Szerző Téma: A főoldal hírei  (Megtekintve 326541 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: A főoldal hírei
« Válasz #300 Dátum: 2007. November 12. - 12:42:05 »
Egyébként mikor "kapjuk vissza" az új főoldalunkat?
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re: A főoldal hírei
« Válasz #301 Dátum: 2007. November 12. - 13:51:11 »
A Strange mini nekem nagyon tetszett. (bár a vége annyira nem...) :) Na jó, különösen vonzódom a keleti filozófiákhoz, ez is hozzájön. Tényleg jó lenne pár JMSes történet Strange-el, mert oda illene a misztikum.

Idézet
Ha a Strange ezmegaz is megért vagy hat minit, ami gyakorlatilag egy tömény mészárlás
Itt a Strange kiss és társaira gondolsz? ...na, az beteg volt. Nincs rá más szó... :twisted:

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: A főoldal hírei
« Válasz #302 Dátum: 2007. November 12. - 15:04:40 »
Igen, arra gondoltam. És majd jön az ongoing is belőle...
(Heh, ongoing... persze, megnézem azért majd, hogy Ellis a harmadik rész után is képes lesz-e huszonhatmilliárd sorozata meleltt vini ezt normális tempóban... már előre látom, hogy a Doktor Sleepless is elkezd folyton összevissza késni...)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A főoldal hírei
« Válasz #303 Dátum: 2007. November 12. - 17:21:13 »
Egyébként mikor "kapjuk vissza" az új főoldalunkat?
Belátható időn belül nem, sajnos. Nekem nem sikerült feltöltenem a régi cuccokat, Ádám meg még nem válaszolt.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: A főoldal hírei
« Válasz #304 Dátum: 2007. November 12. - 17:24:54 »
Hát ez kár. :( Szerintem maradhatott volna addig ennek az új dizájnnak a béta verziója, amíg nem csinálja meg az újat. Az legalább naprakészebb volt.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A főoldal hírei
« Válasz #305 Dátum: 2007. November 12. - 17:38:18 »
Igaz, viszont nem volt benne például az eddigi hírekből semmi. Meg hát, aki a többi opciót akarja használni...

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re: A főoldal hírei
« Válasz #306 Dátum: 2007. November 12. - 19:08:33 »
Tök jók az oldalak! Már alig várom, hogy a kezemben legyen! :oh:
Talgaby: Mi bajod Miss Marvellel? Csak nem ismerem a karaktert azért kérdezem.
Én amúgy nagyon szeretem Venomot, Vérontóval sincs különösebb bajom, de azt a millió szimbiótát már én is túlzásnak tartom.
Strange meg úgy nem mozgat meg, biztos vannak jó történetei, a misztikát is nagyon szeretem, de amit láttam eddig az állandó szemekkel meg lábakkal... szerintem fura.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: A főoldal hírei
« Válasz #307 Dátum: 2007. November 13. - 13:01:18 »
Hát, egyesek felületesen még azt fognák rám, hogy csak azért nem szeretem Ms. Marvelt, mert kedvelem Vadócot.
Ez egyébként igaz is. ;D
De ez még nem volna akkora katasztrófa, de az a nő egy rettenet. Eleve azt hiszi magáról, hogy ő a világ közepe. Folyton parancsolgat, és ha vki csak meg meri kérni vmire, rögtön elkezd hisztizni és csakazértis a saját feje után megy. Saját maga szerint ettől ő egy modern, független nő. (És ezt elég gyakran ki is hangsúlyozta, ami miatt egy picit úgy érzem, hogy akkoriban egy pöttyet talán tényleg túl sovinisztán kezelték a Marvelnél a "nem csak házimunkából áll egy nő élete" felfogást...)
Ez volt úgy 25 valós éve.
Azóta Vadóc egyszer lenullázta az agyát, majd Carol csatlakozott az X-ekhez, kozmikus lény lett belőle és végig "önmagát kereste" (emlékei megvoltak, de a hozzá kötődő érzelmek nem). Ekkor állandóan csak rítt, hogy most ő nem ő. Ez, akármilyen fura, még jó is volt, mert Claremont normálisan írta meg. Egyébként bizonyos szint után ugyanolyan idegesítő volt, mint  a kedvencem önsajnálata az érintéshiánytól, ezt elismerem. Csak vhogy kicsit más, mert ő szimplán nem tudott túljutni egy múltbéli dolgon, sé ahelyett, hogy építette volna az életét, a múlton kesergett.
Majd visszatért a Földre, elvesztette az ereje nagyrészét, és mivel most már megint nagyobb volt a szája, mint az ereje, nem tuda elviselni, hogy nem ő a világegyetem közepe, hát elkezdett vedelni. Keményen. Tony Stark mellette elbújhatott, mert ő nem nagyon harcolt üvegrészegen kozmikus csatákban. Természetesen kirúgták, de nála ez az Angyalok hibája volt, nem az övé.
Utána egy évig önsajnálatot gyakorolt (és mindent csakis és kizárólag Vadócra fogott), majd a HoM után a Boszi az ő agyát is rendberakta, ami annyit tett, hogy visszatért a (valós) huszonévvel ezelőtti Ms. Marvel. Ekkor kitalálta, hogy ő lesz a világ legnagyobb szuperhőse (itt kezdődik a most is futó sorozata). Még publicistát is felvett. Ez természetesen megint nem jött össze. Ezt látván a Polgárháborúban gyorsan volt alkesztársa, Vasember mellé állt, és elkezdte ismét csak hűen követni a kormány parancsait. Anyákat vert a család szeme előtt, elárulta a legjobb barátnőjét, akinek az életét köszönheti, feldobta volt csapattársait, mert ezt parancsolták neki, szóval a szokásos hős-dolgokat művelte. Majd, ami a legrosszabb, rábíztak a felügyeletére egy félárva tinilányt (Arana), akire olyan gondosan felügyelt, hogy arról letépték a szimbiotikus páncélját, majdnem meghalt, kómába esett. És ami a legszánalmasabb; a lány annyira ragaszkodik hozzá, hogy az anyjának nézi, és a hatósági eltiltás ellenére is a közelében akar lenni.

