Szerző Téma: Képregényajánlók (vagy éppenséggel nem!)  (Megtekintve 177848 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Képregényajánlók (vagy éppenséggel nem!)
« Válasz #960 Dátum: 2013. Június 18. - 22:29:32 »
 ;D
Akadt,de valamiért a képfeltöltés.hu sz@rakodik ezeket is kb, fél óra alatt raktam fel.  :-\
Na a következő börzére abban a Batman maszkban kell jönnöd. ;D
Tudtam hogy ez vissza fog ütni.  ;D
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Képregényajánlók (vagy éppenséggel nem!)
« Válasz #961 Dátum: 2013. Június 18. - 22:39:24 »
Most már két dologgal tudunk szivatni. ;D :hehe:
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Képregényajánlók (vagy éppenséggel nem!)
« Válasz #962 Dátum: 2013. Augusztus 07. - 16:31:47 »
Szilánk volt olyan kedves és hozott nekem utazásáról egy ASM 648-at.
A képregényt Ramos rajzolta, és egyszerűen eszméletlen, a borító és a belső oldalak is lenyűgözőek. Mindenkinek csak ajánlani tudom, még azoknak is érdemes belelapozni akik nem Ramos pártiak mert szerintem kellemesen fognak csalódni.
Ezúton is köszönöm még egyszer Szilánk!

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Képregényajánlók (vagy éppenséggel nem!)
« Válasz #963 Dátum: 2013. Augusztus 07. - 22:42:15 »
Szilánk volt olyan kedves és hozott nekem utazásáról egy ASM 648-at.
A képregényt Ramos rajzolta, és egyszerűen eszméletlen, a borító és a belső oldalak is lenyűgözőek. Mindenkinek csak ajánlani tudom, még azoknak is érdemes belelapozni akik nem Ramos pártiak mert szerintem kellemesen fognak csalódni.
Ezúton is köszönöm még egyszer Szilánk!

Ugyan, hisz csak szállító voltam. Meg jó volt találkozni, most már ismerek még egy fórumtársat személyesen is.  8)
Nagyon szép szerzemény amúgy, bizony. Picit szerintem bele is betegedtem, hogy nem tudtam többet hozni.  :lol:
« Utoljára szerkesztve: 2013. Augusztus 07. - 23:42:17 írta Szilánkmentes »

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Képregényajánlók (vagy éppenséggel nem!)
« Válasz #964 Dátum: 2013. Augusztus 07. - 23:19:59 »
Jó volt megismerkedni, gyere fesztiválra ha tudsz :)
én is sajnálom, de aki a kicsit nem becsüli... vagy mix

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Képregényajánlók (vagy éppenséggel nem!)
« Válasz #965 Dátum: 2013. Augusztus 15. - 20:35:52 »

Fantomex

  • Vérontó
  • ***
  • Hozzászólások: 1723
Re:Képregényajánlók (vagy éppenséggel nem!)
« Válasz #966 Dátum: 2013. Augusztus 17. - 17:54:18 »
Az Amazing Spider-Man 39-67 közötti részei milyenek? Előrendeltem az első omnibust és nyári munkával összejött a második kötetre is a pénz.  :smcents:
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was literally made for the work.

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Képregényajánlók (vagy éppenséggel nem!)
« Válasz #967 Dátum: 2013. Augusztus 17. - 18:05:01 »
Az Amazing Spider-Man 39-67 közötti részei milyenek? Előrendeltem az első omnibust és nyári munkával összejött a második kötetre is a pénz.  :smcents:

JRSR munkái is benne vannak, csak jó lehet ;)
Mellesleg ott van az 50. szám ami Peter életében elég jelentős volt

« Utoljára szerkesztve: 2013. Augusztus 17. - 18:34:15 írta Comicboy »
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Képregényajánlók (vagy éppenséggel nem!)
« Válasz #968 Dátum: 2013. Augusztus 17. - 20:09:44 »
Az Amazing Spider-Man 39-67 közötti részei milyenek?
Viszonylag jók. Romita eleinte láthatóan görcsölt, és nem is kicsit, és sajna kijött, hogy Lee nem igazán jó cselekményírónak (főleg mert akkor már talán vagy egy tucat füzethez kellett dialógussal előállnia, talán ez még a vérfrissítés előtti időszak). Aztán ahogy lassan belejött Romita az írásba is, és kialakult egy munkafolyamat Lee-vel, egyre erősebb lett. Ha csak az ASM-et néznénk, azt mondanám, hogy pont az utána jövő kötet volt a második legerősebb a címen Slott után (amúgy én még jobban szeretem a hetvenes évek második felét, a PPSSM kezdete, MTU közepe körüli szakaszt).
Ami ebben a kötetben nagyon szembetűnő lesz, az az, ahogy Lee lassan beletörődik Romita rajzstílusába és elkezdi ahhoz alakítani a hangvételt. Bizonyos szempontból azért marha fontos ez a rész, mert megmutatja, milyen út vezetett ahhoz a páratlan, páratlan időszakhoz.
Ja, meg igen. Valószínűleg majd ott is látod majd, de a Romita-időszak kissé fura fogalom, ugyanis Romita igazából marha kevés füzetet rajzolt. Általában vagy a nyers vázlatokat készítette, vagy a kihúzást, ám ő volt a grafikai vezető.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Képregényajánlók (vagy éppenséggel nem!)
« Válasz #969 Dátum: 2013. Augusztus 17. - 20:13:05 »
Na és mi van, ha addig kiadjuk? :) Ne szórd a pénzt!  ;D

Fantomex

  • Vérontó
  • ***
  • Hozzászólások: 1723
Re:Képregényajánlók (vagy éppenséggel nem!)
« Válasz #970 Dátum: 2013. Augusztus 17. - 20:40:04 »
Szeptemberig csak nem.  :hehe:
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was literally made for the work.

