Szerző Téma: Képregényajánlók (vagy éppenséggel nem!)  (Megtekintve 178025 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Képregény ajánlók (vagy éppenséggel nem!)
« Válasz #540 Dátum: 2010. Június 09. - 16:43:04 »
Azt pont láttam. Igazából talán csak azt láttam :D
Végülis ugyan abban a világban játszódik a SWars és a STrek. Theát arra vetődhetett egy kósza R2-es  ;D

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:Képregény ajánlók (vagy éppenséggel nem!)
« Válasz #541 Dátum: 2010. Június 09. - 16:49:49 »
Nekem az első verzió jobban tetszik, hogy nagyon régóta sodródik egy messzi-messzi galaxisból... ;D Meg hát jellemző. Ami az SW-ben a csúcstechnika, az a Trekben már csak a roncsok közé fér be... :hehe:

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Képregény ajánlók (vagy éppenséggel nem!)
« Válasz #542 Dátum: 2010. Június 09. - 16:53:39 »
Nekem az első verzió jobban tetszik, hogy nagyon régóta sodródik egy messzi-messzi galaxisból... ;D Meg hát jellemző. Ami az SW-ben a csúcstechnika, az a Trekben már csak a roncsok közé fér be... :hehe:
Miért? Mi volt a másik verzió?

Amúgy Lucas nem nagyon görcsölt a technikai háttéren és egyéb dolgokon, csak legyen izgalmas (hang az űrben :D), míg a Trekkes dolgok elvben megvaósíthatóak. Volt is erről egy dokumentum film.

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:Képregény ajánlók (vagy éppenséggel nem!)
« Válasz #543 Dátum: 2010. Június 09. - 16:55:39 »
Nem csak dokumentumfilm. Ott a Star Trek fizikája című könyv, ami magyarul is elérhető és amire már régóta fáj nekem is a fogam. ;)

Idézet
Miért? Mi volt a másik verzió?
Ja, hát, erre gondoltan: Végülis ugyan abban a világban játszódik a SWars és a STrek. Theát arra vetődhetett egy kósza R2-es

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Képregény ajánlók (vagy éppenséggel nem!)
« Válasz #544 Dátum: 2010. Június 09. - 17:05:47 »
Teht megmagyarázták tudományosan, hogy a polaritás felcserélésétől miért menekülünk meg mindig űrcsatákban? Komolyan? És azt is, hogy mit jelent  a szubatomikus mezonfluktuáció? És hogy miként működik az anyag-antianyag-integrátor? Esetleg hogy miként lehet temporális töredezettséget okozni hatvan parszekes sugárban a téridő-kontinuumban? Tényleg könyvet írtak a fizikai megvalósíthatóságának arról a világról, ahol az összes létező történeti lyukat a világ legtöbbször parodizált, legnevetségesebb technoblablájával töltik ki? És ezt valódinak adják el?
És én még azt hittem, az OKJ-s jediképzésen részt vevők voltak félelmetesek.

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:Képregény ajánlók (vagy éppenséggel nem!)
« Válasz #545 Dátum: 2010. Június 09. - 17:16:34 »
Na ilyenkor sajnálom, hogy nincsenek már nálam azok az MK képregények, mert most az történne velük, amit Bennek ecseteltünk az ST képregényei kapcsán...

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Képregény ajánlók (vagy éppenséggel nem!)
« Válasz #546 Dátum: 2010. Június 09. - 17:27:05 »
Talgaby, a Trek-et soha semmilyen formában ne szidd és kritizáld olyankor, ha Trekker is van a közeledben, mert elborul az agyuk. A Trekkerek roppant mód erőszakosak tudnak lenni, ha életük értelmét ócsárolják. Ebből a szempontból pl a Fanboys totál hiteles.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Képregény ajánlók (vagy éppenséggel nem!)
« Válasz #547 Dátum: 2010. Június 09. - 17:35:22 »
Egy dzsihádra induló muzulmán nem ilyen fanatikus... ez a Trek már rosszabb a legelvakultabb iszlámnál.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Képregény ajánlók (vagy éppenséggel nem!)
« Válasz #548 Dátum: 2010. Június 09. - 17:38:09 »
Voltak olyan Trek találkozók, amelyek kedélyes lincselésbe és vidám hangulatú tömegverekedésbe csapták át, amint megjelentek az SW rajongók.

