Szerző Téma: Régi képregényfilmek  (Megtekintve 346993 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1240 Dátum: 2010. Március 27. - 14:41:29 »
Remélem a Batman következő részében is rébusz lesz és igazán jól kidolgozott rejtélyek lesznek benne, Kétarc történetéhez méltóak. És nem színes kihajtható mesekönyvek  :D De ehez az kell, hogy C. Nolan maradjon a rendező, mert különben az lesz mint az X1 és 2 után a 3. rész.

Összevont üzenet ideje: 2010. Március 27. - 14:43:53
Kétarc eredtörténetéhez, képest, hogy leöntötték a fél fejét savval, Batman nem ért oda időben és ezért haragszik rá

A történet egyik legértelmetlenebb pontja, hogy mi a halál faxát keresett ott Batman a bírósági tárgyaláson? Mert ziher hogy nem tanúskodni ment, mert ahhoz le kellett volna lepleznie magát. Hülyeség.  

Neki aztat már nem kell. Van nála Bat-igazolvány. Valamelyik részben Bathitelkártyája is van. Batman vagy Superman lesz a rendőri testület hivatalos tagja képregényben? Superman tanúskodhatna, mert nenki Superman vagyis Kal-el az igaz személyazonossága.
« Utoljára szerkesztve: 2010. Március 27. - 14:43:53 írta VTomi »

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1241 Dátum: 2010. Március 27. - 14:45:15 »
Ugye ezeket a hülyeségeket nem komolyan kérdezted?

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1242 Dátum: 2010. Március 27. - 14:48:35 »
"Batman vagy Superman lesz a rendőri testület hivatalos tagja képregényben?"  Ezt?

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1243 Dátum: 2010. Március 27. - 14:49:33 »
Nemcsak ezt, Hanem Superman tanúskodását is.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1244 Dátum: 2010. Március 27. - 14:50:43 »
Jim Carrey legjobb alakítása szerintem a Batmanben volt.

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1245 Dátum: 2010. Március 27. - 14:55:17 »
Nemcsak ezt, Hanem Superman tanúskodását is.

Na figyelj :) Mindkettőt komolyan kérdeztem illetve mondtam. De mostmár magyarázd el nekem is, hogy mi a probléma, vagyis hogy mi a hülyeség bennük, mert különben hülyén halok meg.  :D

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1246 Dátum: 2010. Március 27. - 15:00:57 »
Minden vádlottnak joga van szembenézni a vádlójával. Ez a törvény. Na már most egy maszkos faszi, aki nem hajlandó felfedni a személyazonosságát, nem tekinthető tanúnak senki ellen ezen terminológia alapján. Csak az tehet tanúvallomást, aki igazolja a személyazonosságát, hogy a vádlott, a törvény adta jogaival élhessen. Superman-nek meg tudtommal az szerepel a személyigazolványában, hogy Clark Kent és nem Kal-El. Vagyis Clark tehetne vallomást, de Superman nem, mert ő a jog szerint... egy illegális bevándorló egy másik bolygóról. És ugyanezért nem lehetnének semmilyen hivatalos testület tagjai sem. Persze vannak olyan karakterek, akik mégis rendőrként vagy katonaként szolgálnak, de ők már a hőssé válásuk előtt is rendőrök vagy katonák voltak, mint pl. Captain Atom, aki pont ezért kapott fontos szerepet a Public Enemies-ben. 

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1247 Dátum: 2010. Március 27. - 15:07:21 »
Hát én emlékszem, hogy valahol olvastam, hogy valamelyikük a testülethez tartozik. Ha ilyen szigorúan vesszük a valóságos tövényeket a képregényre vonatkoztatva, akkor minden hős önbíráskodó és eleve nem működhetnek. Lehet, hogy Kal-elnek nincs igazolványa, de Kentnek nincs köze a bűnözőkhöz, ő nem volt ott amikor Superman elfogta őket. Supermannek nincs maszka és avalódi arcát mutatja. Ezért gondolom, hogy tanúskodhat, sőt a Returnsban épp azért engedik el Lexet, mert nem jelent meg a tárgyaláson.
Apropó, a filmben mi az a szürke superruha rajta? És az egy meteor, vagy egy kristályűrhajó ami becsapódik?

