Szerző Téma: Pókember  (Megtekintve 641836 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Pókember
« Válasz #860 Dátum: 2009. Június 26. - 22:23:47 »
Emlékszem, annak idején engem is lázba hozott a Pók 1.:D Amikor az első háttérképek megjelntek a hivatalos honlapon, már azok is annyira tetszettek, hogy beállítottam a gépemen is háttérnek, hol az egyiket, hol a másikat. A trailerek után pedig már tényleg tűkön ülve vártam a hazai mozis premiert.:D Kevés film hozott lázba annyira, mint ez a film. 8)  Aztán a Pók 2 is nagyon felcsigázott, annak a trailerei is iszonyatosan tetszettek. Igazából a Pók 3-nál fordult elő, hogy annak a trailere már nem tetszett 100%-osan, szemben az előző két rész trailereivel. De a pók 1 a maga idejében marha nagy szenzáció volt.:D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Pókember
« Válasz #861 Dátum: 2009. Június 27. - 10:21:02 »
Igen, szerintem is. Emlékszem, hogy a háttérképek az én számítógépemen is ott viritottak vagy évekig.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Pókember
« Válasz #862 Dátum: 2009. Július 14. - 15:15:15 »
Sam Raimi következő filmje a Pókember negyedik része lesz, a forgatókönyv megírását David Lindsay-Abaire-re bízták. Az úriember nevéhez a Robotok és a Tintaszív szkriptje kötődik, az előző még jó is volt, utóbbi viszont már igen-igen gyenge lett. Most sem erőltethette meg magát túlzottan, mivel Gary Ross-t kérték meg, hogy írja át a forgatókönyvet. Ross egyébként korábban már dolgozott együtt a Pókember alakítójával,  Tobey Maguire-vel a Pleasantville és a Vágta filmeken.  :spidey:


Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Pókember
« Válasz #863 Dátum: 2009. Július 14. - 16:00:51 »
Csak nekem hangzanak ezek a filmek gyengének ? És ilyen alakokra akarnak bízni egy pók filmet ? Akkor már írjuk meg mi...

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Pókember
« Válasz #864 Dátum: 2009. Július 14. - 16:01:22 »
Magával a látvánnyal nincs gond a Tintaszívnél, arról már a forgatókönyvíró nem tehet, hogy az alapból gyenge történetből nem tud sokat kihozni. Tehát én nem David Lindsay-Abairetől félek, hanem magától Raimitől, hiszen úgyis ővé az utolsó szó, hogy mi kerüljön bele a filmbe és mi nem. Irhat akármilyen világbajnok forgatókönyvet az író, ha a rendező nagyívben eltér tőle.

holloo

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1246
  • "Free Genosha"
Re:Pókember
« Válasz #865 Dátum: 2009. Július 15. - 08:19:36 »
Pleasantville? Az melyik film? Amikor bekerülnek a régi fekete-fehér sorozatba?  :nemtudom:

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Pókember
« Válasz #866 Dátum: 2009. Július 15. - 09:00:13 »
Igen, az.

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Pókember
« Válasz #867 Dátum: 2009. Július 15. - 12:15:28 »
Azaz. Frenetikus film...  :-\

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Pókember
« Válasz #868 Dátum: 2009. Augusztus 17. - 11:29:24 »
Júliusban Gary Rosst kérték fel, hogy írja újra a David Lindsay Abaire által összebarmolt forgatókönyvet a Pókember negyedik felvonásával kapcsolatban. A Sony ma új forgatókönyvírót jelentett be, James Vanderbiltre hárul a feladat, hogy két filmre elegendő forgatókönyvet hozzon össze, azaz neki kell megírnia a Pókember 5 és a Pókember 6 forgatókönyvét.

A Sony választása azért esett Vanderbiltre, mivel nagyon tetszett az író azon ötlete, hogy legyen egy olyan sztorivonal, ami két részen ível át, ezeket a filmeket pedig egybe lehetne leforgatni. Az elgondolás ugyanez volt hónapokkal ezelőtt, akkor a negyedik rész megírását szintén Vanderblitre bízták és a terv szerint együtt forgatták volna le az ötödikkel, azonban ez végül meghiúsult. Így tehát nem a negyedik és ötödik, hanem az ötödik és hatodik rész alkot majd egy komplex egységet.  :spidey:

A negyedik részt szintén Sam Raimi dirigálhatja, az első csapó 2010 elején csattanhat el és 2011 május 6.-án érkezik a Falmászó negyedik mozis kalandja a mozikba.

