Szerző Téma: Marvel Box  (Megtekintve 87837 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Marvel Box
« Válasz #280 Dátum: 2017. Június 21. - 05:54:22 »
De Főnix van benne.  ;) Amúgy megszokhattátok már, hogy csak az utolsó pillanatban árulja el kaine, hogy mi fog megjelenni, addig csak utalásokat tesz rá.  :D

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Marvel Box
« Válasz #281 Dátum: 2017. Június 21. - 10:36:17 »
Vannak, akik nagyon nem bírják őt az egyforma rajzok miatt, de sokan nagyon szeretik.
MOndjuk rajta és Liefelden kívül nem nagyon akad rajzoló, akinek annyira nincs kreativitása, hogy egyenesen saját magáról másol már, mert már arra is lusta, hogy forrásanyagot gyűjtsön a másoláshoz.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel Box
« Válasz #282 Dátum: 2017. Június 21. - 12:09:46 »
Vorador: maradjunk annyiban, hogy térjünk vissza rá jövő ilyenkor.  ;)

Vorador

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 95
Re:Marvel Box
« Válasz #283 Dátum: 2017. Június 21. - 14:54:14 »
Vannak, akik nagyon nem bírják őt az egyforma rajzok miatt, de sokan nagyon szeretik.
MOndjuk rajta és Liefelden kívül nem nagyon akad rajzoló, akinek annyira nincs kreativitása, hogy egyenesen saját magáról másol már, mert már arra is lusta, hogy forrásanyagot gyűjtsön a másoláshoz.

Greg Land igazi autonóm művész. :)

http://i3.kym-cdn.com/photos/images/original/001/146/769/f7b.jpg


***

Kaine: OK! Még talán jobb is így, hogy a film miatt majd nagyobb figyelmet fog kapni. :)

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Marvel Box
« Válasz #284 Dátum: 2017. Június 21. - 15:25:05 »
Greg Land igazi autonóm művész. :)

http://i3.kym-cdn.com/photos/images/original/001/146/769/f7b.jpg
Bevallom én egyszerűen nem is értem, hogyan hagyják még ezt az embert nagy kiadóknál (vagy bármilyen kiadónál) dolgozni. :headscratch: Meg, hogy annak amit művel, hogy nem lettek még jogi következményei.
Az én szememben ő nem művész, hanem közönséges tolvaj, míg ha ugyanezt csinálná saját fotók alapján (mint Alex Ross, Joe Jusko vagy Alex Maleev), akkor semmi kifogásom nem lenne ellene. Plusz sok esetben nem is csak fotókat másol.
« Utoljára szerkesztve: 2017. Június 21. - 15:40:34 írta Todd »

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Marvel Box
« Válasz #285 Dátum: 2017. Június 21. - 16:12:53 »
Ugye nem akarjuk megint elkezdeni? Akárhányszor előjön Land neve, akkor mindig ugyanezek vannak belinkelve. Szerintem most már mindenkinek a könyökén jön ki. Kábé annyira, mint mikor Romita Jr-t szidják. Akinek bejön, annak bejön, akinek nem, annak nem. Hagyjuk ennyiben a dolgot.  ;)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel Box
« Válasz #286 Dátum: 2017. Június 21. - 16:29:17 »
Nem értem, mi bajotok van vele. A legjobb helyekről lop!  ;D Megállapítjuk, hogy a képregényes csajok túl szexisták, hát erre logikusan erotikus fotók pózait másolja le.  :D
Különben miért van a félmeztelen nőnek egy dühös öreg hölgy a mellén?  :lol:

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Marvel Box
« Válasz #287 Dátum: 2017. Június 21. - 17:35:47 »
Szerintem ez ellentétben sok más alkotóval nem izlés dolga (legalábbis számomra biztosan nem). Elsősorban nem a rajzstilusa nem tetszik, habár tény, hogy némiképp arra is rányomja a bélyegét ez a nem éppen legelőnyösebb munkamódszer.
Megállapítjuk, hogy a képregényes csajok túl szexisták, hát erre logikusan erotikus fotók pózait másolja le.  :D
Én úgy 16-18 éves koromban csináltam tök ugyanezt, végül is, ő megrekedt ezen a szinten. :lol: (csak technikailag jóval képzettebb természetesen)
« Utoljára szerkesztve: 2017. Június 21. - 18:27:49 írta Todd »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel Box
« Válasz #288 Dátum: 2017. Július 06. - 11:52:41 »
A díszdoboz ehhez is elkészült. Nagyon szép lett, meglátjátok.  :xmen:

MarvelFan

  • Puma
  • **
  • Hozzászólások: 330
  • igazságosztó
Re:Marvel Box
« Válasz #289 Dátum: 2017. Július 17. - 11:20:53 »
A Marvel Box mikor kerül be a webshopba?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel Box
« Válasz #290 Dátum: 2017. Július 17. - 13:16:28 »
Kifogyott az első elkészült adag, egy hét, mire megjön a többi, szóval csak a jövő héten. A Börzére csak az aktuális mennyiséget nyomták ki.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel Box
« Válasz #291 Dátum: 2017. Július 22. - 14:16:50 »
Rendelhető a Marvel Box 2!

jst22

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 359
  • rajongó
Re:Marvel Box
« Válasz #292 Dátum: 2017. Július 28. - 19:58:02 »
Mi az olvasási sorrend a Marvel Box2-ben?
A hattyúdal és utána a csatadal?

