleg ilyen komoly, drámai események után egy kis vicces rész :).

Viszont lenne pár kérdésem. Ha esetleg jövőre lesz Pókember 2099, akkor milyen formátumban várható? Kötet, vagy esetleg a HP-n belül, vagy HP különszámban, esetleg M+?
És lehet-e reménykedni egyéb alteros póksztorikról, pl. SpiderGirl, Scarlet Spider, SpiderMan Family...
És lehet nem ebbe a témába illik a kérdés, de ha már témánál vagyunk: nincs esetleg esély további alternatív sztorikra, mint pl. Marvel Zombies, Noir, Mangaverzum, 1602, Stan Lee's Just Imagine (tudom, hogy ez DC, de akkor is :) )...? Mert szívesen olvasnék ezek közül is néhány történetet, főleg kötetek formájában. Esetleg "Old Man Logan" vagy Spider-Men (bár ott még nem tartunk :) ). Vagy néhány viccesebbet, mint pl Ruins, Powerless (mondjuk "Hihető Pókember", vagy egyéb vicces címekkel :) ), Avengers Fairy Tales, What If vagy a Deadpool Killology. Bár az alternatív univerzumok (az Ultimate-t leszámítva) nem nagyon jutottak el magyar kiadásig, de mivel a Mutánsvilágban és a Másikban is volt alternatív világ, így reménykedek :).

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1586 Dátum: 2013. Október 15. - 21:19:51 »
Ruins mint „vicces”? :o
Spider-Girl meg HZs privilégum, abból nem engedünk. ;D

jst22

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 359
  • rajongó
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1587 Dátum: 2013. Október 15. - 21:20:42 »
Mitől lett tiszta vér a végén a Pókember? És hogy gyógyult meg? Az honnan derül ki ha a következő rész már May néni lelövése?
« Utoljára szerkesztve: 2013. Október 15. - 21:28:03 írta jst22 »

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1588 Dátum: 2013. Október 15. - 21:22:18 »
Spoooooooooooooooooilergooooooooooooooooooooooooooooooomb!

jst22

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 359
  • rajongó
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1589 Dátum: 2013. Október 15. - 21:27:25 »
Ja, mert a bemutató oldalakból nem derült ki ugye?

Wiccan

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1012
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1590 Dátum: 2013. Október 15. - 21:29:35 »
May nénit meg már lelőtték egy ideje. :D

jst22

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 359
  • rajongó
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1591 Dátum: 2013. Október 15. - 21:34:00 »
De kispoilereztem, rajtam nem múlik!
Remélem aki tudja mi van majd válaszol.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1592 Dátum: 2013. Október 15. - 21:53:59 »
Mitől lett tiszta vér a végén a Pókember? És hogy gyógyult meg? Az honnan derül ki ha a következő rész már May néni lelövése?
Benne van a sztori folytatása a 2. polgárháború kötetben. Amúgy a Rhino verte el.
Amúgy úgy gyógyúlt fel, hogy pihent néhány napot, nem volt igazából semmi cifrázása ennek.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1593 Dátum: 2013. Október 15. - 22:38:29 »
Egyetlen bajom volt vele, hogy az utolsó oldalt már láttam a weblapon megjelenés előtt. Jobb lenne ha a példaoldalakat kihagynátok / később tennétek fel, vagy olyanokat tennétek ki, ami nem ennyire spoileres.
Csak azért tettük, mert a sztori "befejező" része már tényleg megjelent. Voltaképpen három különálló történetről van szó, amely mindegyike 1-1 szereplőről szól - és amit lazán, de összeköt az, hogy Rinó szétveri Pókembert. Ennek kapcsán láthatunk egy történetet MJ-ről, aztán May néniről, végül - ami már megjelent - a Fekete Macskáról.
Idézet
Ha esetleg jövőre lesz Pókember 2099, akkor milyen formátumban várható? Kötet, vagy esetleg a HP-n belül, vagy HP különszámban, esetleg M+?
HP-ne belül semmiképpen. M+-ba felmerült, de egyelőre a Marvel lelőtte. Ha lesz, csak a kötet maradna hozzá. Vagy későbbi megjelenés.
Idézet
És lehet-e reménykedni egyéb alteros póksztorikról, pl. SpiderGirl, Scarlet Spider, SpiderMan Family...
A Family és a Scarlet Spider nem alter sztori, csak a Spider-Girl. Utóbbi biztosan nem lesz.