Talán az én manga iránti ellenszenvem is a Trekker mivoltomra vezethető vissza mert a tőlem távol álló dolgokat nehezen tolerálom.

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:Képregény ajánlók (vagy éppenséggel nem!)
« Válasz #549 Dátum: 2010. Június 09. - 17:54:26 »
Jó ez a kép, meg ez a videó... :D

Idézet
Egy dzsihádra induló muzulmán nem ilyen fanatikus... ez a Trek már rosszabb a legelvakultabb iszlámnál.
A Trek egy vallás, ezt mindenki tudja. És egy MK rajongó magyaráz nekem. Bagoly mondja... :roll:
Amúgy meg, ha meg lesz a könyv, és egyszer feljössz hozzám, akkor lekötözlek majd és felolvasom neked az egészet! :twisted:

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Képregény ajánlók (vagy éppenséggel nem!)
« Válasz #550 Dátum: 2010. Június 09. - 18:06:31 »
Kár hogy nincs fent a youtube-on az a videó, ami a San Diego-i Comic Con-on készült pár éve, amikor egy Trek eseményre bevonult egy csapat öngyilkos hajlamú SW-s, Darth Vader és 4 rohamosztagos. Nem vicc, 60 Spock kergette őket a fél városon át, és csak akkor álltak le, amikor Vader és 2 rohamosztagos (a másik kettőt a tömeg bedarálta) bemenekült egy rendőrőrsre.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Képregény ajánlók (vagy éppenséggel nem!)
« Válasz #551 Dátum: 2010. Június 09. - 19:24:25 »
Mondjuk nem azért, de én nem biztos, hogy dicsekednék azzal, hogy mennyire elvadult idegbetegek a trekkerek.
Gondolom egy Star Wars találkozón max elvernék őket, leköpnék, tönkretennék a jelmezüket, aztán hagynák hazamenni az anyjukhoz.
Ez azért mennyivel békésebb, és emberibb eljárás. :twisted:

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Képregény ajánlók (vagy éppenséggel nem!)
« Válasz #552 Dátum: 2010. Június 09. - 19:26:28 »
Na igen, de amíg egy SW-s a jedi elmetrükk bevetésével erőlködik, egy Trekker hatszor pofán vágja, hogy az erő és a fogai a seggén át ugranak ki.  ;D

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Képregény ajánlók (vagy éppenséggel nem!)
« Válasz #553 Dátum: 2010. Június 09. - 19:38:01 »
Na gyere ki a hóra, azt játszuk le!

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Képregény ajánlók (vagy éppenséggel nem!)
« Válasz #554 Dátum: 2010. Június 09. - 19:43:02 »
Na gyere ki a hóra, azt játszuk le!

Hogy a Borg asszimiláljon.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Képregény ajánlók (vagy éppenséggel nem!)
« Válasz #555 Dátum: 2010. Június 09. - 20:21:20 »
Ódeklafa :oh: Még sose láttam geek párbajt :violent: :)
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Képregény ajánlók (vagy éppenséggel nem!)
« Válasz #556 Dátum: 2010. Június 09. - 20:26:25 »
Sok okj-s jedi.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Képregény ajánlók (vagy éppenséggel nem!)
« Válasz #557 Dátum: 2010. Június 09. - 20:55:16 »
De a SW réges régen egy messzi messzi galaxisban játszódik a Trek meg az emberiség jövőjében. Akkor az a roncs R2D2 jó régi roncs lehet, ami jó messzire sodródott.
És arra nem gondoltál még, hogy ami a Trekben az emberiség jövője, az a SW-ben a réges-rég?  ;)

Idézet
Amúgy most hogy megvan a klingon nyelvű variáns, végre megvalósíthatom a régi álmom, hogy gyakoroljam kicsit a nyelvtudásom.
Ezt eddig is megtehetted volna, hiszen digitálisan már jó ideje elérhető a cucc, még a Zsákra is kiraktuk.  ;)

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Képregény ajánlók (vagy éppenséggel nem!)
« Válasz #558 Dátum: 2010. Június 09. - 20:57:52 »
Ez csak eredetiben az igazi. A papír varázsa.  :brow:

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Képregény ajánlók (vagy éppenséggel nem!)
« Válasz #559 Dátum: 2010. Június 09. - 21:00:42 »
Akkor nem is olvasol másképpen Trek képregényt?  :)