Szerző Téma: Képregényes események  (Megtekintve 739485 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Képregényes események
« Válasz #320 Dátum: 2008. Március 29. - 22:33:39 »
Hát, ha 10 óra felé érsz a metrómegállóba, az aluljáróban talán megtalálsz a HZs-bandával együtt. Én is velük megyek, mert egyedül az életben nem találnék oda.
De ha nem sikerülne, akkor itt egy Troll-térkép, ami talán segít: link

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Képregényes események
« Válasz #321 Dátum: 2008. Március 30. - 15:35:28 »
Kösz talgaby, enélkül bolyongtam volna egy ideig! Sajnos mire kaine-hez  értem, elfogyott szinte minden pénzem, így a tervezett BA könyv most kimaradt. A zsákmányom:
  • 2005-ös Csodapók külöszám (Sikoly)
  • Csodapók 116 - A Leszámolás
  • Csodapók 42 - Kísért a múlt
  • Csodapók 59 - A nagy kérdés (ebben még poszter is van :) )
  • Csodapók 28 - Feltámadt a múlt
  • Amazing 153 reprint - The deadliest hundred yards
  • Doctor Strange v3 75 - Last Rites
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Képregényes események
« Válasz #322 Dátum: 2008. Március 30. - 15:55:13 »
Én vettem 7 CsP számot, így már csak a 85. hiányzik, azt meg pont a szemem elől vitték el. Meg két Spawn-t, Kaine-től a Venomot, meg egy Batman könyvet, meg a Blood Lust első számát. Durván ennyi, eredetileg a Vertigo 1-et is meg akartam venni, de már nem maradt lóvém.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Képregényes események
« Válasz #323 Dátum: 2008. Március 30. - 16:46:48 »
Én is megérkeztem a börzéről. Ahogy utánaszámoltam kb 20-25 ezer forinttól sikerült megszabadítanom magam. Beszereztem alapból a MK Pókember-t, az Ulti X-Men könyvet, meg pár régit is, mint a teljes Hush. Ezen kívül pedig még jópár régi magyar és amerikai Marvel képregényt. Szóval jó kis börze volt ez is, minden szempontból. :D Most nem voltak sokan, de talán nem is volt olyan nagy baj, hiszen így legalább például hozzá tudtam férni az osztrák srác standjához is. Kakarotto, jó hamar eltüntél, igyekeztünk egy fórum fotót készíteni, és szerettük volna ha rajta vagy, de sajnos nem jött össze. Majd a képeket belinkelem. ;)

Kakarotto

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 492
  • May Néni Lover
Re:Képregényes események
« Válasz #324 Dátum: 2008. Március 30. - 17:20:54 »
Azért én ott voltam vagy 2-ig, már akkor sajna sokan pakolásztak és éhes is voltam, kár a fotóért. Meg ki akartalak hívni egy szkander meccsre, mivel az alkarod akkora mint a combom, gondoltam így fair lenne a dolog. Nade majd legközelebb.
Én csak 6-7 ezret hagytam ott, megvettem mindent aminek a borítóján DP szerepelt, meg egy Venomot, eredeti Kaine aláírással, ez nagyon sokat fog érni! Már rakom is fel eBay-re.
Ha valaki beszerzi valahonnan a Deadpool: Circle Chase-t szóljon mihamarabb, mert abból csak 1 szám hiányzik!

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Képregényes események
« Válasz #325 Dátum: 2008. Március 30. - 18:11:10 »
Meg ki akartalak hívni egy szkander meccsre, mivel az alkarod akkora mint a combom, gondoltam így fair lenne a dolog. Nade majd legközelebb.
:lol: Jól néztünk volna ki.  :D

Egyébként megmutattam asszonynak is, hogy miket vettem, nézegette a tpb-ket és azt mondta, hogy a Marvel Könyvek Pókembernek jobb az illata, mint a képes kiadó féle Batmannak. :D Õ is tudja, hogy mi a jó.