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Marvel Box
« Válasz #293 Dátum: 2017. Július 28. - 20:48:34 »
Igen. De segítségedre lehetnek a doboz hátoldalán lévő borítók. ;)

jst22

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 359
  • rajongó
Re:Marvel Box
« Válasz #294 Dátum: 2017. Július 28. - 21:24:01 »
Köszi a választ, a borítók elkerülték a figyelmem

jst22

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 359
  • rajongó
Re:Marvel Box
« Válasz #295 Dátum: 2017. Augusztus 12. - 21:47:08 »
Elolvastam a Marvel Box2-t, tetszett, elsősorban, mind történetben mind rajzban a Hattyúdal.

kevinkain

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 753
    • KevinKain
Re:Marvel Box
« Válasz #296 Dátum: 2017. Szeptember 10. - 13:49:18 »
Én most olvasom csak a Marvel Box 2-t. A sztori alapvetőn nem rossz, viszont a rajz... most már értem, miért szidták annyira Greg Landet :). A karakterekhez nem mindig illenek az arcok, amiket hozzájuk társít. Pl. Rozsomák, amikor először megjelenik, az valami szörnyű: olyan az arca, mint valami tini bájgúnár egy Hollywood-i romantikus filmben. Az arckifejezéseken meg annyira látszik, hogy másolt és zavaróan eltúlzott érzelmeket mutatnak. Kb. az egész olyan hatást kelt, mintha nem is rajzolt képregényt olvasnék, hanem valami újságokból kivágott random jeleneteket illesztettek volna bele a képkockákba. A legfurább példák: Emma a 36. oldal 3. képén, mint egy modell, aki komolyan próbál nézni a tengerparton, vagy a következő oldalon, amikor felkiált. Vagy a 40. oldalon Hank feje, ahol teljesen olyan, mintha valami állat fejét csak odavágták aztán átszínezték kékre és megeffektelték, vagy ahogy a következő oldalon megjelenik az ajtóban, az mégis mi? És ez még csak az első füzet, a másodiknak meg mindjárt az első oldalán nem összeegyeztethető az arckifejezés a gondolatokkal, így inkább nem is idegesítettem magam tovább ezzel :).
De legalább a női karakterek elég szexisek bizonyos képeken, szóval szerintem ez az oka, hogy engedik még dolgozni ilyen nagy sztorikon :).
Remélem több kiadásra érdemes sztorit nem rajzolt ez a sarlatán, mert nagyon zavaró :).

Majd ledaráltam a Csatadalt is, ami szerintem minden tekintetben jobb volt: a rajz is felülmúlta pár fokkal az előző sztorit, és a történet is sokkal kerekebb, érdekesebb, tartalmasabb volt. Amúgy ennek van valami folytatása? Csak mert hasonló, későbbi sztorira utaló befejezése volt, mint az Endsong-nak.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel Box
« Válasz #297 Dátum: 2017. Szeptember 10. - 14:29:29 »
Igen, az Istenkomplexussal folytatódik.

kevinkain

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 753
    • KevinKain
Re:Marvel Box
« Válasz #298 Dátum: 2017. Szeptember 10. - 15:08:41 »
Remek! Akkor csak ki lesz adva az a sztori, ha már ennek, és a Mutánsvilágnak is a folytatása, ráadásul X-faktor crossover :). Már csak az a kérdés, milyen módon lesz kiadva, és hogy a folytatásai is lesznek-e magyarul :)

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Marvel Box
« Válasz #299 Dátum: 2017. Szeptember 10. - 22:45:40 »
A Messiah CompleXben az a jó, hogy utána simán lehet ugrani akárhova, mert minden cím ment a maga útján. Jók voltak, de az összkép szemszögéből a Second Comingig csak a Cable v2-ből egy kb. háromoldalas összefoglaló lenne kihagyhatatlan.
(Bár mondjuk a Messiah CompleXhez meg annyira nem lenne rossz, ha az olvasók tisztában lennének az X-Faktor v3 elejével és az előtte lévő kb. másfél évnyi X-men v2-vel.)