Szerző Téma: Régi képregényfilmek  (Megtekintve 347211 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #40 Dátum: 2007. November 30. - 13:29:20 »
Az a Nick Fury film überállat. Olyan gagyi, hogy nem lehet nem imádni. Ha adják, igyekszem mindig megnézni. ;D

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #41 Dátum: 2007. November 30. - 15:18:17 »
Az Aquaman engem is érdekelne, jó volt az a Smallville rész.
Viccnek amúgy tényleg jó, de komoly képregényfilmnek nem mondanám.

Dr Manhattan

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 269
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #42 Dátum: 2007. November 30. - 17:33:38 »
A Smallvillet én is bírom :D Nekem az eddigi legtutibb rész a Justice.

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #43 Dátum: 2007. November 30. - 18:33:57 »
Én csak a magyar adást követem, de évadzárókat bírom nagyon, de azokon kívül is vannak jó részek pl Átvitel.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #44 Dátum: 2007. November 30. - 21:17:26 »
Én is nagyon csípom a Smallville-t. Az első 3 évadot meg is vettem DVD-n, a 4-5, ami most megy, veszem fel dvd-re, megvan eddig minden része. Pedig az elején nem tetszett, az első évad, főleg Dean Cain után. De aztán a 2. évad megtetszett. Vicces, mert csak azért ismertem meg, mert utána jött a Sliders, amit mindig beprogramoztam, de a sok műsorcsúszás miatt hagytam elé is fél órát, és akkor volt vége a SV-nek, mindig láttam a végét.  ;D

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #45 Dátum: 2007. November 30. - 21:19:25 »
A Sliderst én is néztem, de miután egybeolvadt a két Mallory elvesztette a varázsát.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #46 Dátum: 2007. November 30. - 21:31:13 »
Én végignéztem azt is, de csak azért, mert előtte már kétszer is láttam addig a sorozatot, csak a végét sose adták le. Úgyhogy már nagyon kiváncsi voltam.  :D

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #47 Dátum: 2007. November 30. - 21:33:49 »
Nekem onnantól vesztette el a varázsát a Sliders, mikor a professzor meghalt, és jött a Quinn öccse. Onnantól már másról sem szólt csak a Kromagokról, plussz az sem tetszett benne, hogy a külső helyszínek helyett már egy hollywoodi studióban felépített városrészben játszódott az összes rész. Eleinte az volt jó, hogy mindig más (eredeti) helyszíneken voltak, de utána állandóan csak ugyanazt a városrészt láttuk. Ettől a szememben elvesztette a hitelét a film.

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #48 Dátum: 2007. November 30. - 21:36:58 »
A végére én is kiváncsi voltam, de ott már nagyon fura volt.
A profot én nagyon sajnáltam, de ezeket a helyszínváltozatlanságot észre se vettem, talán csak annyira, hogy sokszor voltak ugyanabban a motelben.

Dr Manhattan

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 269
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #49 Dátum: 2007. November 30. - 22:20:40 »
Én is bírtam a Sliderst,de nekem egy idő után kezdett kissé monotonná válni.Ugyanez volt a bajom a Csillagkapuval is.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #50 Dátum: 2007. November 30. - 22:21:39 »
Jaja nekem is. Mindkét sorozat hól indult, érdekes sztorikkal, aztán kifulladt mindkettő.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #51 Dátum: 2007. November 30. - 23:07:16 »
Nekem onnantól vesztette el a varázsát a Sliders, mikor a professzor meghalt, és jött a Quinn öccse. Onnantól már másról sem szólt csak a Kromagokról, plussz az sem tetszett benne, hogy a külső helyszínek helyett már egy hollywoodi studióban felépített városrészben játszódott az összes rész. Eleinte az volt jó, hogy mindig más (eredeti) helyszíneken voltak, de utána állandóan csak ugyanazt a városrészt láttuk. Ettől a szememben elvesztette a hitelét a film.
Érdekes, nekem ezzel semmi bajom nem volt. Én, ha gyenge motívumot akarnék mondani, az az lenne, amikor részeken át Maggie férjének gyilkosát üldözték. Az eleje tényleg király volt, nagyon érdekeltek azon motívumok, amik megváltozásával átalakult valamilyen mássá a világ. A Kro-Maggok tényleg kicsit sok volt, de még jó volt, én nagyon csípem Jerry O'Connelt, azóta is sok filmben láttam, sajnos nemigen kap jó szerepeket.
Quinn öccse tényleg nem volt jó, de Maggie-t nagyon szerettem. Érdekesség, hogy ugye Quinn öccse a valóságban is az öccse, és néhány résznek Jerry volt a producere, így az öccse játszott epizódszerepet, még a tényleges megjelenése előtt is.  :D Emlékszem, amikor megláttam, hogy csodálkoztam. Valami börtönből szöktek meg, egy taxi várt rájuk, ő volt a sofőr.  :D
Kedvenc részek?  :D

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #52 Dátum: 2007. November 30. - 23:25:46 »
Hú, de rég volt. Sajnos nem nagyon emlékszem rájuk. Amikor vírus tombolt és a Quinn volt a 0. beteg, meg a Morrou szigete azért, mert ciki volt a vége.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #53 Dátum: 2007. December 01. - 01:12:07 »
Nekem a nagy kedvencem az volt, amikor a tűzvilágba mentek, és magukkal vittek egy tűzlényt.