Kakarotto

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 492
  • May Néni Lover
Re:Képregényes események
« Válasz #326 Dátum: 2008. Március 30. - 18:51:06 »
Igaz, én is most ahogy olvastam a Venomot minden oldalt szinte beszipusztam. Ez a legjobb a képregényekben! Jobb mint a teknokol.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Képregényes események
« Válasz #327 Dátum: 2008. Március 30. - 20:23:02 »
Akkor nem csak én vagyok ilyen szagolós. Legalábbis mostanában, régen nem annyira...vagy eleve tudtam, hogy a régi CsodaPókoknka nincs valami jó illata... :hehe:
Szóval először megnézem az első borítót, a hátsót, aztán szépen végigszaglászom, csak utána állok neki olvasni. :)
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Képregényes események
« Válasz #328 Dátum: 2008. Március 30. - 20:57:47 »
Tessék, kint is vannak a börzés fényképek: Börze. Sajnos megint csak kevés kép készült (szokás szerint inkább csak beszélgettem  :D ), meg pár darab eléggé gyenge minőségű lett, hiába, lekell cserélnem a fényképezőgépemet. Remélem azért tetszeni fog mindenkinek.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Képregényes események
« Válasz #329 Dátum: 2008. Március 30. - 21:10:49 »
Köszi a képeket, tetszenek.  8)
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Képregényes események
« Válasz #330 Dátum: 2008. Március 30. - 21:49:54 »
Voltam én is a börzén, tök jó volt! :D Megvettem Kaine-től a Venom-könyvet meg a Fist of Unicorn c. filmet (merthogy a harci koreográfia egy részét Bruce Lee készítette :D ). Valamint megvettem még az ehavi csodapókot a Semic standjánál (féláron adták! ;D), és egy Marvel Extrát az egyik sráctól. Nagyon jól éreztem magam, klassz volt a hangulat, mint mindig. ;D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Képregényes események
« Válasz #331 Dátum: 2008. Március 31. - 13:08:24 »
Részemről örültem, hogy végre sikerült még pár embert beazonosítani innen... konkrétan Juval (őt meg is szabadítottam egy jó áron árult Maustól) és Kakarottoval (akit nehéz volt elsőre felismerni, mert még egy bea Arthuros pólót se vett fel... de szerencsére a nagy DP-halom kétségtelenné tette a személyazonosságot ;D). MOndjuk pénzre nekem is elég szép kis börze lett, otthon számoltam, hogy 15e-t ott hagytam (de most már van +4 Lucky Luke-om és két X-Treme-tpb-m, szóval örülök :D).

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Képregényes események
« Válasz #332 Dátum: 2008. Március 31. - 13:34:28 »
Ahogy olvasom, nagyon családias börzét sikerült most összehozni, úgyhogy emiatt is sajnálom, hogy nem tudtam elmenni, de örülök, hogy ti jól éreztétek magatokat. Van már valami kósza sejtés, hogy a következőre mikor kerül sor. Előre le akarom magamnak fixálni az egész hónapot, hogy véletlenül se jöhessen közbe semmi. Viszont egy haveromtól, aki volt a börzén, de nem szólt róla a hülye, mert akkor adtam volna neki egy bevásárló listát (bár lehet, hogy pont emiatt nem szólt  :headscratch:), megvette nekem a Batman - The Killing Joke deluxe HC-t amit azóta akarok, hogy elősször hallottam hogy kijön. Azt szépen kiperkáltam, aztán most várhatok arra, hogy Miskolcra is hozznak a Pókember második könyvéből.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Képregényes események
« Válasz #333 Dátum: 2008. Március 31. - 13:54:19 »
Ez a börze is jó volt. :) kb 5 órát aludtam előtte és fáradt voltam, de jól éreztem magam. :) Sikerült eladni jópár képregényemet is, úgyhogy nem panaszkodom. :D
Végre megismertem Sepit és Talgabyt, és persze pont a csoportképre értem oda. :D
Nagyon jó volt a hangulat, talán azért is mert nem volt akkora tömeg, mint szokott lenni. Szóval király volt! ;) Ismét köszi a szervezést, kaine! :)

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Képregényes események
« Válasz #334 Dátum: 2008. Március 31. - 14:29:27 »
Reméljük, hogy a következő is ilyen jó hangulatú lesz (bár eddig erre nem volt panasz korábban sem). :D

megvette nekem a Batman - The Killing Joke deluxe HC-t amit azóta akarok, hogy elősször hallottam hogy kijön.
Neked tetszett az a történet? Én valahogy nagyon nem szerettem, amikor először olvastam (bár az is igaz, hogy az még gyerekkorban volt), de én pont utána döntöttem úgy, hogy többé nem veszem meg a Batman képregényt. Ha belegondolok, azóta most vettem először Batmant. :headscratch:

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Képregényes események
« Válasz #335 Dátum: 2008. Március 31. - 16:12:49 »
Tessék, kint is vannak a börzés fényképek: Börze. Sajnos megint csak kevés kép készült (szokás szerint inkább csak beszélgettem  :D ), meg pár darab eléggé gyenge minőségű lett, hiába, lekell cserélnem a fényképezőgépemet. Remélem azért tetszeni fog mindenkinek.
Próbáld ki a vakut Sepi csodákra képes. ;D
Vagy tényleg a gép sz*r.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Képregényes események
« Válasz #336 Dátum: 2008. Március 31. - 16:18:01 »
A The Killing Joke-ot azért vetettem meg, mert az egyetlen DC-s képregény amit mindig is gyűjöttem a rengeteg Marvel mellett, az a Detective Comics volt Batman-el. Ez a történet pedig azért nagyszerű, mert igazi mélységében lehet látni, mennyire őrült is Joker. Igazán király lenne egyszer magyarul is olvasni.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Képregényes események
« Válasz #337 Dátum: 2008. Március 31. - 16:27:12 »
Ezt még tegnap írtam, csak a karbantartás miatt nem ment el...