Nos, kb. ennyi. Persze, vannak jó tulajdonságai is Ms. Marvelnek. Például valószínűleg a Marvel-univerzum képregény-hősnői között neki van a legjobb tompora. És... eléggé vicces helyzetekbe keveredik, főleg magánéleti részen. Kb. ennyi.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A főoldal hírei
« Válasz #308 Dátum: 2007. November 13. - 13:41:05 »
Feltételezem, ezért nem szereted.
Idézet
és mindent csakis és kizárólag Vadócra fogott
  ;D

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: A főoldal hírei
« Válasz #309 Dátum: 2007. November 13. - 13:58:04 »
Nem, ezért az alter Vasmadarat nem szeretem, aki a CW eleje körül bukant fel a mostani v2-ben.
Na jó, az a képregényfigura tudta először elérni nálam, hogy kegyetlenül gyűlölöm. A Megtorló-ellenszenvem semmi ahhoz képest.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re: A főoldal hírei
« Válasz #310 Dátum: 2007. November 13. - 14:30:59 »
Hát, én nem tudok gyűlölni egy képregényfigurát. Van, amelyik ellenszenves vagy idegesítő, de annyit nem foglalkozom vele, hogy gyűlölni tudjam. :P

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A főoldal hírei
« Válasz #311 Dátum: 2007. November 13. - 15:39:48 »
Én se. Jobban utálom az íróikat.  ;D

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re: A főoldal hírei
« Válasz #312 Dátum: 2007. November 13. - 17:23:54 »
Hát nem csodálom, hogy idegesítőnek tartod.
Amúgy én se utálok szereplőket, max az idegesítő szintig jutnak el nálam. A húgom viszont utálja Superman-t (miért nem ismerik fel, ami azért jogos), meg Megtorlót azért, amiért Talgaby is.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A főoldal hírei
« Válasz #313 Dátum: 2007. November 14. - 22:08:28 »
Kinn van 3 oldal és a borító a Pókember könyvből!

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: A főoldal hírei
« Válasz #314 Dátum: 2007. November 15. - 08:05:07 »
Nagyon jók lettek a képek a Pókember könyvből. :D Plussz a Vertigo-s cikk is nagyon jó. Egyébként elkezdtem gondolkodni rajta, hogy lehet, hogy sógoromnak veszek egyet az első két számból és megkapja karácsonyra. Úgyis múltkor kérdezte, hogy mi a pláne a képregnyekben. Kiváncsi leszek, hogy fog neki ez tetszeni. :twisted:

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: A főoldal hírei
« Válasz #315 Dátum: 2007. November 15. - 12:24:06 »
Felicia nagyon-nagyon... :D

Sepi, ez egész pofás ötlet!
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re: A főoldal hírei
« Válasz #316 Dátum: 2007. November 15. - 13:33:25 »
Nagyon jók az oldalak! :D Várom már a hungarocomixot hogy megkaparinthassam! :twisted:
Nameg a cikk is jó. :) A "ne vedd sertésnek"-et én is megjegyeztem! :lol: :lol:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A főoldal hírei
« Válasz #317 Dátum: 2007. November 15. - 13:48:16 »
Pironkodva jegyezném meg, hogy az nem az én ötletem volt, hanem Atié. Látszik, hogy Kretén-szerkesztő.  :lol:

Sepi: csak támogatni tudom az ötletet!  :D

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re: A főoldal hírei
« Válasz #318 Dátum: 2007. November 15. - 13:55:34 »
Akkor Atinak köszi a poént! ;)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A főoldal hírei
« Válasz #319 Dátum: 2007. November 15. - 14:02:24 »
Újabb 3 oldal került ki a Pókemberről a főoldalra!