srtyfe, x-23, Gwen stacy, Thorklón cw, Madelyne Pryor
---
(mellesleg a pókember is régebb óta megy, mint az x-men, és mivel az ujraszámozást eltörölték, így az is folyamatosnak számítható, és úgy nézem, a thorból a visszaszámozás miatt most újra az első széria megy, szóval lehet hogy volt belőle vol3, de a 600tól megint vol1-nek számít)