Szerző Téma: OFF  (Megtekintve 979666 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Gergo3

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 128
Re:OFF
« Válasz #17260 Dátum: 2021. Május 16. - 07:25:24 »
Nekem is tetszett, csak számomra nagyon rövid volt.  :hehe:
Mikorra várható a folytatása?  :kingpin:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #17261 Dátum: 2021. Május 16. - 14:38:40 »
Köszönöm. :)

Rövid? :) Majdnem másfél órás volt.

elge76

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 154
Re:OFF
« Válasz #17262 Dátum: 2021. Május 16. - 16:14:38 »
Kérdés.

Paypalról tudok számlaszámra utalni, ezen az úton fogadtok a megrendeléshez átutalást?

Gergo3

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 128
Re:OFF
« Válasz #17263 Dátum: 2021. Május 16. - 22:29:35 »
Köszönöm. :)

Rövid? :) Majdnem másfél órás volt.

Gyorsan eltelt. Viszont kár hogy utolag tudtam róla, élő adásban lett volna nekem is kérdésem. De majd legközelebb.  ;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #17264 Dátum: 2021. Május 16. - 23:08:14 »
Paypalról tudok számlaszámra utalni, ezen az úton fogadtok a megrendeléshez átutalást?
Nem, nincs a cégnek Paypalja.
Gyorsan eltelt.
Különben tényleg. :)
Idézet
Viszont kár hogy utolag tudtam róla, élő adásban lett volna nekem is kérdésem.
A Face-en kinn a linkje, oda tudsz kérdést feltenni még a videóval kapcsolatban.

Zöldlámpás

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 451
  • Sid , a lajhár
Re:OFF
« Válasz #17265 Dátum: 2021. Május 20. - 20:27:36 »
Üdv, a Marvel kiadó mostanában   ( saját vélemény)  sok marhaságot  csinál   . Pl   ahogy már mondtam   egy  Péter Parkerhez /Pókemberhez  közelálló  szereplöböl   :censored: :censored: hogy ki is ö  .Kindred néven egy pszichopatát  csináltak. A nálunk megjelenö  történetekben    nem mondom meg hogy ki az még normális  kapcsolata van Parkellel  és családjával is . Úgy tűnt  egyenesbe jön az élete végre ,erre az amerikai képregényekben  alapossan  el..... az életét Vagy egy másik karakter aki szintén  közzel áll  Pakerhez . Ö  is  :censored: :censored: :censored: hogy kiaz  . Csak annyi felfedés hogy életétt adta a barátaiért , és ö volt az a karakter aki  ha megtörténik a tragédia vele  szeretem volna hogy ,nehogy vissza hozzák . Erre ö is ..... újra itt van. Drága jó Marvel nem kell mindenkinek feltá....... ha eltávoztak . Ha már egyszer   nincs többé , nem piszkáljuk  nem nyalogatjuk  nem tám......Hanem úgy hadjuk , pont ö az akivel  nem csinálunk ilyet . Erre öt is vissza.....
« Utoljára szerkesztve: 2021. Május 21. - 11:02:17 írta Zöldlámpás »
Mindannyan ragyogó  lelkek vagyunk

Zöldlámpás

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 451
  • Sid , a lajhár
Re:OFF
« Válasz #17266 Dátum: 2021. Június 24. - 00:36:25 »
Üdv, Amerikai képregény előzetesek 2021 Szeptemeri Amazinig _ spiderman számának cimlapja :o . Hm,most mi van  ???Ez tényleg igaz  ???  :headscratch:Akkor most mi lesz utána .  :nemtudom:  Lehet hogy teljes rebot , és átértelmezés indul .  2022 ben a sorozat 60. évfordulójának alkalmából. 1962_ben indult a sorozat .Egy totális újra inditása ,újra épitése az alapoktól  ??? Miért van ott a Szeptemberi ajánlón az a bizonyos szó :headscratch: :nemtudom:
Mindannyan ragyogó  lelkek vagyunk