http://www.slashfilm.com/2009/08/16/james-vanderbilt-to-write-spider-man-5-and-6/

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Pókember
« Válasz #869 Dátum: 2009. Augusztus 17. - 12:26:35 »
A 4. rész történetéről még nem árultak el semmit? :nemtudom:

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Pókember
« Válasz #870 Dátum: 2009. Augusztus 17. - 12:27:51 »
De, az alapsémát. Jön egy rosszfiú, szuperbűnöző lesz belőle, Pókember üldözi, a rosszfiú elmenekül, elrabolja MJ-t, Pókember megmenti, rosszfiú meghal.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Pókember
« Válasz #871 Dátum: 2009. Augusztus 17. - 12:32:20 »
Ha elárultak volna akkor se mennék vele semmire, mert már 6 ember is újraírta. A Raimi tesók felvázolták, amire Abaire megírta a forgatókönyvet, amit a stúdió kidobatott, és Ross-t bízták meg az átdolgozással, ami szintén zsákutca lett, mert a faszi még annyira sem ismeri Pókembert mint Sam apánk. Így jutott végül Vanderbilt-hez aki ki tudja mit alkot belőle. A Comic Con-on elcsepegtetett infók alapján annyi biztos, hogy nagyon sűrű lesz a 4. rész, mert akarnak bele Keselyűt, Fekete Macskát, Elektrót, Vérontót és Venomot is, de utóbbit csak azért, hogy így csináljanak promót Venom spin-off filmjéhez ami úgy ahogy van egy baromság.

Épp tegnap néztem meg a Darkman című Raimi filmet, és így visszagondolva, a Pókember 2-béli Octopus Doki teljes karakterfejlődését a Darkman-ből mentette át Raimi. És ami a Darkman-ben működött az a két film ismeretében eléggé röhejes Oki Dokit nézve.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Augusztus 17. - 12:34:33 írta Ben Reilly »

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Pókember
« Válasz #872 Dátum: 2009. Augusztus 17. - 13:10:59 »
De, az alapsémát. Jön egy rosszfiú, szuperbűnöző lesz belőle, Pókember üldözi, a rosszfiú elmenekül, elrabolja MJ-t, Pókember megmenti, rosszfiú meghal.
Ezt jól felvázoltad... ;D

Akkor majd lehet találgatni (megint) hogy ki fogja játszani Fekete Macskát. :D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Pókember
« Válasz #873 Dátum: 2009. Augusztus 17. - 13:19:28 »
Szerintem semmi gond nem volt Oki Dokival. Egy Pókember szintű korosztálytól független nyári blockbusternek tökéletes volt.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Pókember
« Válasz #874 Dátum: 2009. Augusztus 17. - 13:20:32 »
Én ugy tudom Eliza Duskhu
 :nezze: http://www.imdb.com/name/nm0244630/
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

holloo

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1246
  • "Free Genosha"
Re:Pókember
« Válasz #875 Dátum: 2009. Augusztus 17. - 13:48:34 »
Szerintem is jó volt Oki doki, mondjuk Sepi alapsémája is teljesen igaz. Az új filmben kissé sok a szereplő, mondjuk a 3-ban is működött a dolog szerintem, csak remélem végre ezt az emo-s (valakinek mindig "lelkifurkája" van) dolgot kihagyják belőle.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Pókember
« Válasz #876 Dátum: 2009. Augusztus 17. - 13:50:47 »
Szerintem viszont már ott sem müködött...
Venom gyakorlatilag kiherélésre került, úgyhogy lehet gondolkozni, hogy most melyik karakter(ek) jutnak az ő sorsára.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Pókember
« Válasz #877 Dátum: 2009. Augusztus 17. - 14:18:06 »
A klasszikus karaktereket szereti Raimi, azok nem lesznek kiherélve szerintem. Örülnék is ha benne lenne Elektro, Kesi meg a Macs. Csak Venomnak és Vérontónak nem lesz sok értelme... :roll: A Venom film meg eleve nagy hülyeségnek tűnik... :uhoh:
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Pókember
« Válasz #878 Dátum: 2009. Augusztus 17. - 15:35:01 »
Főleg hogy Eddie Brock Venommá válását már a Pók 3-ban láthattuk...

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Pókember
« Válasz #879 Dátum: 2009. Augusztus 17. - 15:42:48 »
A klasszikus karaktereket szereti Raimi, azok nem lesznek kiherélve szerintem.
Hát, azért én ezt nem mondanám az első három film alapján. Mert ha belegondolunk, az összes ellenség alaposan át lett dolgozva. És itt most nem a kinézetre gondolok.