Szerző Téma: (Nem képregény) filmek  (Megtekintve 955366 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #1060 Dátum: 2008. Augusztus 05. - 16:22:39 »
Újabb őrület a Trophic Thunder háza tájáról, és erre már egyszerűen nincsenek is szavak. Csak röhögőgörcs.  :lol:


pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #1061 Dátum: 2008. Augusztus 05. - 19:58:19 »
Ez a mesterségesen felráncolt homlok kegyetlen. :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #1062 Dátum: 2008. Augusztus 05. - 20:45:34 »
De most ez benne lesz a Tropic Thunderben, vagy ez csak egy kis rövidfilm hozzá?
Nekem egyébként az a Bruce Willis-es arc tetszik, amikor előugrik a saláták közül.  ;D Azt nagyon jól elkapta.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #1063 Dátum: 2008. Augusztus 05. - 20:50:53 »
Ahogy korábban írtam, Downey, Stiller és Black színészeket játszanak akik egy háborús filmben szerepelnek. Amikor a film rendezőjétől megvonják a producerek a támogatást és leállítattják a filmet, ő egy picit beleőrül a dologba és ahelyett, hogy hazaküldené a stábot, elvisz mindenkit egy éles háborús helyzetbe és ott folytatja a dolgot. Közben meg mindenki azt hiszi, hogy a golyók csak kamuból röpködnek.
A Trophic Thunder készítői meg kitaláltak azt a filmhez, hogy a színészeket játszó színészeknek csinálnak fake film előzeteseket és weboldalakat. Ezzel mutatva be a karaktereket. ;D

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #1064 Dátum: 2008. Augusztus 05. - 20:52:59 »
Aha, így már érthetőbb. Azt hittem, hogy ezt bele akarják rakni a filmbe, ami elég furcsa lett volna, annak ellenére hogy jó poén volt.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #1065 Dátum: 2008. Augusztus 06. - 06:23:34 »
Halad a Halo

A Halo mozival már elég sok kavarás volt, először Peter Jackson ugrott volna neki, de aztán végül nem adták meg neki a kellő összeget az elkészítéséhez, de azért producerként maradt. Ekkor még arról volt szó, hogy a játék főszereplője, Master Chief csak amolyan másodhegedűs lesz a filmben, mivel olyan karaktert kell megtenni központi karakternek, akinek látszik az arca is.

Aztán Neill Blomkamp ült volna a rendezői székbe, a forgatókönyvet pedig Alex Gerland írta. De ebból sem lett semmi, Blomkamp pedig a District 9-be kezdett bele. Jelenleg Stuart Beattie (a G.I. Joe filmet is ő írta) kezében van a forgatókönyv, amely a Halo: The Fall of Reach regényen alapszik. A könyvet Eric Nylund írta és 2001-ben adták ki és történések az első játék előtt játszódik.

Beattie forgatókönyve alapján megkérték Kasra Farahani festőművészt, hogy vázoljon néhány képet a Microsoft főnökeinek. Ezekből ez az egyik kép.



Indy 5

Nem Shia LaBeouf lesz az Indiana Jones 5 főszereplője, jelentette ki George Lucas a Clone Wars rajzfilm sajtótájékoztatóján a San Rafael-i Big Rock Ranchen. "Harrison Ford az igazi Indiana Jones, nem Shia. Ha a fiú lenne a főszereplő, 'Mutt Williams és Elvis keresése' lenne a film címe" - próbált viccelődni a kockásinges rendező-producer, de az Indy 5 igazi címét már nem árulta el, csak azt, hogy "A sztori a polcomon pihen, 50 másik filmtervemmel együtt". Az MTV blogján olvasható pletykák szerint az új rész Atlantiszról, a Fiatalság Forrásáról, vagy Mózes kígyóvá változó és tengert kettéválasztó botjáról szólhat majd.
http://moviesblog.mtv.com/2008/08/05/exclusive-indiana-jones-5-wont-center-on-shia-labeouf-george-lucas-insists/

