Szerző Téma: Batman  (Megtekintve 525143 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Batman
« Válasz #620 Dátum: 2014. Szeptember 02. - 19:59:37 »
Elolvastam a Batman : Eternal eddig megjelent részeit. Unatkoztam, na.
Most derült ki hogy ki a fömufti. De most komolyan, Hush, de tényleg Hush   ?!? Nincs más ember Gotham-ban aki b@szogathatja a bébetüst ? :roll:

Nagyon kaki? Vagy azért érdemes elolvasni? Sok rosszat olvastam már róla...


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

Tazi

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 130
Re:Batman
« Válasz #621 Dátum: 2014. Szeptember 02. - 20:38:02 »
Elolvastam a Batman : Eternal eddig megjelent részeit. Unatkoztam, na.
Most derült ki hogy ki a fömufti. De most komolyan, Hush, de tényleg Hush   ?!? Nincs más ember Gotham-ban aki b@szogathatja a bébetüst ? :roll:

Bízom benne, hogy nem ennyi lesz, hiszen még csak a teljes sztori harmadánál járunk, a java még hátra van. Bard viszont egyáltalán nem volt meglepetés. Ezeknél a nagy "ki áll a háttérben" rejtélyeknél mindig egy jelentősebb új mellékszereplő lesz az, kiétel nélkül. Hush gondolom azért ment Batmanhez, hogy megsemmisítse a bizonyítékokat Gordon ártatlanságáról, az előző rendőrfőnököt meg azért írták bele Snyderék, hogy majd nagyobbat üssön, hogy Bard ugyanúgy nem a "jó oldalon" áll, de nekem átlátszó volt.

Amúgy, szerintem oké ez a sorozat. Nem túlzottan jó, de elmegy, meg legalább hetente jön új rész, így kevésbé zavaró, hogy iszonyú lassan halad előre a cselekmény.
Egyébként nekem a Future's End jobban bejön, ha már heti sorozat.

deadbeat7

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 142
  • Csatlós
Re:Batman
« Válasz #622 Dátum: 2014. Szeptember 03. - 09:25:44 »
Hello!

Ez a Frank Miller féle Batman: The Dark Knight Returns megjelent itthon?

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Batman
« Válasz #623 Dátum: 2014. Szeptember 03. - 10:38:27 »
A képregény nem. Az animációs film igen.

Kilgores

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 605
Re:Batman
« Válasz #624 Dátum: 2014. Szeptember 03. - 11:18:17 »
Elolvastam a Batman : Eternal eddig megjelent részeit. Unatkoztam, na.
Most derült ki hogy ki a fömufti. De most komolyan, Hush, de tényleg Hush   ?!? Nincs más ember Gotham-ban aki b@szogathatja a bébetüst ? :roll:

Nagyon kaki? Vagy azért érdemes elolvasni? Sok rosszat olvastam már róla...

Nem kiemelkedő, látszik, hogy többen írják, ezért elég hullámzó. Igaz ez a rajzra is. Összességében szerintem a sztori elmegy.  Lehet, ha egy 10-12 részes Snyder eposz lenne, akkor másképpen vélekednék, de így kicsit vontatott :/

Hushról meg... azért azt mondani, hogy mindig ő, csak azért mert itthon szinte csak vele kapcsolatos kötet jelent meg. A New 52-ben ez az első feltűnése, volt előtte jó pár másik gonosz is.

deadbeat7

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 142
  • Csatlós
Re:Batman
« Válasz #625 Dátum: 2014. Szeptember 03. - 13:34:29 »
A képregény nem. Az animációs film igen.

Kösz!

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Batman
« Válasz #626 Dátum: 2014. Szeptember 03. - 18:41:46 »
Amúgy, szerintem oké ez a sorozat. Nem túlzottan jó, de elmegy, meg legalább hetente jön új rész, így kevésbé zavaró, hogy iszonyú lassan halad előre a cselekmény.
Egyébként nekem a Future's End jobban bejön, ha már heti sorozat.

Elolvastam a Batman : Eternal eddig megjelent részeit. Unatkoztam, na.
Most derült ki hogy ki a fömufti. De most komolyan, Hush, de tényleg Hush   ?!? Nincs más ember Gotham-ban aki b@szogathatja a bébetüst ? :roll:

Nagyon kaki? Vagy azért érdemes elolvasni? Sok rosszat olvastam már róla...

Nem kiemelkedő, látszik, hogy többen írják, ezért elég hullámzó. Igaz ez a rajzra is. Összességében szerintem a sztori elmegy.  Lehet, ha egy 10-12 részes Snyder eposz lenne, akkor másképpen vélekednék, de így kicsit vontatott :/

Kösz srácok, akkor majd én is teszek vele egy próbát.