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1248 Dátum: 2010. Március 27. - 17:57:32 »
Superman hivatalosan a Föld állampolgára, és de, tanúskodhat Supermanként. Az ő helyzete mindig is különleges volt a szuperhősök között.

Mindörökké Batman...
Val Kilmerrel még különösebben nincs semmi baj. Jim Carrey ne tehet róla, hogy egy olyan alakot kell megformálnia, aki egy hatéves gyerek szellemi színvonalán bűnözik, és a mesteri terve az, hogy turmixgépet rak mindenki fejére. Tommy Lee Jonesnak valószínűleg ez volt az egyik mélypontja. Nem csoda, hogy amikor erről a szerepről kérdezik, szó nélkül odébbáll. Maga a film se annyira rossz. Egy csilivili családi mozi, a célkorosztály olyan 7-8 éves, plusz a szülők, akiket elrángatnak.
Csak éppenséggel Burton realisztikus, félelmetes Batmane után kapni egy fullműanyag, gyermekrajzfilmes színkavalkádot, ahol a szuperzseni bűnöző legkomolyabb fejtörőjét óvodában szokták feladni egymásnak a gyerekek, akkora szintű visszalépés volt, hogy az ember agya belefájdult. És igaz, hogy a következő részhez képest még ez is remek volt, de akkor se feledteti a tényt, hogy fényévekre elmaradt az előző kettő filmtől.
És ami utána jött... ugh, annak még a gondolata is rémes. És igen, abban volt a Bat-hitelkártya.

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1249 Dátum: 2010. Március 27. - 18:47:22 »
A Bat Creditcard ?  :lol: :lol: :lol:  Ez totál kész    :lol: :lol: :lol:

A Batman Forever és a Batman & Robin című filmek nem léteznek. Nem is tudom miről beszéltek...  :roll:

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1250 Dátum: 2010. Március 27. - 18:51:52 »
Vicces!  ;D
Hű de nagy maszkja volt a foreverben robinnak. A következő részben meg már nightwing ruhája volt csak köpennyel. És Batmannak zipzár volt a farpofái közt amikor azt mutatták, hogyan feszül a gumi a valagán?  ;D
Amúgy abban jelenetben amit talgaby linkelt van egy rész amikor méregcsók kibújik a gorilla jelmezből http://www.youtube.com/watch?v=70vHRlhspLE&feature=related
Ezt eredetileg Marilyn Monroe csinálja meg egy filmben, ha jól emlékszem.

Mindörökké Batman...
Burton realisztikus, félelmetes Batmane után kapni egy fullműanyag, gyermekrajzfilmes színkavalkádot, ahol a szuperzseni bűnöző legkomolyabb fejtörőjét óvodában szokták feladni egymásnak a gyerekek, akkora szintű visszalépés volt, hogy az ember agya belefájdult. És igaz, hogy a következő részhez képest még ez is remek volt, de akkor se feledteti a tényt, hogy fényévekre elmaradt az előző kettő filmtől.
És ami utána jött... ugh, annak még a gondolata is rémes. És igen, abban volt a Bat-hitelkártya.

Azzal alapból nem is lenne gond, hogy egész más a megközelítés mint Tim Burtonnek. Csak hát....  de ezt már leírtad te.

Összevont üzenet ideje: [time]2010. március 27. - 18:56:04[/time]
A Bat Creditcard ?  :lol: :lol: :lol:  Ez totál kész    :lol: :lol: :lol:

A Batman Forever és a Batman & Robin című filmek nem léteznek. Nem is tudom miről beszéltek...  :roll:

 :bravo:

Mr. Joel Schumacher
Sajnálattal közöljök hogy Silver törölte a Batman forever és a Batman&obin emlékét az emlékezetéből.  ;D
(Egy makulátlan elme örök ragyogása)
« Utoljára szerkesztve: 2010. Március 27. - 19:01:48 írta VTomi »

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1251 Dátum: 2010. Március 27. - 19:00:57 »
Makulátlan!
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1252 Dátum: 2010. Március 27. - 19:02:13 »

