Szerző Téma: (Nem képregény) filmek  (Megtekintve 955421 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #1120 Dátum: 2008. Augusztus 12. - 16:55:01 »
A csajszi a Max Payne trailerben az Megan Fox? Ne mááá... :stupid:
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #1121 Dátum: 2008. Augusztus 12. - 17:00:40 »
Az a csaj nem Megan Fox. Fox-ot csak példaképpen hoztam fel.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #1122 Dátum: 2008. Augusztus 12. - 17:03:24 »
Jah. Akkor megnyugodtam. ;)
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #1123 Dátum: 2008. Augusztus 12. - 17:08:51 »
Jake Gyllenhaalból kigyúrt állat lett a Prince of Persia marokkói forgatására, derül ki a Just Jared legfrissebb fotósorozatából.
http://justjared.buzznet.com/2008/08/11/jake-gyllenhaal-shirtless-prince-of-persia/
Pedig eddig inkább a vékony csodabogarak szerepét kapta meg, többek között a Donnie Darkóban és a Zodiákusban is. Bár a Bőrnyakúakban láttuk már izompacsirtának, most hosszú hajjal majdnem olyan, mint Conan, a barbár. A Prince of Persia: The Sands of Time az 1989 óta népszerű Prince-videójátékokból azt a részt dolgozza fel, amikor a VI. századi perzsa kalandor (Gyllenhaal) beleszeret Tamina hercegnőbe (őt az új Bond-lány, Gemma Arterton alakítja), megszerzi az Időhomokot, amivel mátrixosan belassítva oda-vissza ugrálhat az időben, és lekaszál mindenkit, aki el akarja tőle venni a nőt vagy a varázstárgyat. A filmet a Harry Potter és a tűz serlegét is jegyző Mike Newell rendezi, és már a premier-időpont is megvan: 2010. május 28.

Billy Bob Thornton lesz Freddy? :stupid:

Robert Englund, aki nyolc Rémálom az Elm utcában filmben volt pengekesztyűs gyilkos, a Lovelane rádióműsorban jelentette be hétvégén, hogy az Osar-díjas Thornton léphet a helyére. Englundot egyébként a Jack Brooks: Monster Slayer című, trancsírozós B-horrorja miatt hívták meg a műsorba.

 Michael Bay produkciós cége, a Platinum Dunes megvette a Rémálom az Elm utcában-jogokat, és a remake mellé egy új Péntek 13-at és Rosemary gyermekét is leforgatnak. Az biztos, hogy a Freddy Krüger szerepével összenőtt Robert Englund és Wes Craven, az eredeti Rémálom az Elm utcában-filmek rendezője nem vesz részt a remake elkészítésében. Michael Bay a kilencedik Freddy-filmet 2010-ben szeretné bemutatni a horrorrajongóknak.
http://www.joblo.com/billy-bob-on-elm-st

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #1124 Dátum: 2008. Augusztus 12. - 17:11:16 »
Áh, a Rémálom már nem lesz ugyanolyan Englund nélkül. Attól tartok ez a film is egy rakás kutyakaki lesz. Eddig csak maximum Englund tudta volna megmenteni a filmet, de ezek után már sok esélyt nem adok a filmnek.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #1125 Dátum: 2008. Augusztus 12. - 17:19:47 »
Szerintem már régen nincsen jövője. Így is van belőle elég film, a fele egy nagy nulla.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #1126 Dátum: 2008. Augusztus 12. - 17:26:04 »
Hahaha, megnyugodtam, Jake állati jól kinéz  hercegként :D Lehet jó film lesz, legalább a hasonlóságra törekszenek és sikerült is nekik megcsinalni. Talán az első game-film, aminek sikerül elérni valami sikert
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Holdlovag

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2760
    • Movie Tank
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #1127 Dátum: 2008. Augusztus 12. - 18:43:40 »
A Max Payne játékban is voltak ilyen repülő szörnyek? :headscratch:
zozi, ezért a videóért a végén még bannolva leszel. ;D Amúgy nagyon tetszett, köszi. ;D
« Utoljára szerkesztve: 2008. Augusztus 12. - 18:54:21 írta Holdlovag »

