Megjött az utolsó is a rendeléseim közül. Nem fogjátok elhinni, de befért a HC is a postaládába! Komolyan! A postások idióták.

Ha én lennék a tisztogató, most mennék a postára.
Alig bírtam kivenni a postaládából, úgy bele volt nyomva. Azt se tudtam hogy szedjem ki. De magának a kötetnek szerencsére nem lett semmi baja, mert a csomagolás elsőosztályú. Kartonba volt beletekerve, és még be is van fóliázva.
Az biztos, hogyha még egyszer rendelek innen, akkor csak egyvalamit egyszerre. Több megrendelést egybe még egyszer nem adok le.