Daredevil

  • Fekete Tarantula
  • **
  • Hozzászólások: 437
  • Proctector os Hell"s Kitchen
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #54 Dátum: 2007. December 01. - 11:07:11 »
A vámpírvilág, meg amikor Wade-be vagy Maggie-be (nem emlékszem pontosan) beleköltözött egy idegen parazita.
A félelem nélküli

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #55 Dátum: 2007. December 01. - 12:19:05 »
A kedvenc rész egyértelműen a zombis, Quinn-t is megharapta egy, és ő is zombi lett, de persze a végén megtalálták az ellenszert, annakidején ez nekem horrornak számított.
Amúgy ebböl a sorozatból, meg a Csillagkapuból is az első 1-2 év volt a jó, aztán totál lepunnyadt az egész.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #56 Dátum: 2007. December 01. - 12:26:05 »
Quinn öccse tényleg nem volt jó, de Maggie-t nagyon szerettem. Érdekesség, hogy ugye Quinn öccse a valóságban is az öccse, és néhány résznek Jerry volt a producere, így az öccse játszott epizódszerepet, még a tényleges megjelenése előtt is.  :D Emlékszem, amikor megláttam, hogy csodálkoztam. Valami börtönből szöktek meg, egy taxi várt rájuk, ő volt a sofőr.  :D
Igen, nekem is feltünt az elején, hogy az öccse már mennyivel előbb szerepelt kis szerepekben. Talán kettő-három részben is feltünt. Maggie-t én is szerettem, hiszen sokkal dögösebb volt, mint Wade és ez jót tett a sorozatnak, de attól függetlenül sajnáltam, hogy a professzor kiszállt a sorozatból. Azokat a részeket annyira én sem szerettem amikor Maggie férjének a gyilkosát, a tábornokot üldözték, főleg az, hogy elég sokat bénáztak benne. Már vagy ötször elkaphatták volna előtte, de mindig elbénázták.
Az én kedvenc részeim inkább az elején lévők voltak. Mint pl amikor az oroszok uralkodtak amerikában; amikor egy aszteroida akarta elpusztítani a földet, és Arturo csinálta meg az atombombát; amikor olyan világban voltak, ahol csak nők voltak (korai Y - The Last Man  ;D ) ; vagy amikor Arturo ottani alteregója egy nő volt... Áh nem is sorolom tovább, sok kedvenc részem van. :D

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #57 Dátum: 2007. December 01. - 13:28:21 »
Bakker, jó sokra nem emlékszem. Amúgy Maggie-ben volt a parazita, és a kommunistás tényleg jó volt.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #58 Dátum: 2007. December 01. - 19:48:19 »
Persze, a kommunistás a pilot epizód volt, az egyik legjobb. Amikor a végén Quinn hazaér és az apja fogadja...  :spidey:
Az aszteroidás tényleg király volt, amikor a tilos helyen parkoló autóra egy rendőrnő rátett egy bírságot, a tulaj mkeg letépte, hogy kapja be, pár óra múlva úgyis mind halottak lesznek.  :D
Az egyik nagy kedvencem még az Azúr Gate hídas volt. Amikor tökre meg voltak győzödve arról, hogy hazaértek, de Quinn észrevette, hogy egy bajnokságot más nyert, mint amire emlékezett. Senki se hitt neki,k hősként ünnepelték őket, majd meglátták a Golden gate hídat...  :surp:
Meg amikor tényleg hazaértek Maggie-vel, Quinn anyja nagyon örült neki, de Maggie nem bírta a klímát, majdnem megfulladt, így tovább kellett csúszniuk.  :(
Hú, voltak jó részek. A forgószél-világ, aztán, ahol Quinnek volt női megfelelője, stb.

Ja, a Csillagkaput nem néztem, az nekem sose jött be. A filmet láttam.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #59 Dátum: 2007. December 01. - 20:03:11 »
Hú, voltak jó részek. A forgószél-világ, aztán, ahol Quinnek volt női megfelelője, stb.
Ja igen, én is arra gondoltam, csak elfelejtettem, hogy az Quinn alteregója volt nem a professzoré. De most beugrott, hogy az a nő ölte meg abban a világban a professzort.

Meg amikor tényleg hazaértek Maggie-vel, Quinn anyja nagyon örült neki, de Maggie nem bírta a klímát, majdnem megfulladt, így tovább kellett csúszniuk.  :(
Volt egy olyan rész is, amikor az egyik világban lévő Quinn megadta nekik az otthonukra visszavezető koordinátákat, csak mikor odacsúsztak kiderült, hogy fél percük van a továbbindulásig, és Quinn gyorsan megnézte, hogy nyikorog-e a kapujuk, ami nem nyikorgott, így továbbcsúsztak. Aztán amint elmentek kijött a házból Quinn anyja és a kertész, aki megmutatta, hogy megjavította a kaput, így az már nem nyikorog... :-\