WhiteTiger

  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 222
Re:Képregényajánlók (vagy éppenséggel nem!)
« Válasz #971 Dátum: 2013. Augusztus 17. - 20:45:39 »
Az Amazing Spider-Man 39-67 közötti részei milyenek? Előrendeltem az első omnibust és nyári munkával összejött a második kötetre is a pénz.  :smcents:

Nekem is összejött a másodikra a pénz nyári munkából. :spidey:
A gond az,hogy mycomicshopon egyelőre csak a Ramosos borítós verzió van fent,de én a Romitás verziót venném meg inkább.Úgy,mint az elsőnél is a Ditko-féle borítót.
Majd ha meglesz neked a második,tennél fel egy képet a gerincéről?Remélem,hogy passzolni fog az első kötethez.

Fantomex

  • Vérontó
  • ***
  • Hozzászólások: 1723
Re:Képregényajánlók (vagy éppenséggel nem!)
« Válasz #972 Dátum: 2013. Augusztus 17. - 21:13:25 »
Az első kötet milyen borítókkal jelent meg? Ditko és Alex Ross? A videó végén megmutatja a gerincét.
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was literally made for the work.

WhiteTiger

  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 222
Re:Képregényajánlók (vagy éppenséggel nem!)
« Válasz #973 Dátum: 2013. Augusztus 17. - 21:47:12 »
Az első kötet milyen borítókkal jelent meg? Ditko és Alex Ross? A videó végén megmutatja a gerincét.

Igen,ők rajzolták.
Köszi a videót,ezek szerint ugyanolyan,mint az elsőé,akármelyik változatú borító is legyen az.Ettől függetlenül azért a Romitás jobban bejön. :)

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Képregényajánlók (vagy éppenséggel nem!)
« Válasz #974 Dátum: 2013. Augusztus 17. - 21:49:47 »
Na és mi van, ha addig kiadjuk? :) Ne szórd a pénzt!  ;D

Életem legszebb napja lenne a megjelenés dátuma;D
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

Fantomex

  • Vérontó
  • ***
  • Hozzászólások: 1723
Re:Képregényajánlók (vagy éppenséggel nem!)
« Válasz #975 Dátum: 2013. Augusztus 17. - 22:24:58 »
Egy helyen találtam a Romitás borítót, de ott 100 dollár volt, jó lesz a Ramosos is. :D
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was literally made for the work.

WhiteTiger

  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 222
Re:Képregényajánlók (vagy éppenséggel nem!)
« Válasz #976 Dátum: 2013. Augusztus 18. - 10:13:53 »
Egy helyen találtam a Romitás borítót, de ott 100 dollár volt, jó lesz a Ramosos is. :D

Akkor ebből Ramos lesz,azt 80-ért meg tudnám venni.Bocsi Romita,plusz 20 dollárt nem érsz meg nekem... :lol:

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Képregényajánlók (vagy éppenséggel nem!)
« Válasz #977 Dátum: 2013. Augusztus 18. - 10:16:47 »
Egy helyen találtam a Romitás borítót, de ott 100 dollár volt, jó lesz a Ramosos is. :D

Akkor ebből Ramos lesz,azt 80-ért meg tudnám venni.Bocsi Romita,plusz 20 dollárt nem érsz meg nekem... :lol:

Mondjuk a te pénzed, de én tuti azt venném amelyiken a történelem legjobb rajzolójának rajza van;)
(Aki a 60-as években rajzolta az ASM-címet)
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

WhiteTiger

  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 222
Re:Képregényajánlók (vagy éppenséggel nem!)
« Válasz #978 Dátum: 2013. Augusztus 18. - 10:32:54 »
Egy helyen találtam a Romitás borítót, de ott 100 dollár volt, jó lesz a Ramosos is. :D

Akkor ebből Ramos lesz,azt 80-ért meg tudnám venni.Bocsi Romita,plusz 20 dollárt nem érsz meg nekem... :lol:

Mondjuk a te pénzed, de én tuti azt venném amelyiken a történelem legjobb rajzolójának rajza van;)
(Aki a 60-as években rajzolta az ASM-címet)
Azóta nincs raktáron ott,ahonnan szoktam rendelni (mycomicshop),amióta kijött a kötet.Ha decemberig esetleg mégis lenne,és ugyanolyan árban mint a Ramosos verzió,akkor mindenképp az öregét választom. :)
Mondjuk utána még 1000 oldalon úgyis élvezhetem a munkásságát. :)

Fantomex

  • Vérontó
  • ***
  • Hozzászólások: 1723
Re:Képregényajánlók (vagy éppenséggel nem!)
« Válasz #979 Dátum: 2013. Augusztus 18. - 13:00:20 »
Azért ez a kép se olyan rossz.
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was literally made for the work.