Szerző Téma: Képregényes események  (Megtekintve 739411 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:Képregényes események
« Válasz #1080 Dátum: 2008. Szeptember 04. - 08:00:55 »
Idézet
JLA v3 #122-123 és JSA Classified #2...
Aha, kösz, ezt nem tudtam. ;)

Idézet
meg hogy az ára ne emelkedjen.
Vagy hogy a dollár ára ne emelkedjen... :D


talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Képregényes események
« Válasz #1081 Dátum: 2008. Szeptember 04. - 09:25:42 »
Áh, a dollárban lehet bízni, messze van még az elnöki beavatás napja. ;D Addig eléggé biztosra vehetően a béka alfele alatt marad.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Képregényes események
« Válasz #1082 Dátum: 2008. Szeptember 04. - 10:21:51 »
Á, nekem nem kell  utat törni. Én magamtól is elég erőszakos vagyok! :D
Nekem sem. Én többnyire csak mosolygok. ;D

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Képregényes események
« Válasz #1083 Dátum: 2008. Szeptember 04. - 12:10:05 »
Nekem sem. Én többnyire csak mosolygok. ;D

persze, könnyű neked. :) bezzeg ha én kezdek el mosolyogni, akkor vagy szétszaladnának vagy megvernének. :)
This is a joke. A real practical Joke.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Képregényes események
« Válasz #1084 Dátum: 2008. Szeptember 04. - 12:21:17 »
bezzeg ha én kezdek el mosolyogni, akkor vagy szétszaladnának vagy megvernének. :)
Ha szétszaladnak, akkor legalább van helyed. ;D ;)

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Képregényes események
« Válasz #1085 Dátum: 2008. Szeptember 04. - 13:21:46 »
Köszi Tomi! ;)
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Képregényes események
« Válasz #1086 Dátum: 2008. Szeptember 04. - 14:27:41 »
Hehe itt már milyen ördögi terveket szövögettek... a börzén árulók kifosztására...  :twisted: :hehe:
monjuk nekem Tomi összesén kívül csak csodapókok kellenek... a semictől... de azt mondta Ben Õ majd segít szerezni  ;)

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Képregényes események
« Válasz #1087 Dátum: 2008. Szeptember 04. - 15:25:47 »
Hehe itt már milyen ördögi terveket szövögettek... a börzén árulók kifosztására...  :twisted: :hehe:

Mondhatnék erre valami vicceset és frappánsat, de ha szigorúan nézzük a dolgot, akkor muszáj megtervezni az ilyesmit. A börzéken egymástól jól megkülönböztethető emberkék jelennek meg az ős-geek-ektől kezdve, a "hogy a francba kerültem én ide" típusúakon át a "tulajdonképpen csak nézelődöm" kategóriájúakig. Namost az utolsó két típus tudatalatti célja a hozzáférési utak és az osztrák srác teljes és totális torlaszolása. Mikor néhányan az ős-geek típusból átverekedjük magunkat rajtuk, szabályos utcai harc kezdődik a dobozok átkutatása közben. Törnek a gerincek, halálhörgés, stájer barátunk pedig boldog mosollyal az arcán nyugatázza hogy a magyarok még mindig bolondok. Mire nagy nehezen létrejön a biznyic, amihez nem árt, de nem is feltétel a német vagy angol nyelv csöppnyi használata, izzadtan és fáradtan támolyogsz ki a csatából amikor 4 dolog kezd el polkát járni a fejedben:
1. valamit, amit láttál az osztráknál és lényegében azért küzdöttél eddig, elfelejtetted megvenni, helyette van nálad egy tucat Mumin, amiről fogalmad sincs hogy került a kezedbe
2. fordulás közben rálépsz egy gyerek lábára, rosszabb esetben az egész gyerekre, aki persze az amazonokat megszégyenítő édesanyjával felvértezve számon kéri rajtad a dolgot.
3. mangásokba botlasz, ami rosszabb mindennél
4. legszívesebben már hazamennél annyira fáradt vagy, de rájössz, hogy alig 15 perce fizetted ki a belépőjegyet.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Képregényes események
« Válasz #1088 Dátum: 2008. Szeptember 04. - 15:28:45 »
Ben természetesen csak túloz.
Az osztráknál nincs is egy tucat Mumin.

