Szerző Téma: TV Műsorok  (Megtekintve 692559 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: TV Műsorok
« Válasz #640 Dátum: 2008. Február 20. - 11:09:31 »
Syler most egy ideig úgy is azzal lesz elfoglalva, hogy Spock-os füleket növesszen a Star Trekben.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: TV Műsorok
« Válasz #641 Dátum: 2008. Február 20. - 13:14:07 »
Én is azt gondoltam ez 2. évad elején, hogy mi a francot foglalkoznak még vele, lecsengett már, hagyjanka engem békén Sylarrel...továbbá, hogy istentelen fantáziára vall, hogy most behoznak egy még nagyobb, még erősebb és még félelmetesebb gonoszkát...
De szerencsére totál nem így történt. Sylar(illetve Gabriel Grey ugye) nagyon jó volt ebben az évedban, sokkal többet ért szvsz, mint az egész első évadban. Képességek nélkül is megmutatta, hogy akkora gané, hogy nemigaz. :D Nagyon bírtam a karakterét. Az új főgonosz se olyan lett, amilyennek elsőre gondoltuk, annak is nagyon örültem.(gyakorlatilag félrevezettek, nem is volt főgonosz, alig szereplt) Sylar most meg visszakapta a dolgait, hálistennek. Ha nem építik rá az egész további évadot(ami nagy hiba lenne, így is sokat esett a nézettség), akkor nem baj, hogy ott van a karaktere, sőt! És végre láthatnák egy igazi Peter Slyar meccset is...
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: TV Műsorok
« Válasz #642 Dátum: 2008. Február 21. - 09:30:25 »
Úgy érzem Syler-ben még maradt egy kiadós népírtásra való szufla.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re: TV Műsorok
« Válasz #643 Dátum: 2008. Február 21. - 11:46:22 »
És végre láthatnák egy igazi Peter Slyar meccset is...
Na ezért rendben van! ;) A Peter/Sylar harc volt az első évad egyik legjobb része. 8)

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: TV Műsorok
« Válasz #644 Dátum: 2008. Február 21. - 15:17:39 »
Ja, de az is nagyon soványka volt. Persze, a sorozat költségvetése nem engedhet meg egy monumentális cgi meccset, de azért kicsit jobban megerőltethetnék magukat.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re: TV Műsorok
« Válasz #645 Dátum: 2008. Február 21. - 18:19:52 »
Nagyon szeretem a T filmeket, de magyarázzátok el nekem, hogy miért kell levetkőzni? Az oké, hogy csak szerves dolog jöhet át, de ha rajta van a ruha, akkor mi van? Út közben meggyullad, és így az utas is?
Sajnos erről nem tudok igazán biztos forrást, a Terminator 3: The Redemption című játékprogramban a Terminator nem vetközött le, miközben átment az időn, de pucéran érkezett meg, tehát a ruci nem ment át. Viszont, hogy mi történt vele, azt nem tudom, de ez az egész csak szerves anyag mehet át csak az egyben volt igazán komolyan véve, mivel a T2-ben már egy full fém Terminátor is simán átment, habár erre egyesek azt mondják, hogy a T1000-es képes teljes mértékben leutánozni a bőrt.
Viszont ez egy kicsit hihetetlennek tűnik...

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: TV Műsorok
« Válasz #646 Dátum: 2008. Február 21. - 20:15:45 »
Idézet
de ez az egész csak szerves anyag mehet át csak az egyben volt igazán komolyan véve, mivel a T2-ben már egy full fém Terminátor is simán átment,
Pontosan. Cameron a t2-ben szépen szemet hunyt efölött a tézise fölött, hogy a t1000 átjöhessen.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re: TV Műsorok
« Válasz #647 Dátum: 2008. Február 22. - 19:38:29 »
Rendben, most már tudom, hogy az alkotók baltázták el. Köszi! :D

