Szerző Téma: (Nem képregény) filmek  (Megtekintve 955534 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #160 Dátum: 2007. Október 14. - 20:16:18 »
Pókemberben szabad hinni, az egyértelmű, de szerintem Poul Andersont akkor is távol kéne tartani minden játékprogramtól, szép lassan Uwe Bouli (nem tudom, jól irtam, de meg se érdemli, hogy megjegyezzem a nevét) szintre küzdötte le magát a szememben.

silo2

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 33
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #161 Dátum: 2007. December 03. - 22:21:17 »
A képregényfilmekkel szemben a játékokról készült filmek tényleg nem túl jók. A bloodrayne a legrosszab amit láttam ezekből ,azt követi a doom ami nem lett volna rosz ha nem tértek volna el a játék történetének a lényegétől. A tomb raiderek is elég pocsékak. A resident evil sorozat még egészen nézhető. A sillent hill a legjobb ezek közűl. A hitman se lett rosz szerintem. Látta valaki a dead or alive-ot? Az szerintem nagyon hangulatos és látványos lett és remekül visszadaja egy verekedős játék hangulatát. Én viszont inkább maradok a képregényfilmeknél , azoknak csak a harmadik részeiben szoktam kicsit csalódni.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #162 Dátum: 2007. December 04. - 07:51:40 »
A Dead or Alive-t még nem láttam, de lévén hogy a játék teljesen a lengő csöcsökről szólt, így a film könnyen adja vissza annak a hangulatát, főleg Holly "Kiss Kiss" Valance főszereplésével.
Szerintem az első Mortal Kombat film, az még elég tisztességes volt, igaz nagyon réteg film lett, mert a játékot nem ismerők számára nézhetetlen, de épp ez lenne a lényeg, hogy a rajongók kedvében járjanak, és a többi nem számít.
Persze a profit az első, úgyhogy azóta a rajongók le vannak sz@rva.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #163 Dátum: 2007. December 04. - 10:26:46 »
A fene se tudja, ismerőseim egy része azt se tudta, mi az a Mortal, de tetszett nekik a film (sőt, anno még a szüleim is viszonylag pozitívan nyilatkoztak róla, pedig ők annyit tudtak róla, hogy vmi verekedős játék Nintendóra. :D). Annyira azért nem volt rétegfilm.
Egyébként kimaradt az amerikai Street Fighter feldolgozás, ami vicces módon egy egész kellemes Van Damme-akciómozi, de egy kritikán aluli SF-feldolgozás, aminek a története tényleg köszönőviszonyban sincs a játékéval.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #164 Dátum: 2007. December 04. - 11:31:24 »
Én egyszer kiirattam egy sráccal DVD-re (persze csak biztonsági másolat), és ő is megnézte, de ledöbbent, hogy én ilyen sz@rokat nézek.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #165 Dátum: 2007. December 04. - 13:14:01 »
A legborzasztóbb feldolgozásokat azaz Uwe Boll készíti. Ha azt hittétek láttatok már sz@rt, csak nézzétek meg az ő filmjeit.  :stupid:
A Street Fighter és a Mortal még hagyján azokhoz a ratyikhoz képest amiket ő kreál.

Kakarotto

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 492
  • May Néni Lover
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #166 Dátum: 2007. December 04. - 13:44:48 »
tudom, hogy nem a mostani filmekhez szól a beszólásom, de ajánlom a Hairspray új változatát (axxo honlapon megtaláljátok). Igaz, hogy teljesen más lett mint az eredeti, de ebben nagyon jó szerintem Travolta. Meg mivel ez Musikeles lett, van 1-2 jó szám is benne (főleg amit Küklopsz énekel az jó). Egyedül a főszereplő dagi csaj a nem jó benne.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #167 Dátum: 2007. December 04. - 13:50:47 »
Ha jó musicalt akarsz nézd meg a Rémségek Kicsiny Boltját (Little Shop of Horrors) de csak a Rick Moranis - Steve Martin-os verziót, mert a többi csak csalódás.
A Hairspray-t láttam a moziban, de urambocsá, kirázott tőle a hideg, főleg Travolta miatt.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #168 Dátum: 2007. December 04. - 15:47:37 »
Uwe Boll híres a nézhetetlen "filmjeiről". Hekyesebben azok borzalmas kontármunkák....de a pali egy vicc. Már számtalanszor a sárba gyalázták és csak azért is csinál filmeket. De a legviccesebb, hogy még munkát is talál magának. :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #169 Dátum: 2007. December 04. - 15:52:27 »
Ne csináld már, tök jó filmek a House of the Dead és az Alone In The Dark!  ;D Ez utóbbi csak és kizárólag azért élvezhetetlen, mert a teljes film töksötétben játszódik (nyilván, hogy legyen valami összefüggés a címével, vagy a játékkal, a főszereplő vezetéknevén kívül  :hehe: ), úgyhogy a világon nem lehet kivenni belőle semmit. A Holtak háza meg egyszerűen vicces. Ahogy bejátszák a játék rajzait, hogy éppen tudjuk, hol tartunk a filmben, az megér egy megnézést!  :lol:

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #170 Dátum: 2007. December 04. - 15:55:39 »
Persze, ha nem vesszük komolyan a filmjeit, hanem a filmipar paródiáira készülünk, akkor megéri megnézni. Különben meg tartózkodjon mindneki a filmjeitől.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #171 Dátum: 2007. December 04. - 16:08:33 »
Uwe Boll híres a nézhetetlen "filmjeiről". Hekyesebben azok borzalmas kontármunkák....de a pali egy vicc. Már számtalanszor a sárba gyalázták és csak azért is csinál filmeket. De a legviccesebb, hogy még munkát is talál magának. :D

Van valami csöves filmvállalata, és lényegében házon belül végzi a munkát, csak a filmjei promocióját hagyja a nagyobbakra. Azok meg hülyék mert belemennek.

