Szerző Téma: Képregényes események  (Megtekintve 739294 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Képregényes események
« Válasz #80 Dátum: 2007. November 25. - 21:57:16 »
Ezt sajnálattal hallom.  :'(

horjb

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 163
Re:Képregényes események
« Válasz #81 Dátum: 2007. November 26. - 17:45:11 »
Nem, az egy már megvan, csak azt hittem lesz 2 is.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Képregényes események
« Válasz #82 Dátum: 2007. December 02. - 14:22:29 »
Visszaértem a Hungarocomixról a munkahelyre (remélem a főnököm nem olvassa a fórumot :greengoblin: ). Nagyon jó volt, sajnálom, hogy nem tudtam többet maradni, bár számomra tiszta rémálom volt a közlekedés, parkolóhely sehol, csak a földalatti parkolóban. Elég sokan voltak, legalábbis nekem többnek tünt, mint amikor még az Örsön volt. Sikerült pár új megjelenést beszerezni (többek között a Kingpin kiadványokat), meg néhány régi külföldi képregényt is. Ahogy néztem elég jól fogyott az ÚBA és Pókember könyv, majd kiváncsi leszek, hogy a nap további részében mennyire ment, mert azért még javában tart most is a rendezvény.  :D

horjb

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 163
Re:Képregényes események
« Válasz #83 Dátum: 2007. December 02. - 14:38:22 »
Na, én is itthon vagyok, nagyon jó volt, bár nekem egy kicsit kicsinek tünt a hely. Én is vettem Kingpin képregényekt, és Semices cuccokat is.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Képregényes események
« Válasz #84 Dátum: 2007. December 03. - 00:07:25 »
Én is itthon vagyok, király volt a mai nap.  :D Inkább délelőtt voltak jó sokan, délután már csak módjával. De nagyon jól fogytak az új könyvek - vicces módon szinte egyformán, csak 2 darabnyi különbséggel nyertek a Bosszúangyalok (az újak).  :D Egyelőre teljesen úgy néz ki, hogy folytatódhat mindkét cím simán.  ;) :D

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Képregényes események
« Válasz #85 Dátum: 2007. December 03. - 06:45:42 »
De nagyon jól fogytak az új könyvek - vicces módon szinte egyformán, csak 2 darabnyi különbséggel nyertek a Bosszúangyalok (az újak). 
Akkor az egyik Blixxxa-nak volt köszönhető, ő vett két darab ÚBA-t. :D

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Képregényes események
« Válasz #86 Dátum: 2007. December 03. - 11:45:58 »
Azért én még mindig jobban szeretem a börzéket. :) Délután értem oda, körbenéztem, megszereztem kaine pókemberét, de elég hamar eljöttem.
Tom, kb 10 perccel kerültük el egymást.  :-[

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Képregényes események
« Válasz #87 Dátum: 2007. December 03. - 13:46:44 »
Tom, kb 10 perccel kerültük el egymást.  :-[
Bakker, ha tudtam volna hogy 10 perc múlva jössz, simán megvártam volna. :D Tipikus pech! :hehe:
Amúgy szerintem is jó volt a rendezvény, bár egy kerekasztal-beszélgetés a kiadókkal szuperhős vonalon érdekelt volna. :D Egyébként úgy 1 óra felé értem ki (egyesek szerint jól is jártam, mert délelőtt állítólag hatalmas tömeg volt). Először nem tudtam jegyet venni, mert pont tombolahúzáskor értem oda, és nem lehetett a jegypénztárhoz férni. :hehe: Úgyhogy körbebóklásztam a fél helyiséget és utána vettem jegyet. :hehe: A kínálat tényleg hatalmas volt, de végülis csak Kaine két új kiadványát vettem meg, nagyon örültem nekik. ;D A 3 órai tombolahúzást még megvártam (persze nem nyertem semmit, jellemző. :P), aztán eljöttem. (Amúgy nem tudom észrevettétek-e, az egyik asztalnál árultak néhány DVD-t, köztük Az idő urai c. rajzfilmet úgy 4-5 ezerért árulták. Ehhez képest a Media Marktban egy ezresért meg lehet kapni. Gyanítom hogy a többi dvd-jüket is sokkal olcsóbban meg lehet szerezni az üzletekben. Úgyhogy ez nem volt szép dolog tőlük. :-\

Idézetet írta: kaine
Egyelőre teljesen úgy néz ki, hogy folytatódhat mindkét cím simán.
:taps: :taps: :taps: Törzsvásárlói kártyát lehet kapni? :lol: ;D
« Utoljára szerkesztve: 2007. December 03. - 13:52:10 írta Tom Fireheart »
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Képregényes események
« Válasz #88 Dátum: 2007. December 03. - 13:53:00 »
A jeggyel kapcsolatban én is így jártam. Én is pont az első tombolakor értem oda, így alig bírtam keresztülverekedni magam a tömegen, hogy bejussak. Utána viszont én elfelejtettem jegyet venni. :-[

