Szerző Téma: (Nem képregény) filmek  (Megtekintve 955479 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #220 Dátum: 2008. Január 18. - 16:59:28 »
Nem az elütött vagy baleset folytán elhunyt állatokra gondoltam, az nem ugyanaz. Ha szándékosan teszik, csak akkor ítélem el ebből a szempontból. Félreértés ne essék, én nem csak a macskákra-kutyákra gondoltam, hanem amblokk, mindenre. Legyen az béka, kecske, (kockásfülü)nyúl, a lényeg ugyanaz. Ha nekem kéne levágnom, én inkább sosem ennék húst.

Daredevil

  • Fekete Tarantula
  • **
  • Hozzászólások: 437
  • Proctector os Hell"s Kitchen
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #221 Dátum: 2008. Január 25. - 22:52:52 »
http://filmbuzi.hu/archives/2008/01/25/rambo-premier-amerikaban/

Rambó nagyfater még mindig ott van a szeren.
A félelem nélküli

Kakarotto

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 492
  • May Néni Lover
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #222 Dátum: 2008. Január 25. - 23:11:54 »
Ha lesz olyan jó mint a Rocky akkor örülni fogok neki. És szerintem lesz olyan jó, mert ezt becsülöm Szilveszterben, hogy nem arra megy, hogy ő még mindig kemény mint a Rambo három és fél kézzel leöl mindenkit, hanem hogy egy már leöregedett veterán, aki márcsak békét akar, de a sors úgy hozza, hogy megint harcolnia kell, de már csak úgy harcol mint egy tapasztalt róka.
Rockyban is ez a kiöregedett boxoló szerep akinek már csak a fia a családja meg azzal telik a napja, hogy a vendégeknek a dicső korszakáról mesél, szerintem nagyon eltalálták.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #223 Dátum: 2008. Január 25. - 23:15:33 »
Nekem meg pont az jön le eddig nagyon, hogy ő még 60 fölött is meg akarja mutatni, hogy aki beleköp John rambo levesébe az nem ússza meg szárazon és járókerettel is felkapja a gépágyút és legyilkol mindnekit. :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #224 Dátum: 2008. Január 26. - 08:51:13 »
De Rambo olyan, hogy ezerféle módon tud járókerettel is gyilkolni. ;)

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #225 Dátum: 2008. Január 26. - 08:58:44 »
 :lol: :lol: :lol: járókerettel ?

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #226 Dátum: 2008. Január 26. - 09:02:32 »
Igen, aki fagallyakkal is képes gyilkolni, annak csúcsfegyver egy járókeret is.  ;D

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #227 Dátum: 2008. Január 26. - 09:23:13 »
De a járókerettel akár tömegpusztításra is képes lehet  :hehe: :hehe: :hehe:

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #228 Dátum: 2008. Január 26. - 11:33:55 »
Hát egy járókerettel is lehet veszélyesen gyilkolni. De ez már csak vészmegoldás, alapból a közlekedésre, illetve a gépágyú kitámasztására szolgál. :lol:
Na szóval remélem nem lesz igazam, és nem ilyen lesz a film. Bár 3 filmből 2. elég gáz, a 3. meg még rosszabb..nem is tudom mire számíthatunk.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #229 Dátum: 2008. Január 26. - 17:25:35 »
Igen, aki fagallyakkal is képes gyilkolni, annak csúcsfegyver egy járókeret is.  ;D
Na ez egy adag off, de erről jut eszembe, hogy a héten láttam egy kis részletet a Rex felügyelőből, ahol úgy kapott el egy túszejtőt a kutya, hogy az erdőben visszahúzott a szájával egy ágat, majd visszacsapta az ember képébe, aki erre elesett és eleresztette a túszt.  :surp: Ha figyelmen kívül hagyom, hogy milyen okos kutya, meg előre gondolkodik, időzít, meg minden, akkor se csapódhatott volna egy kutya szájmagasságban elmart gally egy ember fejmagasságába.  ;D Elhiszem, hogy egy hosszú sorozatnál nem lehet mindig az a kutya teendője, hogy ráugrik a fegyvert tartó kézre, na de azért kérem szépen!  :hehe:

A Rocky is gagyinak tűnt elsőre, mégis egészen jó volt. Én adok Slynak egy esélyt erre is, különben eléggé kedvelem a srácot.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #230 Dátum: 2008. Január 26. - 17:42:56 »
Én sose csíptem a Rex felügyelőt. :D

Én is meg fogom nézni a moziba a Rambot, már nagyon kíváncsi vagyok, hogy azt kapom amire számítok, vagy pozitívan csalódok.

Igazából a Rocky filmeknél, ahogy ennél is, magát  aküzdelmet egyáltalán nem lehetett komolyan venni. Azt leszámítva tök jó volt tényleg.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #231 Dátum: 2008. Január 26. - 18:01:19 »
A Rockyban nem csak a küzdelemmel volt baj. Azzal is, hogy abban a korban, amit Sly játszott, már nem lehet feledzeni magad egy ilyen meccsre. Elkezdett megint zsákolni, kábé egy hét után mehetett volna vállműtétre, annyira megfájdult volna- különösen ilyen előéletet követően.  ;) De ez nem volt nagy gond, azért jópofi film volt az.  ;)

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #232 Dátum: 2008. Január 27. - 00:07:46 »
Én kiváncsi leszek a Rambo 4-re, kellően véres és brutális lesz, mint a régi szép idők akciófilmjei, amikor még nem cenzúrázták agyon a filmeket. ;D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #233 Dátum: 2008. Január 29. - 16:35:20 »
A 300 paródiája a Meet the Spartans leverte a mozipénztáraknál Rambot, és 18.7 millió dolláros nyitást csinált a hétvégén, míg a járókeretes gyilkológép a második lett, kerek 18 millió dolcsival.

Kakarotto

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 492
  • May Néni Lover
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #234 Dátum: 2008. Január 29. - 16:47:05 »
Te jó édesanyám!!! Néztétek már az IMDBt a 2 filmmel kapcsolatban?
Meet the Spartan, mint általában a többi hasonló gagyiság 2.6-ot kapott (nem volt váratlan), viszont Rambo gyerek 8.4-nél jár amivel az IMDB lista 188-adik helyén áll! Ez azért nem semmi gyerekek, lehet hogy még az én pozitív várakozásaimat is felülmúlta a film?
Tagline: Heroes never die.... They just reload.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #235 Dátum: 2008. Január 29. - 17:00:43 »
8,4 csak a hype miatt. Majd lecseng, és akkor objektívabb lesz a film értékelése.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Kakarotto

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 492
  • May Néni Lover
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #236 Dátum: 2008. Január 29. - 17:12:27 »
teljesen tisztába vagyok ezzel, de ha már kezdetben ilyen szépet kapott akkor biztos nem lehet rossz film!

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #237 Dátum: 2008. Január 29. - 17:52:43 »
De az ilyen szavazásokban az a jó, hogy teszem azt még be sem mutatták, de már több 100 szavazat érkezett a filmre. :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Kakarotto

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 492
  • May Néni Lover
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #238 Dátum: 2008. Január 29. - 18:08:26 »
addig mig be nem mutatjak addig nem is lehet szavazni IMDB-n. Meg kell hozza account is

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #239 Dátum: 2008. Január 29. - 18:15:38 »
Régebben sem lehetett? Mert nekem a Pókember 3-ról rémlik valami roppant magas, bemutatás előtti átlag (8-9 körül).
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?