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Batman
« Válasz #627 Dátum: 2014. Szeptember 03. - 19:10:10 »

Hushról meg... azért azt mondani, hogy mindig ő, csak azért mert itthon szinte csak vele kapcsolatos kötet jelent meg. A New 52-ben ez az első feltűnése, volt előtte jó pár másik gonosz is.
Jó, De Ő egyike azon keveseknek aki tudja ki Batman. És ezáltal bármikor elő lehet húzni a kalapból egy kétfrontos támadásra
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Kilgores

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 605
Re:Batman
« Válasz #628 Dátum: 2014. Szeptember 03. - 20:26:09 »

Hushról meg... azért azt mondani, hogy mindig ő, csak azért mert itthon szinte csak vele kapcsolatos kötet jelent meg. A New 52-ben ez az első feltűnése, volt előtte jó pár másik gonosz is.
Jó, De Ő egyike azon keveseknek aki tudja ki Batman. És ezáltal bármikor elő lehet húzni a kalapból egy kétfrontos támadásra

Jó, ezt a megközelítést is meg lehet érteni. Csak arra akartam utalni, hogy mostanában nem húzták elő a kalapból, bár azzal egyetértek, hogy másnak én is jobban örültem volna.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Batman
« Válasz #629 Dátum: 2014. Szeptember 04. - 11:21:32 »
Én meg pont Tommykát vártam már végre, hogy mikor jelenik meg  :D örültem, és elsőre én is azt hittem, hogy ő a nagy vki a ki a háttérben áll, de utána pár oldallal a szemüveges ipse beszél az árnyékba búrkolózott főgonosszal, szval Tommy csak egy újabb elterelés lesz, bár furi, hogy első színrelépése a new52-ben és csak ilyen mellék gonosz lesz (?) .

Amúgy a Future End miről szól? Most nézem, hogy már becsatlakozik egy-két Batman címhez , meg most egy Green Arrowba is mintha láttam volna, meg az Earth 2-ben is ...  :headscratch:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Batman
« Válasz #630 Dátum: 2014. Szeptember 04. - 12:07:19 »
örültem, és elsőre én is azt hittem, hogy ő a nagy vki a ki a háttérben áll, de utána pár oldallal a szemüveges ipse beszél az árnyékba búrkolózott főgonosszal, szval Tommy csak egy újabb elterelés lesz,
Nem hinném. Hush az aki a Wayne manor előtt áll, éppen Alfred-ot viszi el a mentő.
http://prntscr.com/4jjiqw
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Kilgores

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 605
Re:Batman
« Válasz #631 Dátum: 2014. Szeptember 04. - 14:21:42 »
Amúgy a Future End miről szól? Most nézem, hogy már becsatlakozik egy-két Batman címhez , meg most egy Green Arrowba is mintha láttam volna, meg az Earth 2-ben is ...  :headscratch:

Bár én elmaradtam jó pár résszel (majd valamikor pótolni kellenne...), eddig ennyit tudtam kivenni belőle: maga a sztori 35 évvel későbbről indul, de aztán az egész 5 évvel a jelenhez képest játszódik, gondolom aztán a végén vissza ugranak 35 évvel a jövőbe. Kb szerintem a DC Age of Ultron-ja, legalábbis nekem nagyon az jött át. A mostani szeptemberi számokat meg úgy kell kezelni, mint tavaly a Forever Evilnél, szimplán kiterjesztik ide is a történést, és egy egy karakter helyzetére koncentrál. Az egésről igazából nekem annyi a véleményem, hogy mindenkit addig fog érdekelni, amíg ki nem jön az utolsó szám is, utána már egy ongoing sorozatot sem fog érdekelni, hogy mi lesz a jelenhez képest 5 év múlva, mert mindegyik a 'jelenben' fog történni. Ezt jó bonyolultan írtam le, remélem érthető :)

Tazi

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 130
Re:Batman
« Válasz #632 Dátum: 2014. Szeptember 07. - 13:28:35 »
Future's End: 5 évvel később játszódik az ongoing sorozatokhoz képest, lényegében egy olyan jövőt mutat be, ahol a sok elképzelhető rossz közül elég sok megtörtént a szuperhősökkel, és leginkább olyan DC karakterek a főszereplők, akiket eddig "kevésbé erőltettek". Pl. jövőbeli Batman (Terry McGuiness), Firestorm, Grifter (höhö, ő nem is DC), Constantine, Frankenstein, (egy újabb) Mr. Terrific, stb.

Batman Eternallal kapcsolatban: Szerintem Hush állt a ház előtt, de szinte biztos vagyok, hogy nem csak ő meg Bard akik kitervelték a dolgokat. Vagy akár ők ketten is dolgoznak valakinek. Kizárt hogy a sorozat egyharmadánál lelőjjék a "poént".
Másik, hogy szerintem tutira előkerül majd Joker is, meg a Talonok, meg Bane, a maradék 40 részben, ami még hátra van. Még bármi történhet.