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Képregényes események
« Válasz #89 Dátum: 2007. December 03. - 13:58:13 »
A tömeget tanúsíthatom, kegyetlen volt a tömegnyomor. Még jó, hogy minden kiszemelt képregényem (értsd.: ÚBA) a Nyugati teremben volt, mert ha még az X-eket is meg akartam volna venni, egyszerűbb lett volna a tömeg fején átmászni a Keleti terembe...
(Na jó, ha már a Pestikönyv ott volt a Kingpin mellett, csak megvettem az első két Lucky Luke-ot... és kb. ez volt az utóbbi pár hónapom legjobb döntése. :D)

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Képregényes események
« Válasz #90 Dátum: 2007. December 03. - 15:00:14 »
Idézet
A jeggyel kapcsolatban én is így jártam. Én is pont az első tombolakor értem oda, így alig bírtam keresztülverekedni magam a tömegen, hogy bejussak. Utána viszont én elfelejtettem jegyet venni.
hú, Sepikém, ha valakinke, hát neked megvannak a testmérteteid hozzá. Nem nyílt szét a tömeg, látva, hogy jössz, és áttörsz mindenen? :D

Örülök, hogy jól fogyxtak a kiadványok! :oh:
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Képregényes események
« Válasz #91 Dátum: 2007. December 03. - 15:53:35 »
hú, Sepikém, ha valakinke, hát neked megvannak a testmérteteid hozzá. Nem nyílt szét a tömeg, látva, hogy jössz, és áttörsz mindenen? :D
Igen, ez általában működni is szokott, de nem a potya nyereményekre gerjedt képregényrajongókkal szemben. ;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Képregényes események
« Válasz #92 Dátum: 2007. December 03. - 16:15:17 »
Törzsvásárlói kártyát lehet kapni? :lol: ;D
:lol: De, majd kitalálok valamit.  :D
Igen, ez általában működni is szokott, de nem a potya nyereményekre gerjedt képregényrajongókkal szemben. ;D
;D "Soha ne állj a feldühödött, kiéhezett, bosszúra szomjas galeri útjába."  :D

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Képregényes események
« Válasz #93 Dátum: 2007. December 03. - 19:11:10 »
Én is voltam tegnap Hungaron, tök jó volt! A Semicnél kicsi volt a hely, de meg lehetett oldani. Rengeteg új kiadványt vettem, köztük az új Kingpineket, de még elolvasásra várnak (Pókembert most olvasom, ÚBA-t karácsonyra kapom). Az viszont egy kicsit dühített, hogy elvileg mi voltunk az elsők a húgommal meg haverommal, valakik ebmentek előttünk (sorba állás nélkül) és őket húzták ki tombolán, úgyhogy kettőt nyertünk volna... Na mindegy, túltettem magam rajta.
A folytatások hírének én is nagyon örülök!

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Képregényes események
« Válasz #94 Dátum: 2007. December 03. - 22:13:16 »
Természetesen én is kinn voltam, de nem tartottam én se nagy bevásárlást, csak a két Kingpin újdonságot, és két Spawn Képrgényt vettem meg, ja meg egy Spawn figurát, féláron, érdekes kötéssel a fején, amiben leginkább úgy néz ki, mint egy arab kecskepásztor, de kitartó munkával ezt sikerült lehámozni a fejéről.

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:Képregényes események
« Válasz #95 Dátum: 2007. December 04. - 07:53:25 »
Na, mivel mindenki azzal dicsekszik, hogy kint volt, én meg azzal fogok, hogy sajna nem voltam... :( Bár elvileg Nihil kolléga mindent begyűjtött nekem, de mivel tegnap Miskolcon volt, ma pedig egyikünk sem ér rá, így csak holnap jutok hozzájuk. :(

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Képregényes események
« Válasz #96 Dátum: 2007. December 04. - 09:06:50 »
Amúgy szerintem is a börze azért nagyobb durranás, ott van az igazi élet. :hehe:

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Képregényes események
« Válasz #97 Dátum: 2007. December 04. - 10:28:47 »
Nihil kolléga mindent begyűjtött, elég termetes hátizsákkal távozott, szóval nagyon nem kell aggódnod, doki. :D
Todd, mégse tetszett a Sivatagi Vihar Spawn? :lol:

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Képregényes események
« Válasz #98 Dátum: 2007. December 04. - 11:20:13 »
Hát mondjuk úgy, hogy így keményebben néz ki, mint sivatagi harcosként. :lol:
http://img0.tar.hu/todd/img/32976646.jpg#3
http://img0.tar.hu/todd/img/32976647.jpg#3

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Képregényes események
« Válasz #99 Dátum: 2007. December 04. - 13:34:42 »
Nem rossz, én egyszer egy Wolverine/Patch figura fejéről szedtem le hasonlót.