Idézet
És lehet nem ebbe a témába illik a kérdés, de ha már témánál vagyunk: nincs esetleg esély további alternatív sztorikra, mint pl. Marvel Zombies, Noir, Mangaverzum, 1602, Stan Lee's Just Imagine (tudom, hogy ez DC, de akkor is :) )...?
Ezek egyike sem valószínű.
Idézet
Esetleg "Old Man Logan" vagy Spider-Men (bár ott még nem tartunk :) ). Vagy néhány viccesebbet, mint pl Ruins, Powerless (mondjuk "Hihető Pókember", vagy egyéb vicces címekkel :) ), Avengers Fairy Tales, What If vagy a Deadpool Killology.

Ezek közül What If van tervezve később a PPP sorozatban.
Az honnan derül ki ha a következő rész már May néni lelövése?
A következő SZÁM May néni lelövése. A következő rész még ennek a folytatása.  ;)

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1594 Dátum: 2013. Október 16. - 08:21:22 »
Akkor most jön még a Rinós sztoriból a May nénis rész, és rögtön utána May lelövése. Na ez egy jó kombó.  :D

jukjuk

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 146
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1595 Dátum: 2013. Október 18. - 22:32:22 »
Nagyon tutkó volt ez a szám! Iszonyat jók a történetek, és kitűnők a rajzok. Póki kórházban véghezvitt "kispárnás" mutatványa tényleg kemény volt, bár nekem egy kissé már karakteridegen, pl könnyen be is krepálhatott volna az öreg közben. (Bár lehet, hogy csak úgy lightosan nyomta rá a párnát...   :hehe:: Inkább tudtam volna elképzelni ilyet egy Batmantől, mint Pókembertől.... de ettől függetlenül tetszett ez a fajta bekeményítés, jó azért olykor egy vérben forgó szemű, dühös, vicsorgó Petert látni.... nem csak a poéngyáros srácot  :hehe:  :hehe: Én személy szerint imádtam a JMD-s részek "bekattant" főhősét is, aki pl a Sikolyos különszámban elég látványosan átrendezte a kérót...  ;D  :lol:  :hehe:

A második sztori is király volt. Ebből az álomvilágos koncepcióból sokat kihozott az író szerintem, jó volt a sok flashback is, ahogy Mary Jane visszaemlékezett a Peterrel kapcsolatos fontosabb momentumokra. Szóval szépen össze volt rakva az egész.

Ja és meg kell még jegyeznem, hogy az a kétoldalas csapatkép a mákvirágokról, az valami gyönyörűséges!!!  :oh:.
« Utoljára szerkesztve: 2013. Október 18. - 22:37:03 írta jukjuk »

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1596 Dátum: 2013. Október 19. - 06:50:14 »
Meg lehet magyarázni a viselkedését. Most a menekülés meg a bújkálás miatt elég stresszes időszaka van, ráadásul a keselyű is egy olyan dolog miatt ölte meg majdnem, ami inkább csak felbosszantotta. Gondolom egy kicsit kiadta magából a dühét.
This is a joke. A real practical Joke.

SD. EJC.

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1069
  • Pókember
    • SD. EJC.
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1597 Dátum: 2013. November 01. - 17:10:42 »
Kivégezve az 5-ös is. Az első, a Keselyűszárnyon második része izgalmas volt. Az elején levő visszaszámlálás, meg ahogy bemutatja, az ájulásban levő Petert, mikkről elmélkedik, és hogy ez hogy van szinkronban a külvilággal, zseniális volt. Keselyű meg agyvérzést kapott? Érdekes fordulat volt, olyan hétköznapi. Nem számítottam rá. De arra se, hogy PP oda megy, és megpróbálja megölni Toomest. Majdnem hogy csalódtam benne, megmondom őszintén.
Csak egy kérdés: Ha annak idején belepusztult abba, hogy nyomorékká verte a Bűnölőt, ezt hogy élte volna túl?
A második sztori, lévén, hogy MJ-ről szólt, kicsit Különszám érzésem volt. A történet kiválló volt, nagyon tetszett, a Különszám után sanszos, hogy ez lesz az idei 2. kedvencem. Viszont nem tudtam hova rakni, hogy végülis miért jelent meg.
Ja, és sztem a 6. szám borítója lesz az idei év legjobbja! :)
SD. EJC.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1598 Dátum: 2013. November 01. - 19:39:53 »
Nem akarta megölni. Megmagyarázta, hogy mi volt vele a célja.

SD. EJC.

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1069
  • Pókember
    • SD. EJC.
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1599 Dátum: 2013. November 02. - 18:10:30 »
Újra olvasva tényleg, akkor csak a "szokásos" figyelmetlenségem.  :)
SD. EJC.