Terminator a Terminatorról

"Nem érzem a filmet, túl keveset láttam belőle" - jelentette ki a testépítőből lett kormányzó, miután az új rész rendezője, McG egy sacramentói privát vetítésen megmutatott neki néhány jelenetet a készülő filmből. "Ennyiből nem tudtam megállapítani, ki is a Terminator, és hogy csak egy van belőle a filmben, vagy hogy hős válik-e belőle. Pedig ezek határoznák meg, milyen erős lesz az új film." Az Új-Mexikóban forgó Terminator Salvation 2009 május 22-én kerül a mozikba.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Augusztus 06. - 13:30:20 írta Ben Reilly »

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #1066 Dátum: 2008. Augusztus 06. - 15:16:43 »
Jahj neeeh ez a Halo nekem annyira nem jön be...  :drying:

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #1067 Dátum: 2008. Augusztus 06. - 17:58:02 »
Mi lett volna ha


Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #1068 Dátum: 2008. Augusztus 06. - 19:25:44 »
Miért írtad a "Mi lett volna ha"-t? Csak azért, mert tényleg van egy ilyen film.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #1069 Dátum: 2008. Augusztus 06. - 20:26:28 »
Az ET koppintás miatt.

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #1070 Dátum: 2008. Augusztus 06. - 21:00:37 »
  :lol: ez tényleg az :lol:

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #1071 Dátum: 2008. Augusztus 07. - 10:43:27 »
Ja, értem. :)

Egy évvel csúszik a Prince of Persia
A 2009-es filmpremiereket vizsgálva május nagyon megrakott a maga 8 blockbuster-esélyesével, mégis júniusról csúszik a Prince of Persia premierje egy évvel.
Ez persze azt is jelenti, hogy egy hely megürült a 2009-es nyári, meglehetősen túlterhelt programban - de vissza a hír lényegéhez. A Walt Disney Pictures elhalasztotta a Jerry Bruckheimer-féle Prince of Persia: The Sands of Time eredetileg 2009. június 19-re kiírt premierjét majdnem egy teljes évvel, 2010. május 28-ra, a Shrek 4. utáni és a Thor előtti hétvégére. Elemzők szerint az egy héttel később debütáló Transformers 2 iránti félelem a ludas a halasztásban.
A Prince of Persia-filmet egyébként Mike Newell fogja rendezni és Jake Gyllenhaal lesz Dastan, az ifjú herceg, aki összefog Tamina hercegnővel (Gemma Arterton), hogy megakadályozzák, hogy egy galád nemes (Ben Kingsley) megszerezze az Idő Homokszemeit, mellyel vissza lehet forgatni az időt.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #1072 Dátum: 2008. Augusztus 07. - 11:01:39 »
Csak nehogy aztán ebből is olyan filmremek legyen, mint amihez csak Boll mester adná vigyorogva a nevét.

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #1073 Dátum: 2008. Augusztus 07. - 11:09:42 »
Én hiszek Jerry Bruckheimerben. :)

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #1074 Dátum: 2008. Augusztus 07. - 11:17:57 »
Én meg a Télapóban.
A Gyűrűk Ura sikere óta annyian próbáltak már meg fantasy filmet összehozni, hogy hirtelen össze se tudom számolni, de a lényeg, hogy a nagy részük bele is bukott. A Prince jó alapokon nyugszik, de ami elromolhat el is romlik.

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #1075 Dátum: 2008. Augusztus 07. - 11:27:54 »
Ezek szerint nem jött át a vicc. :-[ Akkor: I believe in Jerry Bruckheimer.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #1076 Dátum: 2008. Augusztus 07. - 11:33:08 »
Tudom hogy a Dent kampányszöveget nyomtad, csak volt már példa hogy Bruckheimer lett a don't trust-om.

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #1077 Dátum: 2008. Augusztus 07. - 11:36:59 »
Miben? Per pillanat csak olyan jutnak eszembe, ami tetszett tőle.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #1078 Dátum: 2008. Augusztus 07. - 11:40:55 »
Nem a mozifilmjeivel kapcsolatban, inkább a tv sorozatok miatt. Főként a CSI-ban voltak nagyon hülye lépései producerként, de ebbe most nem mennék bele.

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #1079 Dátum: 2008. Augusztus 07. - 11:44:13 »
Ja, azt csak anyu nézi, úgyhogy erről nem tudok nyilatkozni. :)