Zöldlámpás

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 451
  • Sid , a lajhár
Re:OFF
« Válasz #17267 Dátum: 2021. Június 24. - 22:31:41 »
Üdv, az ellöbbi  folytatása  . Lehet  hogy tényleg  egy  korszak  lezárását  jellenti a szeptemberi  ajánlóban  lévő  Amazin spiderman  cimlap . És egy  teljesen új   korszak köszönt be Pókemberéletében . Idén Oktobertöl   az Amerikai  sorozatban felkészülnek  az  első megjelllenésének   60. évfordulojára  a 2022 es  évben.  Még mindig  reménykedek , hogy  Kindred  egy  imposztor , egy új  szereplö .Aki csak kiadja magát  :censored: :censored: :censored: :censored: nek  Ö pedig  vagyis  nemmondommeghogykiaz    Pőkember  és Peter Parkerhez  kapcsolodó  személy. Valahol  csendesen  meghuzzodva éli  normális  életét a családjával.  Kindred  pedig  csak  átveri öket  az állitva  és ugy téve  hogy ö :censored: :censored: :censored: :censored:. Egy   eddig ismeretlen szereplö  aki  kicsit Kaméleon , egy kicsit  Misztérió . Képességei pedig  arcváltoztatás  bárki arcát  letudja másolni  most pl .....ét. Az igazi arca  az a  prasnya pofa , misztikus képpességekkel .Misztérihoz  hasonlóan  , illuziók  megjelenitése . Csak mig ,Misztériö teknikai  kütyúket használ  pl hologram kivetitőt stb . Ő pedig, mondjuk   hipnozist . És NEM  ..........AZ aki totális  pszhopatává vált . De,sajnos  sok az esélyrá  hogy  :censored: :censored: :censored: :censored: vált  piszhopata  elmebeteg  örúltté . Az  újra kezdés  és  változás  Pőkember  \ Peter Parker életébern  pl az hogy vissza  kapja a házzaságát Mary Janneval .Újra  29 -30 év körúli  család apa lesz  , egy kb   egy 8 éves  vörös hajú kislányé  . Aki  egy  alternativ sorozatból  kerül  a 616 os  Földre  . És  álandó  lakoja  marad   . Parkerék gyermeke .Kösz Ja meg   persze ergy  bizonyos valaki   teljesen  egészégesen  , normális  csaladapa ként   és Parker  egyik LEGJOBB  barátja  ként   tér vissza
« Utoljára szerkesztve: 2021. Június 24. - 22:35:14 írta Zöldlámpás »
Mindannyan ragyogó  lelkek vagyunk

elge76

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 154
Re:OFF
« Válasz #17268 Dátum: 2021. Július 26. - 18:23:33 »
Üdv.

Az "Egyéb" kategória alatt lévő karton és fólia termékeknél, szerepel ez a fólia:
Comic Bags Magazine Size - Képregényvédő fólia - Album 100 - Marvel albumok méret

Lemértem, és az albumok 30 centi magasak, a neten talált (ha stimmel) méret táblázat alapján viszont ez a fólia 222mm*281mm. A szélessége rendben van, viszont magasságban a maradék 2 centi kilógna a fóliából, vagy hogy van ez?
« Utoljára szerkesztve: 2021. Július 26. - 18:37:16 írta elge76 »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #17269 Dátum: 2021. Július 26. - 19:59:15 »
Az egyik oldala magasabb, mint az album, de való igaz: ráhajtani nem lehet, szóval lezárni nem tudod.
Azért van, mert Amerikában a magazin méret nem pont A4-es.

elge76

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 154
Re:OFF
« Válasz #17270 Dátum: 2021. Július 26. - 20:30:30 »
Az egyik oldala magasabb, mint az album, de való igaz: ráhajtani nem lehet, szóval lezárni nem tudod.
Azért van, mert Amerikában a magazin méret nem pont A4-es.

Hmm, akkor fentről lehet majd ráhúzok még egyet, miután rendeltem tőletek, augusztusban.