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #172 Dátum: 2007. December 05. - 08:46:29 »
Uwe Boll tényleg kemény! A Bloodrayne még egész jó volt, de a Holtak háza egy vicc. Csak néztem, hogy hányan jártak katonaiskolába

Kakarotto

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 492
  • May Néni Lover
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #173 Dátum: 2007. December 18. - 15:56:00 »
Bloodrayne jó volt? Na neröhögtess! Régen láttam annyira gagyin összevágott filmet. Leginkább a vágással rontották el, mert nehéz volt követni a történetet, de még ha csak az lett volna....

Amúgy néhány érdekes hír (számomra) a DragonBall movie mellett:
- Travolta kiszált a Dallasból, nem ő játsza majd Dzsokí Jújjingot
- Lost Boys 2-ő nagyvásznos lesz aminek nagyon örülök, mert csipáztam az első részt, habár vagy 14 éve nem láttam már.
- X akták 2 film már pörög
- IronMan mellett fog valamikor felbukkanni az Indi 4 és a John Rambo film (ha a Rambo lesz olyan jó mint a Rocky Balboa akkor azt is várom)

Ja és egy filmajánlás, a filmbuzi.hu-n olvastam egy cikket a "The man from Earth"-ről, és emiatt leszedtem és megnéztem. Azt mondom WOW! Mindenkinek ajánlom! Látszik, hogy legminimálisabb a költségvetése, nem nagyon ismert színészek, kamera is látszik, hogy gagyi, meg az egész csak egy házban játszódik, de régen láttam már ennyire megfogó filmet. Az egész egy regény alapján készült, amit emiatt a film miatt meg fogok venni.
2 szót a történetről: egy professzor búcsúbulija van egy kis viskóban a tűz előtt, a többi prof búcsúztatja és nem értik, hogy miért megy el így 10 év tanítás után. Egyszó mint száz, a főszereplőről kiderül, hogy 35 évesen megállt a növekedéssel, és hogy 14ezer éve született. Van benne jónéhány okos elképzelés és vita, mert mint ahogy írtam itt professzorok (biológus, történész, filozófus, pszichiáter stb) beszélgetnek, szóval értelmes kérdések, érdekes válaszok, a végén 1-2 csattanóval. Tényleg, egy órás kikapcsolódás, ami után millió kérdés felhalmozódik az emberben. Nagyon ajánlom!
Ja és 8.4-et kapott IMDB-n ami nagyon szép teljesitmény (hiszen 7 pont felett már jónak számít egy film)

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #174 Dátum: 2007. December 18. - 17:16:56 »
Ezt a Dallast is mennyi ideig variálják, szerintem ebből már nem lesz film, hiszen kb 6 éve hallottam először róla, hogy megcsinálják, ehez képest még mindig csak a szereplőválogatásnál tartanak. Az is igaz, hogy ez sem lesz már olyan, mint a sorozat, tehát szerintem hatalmas bukta lesz. Én már akkor azt mondtam, hogy nem leszek rá kiváncsi, amikor azt mondták, hogy Brad Pitt lesz Bobby és Jennifer Lopez Pamela. :roll:

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #175 Dátum: 2007. December 18. - 17:59:38 »
Bloodrayne jó volt? Na neröhögtess! Régen láttam annyira gagyin összevágott filmet. Leginkább a vágással rontották el, mert nehéz volt követni a történetet, de még ha csak az lett volna....
Úgy volt jó, hogy moziban láttam, akkor tetszett, de azóta nem bírtam leülni megnézni.
A Dallasról már annyit hallottam, olyat is, hogy vígjáték lesz, meg Lindsay Lohan fog valakit játszani... ÁÁ, ez már nem az lesz, ami jó volt. :drying: :(

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #176 Dátum: 2008. Január 04. - 21:59:06 »
http://www.sg.hu/cikkek/57110/a_fox_2008_as_ajanlata
A meet the spartans trailert nézzétek meg. Iszonyat! :lol:
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #177 Dátum: 2008. Január 04. - 22:32:02 »
Ez tényleg kemény film lesz. ;D

Itt, egy hosszabb előzetes belőle:
« Utoljára szerkesztve: 2008. Január 04. - 22:33:44 írta Sepi »

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #178 Dátum: 2008. Január 04. - 23:16:24 »
Dúúúva lesz szerintem is. :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #179 Dátum: 2008. Január 05. - 13:48:40 »
Na erre kíváncsi leszek!  ;D