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1253 Dátum: 2010. Március 27. - 20:37:27 »
Idézet
Mindörökké Batman...
Val Kilmerrel még különösebben nincs semmi baj. Jim Carrey ne tehet róla, hogy egy olyan alakot kell megformálnia, aki egy hatéves gyerek szellemi színvonalán bűnözik, és a mesteri terve az, hogy turmixgépet rak mindenki fejére. Tommy Lee Jonesnak valószínűleg ez volt az egyik mélypontja. Nem csoda, hogy amikor erről a szerepről kérdezik, szó nélkül odébbáll. Maga a film se annyira rossz. Egy csilivili családi mozi, a célkorosztály olyan 7-8 éves, plusz a szülők, akiket elrángatnak.
Csak éppenséggel Burton realisztikus, félelmetes Batmane után kapni egy fullműanyag, gyermekrajzfilmes színkavalkádot, ahol a szuperzseni bűnöző legkomolyabb fejtörőjét óvodában szokták feladni egymásnak a gyerekek, akkora szintű visszalépés volt, hogy az ember agya belefájdult. És igaz, hogy a következő részhez képest még ez is remek volt, de akkor se feledteti a tényt, hogy fényévekre elmaradt az előző kettő filmtől.
És ami utána jött... ugh, annak még a gondolata is rémes. És igen, abban volt a Bat-hitelkártya.
Tökéletes vélemény. Kivétel az, hogy Burton művét realistaként emlegeted. Az ő gótikus látványvilága minden, csak nem realisztikus. :)

"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1254 Dátum: 2010. Március 27. - 20:52:39 »
Idézet
Mindörökké Batman...
Val Kilmerrel még különösebben nincs semmi baj. Jim Carrey ne tehet róla, hogy egy olyan alakot kell megformálnia, aki egy hatéves gyerek szellemi színvonalán bűnözik, és a mesteri terve az, hogy turmixgépet rak mindenki fejére. Tommy Lee Jonesnak valószínűleg ez volt az egyik mélypontja. Nem csoda, hogy amikor erről a szerepről kérdezik, szó nélkül odébbáll. Maga a film se annyira rossz. Egy csilivili családi mozi, a célkorosztály olyan 7-8 éves, plusz a szülők, akiket elrángatnak.
Csak éppenséggel Burton realisztikus, félelmetes Batmane után kapni egy fullműanyag, gyermekrajzfilmes színkavalkádot, ahol a szuperzseni bűnöző legkomolyabb fejtörőjét óvodában szokták feladni egymásnak a gyerekek, akkora szintű visszalépés volt, hogy az ember agya belefájdult. És igaz, hogy a következő részhez képest még ez is remek volt, de akkor se feledteti a tényt, hogy fényévekre elmaradt az előző kettő filmtől.
És ami utána jött... ugh, annak még a gondolata is rémes. És igen, abban volt a Bat-hitelkártya.
Tökéletes vélemény. Kivétel az, hogy Burton művét realistaként emlegeted. Az ő gótikus látványvilága minden, csak nem realisztikus. :)
Valahol az is műanyag, csak a jó értelemben. Főleg a 2. rész.

« Utoljára szerkesztve: 2010. Március 27. - 20:56:01 írta kaine »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1255 Dátum: 2010. Március 27. - 20:56:47 »
Én a Batman 2-n a szó szoros értelmében elaludtam. Az 1 jó volt, de a 3-at sokkal jobbnak tartom a kettőnél.

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1256 Dátum: 2010. Március 27. - 21:00:35 »
Pedig Michelle Pheiffer zseniális macskanő. És nekem Christopher Walken is nagy kedvencem.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1257 Dátum: 2010. Március 27. - 21:01:35 »
Ma már mindkettőjüket szeretem, akkor még alig ismertem őket. Legalábbis Walkent. DeVitót ismertem, de a Pingvin-szerep számomra nulla volt.

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1258 Dátum: 2010. Március 27. - 21:19:30 »
Mr. Joel Schumacher
Sajnálattal közöljök hogy Silver törölte a Batman forever és a Batman&obin emlékét az emlékezetéből.  ;D
(Egy makulátlan elme örök ragyogása)

Ki az a Joel Scumacher ? Ritkán nézek Forma1-et...  :lol: :lol: :lol:  ;)

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1259 Dátum: 2010. Március 29. - 16:31:06 »
Ma már mindkettőjüket szeretem, akkor még alig ismertem őket. Legalábbis Walkent. DeVitót ismertem, de a Pingvin-szerep számomra nulla volt.

Nekem Pingvin undorító volt , teljesen elrontotta a filmet.