Én is megjöttem a börzéről! Király volt tényleg, nagyon jól éreztem magam. Tényleg nem voltak annyian, mint ősszel, de tavasszal mindig is kevesebben voltak. Én is vettem egy Bllodlust-ot, egy Kalybert, két Mini Pajtást, csak a nosztalgia kedvéért  :D, illetve kaptam egy Kiberiádát, pár Füles-képregényt, meg egy Buborékpukkasztót, és cseréltem egy Új X-Ment, egy Batmant és egy Lucky Luke-ot.
Kakarotto és Mike bejelentkezett, jó volt találkozni veletek élőben is.  :) Most már majdnem mindenkit ismerek innen.  :D
ÁLLJ!!! Kaine, ragd félre nekem azt a 2 számot de izibe!!!!!!!
Sajnos már nem olvastam este a fórumot, de ahogy láttam a megmaradtat nem vitted el mégse. Mióta élsz te kinn Bécsben, különben? Jópár éve kaptunk a Semicbe egy levelet onnan, hogy a Kraven egyik részét küldjük ki, nem te írtad?  :D
Idézet
Kakarotto, jó hamar eltüntél, igyekeztünk egy fórum fotót készíteni, és szerettük volna ha rajta vagy, de sajnos nem jött össze.
Csak a fotózásról tűnt el hamar, tényleg elég sokáig maradt, talán fél 3-ig is, mert nekem 2-re kellett elmenni a szövetségi ülésre, és a végefelé még láttam őt az asztalomnál. Sajnálom, hogy elmentél, mire visszaértem. Képzeljétek, a szövetségi tagok megválasztottak engem elnökségi tagnak.  :D Kilencen voltak ott, ebből heten rám szavaztak (ketten voltunk jelöltek). És én a másikra szavaztam.  ;D De jólesett a bizalom.

Idézet
Egyébként megmutattam asszonynak is, hogy miket vettem, nézegette a tpb-ket és azt mondta, hogy a Marvel Könyvek Pókembernek jobb az illata, mint a képes kiadó féle Batmannak.
Mi is szoktunk így kategórizálni itthon az asszonnyal. :D

Innentől már ma van:

Idézet
utána döntöttem úgy, hogy többé nem veszem meg a Batman képregényt.

Heh, érdekes. Én végig vettem, azt hiszem, de arra is emlékszem, hogy csak egy idő után, és csak azért, mert ugye volt havonta a Pókember, kéthavonta pedig a Marvel Extra, és frusztrált, hogy a másik hónapban nincs két képregényem.  ;D Arra is emlékszem, hogy a Supi-Flash futóversenynél szálltam vissza, mert az érdekelt. Batman számoömra érdekes. Vannak történetei, amik tetszenek, vannak, amik kicsit se. Általában a rövidek nem jönnek be.

Azóta elolvastam Kalybert, ami jó volt, a két Mini Pajtásban levő képregényeket, amik közepesek, a Kiberiádát, ami érdekes, és a Bloodlustot, ami viszont annyira nem jött be. Még hátravan a Batman és az Új X-Men. Vladival cseréltem a Venomra, bár ő azt hitte az UltiX-re akarom cserélni, de arról a sorozatról már a megszűnése előtt lemondtam.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Képregényes események
« Válasz #338 Dátum: 2008. Március 31. - 16:28:41 »
Próbáld ki a vakut Sepi csodákra képes. ;D
Vagy tényleg a gép sz*r.
Áh, próbáltam én mindenhogy. Nem tudom miért csinálja ezt, mert szabadtéren gyönyörű és éles képeket készít, csak zárt helységben csinál ilyen szarokat. De a következő börzére veszek már egy újat, akkor sokkal jobb és több képet készítek.  ;)

Igazán király lenne egyszer magyarul is olvasni.
Megteheted, be kell szerezned a régi Batman sorozat első számait, hiszen ezzel a történettel indítottak. Nekem még talán megvan az első szám, majd elviszem neked a következő börzére.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Képregényes események
« Válasz #339 Dátum: 2008. Március 31. - 16:38:41 »
Hát, kaine, kíváncsi vagyok a véleményedre az Új X-Menről... azok alapján, amit Vladi kiadási stratégiájáról hallottam azon a téren, sajna attól tartok, ha nem tetszene ez, akkor esélyed se lenne megkedvelni azt az érát (mert csak az eddig hallottak alapján pusztán annyi lesz kiszedve belőle, ami jó is... :().