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re: TV Műsorok
« Válasz #648 Dátum: 2008. Február 25. - 20:23:29 »
Kíváncsi voltam erre a számomra még új X-Men: Evolution razfilmre, úgyhogy le is szedtem (a polcról természetesen). Körülbelül az első rész ötödik percéig bírtam, aztán úgy felhúzta rajta magam, hogy le is töröltem az egészet a francba. Már ott habzó szájjal kezdtem vicsorogni, mikor meghallottam, hogy itt is Farkas lett Logan neve, aztán jött az a jelenet, mikor bement a boltba, kért egy üveg vizet, majd megkérte a boltost, hogy a palackot tegye a szelektív hulladékgyűjtőbe. :drying: Ezután azért megnéztem a sorozat címét, nem-e a Bolygó Kapitányát nézem-e, de nem, ez X-Men Evolution volt. Ehh, nem kérek többet. :yucky:
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Daredevil

  • Fekete Tarantula
  • **
  • Hozzászólások: 437
  • Proctector os Hell"s Kitchen
Re: TV Műsorok
« Válasz #649 Dátum: 2008. Február 25. - 21:33:30 »
A pilotot nemes egyszerűséggel hagyd ki. Illetvve az egész soriban Logant, mint olyat ne is vedd figyelembe.
A félelem nélküli

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: TV Műsorok
« Válasz #650 Dátum: 2008. Február 26. - 09:36:16 »
A legjobban úgy jársz, ha egyáltalán meg se nézed az evo-t, sok álmatlan éjszakától kíméled meg magad.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re: TV Műsorok
« Válasz #651 Dátum: 2008. Február 26. - 10:00:14 »
A legjobban úgy jársz, ha egyáltalán meg se nézed az evo-t, sok álmatlan éjszakától kíméled meg magad.
Én is így terveztem.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re: TV Műsorok
« Válasz #652 Dátum: 2008. Február 26. - 19:24:06 »
Mi bajotok vele? Az egy tök jó rajzfilmsorozat! :D Igaz, hogy eléggé eltér a 616-tól, mert ez is egy alterverzum, de ettől eltekintve mi? Szerintem az új F4 sorozat rosszabbul sikerült, bár lehet, hogy csak a szinkronok miatt nem tetszik annyira.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: TV Műsorok
« Válasz #653 Dátum: 2008. Február 26. - 20:02:43 »
Milyen csatornán megy az f4 sorozat?
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re: TV Műsorok
« Válasz #654 Dátum: 2008. Február 26. - 20:16:28 »
Cartoon Network, ha jól tudom 16:30, de lehet, hogy 16:00. Azért nem szóltam róla, mert Sepi előtte szólt pár nappal.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re: TV Műsorok
« Válasz #655 Dátum: 2008. Február 26. - 21:41:35 »
Mi bajotok vele? Az egy tök jó rajzfilmsorozat! :D Igaz, hogy eléggé eltér a 616-tól, mert ez is egy alterverzum, de ettől eltekintve mi?
Amit előbb leíram. Egy alterverzumtól is elvárom, hogy a karakterek főbb jellemvonásait tartsa meg, vagy különben ne használják azt a szereplőt. Milyen karakterábrázolás ez:
Idézetet írta: jómagam
Már ott habzó szájjal kezdtem vicsorogni, mikor meghallottam, hogy itt is Farkas lett Logan neve, aztán jött az a jelenet, mikor bement a boltba, kért egy üveg vizet, majd megkérte a boltost, hogy a palackot tegye a szelektív hulladékgyűjtőbe.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re: TV Műsorok
« Válasz #656 Dátum: 2008. Február 27. - 07:38:41 »
Tényleg fura volt, de szerintem nem volt olyan rossz. De látszik milyen kemény: mással dobatja ki a cuccát. :hehe: Tényleg, honnan szerezted meg a részeket? Letöltötted?

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re: TV Műsorok
« Válasz #657 Dátum: 2008. Február 27. - 11:23:59 »
A kolink belső hálózatán találtam (egyébként vicces neve van ennek a hálózatnak; Csoogle-nak hívják, és az ikonja majdnem ugyanúgy néz ki, mint a Google-é).
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: TV Műsorok
« Válasz #658 Dátum: 2008. Február 27. - 12:21:42 »
Én megmondom mi a bajom ezekkel a rajzfilmekkel, az egy dolog, hogy alterverzumosak, hát istenem, de hogy mindegyik kivétel nélkül olyan anime stílusban készül, amitől kiráz a hideg.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re: TV Műsorok
« Válasz #659 Dátum: 2008. Február 27. - 12:35:39 »
A Spider-man Animated Series szerintem nem "animés". Úgy döntöttem, inkább azt nézem végig.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?