Szerző Téma: (Nem képregény) filmek  (Megtekintve 955147 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #480 Dátum: 2008. április 20. - 22:54:45 »
 ;D ;D
Szóval a Fox ilyen... na majd odafigyelek rá ezentúl.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #481 Dátum: 2008. április 20. - 23:02:56 »
Veszett mint a róka. :D :-\
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #482 Dátum: 2008. április 21. - 13:37:01 »
Ezek már tényleg nem tudják jó dolgukban mit csináljanak.
Pár napja az egyik mozis blog egy stábtagra hivatkozva mondta azt, hogy a Terminator 4-ből mégsem lesz semmi. Erre még nem reagált se a stúdió, se a rendező, se senki. Ma viszont jött még egy hír a T4-es főszereplővel kapcsolatban, szóval ez talán azt jelenti mégis elkezdődik a forgatás (május 5-re van tervezve).

Valószínű Moon Bloodgood (a szüleinek remek humorérzéke lehetett ;D) lesz a női főszereplő az McG által dirigálandó moziban. A kezdeti hírek egy kemény pilótcsajról szóltak, ő lesz Moongood feltehetőleg .A hölgy nem ismeretlen az akció terén, a Day Break sorozatban is szerepelt és benne van a  Street Fighter: Legend of Chun-Li gárdájában.
http://list.hoppafallskarm.nu/mail2url/david/20061125-192028-1.jpg


pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #483 Dátum: 2008. április 21. - 18:10:42 »
Nagy tehetségnek ígérkezik ő is. :drying:
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #484 Dátum: 2008. április 22. - 07:29:57 »
A Blizzard emberei röhögőgörcsöt kaptak, amikor Uwe Bol megkereste őket azzal, hogy készítene egy filmet a World of Warcraft-ról.

Blizzard laugh away Uwe Boll
April 21, 2008 Discuss in the Forums | Comments It appears that Uwe Boll applied to Blizzard for the role of director in the World of Warcraft movie. Shock horror I hear you all cry, especially when such an astoundingly bad director has these views about making a faithful adaptation:

“You go for it, to please the game fans, but on the other hand if you have the hard core gamers, they live in their own world. And you cannot fulfill their ideas from a video game based movie, it’s impossible. And to be honest, the real gamers are the typical download guys, right? They don’t pay anything for movies, because they illegally download the movies. So why I should please these guys? I need the normal audience.”

In the MTV article, Boll goes on to say that he spoke with Blizzard about helming the WoW movie:

“I got in contact with Paul Sams of Blizzard, and he said, ‘We will not sell the movie rights, not to you…especially not to you. Because it’s such a big online game success, maybe a bad movie would destroy that ongoing income, what the company has with it.”

Good news all round I say! Here, here, let’s move on to some good potential directors…

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #485 Dátum: 2008. április 22. - 08:34:33 »
And to be honest, the real gamers are the typical download guys, right? They don’t pay anything for movies, because they illegally download the movies. So why I should please these guys? I need the normal audience.”

B*zzmeg ez a Boll megint kitett magáért, érdekes, én eddig azt hittem, hogy az a hardcore gamer, aki képes 3 szoros árat kiadni egy gyüjtői válltozatú WOW-ért, vagy Tomb Raiderért, Silent Hillért stb, őszerinte meg az aki csak letölt, hát ez az ember kész van. De azon, hogy az ő filmjeiért nem fizet senki, ne lepődjön meg gy kicsit se.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #486 Dátum: 2008. április 22. - 13:13:17 »
Tipikusan olyan duma, hogy magyarázza a bizit.  :drying:

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #487 Dátum: 2008. április 22. - 13:18:07 »
Eddig is tudtam, hogy a Blizzardék jó fejek, de most megint meggyőztek. :D

Boll meg ilyen beszólásokkal csak növeli az amúgy sem kicsi anti-népszerűségi indexét. De ha ekkora p*cs, akkor meg is érdemli. :stupid:

