Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 886558 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1320 Dátum: 2008. Augusztus 05. - 11:33:20 »
Nem tudom mi borzasztóbb, a film  :lol: vagy hogy az a transzvesztita megszólalásig hasonlít Sarah Jessica Parker-re.  :o :hehe: :twisted:

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1321 Dátum: 2008. Augusztus 05. - 11:36:55 »
Én már nagyon unom ezeket a paródiákat, már nézhetetlen minőségűek. Legalábbis a 300 paródia is már  anézhetetlen gagyi kategória.

Hála istennek, hogy Morgan jobban van. Az egyik legjobb színész ever.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

horjb

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 163
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1322 Dátum: 2008. Augusztus 05. - 11:38:58 »
A superhero movie az jó volt. ;D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1323 Dátum: 2008. Augusztus 05. - 11:39:47 »
Az még elment, bár már abban is nagyon bazári megoldások voltak.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1324 Dátum: 2008. Augusztus 05. - 12:10:20 »
Az a "baj", hogy már ezek a paródia filmek is elcsépeltté váltak (bár mostanában megint reneszánszát éli), sok újat már nem tudnak hozzá tenni. Igazából ezekből is csak az első voltak jók (Nagy Durranás 1-2, Sziki Szökevény, stb), de már az ezek után következők is unalmasak és fárasztóak voltak.

Freemannek örülök, remélem hamarosan felépül.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1325 Dátum: 2008. Augusztus 05. - 12:14:25 »
A paródia filmek addig voltak jók, amíg el nem készült a Scary Movie 3. Amikor a 2. rész sikere után a Wayans tesók eladták a jogokat, az új csapat olyan fostos munkát hozott össze az eredeti alapokra, hogy gyomorral alig lehetett bírni. Még az sem segített, hogy a műfaj nagy veteránját, Leslie Nielsen-t beszervezték.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1326 Dátum: 2008. Augusztus 05. - 12:34:18 »
Én is így gondolom. De talán a béna poénoktól is zavaróbb, hogy olyna béna és mű kellékeket használnak, hogy hihetetlen.
A 300 paródiában is az a béna tranformerses Xerxész...hát mintha a piacon vettek volna 200 ft-ért valami figurát és azt használták volna. Olyan power rangers-es minőség.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1327 Dátum: 2008. Augusztus 05. - 12:50:15 »
Azért gondolhatod, hogy ezek a filmek nem éppen a magas költségvetésükről híresek. Örülhetnek, hogy ennyit is kibírnak hozni belőle. Meg gondolom néha direkt nem viszik túlzásba, hiszen az is jó poén tud lenni, hogy milyen béna az.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1328 Dátum: 2008. Augusztus 05. - 13:06:35 »
Áh ez erősen sántít. Még most is vannka remek filmek nagyon alacsony költségvetésből, meg régen is milyne király filmek készültek akár 1 millió dolárból. Ez nagyon nem mentség.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1329 Dátum: 2008. Augusztus 05. - 13:13:33 »
Igen, csak azóta nagyon megnőttek az elvárások, és ami már nem cgi effekt az gagyi, még ha nem is olyan vészes.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1330 Dátum: 2008. Augusztus 05. - 14:32:38 »
azért ne forgasd ki a szavaimat. ;) Pl a Superhero Movie-ban amikor a srácot megerőszakolják az állatok..hát nagyon látszik, hogy sima plüssfigurák csupán. Azért kicsit élethűbb bábokat is alkalmazhattak volna, ha már régen tudtak ilyet csinálni ma is tudnának...csak a film ilyne minőséget képvisel....
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1331 Dátum: 2008. Augusztus 05. - 18:02:48 »
Na, váltsunk témát. Írok egy kis véleményt az új Batman filmről, a Dark Knightról.
Nos igyekszem azért spoiler nélkül beszélni, de ha valaki nem szeretné, hogy véletlenül is megtudjn valami olyat, amit a moziban akar megtudni, ne olvassa tovább az üzenetemet.
 :spoiler:  :venspoiler:
Szóval, megmondom őszintén, mint laikus néző, nekem nem tetszett a film. Az előző rész sokkal jobb volt. Már nem emlékszem, hogy mondták-e korábban vagy nem, hogy ez sötétebb hangulatú lesz az előzőnél, de most már ki tudom jelenteni, hogy sokkal komorabb a története. Színvonalban hozza az előző filmet, de valahogy most nem éreztem azt a pluszt a filmben, amit az előzőnél igen. Nem tudom meghatározni, hogy mi tesz egy filmet különlegesség, de ezt nem éreztem ebben a filmben. Heath jó Jokert hozott a vászonra, de megmondom őszintén, én ezért nem adnék neki oscart. Tehát ha végül meg is nyeri azt, az inkább ismét csak a halálának lehet betudni. Tudom, ez most ridegnek és érzéketlennek hangzik, sajnálom is, hogy ezt kell mondanom róla (hiszen van egy mondásunk is erre, hogy halottról vagy jót vagy semmit), de attól függetlenül, hogy jól játszotta Jokert, én nem érzem annyira kiemelkedőnek. Bár számomra az igazi gonosz etalonja még mindig Hannibal Lecter. Heath lemosta Jack Nicholsont a pályáról, ez tény, viszont én itt-ott karakteridegennek éreztem Jokert (bár én annyira nem vagyok otthon a DC világban). Bale sem remekelt nagyon ebben a filmben, vicces, de inkább mellékszereplő volt a saját filmjében. Aki viszont nagyon jó lett, az Harvey Dent. A film első felében egyértelműen lemossa a két másik főszereplőt. Olyannyira, hogy már neki kezdtem drukkolni a film alatt. Így mondjuk a tragédiája, a Kétarccá válása sokkal meghatározóbb volt, viszont onnantól elsikkad a karaktere.  De gondolom őrá inkább majd a folytatást fogják áldozni. Ennek ellenére én őt tenném meg a film legjobbjának. Azt lehetett látni, hogy az alkotók igyekeztek őt és Jokert nagyjából egyforma szinten szerepeltetni, hogy egyik se nyomja el a másikat. A végét leszámítva Harvey volt benne a legjobb. Drámából persze nincs hiány, főleg Rachel esete lepett meg.
A másik, amit direkt figyeltem a filmben, és amiről szó volt, hogy kivágják, valóban kivágták. Mégpedig azt a részt, amikor Joker halottnak tetteti magát és úgy szökik meg. Ez a rész egy az egyben nincs benne a filmben (legalábbis abban a változatban amit én láttam).

