Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 886301 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #140 Dátum: 2008. Február 11. - 23:31:30 »
Idézet
Így van. Predi csak bután nézte a csávót és azon gondolkodott hogy nyírja ki azt a szerencsétlent hogy az frankón mutasson majd a vásznon de egy alien neki ugrott és az lökte be a liftaknába.
Itt a válasz.
Idézet
Ja, volt még egy. Az első hajón az az Alien egyedül elintézte az összes hajón lévő Predátort. Ezek után az egész csapat Alien ellen eljön egyetlen darabnyi Predátor? Mondjuk erre én találtam meg a magyarázatot. Az a helyzet, hogy ez a Predátor Nagy Vadász volt, míg a hajón lévők csak takarítók.
Wolf már nagyon tapasztalt és megbecsült harcos volt. Pár nagy csatát már túlált az biztos...ha jól megfigyeled, vagy lehet ez nem látszik a filmebn, de a figurákon meg más képeken igen: a fél arca savmarta volt, az egyik "rágója" hiányzott. A maszkja is savmarta, össze-vissza volt vagdosva, meg nem semmiért voltak rajta a feliratok. Megjeölést is csak a beavatott predik kaphatnak, ilyen feliratokat meg egy kis kezdő nem viselhet a maszkján. Amúgy így utólag arra gondoltam, hogy látták a többiek, hogy elindul és úgy gondolták, hogy legyen ez az öreg végső leszámolása. :D
Szóval a hajón nagyon váratlanul érte őket a támadás...nem voltak felszerkezve jóformán. Meg a hajón több predi is volt, köztük egy elder, csak gondolom a predalien kinyírtvagy 2 predit, a harmadik ügyesen szét is lőtte a hajót és mire a többiek észbe kaptak volna, már le is zuhantak.
Wolf tényleg nagy vadász volt.

A hajós jelenettel inkább az a gáz, hogy minek voltak maszkban? Nem számítottak támadásra, nem volt náluk fegyver...de a maszk az bezzeg rajtuk volt.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #141 Dátum: 2008. Február 11. - 23:49:57 »
Ja, látszik, hogy nem figyeltem a többi Pre filmet, ezekkel nem voltam tisztában.
Maszk azért volt rajtuk, mert a hajón büdös volt az Alientől.  :D

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #142 Dátum: 2008. Február 12. - 14:30:44 »
Savmarta lett volna a maszkja ? Én nem úgy láttam és különösebben agyon sem volt cirádázva a maszkja Wolfnak. Az agyarai meg mind megvoltak, szal ez nem lehetett Törött Agyar...

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #143 Dátum: 2008. Február 12. - 15:37:22 »
Miért Wolf a neve? Sehol sem említik. Az agyarát viszont én is néztem, úgy láttam, hogy a bal nincs meg, de lehet, hogy rosszul láttam.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #144 Dátum: 2008. Február 12. - 15:39:11 »
Miért Wolf a neve?
Biztos nem merték megkockáztatni a Wolverine-t.  :hehe:

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #145 Dátum: 2008. Február 12. - 15:47:46 »
 :lol: De komolyan, hogy tudja Pepo megkülönböztetni a többitől? Én eddig csak egynek a nevét jegyeztem meg, az a Prédában volt, de az is valami más volt.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #146 Dátum: 2008. Február 12. - 15:53:06 »
És miért van földi neve egy földönkívüli lénynek? ;D :headscratch:

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #147 Dátum: 2008. Február 12. - 17:14:39 »
A készítők nevezték poénból el Wolfnak. A predalien-t is elnevezték de már nem emlékszem mire.

A szarvat pedig most meglesem :D annál a résznél mikor még a predplanet-en megfordul abban a napozó ágyban.  :hehe:

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #148 Dátum: 2008. Február 12. - 17:25:20 »
Mindnek van neve. Nemtom amúgy miért lett Wolf, a spoileres dolgokat nem nagyon követtem az avpu-s srácokkal, csak el-el csíptem. :D
A predalien amúgy Chet. Az avp-ben meg volt Scar, vagy Celtic például...amúgy figuráknál használják a neveket.

Silver: biztos, hogy tele van vágásokkal a maszk, van rajta egy rakás írás is...és biztos, hogy agyara sincs neki.
Néhány képet találtok a linkeken:
http://www.sideshowtoy.com/cgi-bin/category.cgi?item=2948FLEX
http://www.sideshowtoy.com/cgi-bin/category.cgi?item=2952FLEX
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #149 Dátum: 2008. Február 12. - 20:13:30 »
Megnéztem és nincs véset a maszkon. vagy csak baromira nem látszik. De a végén mikor ledobja a maszkot a kórház tetején látszik hogy nem nagyon van rajt véset.