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #1128 Dátum: 2008. Augusztus 12. - 19:02:49 »
A Max Payne játékban is voltak ilyen repülő szörnyek? :headscratch:
Nem voltak. Esetleg a játék egy bizonyos részében lehettek volna, de úgy emlékszem ott sem voltak. Már nagyon rég játszottam vele.
Idézet
zozi, ezért a videóért a végén még bannolva leszel. ;D
Azt próbálják meg. :fatestapolo:
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Holdlovag

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2760
    • Movie Tank
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #1129 Dátum: 2008. Augusztus 12. - 19:13:44 »
Én az első részt túl vittem, de ott semmi természetfeletti sem volt.

horjb

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 163
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #1130 Dátum: 2008. Augusztus 12. - 19:14:16 »
Imádtam a játékot, főleg a második részét... Ekkora baromságot.. Repülő szörnyek.... :(

Holdlovag

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2760
    • Movie Tank
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #1131 Dátum: 2008. Augusztus 12. - 19:16:13 »
Nem lehet, hogy ezek a szörnyek csak Max képzeletében lesznek vagy ilyesmi? :headscratch:

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #1132 Dátum: 2008. Augusztus 12. - 19:32:04 »
Gyllenhal eléggé hasonlít a borítókon levő figurához, ez tetszik.  :) Viszont az nem, hogy se Craven, se Englund nem adja nevét az új Rémálomhoz. Péntek 13-ról tudtam, de Rosemaryről nem. Nem is baj. Egyszer elkezdtem nézni, de baromi későn volt, és a feléig nem történt semmi, pedig három órás.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #1133 Dátum: 2008. Augusztus 12. - 21:02:07 »
Ez a Max Payne trailer majdnem épp olyan volt, mint régen a Constantine.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #1134 Dátum: 2008. Augusztus 13. - 14:32:59 »
Hát ha enniyre leegyszerűsítjük, minden 2. trailer majdnem ugyanolyan.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #1135 Dátum: 2008. Augusztus 13. - 14:35:47 »
A Universal megszerezte a tavaly elhunyt Robert Jordan Az idő kereke című fantasy regénysorozatának filmes jogait. A stúdió ezzel a lépésével már arra az időszakra biztosítja be magát, amikor a Warner kifogy a megfilmesíthető Hairy Potter-kötetekből. A 11 részes könyvsorozatból az első kötet, A világ szeme készül majd el először, de a szereposztásról egyelőre még nincs hír.
http://cinemablend.com/new/Wheel-Of-Time-Movie-Coming-9810.html

Az eleve ördögi vigyorú Willem Dafoe lesz maga az Antikrisztus Lars von Trier azonos című horrorjában. A történet szerint Defoe és filmbéli felesége, Charlotte Gainsbourg egy eldugott erdei faházban próbálják feldolgozni gyermekük halálát, de hamarosan még ennél is szörnyűbb események sodrásába kerülnek. A forgatókönyvet Anders Thomas Jensen és Lars von Trier közösen írták. A felvételek még ebben a hónapban elkezdődnek Németországban, bemutató 2009-ben.
http://www.variety.com/article/VR1117990469.html?categoryid=13&cs=1

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #1136 Dátum: 2008. Augusztus 13. - 14:47:42 »
Az eleve ördögi vigyorú Willam Dafoe lesz maga az Antikrisztus
Nem keltette fel az érdeklődésem a film, de ez remek választás. Aki hozzám hasonlóan a Google segítségére szorulna, azzal megosztom tudásom: ő játszotta a Zöld Manót.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #1137 Dátum: 2008. Augusztus 13. - 14:52:32 »
 ;D

DeFoe azért is érdekes választás a címszerepre, mert ő már játszotta anno Jézus Krisztust is, Krisztus utolsó megkísértése című filmben. Kíváncsi vagyok a másik végletre.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #1138 Dátum: 2008. Augusztus 13. - 14:57:52 »
Biztos vagyok benne, hogy nem akad gondja a szereppel. Normanként teljes mértékben meggyőzött színészi képességeiről.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #1139 Dátum: 2008. Augusztus 13. - 15:02:25 »
Nagyon illene a szerepre. 8) Még Al Pacinót kéne mellérakni és tökéletes lenne. ;)