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Képregényes események
« Válasz #1089 Dátum: 2008. Szeptember 04. - 15:43:50 »
hehe.. azért ez kicsit így visszarettentően hatott! de én elszántam magamat és elmegyek akkor is! köszi Ben a beszámolót.. vagyis inkább a felkészítést, de én kaine könyvein kívül csak csodapókokat veszek majd a te oltalmad alatt ;) monjuk nézelődni tuti fogok :D
« Utoljára szerkesztve: 2008. Szeptember 04. - 16:08:44 írta Kanaszta »

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Képregényes események
« Válasz #1090 Dátum: 2008. Szeptember 04. - 15:46:53 »
Nem elrettentésnek szántam, távol álljon tőlem, csak jobb ha tudja az ember mire számítson ha az osztrák sráctól akar vásárolni. A röhej az egészben, hogy a börzén ha jó alaposan körülnézel megtalálod ugyanazokat a többi eladónál is, és kevesebbért.
Ketten meg betámadjuk a csodapókosokat. :D

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Képregényes események
« Válasz #1091 Dátum: 2008. Szeptember 04. - 15:48:35 »
Rendben ez jól hangzik :D és amúgy ilyen helyen lehet alkudni is?
Majd eljátszuk hogy én vagyok az unokatestvéred és nagyon szeretem a pókembert :D a második nem lesz nagyon nehéz :D

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Képregényes események
« Válasz #1092 Dátum: 2008. Szeptember 04. - 15:57:17 »
Rendben ez jól hangzik :D és amúgy ilyen helyen lehet alkudni is?

Eladója válogatja. Legutóljára mikor a húgomat is vittem, a New Avengers 1-12 számát, amelynek darabja 1400 és 800 Ft között mozgott, le akarta alkudni darab áron 400 Ft-ra. Az eladó srácok majdnem sírva fakadtak és homályos tekintettel bizonygatták a HÚGOMNAK, hogy a 2. számból már szinte nem is lehet kapni, és hogy ők egyben szeretnék eladni az egészet. Úgy szégyeltem magam hogy majd elsűllyedtem.

Majd eljátszuk hogy én vagyok az unokatestvéred és nagyon szeretem a pókembert :D

És hol játszuk el? A Nemzeti Színházban vagy a a szabadtéri színpadon, mert attól hogy itt a Stomon osztom a hülyeségeimet, szerintem már azok is elfelejtették hogy nézek ki akikkel a Klubbon találkoztam.  ;D Pofára nem vagyok ismert képregényes körökben.  ;D

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Képregényes események
« Válasz #1093 Dátum: 2008. Szeptember 04. - 15:55:58 »
viskakiettentően
Ne haragudj már, de ez milyen szó? Mert hiába olvastam át háromszor is az üzeneted, akkor sem értem, hogy mit akartál írni.  :headscratch:

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Képregényes események
« Válasz #1094 Dátum: 2008. Szeptember 04. - 16:04:34 »
Én a "visszatekintve" és a viskakiettentően" szavak között egyvelegének gondolom.
: 2008. Szeptember 04. - 16:03:26
Én a "visszatekintve" és a viskakiettentően" szavak között egyvelegének gondolom.

Sepi nem Kanaszta hibázott. A fórum írta ki neki rosszul a viskakiettentő szót. Én is így jártam.

Hát ez nem igaz, már megint. nem engedi leírni a v i s s z a r e t t e n t ő  szót.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Képregényes események
« Válasz #1095 Dátum: 2008. Szeptember 04. - 16:05:04 »
Jól írta ő, a "kaki"-t cseréljétek ki benne a vulgárisabb változatára.

szerk.: Manci megelőzött.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Képregényes események
« Válasz #1096 Dátum: 2008. Szeptember 04. - 16:06:58 »
Pontosan... bocsi nem direkt írtam rosszul...

Amúgy Ben én emlékszem rád... és csak azért kérem a segítségedet... hogy ha kaine nak sem és a semicnek sem lesz meg az a száma a csodapókból ami nekem kell.. akkor majd vagy segíthetnél a semictől mégis kiverni vagy valaki mástól beszerezni esetleg... :roll:

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Képregényes események
« Válasz #1097 Dátum: 2008. Szeptember 04. - 16:13:44 »
Megoldjuk, megoldjuk. :D ;)

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Képregényes események
« Válasz #1098 Dátum: 2008. Szeptember 04. - 16:15:05 »
Ja, így már értem.  :roll:
Kanaszta, ne aggódj, fogsz találni magadnak CsodaPókot. Meg azért ne legyél ennyire félős, hogy csak mással tudjál vásárolni, elvégre már 17 éves vagy. ;)

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Képregényes események
« Válasz #1099 Dátum: 2008. Szeptember 04. - 16:16:59 »
Nem vagyok félős >:( csak gondoltam Ben már benfentes, és ha nem kapnék a semictől akkor tudja kitől hol és mennyiért... amúgy meg csak poén az egész...

Jó hallani nagyon nem szeretnék hiányos sorozattal hazatérni...