Szerző Téma: Fenegyerek  (Megtekintve 156986 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

BenGee

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 97
Re:Fenegyerek
« Válasz #320 Dátum: 2020. Május 25. - 16:03:36 »
Csatlakozom a sorhoz, szerintem is a legjobb Marvel kiadványotok, imádom minden sorát. Nagyon sajnálnám, ha nem lenne több. :(

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Fenegyerek
« Válasz #321 Dátum: 2020. Május 25. - 22:04:41 »
Én szeretem a komolyabb hangvételű Marvel képregényeket is, mint pl. Fenegyerek, Megtorló, és vagy a mostani kapitány sztori is. Itt igazából a Marvel+ magazin fogyásáról van szó, ha jól értelmezem, és nem kifejezetten a Fenegyerek különszámokról. Bár ennyire részletesen lefejteni nem tudom hogy lehetséges-e. Ha netán a későbbiekben mégis bekövetkezne, hogy a kiadó úgy dönt szünetelteti, és vagy megszünteti a kéthavi lapot, úgy gondolom hogy Fenegyerek már azért valamennyire bizonyított itthon, és a Marvel Legendák, Mega Marvel sorozatokban is helyt tudna állni évi egy megjelenéssel, ezzel is biztosítva az évi adagunkat belőle! ;)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Fenegyerek
« Válasz #322 Dátum: 2020. Május 25. - 23:18:31 »
Valahogyan biztosan folytatódna, persze. Már, ha nem kifejezetten annak esett le a fogyása tényleg.

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Fenegyerek
« Válasz #323 Dátum: 2020. Szeptember 12. - 10:10:17 »
Jól gondolom, hogy a Shadowlandet nem fogjátok kiadni a Hachette után?

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Fenegyerek
« Válasz #324 Dátum: 2020. Szeptember 12. - 10:18:01 »
A kingpines Fenegyerek a mostani tempójával kb. 6-8 évre van a Shadowlandtől. Plusz az az egész sztori egy kibogozhatatlan katyvasz, aminek az egyetlen értéke az utolsó kb. 10 oldala, mert ott történik majdnem minden érdemi cselekmény. Én azt se értem, a Hatchette minek tette be, mert se az előzményeit nem adják le, se az egész értelmét, a közvetlen következményeit. De amúgy a Shadowland kvalitását az is jelzi, hogy az egész hóbelevancot teljesen kidobták a Daredevil alkotói és Slott egy huszárvágással kidobta az egészet egy tök másik sorozaton.
« Utoljára szerkesztve: 2020. Szeptember 12. - 10:19:56 írta talgaby »

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Fenegyerek
« Válasz #325 Dátum: 2020. Szeptember 12. - 10:29:30 »
Még nem olvastam, úgyhogy mindent elhiszek. Engem a jelen esetben azért foglalkoztat, mert beletartozik a kingpines sor kontinuitásába, és ha már van magyarul, akkor odateszem a többi mellé.

Igazából az a kérdés, hogy érdemes-e megvenni a Hachette kiadását, vagy úgyis lesz másik, ami esetleg még a sorozathoz is illik.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Fenegyerek
« Válasz #326 Dátum: 2020. Szeptember 12. - 16:21:25 »
Ha elérünk addig, akkor kiadjuk azt is, mert az utolsó Fenegyerek történet annak a része, kell hozzá az is.

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Fenegyerek
« Válasz #327 Dátum: 2020. Szeptember 13. - 11:29:22 »
Én azt se értem, a Hatchette minek tette be, mert se az előzményeit nem adják le, se az egész értelmét, a közvetlen következményeit.
De biztos raknak bele dokut, és előzményleírást, amivel megmagyaráznak mindent, ami előtte történt hozzá kapcsolódva. :)
This is a joke. A real practical Joke.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Fenegyerek
« Válasz #328 Dátum: 2020. Szeptember 13. - 11:32:28 »
Igaz, legalább azt megcsinálják. Az Eaglemoss többnyire csak úgy odahajít egy történetet, szinte nulla háttérinfóval.

dreid

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 69
Re:Fenegyerek
« Válasz #329 Dátum: 2020. Szeptember 13. - 17:15:51 »
A kingpines Fenegyerek a mostani tempójával kb. 6-8 évre van a Shadowlandtől. Plusz az az egész sztori egy kibogozhatatlan katyvasz, aminek az egyetlen értéke az utolsó kb. 10 oldala, mert ott történik majdnem minden érdemi cselekmény. Én azt se értem, a Hatchette minek tette be, mert se az előzményeit nem adják le, se az egész értelmét, a közvetlen következményeit. De amúgy a Shadowland kvalitását az is jelzi, hogy az egész hóbelevancot teljesen kidobták a Daredevil alkotói és Slott egy huszárvágással kidobta az egészet egy tök másik sorozaton.

Ennek ellenére, nekem tetszett. Szép és jó történet.

elge76

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 154
Re:Fenegyerek
« Válasz #330 Dátum: 2020. Október 12. - 16:14:27 »
Sziasztok, az normális hogy nekem a Fenegyerek úgy néz ki egyes oldalakon mintha szitanyomással készült volna, illetve tele van fekete-fehér oldalakkal? :D




talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Fenegyerek
« Válasz #331 Dátum: 2020. Október 12. - 18:17:12 »
Igen, szándékos, az egyes idősíkokat mutatja.

elge76

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 154
Re:Fenegyerek
« Válasz #332 Dátum: 2020. Október 12. - 19:34:39 »
Igen, szándékos, az egyes idősíkokat mutatja.

Pedig kezdtem örülni, hogy kifogtam egy egyedi példányt, ami 20 év múlva milliókat fog érni, na mindegy, köszi. :)