De az agyarat így utólag én is kiszúrtam. A bal felső teljesen hiányzik de nem törött szal nem Törrt Agyar , hál isten  :D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #150 Dátum: 2008. Február 12. - 20:26:43 »
 :D
Megnézted a 2. linket is? Ott vannak pedig rajta hidd el. Karmolások, a tetején repedésszerű vájatok is. Nézd meg nyugodtan, mert ez tökéletes másolata a filmes maszknak. ;)
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #151 Dátum: 2008. Február 13. - 07:55:56 »
Nem tudjátok, miért Wolf a neve, hát nem láttátok a Ponyvaregényt? Abban is Wolf volt a "problémamegoldó" neve, és ennek a predinek is hasonló szerepkőr jutott.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #152 Dátum: 2008. Február 13. - 12:31:11 »
Hejj, tényleg! :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #153 Dátum: 2008. Február 13. - 14:05:52 »
Hú de rég láttam. Ki játszotta?

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #154 Dátum: 2008. Február 13. - 21:28:18 »
Harvey Keitel ?

Daredevil

  • Fekete Tarantula
  • **
  • Hozzászólások: 437
  • Proctector os Hell"s Kitchen
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #155 Dátum: 2008. Február 13. - 23:06:03 »
Csak a Predi szúkszavúbb volt.
A félelem nélküli

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #156 Dátum: 2008. Február 14. - 08:38:19 »
Hú de rég láttam. Ki játszotta?
Sajnos arra én sem emlékszem... :roll:
Csak a Predi szúkszavúbb volt.
És kávét sem ivott.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #157 Dátum: 2008. Február 24. - 13:53:46 »
Néhány napja láttam én is az AVP2-t, úgyhogy hozzászólok a témához.
 :spoiler:
Nos, komolyan örülök, hogy nem moziban láttam, mert valami borzalmas lett szerintem. Egyedül a predator miatt volt érdemes megnézni, mert azt tényleg baromijól megcsinálták. Meg ami még pozitívum, hogy volt pár horrorszintű durvulás benne (gondolok itt a predalien szaporodására pl.). De ezeken túl a film harmatgyenge lett. Tényleg, ahogy írta valamelyikőtök, kb mintha pár óra alatt összedobták volna a forgatókönyvet... Hallottam, hogy a film elején elég hamar megoldják, hogy visszazuhan az űrhajó a Földre, nade ilyen gyorsan, 1-2 perces jelenetben?! Na meg hipergyorsan megnövő alienek... nagy ívben letojták a készítők a régi filmeket ebből a szempontból. Amúgy nagyon fejlett technológiájuk lehet ezeknek a predatoroknak, hogy a kitudja hány fényévre levő bolygójukon nem sokkal a baleset után máris videofelvételeken tudják megnézni, hogy mi történt. :roll: És persze amint "Wolf" megnézte a videót, rögtön össze is kapja a cókmókját (=fegyverek), bepattan egy űrhajóba, és már száguld is a Földre, még WC-re se szalad ki indulás előtt... (később ismerősömmel kitárgyaltuk, hogy biztos van slozi az űrhajóján is, dehát akkor is... :hehe:) Egyébként tényleg röhej, hogy próbálja eltüntetni a nyomokat, de a megnyúzott hullát azért felaggatja a fára díszelegni... :omg: Sok következetlenség van a filmben, gáz az egész. Ami a másik nagy baj, és végleg agyoncsapja a filmet, hogy TÖKSÖTÉT az egész... Kiváncsi lennék a véleményetekre (mármint aki moziban látta), hogy ott mennyire volt sötét a film, mennyire lehetett látni a dolgokat. Oké hogy nagyrészt éjjel játszódik a film, nade könyörgöm, pont az a filmek lényege hogy a néző akkor is látja mi történik, amikor normál esetben nem látná. :roll: Ami a színészeket illeti... Most legyek gonosz, és mondjam azt, hogy a predator mindenkit lejátszott a vászonról? :hehe: De tényleg, totál közömbösek voltak a szereplők, kb. csak alienkajának voltak jók.                       
« Utoljára szerkesztve: 2008. Február 24. - 13:55:58 írta Tom Fireheart »
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #158 Dátum: 2008. Február 24. - 14:37:12 »
Az első szótól az utolsóig igazad van Tom... :-\

Én moziban láttam. Hát elég sötét volt. :roll:
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Kakarotto

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 492
  • May Néni Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #159 Dátum: 2008. Február 25. - 13:02:32 »
Kevin Durand lesz Blob
kép+infó:
http://www.comicbookmovie.com/news/articles/4304.asp

egyre több szereplő, egyre jobbnak igérkező film!