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #488 Dátum: 2008. április 22. - 14:53:03 »
Találtam egy egész érdekesnek látszó fimet, amit néhányan már most olyan magasságokban emlegetnek mint a Star Wars vagy a Gyűrűk Ura pedig még be se mutatták. A címe Outlander, és arról szól, hogy Kainan ;D (Jim Caviezel) egy távoli galaxis szülötte űrhajótörést szenved az 1000 évvel ezelőtti Földön, mikor még a vikingek uralkodtak. A hajón volt egy szörny is (amolyan alien predator féleség), aki a szerencsétlenség hatására elszabadul. Kainan a vikingek segítségével próbálja legyőzni a bestiát, a fegyvereket pedig az akkori technika és a fejlett technikával állítja elő. Caviezel mellett Ron Perlman és John Hurt is feltűnik. Az Outlander plakátja pedig nagyon pofás:
http://outlander.solsector.net/images/outlander_xlg.jpg
http://outlander.solsector.net/index.htm

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #489 Dátum: 2008. április 22. - 15:15:04 »
Kicsit olyan, mintha a Gyűrűk 300 ura lenne.  :D

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #490 Dátum: 2008. április 22. - 15:57:43 »
A plakáton a nőci meg mintha a Heavenly Swordból jött volna. ;D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #491 Dátum: 2008. április 22. - 20:08:39 »
Nem értem hogy lehet egy filmet már elkészülte előtt a GYU-val, vagy a Star Wars-szal egy lapon emlegetni...a sztori alapján szerintem elég gagyi lesz. Szerintetek?
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #492 Dátum: 2008. április 22. - 20:33:34 »
Annyira nem hangzik rosszul, láttam sokkal rosszabb sztorijú filmeket. Viszont azon a plakáton a csaj szerintem Gollamra jobban hasonlít. :D

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #493 Dátum: 2008. április 22. - 21:28:58 »
Kicsit arra a hírverésre emlékeztet, amit a Snakes on the Plane előtt csaptak. Amúgy nem csoda hogy hasonló jegyei vannak a Gyűrűk Urával, hiszen nagyrészt ugyanaz a banda csinálja.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #494 Dátum: 2008. április 25. - 22:07:07 »
Snipes amúgy 3 évet kapott. A törvény az törvény, de kiváncsi lennék, hogy mondjuk a nagy iparmágnások adócsalási ügyeiben is ilyen példásan járnak-e el... :roll:
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #495 Dátum: 2008. április 25. - 22:09:22 »
Nem, mert azoknak jó a könyvelőjük. De szerintem WS megfogja úszni felfüggesztett ítélettel, plusz kap egy jó kis pénzbüntést.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #496 Dátum: 2008. április 25. - 22:32:08 »
Snipes nem ússza meg, nagyon példát akarnak vele statuálni. Az ügyvédei a bíróságon elmondták, hogy az ügyfelük hajlandó befizetni a 12 millát, amit nem vallott be, de a bírók elutasították. az ítélet tegnapi, és hétfőn már be is kell vonulnia a kóterbe, ott majd aztán nemcsak fokhagymát dugnak... a szájába.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #497 Dátum: 2008. április 25. - 23:19:53 »
Ott lesz majd alkalma bőven gyakorolni a harcművész tudását. :lol: Amúgy meg nem értem miért volt ennyire hülye, nem hinném hogy olyan szarul keresett volna a filmjeivel hogy adót kellett volna csalnia. :stupid:
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #498 Dátum: 2008. április 26. - 00:07:24 »
Na ezt én se értem, hogy miért volt ő erre ennyire rászorulva. Azért még mindig egész jó neve van.(volt).
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #499 Dátum: 2008. április 26. - 08:57:58 »
Miért, az iparmágnások azért csalják le az adót, mert nem lenne pénzük villanyszámlára? :P