A többiről majd azután, ha már a többiek is látták a filmet.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1332 Dátum: 2008. Augusztus 05. - 18:28:46 »

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1333 Dátum: 2008. Augusztus 05. - 18:48:13 »

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1334 Dátum: 2008. Augusztus 05. - 18:51:40 »

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1335 Dátum: 2008. Augusztus 05. - 18:56:14 »
Szerintem fejezzük be az egy smiley-s hozzászólásokat. ;) Bár ez utóbbi jól néz ki. :)

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1336 Dátum: 2008. Augusztus 05. - 18:59:24 »
Csak meg akartam mutatni hogy az enyém nagyobb.  ;D Amúgy Morgan Freemant saját felelősségére hazaengedték a kórházból, és a saját orvosa fogja a kezelését folytatni.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1337 Dátum: 2008. Augusztus 05. - 20:03:15 »
Persze a lényeg mindenki szeme előtt elsikkad: SEPI NEM VOLT KÉPES MOZIBAN NÉZNI A FILMET! Jobb helyeken ezért bitófa jár. :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1338 Dátum: 2008. Augusztus 05. - 20:25:21 »
Meg ami még a lényeg, hogy Sepi annyit dolgozik, hogy egyszerűen nem jut el a moziba, már több mint három éve, bármennyire is szeretne.  ;) Én a DVD vásárlással támogatom a filmkészítőket.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1339 Dátum: 2008. Augusztus 05. - 20:52:19 »
Én megértelek. A lényeg az hogy láttad.