Szerző Téma: Marvel legendák  (Megtekintve 56657 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel legendák
« Válasz #100 Dátum: 2019. Június 15. - 22:42:39 »
Általában mindig egy teljes sztori - klasszikusok esetén néhány egymást követő sztori. És igen, időnként kapocs, mint a Stan Lee kötet, vagy mondjuk F4-Galactus sztorik.

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Marvel legendák
« Válasz #101 Dátum: 2019. Június 16. - 15:41:27 »

A főoldalon szereplő borítón a sorozat címnél van kötőjel, de az én példányomnál nincs, mind ilyen ?  :headscratch:
Marvel - Legendák

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel legendák
« Válasz #102 Dátum: 2019. Június 16. - 23:30:55 »
Igen, a kötőjel nem volt szándékos, kivettük belőle.

jst22

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 359
  • rajongó
Re:Marvel legendák
« Válasz #103 Dátum: 2019. Június 25. - 17:34:18 »
Mikor ma nagy örömmel a kezembe vettem a Marvel Legendák Fenegyerek kötetét, eszembe jutott, hogy "ezer éve" ezen a fórumon beszéltük Tomival, hogy egyszer majd kiadja ezt, lásd. alább, és most meg is történt. :)
Sok minden más is megjelent már amit "javasoltam", de persze azokat más is "kérte", de ezt ha jól emlékszem csak én. :)

Volt szerencsém olvasni az itthon megjelent két kötet előzményét, és az is nagyon jó volt.
Mármint azt a régit, amiről szó van benne? Hogy a Vezér megtudja Matt titkát?

Idézet
Amit kiadtál az indul ugye a Daredevil vol2 26-től, ennek a közvetlen előzményét olvastam a vol2 20-25-öt. A te fordításodban olvastam :). Jó kis történet nagyon szép rajzokkal. Kevésbé művészi és "mély" mint amit most kiadtál, de szórakoztató és élénkek a színek. Akkor kedveltem meg igazán a Fenegyereket mikor azt olvastam.

És ahogy lapozgattam a hozzászólásokat, jó néhány érdekesbe beleakadtam, pl. mikor Tomi írta, hogy kizárt a Végtelen Kesztyű kiadása, mert 240 oldal :).
De már 2014-ben is leveleztünk a Pókember2099-ről, ahogy még korábban a Klón sztoriról, és a Maximum Carnage-ról is.
Jól összejött minden :).
Micsoda hosszútávú giga projekt ez, évekre előre megtervezve :).
Gratulálok és köszönöm a kiadásokat!

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Marvel legendák
« Válasz #104 Dátum: 2019. Június 25. - 17:36:39 »
Tomi szeret előre gondolkozni. Már azt is biztosan tudja, nyugdíjas korában mit fog kiadni. (Két év múlva.) Olyan, mint Bendis. Csak a hozzászólásai nem olyan feleslegesen repetitívek.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel legendák
« Válasz #105 Dátum: 2019. Június 25. - 18:11:56 »
És ahogy lapozgattam a hozzászólásokat, jó néhány érdekesbe beleakadtam, pl. mikor Tomi írta, hogy kizárt a Végtelen Kesztyű kiadása, mert 240 oldal :).
De már 2014-ben is leveleztünk a Pókember2099-ről, ahogy még korábban a Klón sztoriról, és a Maximum Carnage-ról is.
Jól összejött minden :).
Micsoda hosszútávú giga projekt ez, évekre előre megtervezve :).
Gratulálok és köszönöm a kiadásokat!
Én örülök a legjobban, hogy sikerült végül összehozni őket. :) Igen, a "Kesztyű" annak idején lehetetlen vállalkozás volt, amikor még nem voltak füzetek, a kötetek pedig olyan 140 oldal körül álltak meg, mert a 3000-es lélektani határt senki sem merte átlépni árban.
A Klónsztori reméltem, hogy egyszer megjelenhet magyarul, és kivártuk. :)
Tomi szeret előre gondolkozni.
Ez így van. 3-4 évre előre tervezek nagyjából mindent (amibe persze beleszól 1-2 dolog később, mint mondjuk a Marvel, vagy éppen most az Eaglemoss, vagy más, aki olyat ad ki, ami nekem is tervben volt, netán, ha most olvasok egy olyat, amit úgy érzem, hogy nem várhat a kiadással valamiért).
Idézet
Már azt is biztosan tudja, nyugdíjas korában mit fog kiadni. (Két év múlva.)
;D Kapd be.  ;D
« Utoljára szerkesztve: 2019. Június 25. - 18:16:01 írta kaine »

fefeaty

  • Pókirtó
  • *
  • Hozzászólások: 233
Re:Marvel legendák
« Válasz #106 Dátum: 2019. Augusztus 21. - 14:48:38 »
A Vészmanó Él című sztori várható?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel legendák
« Válasz #107 Dátum: 2019. Augusztus 21. - 16:09:30 »
Az a PPP-ben jön majd jövőre.

kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:Marvel legendák
« Válasz #108 Dátum: 2019. Szeptember 20. - 07:08:53 »
Azt szeretném kérdezni, hogy mivel a Stan Lee kötet áttolódik jövőre, helyette idén nem jelenik meg más az ML-ben? Azaz, a Póknő-sztori lesz 2019-ben az utolsó ebből a kiadványból?

zoli1863

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 363
Re:Marvel legendák
« Válasz #109 Dátum: 2019. Szeptember 20. - 08:43:17 »
Nem. Decemberben jön az 5. rész benne Vasember. 200 oldal körüli mennyiség. Ez jövőre jött volna,de előre hozták Tomiék a Stan Lee kötet elcsúszása miatt.

kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:Marvel legendák
« Válasz #110 Dátum: 2019. Szeptember 20. - 09:12:14 »
Köszi a választ.

Rebellis

  • Vízember
  • *
  • Hozzászólások: 196
Re:Marvel legendák
« Válasz #111 Dátum: 2019. Szeptember 20. - 13:06:39 »
Bezsákoltam a Póknő kötetet. Gyönyörű kiadvány, csak az első részt olvastam el eddig, de a rajzok bámulatosak és a történet is jól indul. Bendisnek szerintem jobban mennek ezek az önálló kalandok. :daredevil:

Egyetlen dolog volt csak, amit megmosolyogtam: Jessica az elején elméláz Rozsomák múltján, hogy mennyire szörnyű volt. Aztán levonja a következtetést, miszerint most már Ő maga a mártír királynő, mert a barátai még nem tudnak ugyanúgy viszonyulni hozzá mint az invázió előtt, illetve mindenki utálja.
Már Rozsi eredete is sokkal tragikusabb ennél, de Pókember tiniként is pont ezt élte meg, sőt rosszabbat, mert hullottak a szerettei is szép számmal.


Szóval ez egy kicsit röhejes volt, de ezt leszámítva eddig nagyon tetszik.
Ha azt hiszed, túl kicsi vagy ahhoz, hogy nagy hatással lehess bármire, feküdj le este aludni úgy, hogy egy szúnyog van a szobádban.

elge76

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 154
Re:Marvel legendák
« Válasz #112 Dátum: 2019. Szeptember 20. - 13:30:25 »
Van már infó róla, hogy a Póknő mikor kerül ki újságosokhoz?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel legendák
« Válasz #113 Dátum: 2019. Szeptember 20. - 15:27:59 »
Bezsákoltam a Póknő kötetet. Gyönyörű kiadvány, csak az első részt olvastam el eddig, de a rajzok bámulatosak és a történet is jól indul. Bendisnek szerintem jobban mennek ezek az önálló kalandok. :daredevil:
Igen, Bendis erőssége az egyszemélyes hős képregény. Fenegyerek, Póknő, Jessica Jones, Scarlet...
Idézet
Egyetlen dolog volt csak, amit megmosolyogtam:
Nem az volt a lényege, hogy a barátaival most mi van, hanem hogy gyakorlatilag az egész Föld teljes lakossága utálja és fél tőle, csak a külseje miatt. Senki sem bízik meg benne.
Van már infó róla, hogy a Póknő mikor kerül ki újságosokhoz?
Nincs, még nem hívtak vissza.

elge76

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 154
Re:Marvel legendák
« Válasz #114 Dátum: 2019. Szeptember 20. - 16:50:12 »
Van már infó róla, hogy a Póknő mikor kerül ki újságosokhoz?
Idézet
Nincs, még nem hívtak vissza.


 :(

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Marvel legendák
« Válasz #115 Dátum: 2019. Szeptember 20. - 20:19:31 »
Én ma már láttam a Tescoban az újságok között.

Rebellis

  • Vízember
  • *
  • Hozzászólások: 196
Re:Marvel legendák
« Válasz #116 Dátum: 2019. Szeptember 21. - 01:40:40 »
Én az újságosnál vettem.
Ha azt hiszed, túl kicsi vagy ahhoz, hogy nagy hatással lehess bármire, feküdj le este aludni úgy, hogy egy szúnyog van a szobádban.

blint

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 19
Re:Marvel legendák
« Válasz #117 Dátum: 2019. Szeptember 21. - 12:34:53 »
Sziasztok! Győrben már van a polcokon. Köszi Kingpin!!!

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel legendák
« Válasz #118 Dátum: 2019. Szeptember 21. - 12:41:57 »
Akkor csak nekem nem szóltak.  :)

luke19

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 96
Re:Marvel legendák
« Válasz #119 Dátum: 2019. Szeptember 22. - 18:55:29 »
Póknőt szerintem én is megveszem majd, bár semmit nem tudok a karakterről, de a rajzok nagyon tetszenek. Meddig lesz kint újságosoknál?