Kilgores

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 605
Re:Batman
« Válasz #633 Dátum: 2014. Szeptember 07. - 16:32:50 »
Future's End: 5 évvel később játszódik az ongoing sorozatokhoz képest, lényegében egy olyan jövőt mutat be, ahol a sok elképzelhető rossz közül elég sok megtörtént a szuperhősökkel, és leginkább olyan DC karakterek a főszereplők, akiket eddig "kevésbé erőltettek". Pl. jövőbeli Batman (Terry McGuiness), Firestorm, Grifter (höhö, ő nem is DC), Constantine, Frankenstein, (egy újabb) Mr. Terrific, stb.

Batman Eternallal kapcsolatban: Szerintem Hush állt a ház előtt, de szinte biztos vagyok, hogy nem csak ő meg Bard akik kitervelték a dolgokat. Vagy akár ők ketten is dolgoznak valakinek. Kizárt hogy a sorozat egyharmadánál lelőjjék a "poént".
Másik, hogy szerintem tutira előkerül majd Joker is, meg a Talonok, meg Bane, a maradék 40 részben, ami még hátra van. Még bármi történhet.


Én nem hiszem, hogy Joker előkerül, (bár ettől még lehet) de Snyder tervez egy follow up-ot a Death of the Family-hez, és elvileg azzal zárná le az ő részét a Batman címen (most, hogy Capullo-val vagy sem, én lennék a legboldogabb,ha vele, de nem tudni, hogy meddig tudja megtartani a DC). A Talonok és a tanács tuti fel fog még tűnni, szerintem is :)

Tazi

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 130
Re:Batman
« Válasz #634 Dátum: 2014. Szeptember 07. - 19:26:22 »
Hát, én sem hiszem, hogy nagyobb szerephez jutna, csak mittudomén, mint a legelső Hush-os sztoriban, hogy egy nagyobb játszmának az apró része.
Bár ha Scott Snyder tényleg akar egy Death of the Family továbbgondolást, ahol nyilván Joker az ellenfél, akkor gondolom nem fogják ellőni másodlagos ellenféllé lefokozva egy párhuzamosan futó képregényben.
Meg belegondolva itt van ez a "Joker's Daughter" karakter, akinek még mindig nem olvastam a one shotját, úgyhogy nem igazán tudom, hogy ki ő.
Megtalálta Joker leesett arcát, és most azt hordja, és pszichopata szuperbűnöző. Van még más érdekes vele kapcsolatban?

Kilgores

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 605
Re:Batman
« Válasz #635 Dátum: 2014. Szeptember 07. - 20:01:44 »
Hát, én sem hiszem, hogy nagyobb szerephez jutna, csak mittudomén, mint a legelső Hush-os sztoriban, hogy egy nagyobb játszmának az apró része.
Bár ha Scott Snyder tényleg akar egy Death of the Family továbbgondolást, ahol nyilván Joker az ellenfél, akkor gondolom nem fogják ellőni másodlagos ellenféllé lefokozva egy párhuzamosan futó képregényben.
Meg belegondolva itt van ez a "Joker's Daughter" karakter, akinek még mindig nem olvastam a one shotját, úgyhogy nem igazán tudom, hogy ki ő.
Megtalálta Joker leesett arcát, és most azt hordja, és pszichopata szuperbűnöző. Van még más érdekes vele kapcsolatban?

Joker vmi levél vagy hasonló formában úgy rémlik, hogy kapcsolatba lépett vele a one shot végén... de biztos, hogy az Eternalban lesz vmi szerepe, ha megnézzük a Batsgiving képet. Abban ugye volt utalás Hushra, a metro balesetre, stb...

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Batman
« Válasz #636 Dátum: 2014. Szeptember 07. - 23:07:11 »
Fiúk, ez a magyarul megjelenő Batman topikja. A tiétek légyszi folytatódjon a "Nem Marvel képregényekről" topikban.

Kilgores

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 605
Re:Batman
« Válasz #637 Dátum: 2014. Szeptember 08. - 07:31:15 »
Fiúk, ez a magyarul megjelenő Batman topikja. A tiétek légyszi folytatódjon a "Nem Marvel képregényekről" topikban.

Uh, bocsi kicsit (nagyon) eltértünk a tárgytól  :-\  Legközelebb ott vitatjuk meg :)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Batman
« Válasz #638 Dátum: 2014. Szeptember 10. - 13:12:21 »
Előzetes képek odakinn.

MarvelFan

  • Puma
  • **
  • Hozzászólások: 330
  • igazságosztó
Re:Batman
« Válasz #639 Dátum: 2014. Szeptember 10. - 15:54:48 »
Tetszetős!