Szerző Téma: TV Műsorok  (Megtekintve 692121 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: TV Műsorok
« Válasz #820 Dátum: 2008. Június 30. - 15:24:45 »
Nade kérem! Én poént még nem olvastam róla...amit te annak gondolsz, azok a tények.
 :roll: ;D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re: TV Műsorok
« Válasz #821 Dátum: 2008. Június 30. - 17:19:39 »
Hajaj, nem is akármilyen. Majd lehet, hogy honosítva is olvashatod. talgaby már elkészítette a fordítását, csak a képminősége miatt eléggé eltolódott a beírása.
Hát erre kiváncsi leszek. :D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: TV Műsorok
« Válasz #822 Dátum: 2008. Június 30. - 19:51:54 »
Nade kérem! Én poént még nem olvastam róla...amit te annak gondolsz, azok a tények.
Ja, bocs.  ;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: TV Műsorok
« Válasz #823 Dátum: 2008. Július 06. - 17:34:02 »
Hova írjam? SZUPERBŰNÖZŐ SPOTTING! (vagy mi)

Most néztem meg 3 Smallville-t. Az utolsó volt eddig Lex és Lana esküvője. Ahogy Clark a háttérben nézte a kijövő párt, és a kocsiba beszálló Lex, ahogy visszanézett rá, hogy ő nyert, ő viszi a nőt, na az a pillantás tökéletesen tükrözte az én elképzelésemet egy szuperbűnözőről.
Nagyon ritka, hogy filmen ilyet lehet látni. Hiába a sok képregényfilm, se Oki doki, Zöld Masni, vagy Magneto nem tudták elérni, hogy igazi mastermind, vagy igazi szuperbűnözőnek lássam őket. Egyszerűen csak bűnözők voltak. Eddig egyetlen ilyet láttam, az Alias sorozat első két évadában negatívot játszó ürgét (talán Ron Riffkin a neve?). Ez volt a második. Király a Smallville. Hidd el, Ben.  ;D
« Utoljára szerkesztve: 2008. Július 06. - 17:52:07 írta kaine »

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re: TV Műsorok
« Válasz #824 Dátum: 2008. Július 06. - 17:38:15 »
Én is szeretem a Smallville-t, de most már nem tudom megvédeni. Clarkon a mostaniban volt szemüveg is, nélküle be volt zselézve a haja is, Jimmy mégis felismerte. Egyedül azt tudom elképzelni, amit valahol olvastam egyszer, hogy szupergyorsan mozgatja/rezegteti a fejét, hogy ne lehessen felismerni, de ez szerintem hülyeség.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: TV Műsorok
« Válasz #825 Dátum: 2008. Július 06. - 17:47:58 »
Hidd el, Ben.  ;D

Ó bárcsak tehetném, de amennyi álmatlan éjszakát a Smallville forgatókönyvírói hülyeségein való töprengés okozott már csak egy marék Xanax-al bírom megnézni bármelyik részét. A mai részen még most is röhögök olyan hülyeség. Lana-t szokás szerint alaposan megsebesítik ő meg köszöni jólvan.   :hehe:

Egyedül azt tudom elképzelni, amit valahol olvastam egyszer, hogy szupergyorsan mozgatja/rezegteti a fejét, hogy ne lehessen felismerni, de ez szerintem hülyeség.

Nem. Bár tényleg hülyén hangzik, a képregényben így magyarázták azt, hogy miért nem ismerik fel őt az emberek. Supermanként rezgeti a testét, de csak annyira hogy az egyszerű ember szemével más vonásai legyenek az arcának.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Július 06. - 17:51:39 írta Ben Reilly »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: TV Műsorok
« Válasz #826 Dátum: 2008. Július 06. - 17:53:12 »
Most lebuktál! Szóval nézed!  :twisted:

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re: TV Műsorok
« Válasz #827 Dátum: 2008. Július 06. - 17:53:47 »
Na várj, ha ez nem hülyeség, akkor miért hoztad egyszer fel azt, hogy mekkora marhaság összehozni a képregényes alakokkal, mert később megismerik szemcsi nélkül?

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: TV Műsorok
« Válasz #828 Dátum: 2008. Július 06. - 17:58:50 »
Most lebuktál! Szóval nézed!  :twisted:

Naná hogy nézem, különben hogy tudnám hogy marhaság. Minden részét láttam amit eddig leadtak, és mindegyikben kerestem a hibákat. ;D

Na várj, ha ez nem hülyeség, akkor miért hoztad egyszer fel azt, hogy mekkora marhaság összehozni a képregényes alakokkal, mert később megismerik szemcsi nélkül?

Mert a képregényben, rajzfilmben, akármi más médiában már csak akkor ismerték Clark-ot amikor Metropolisban szemüvegben rohangált. De a Smallville-ben középiskolás kora óta ismeri a fél DC Univerzum. Itt már késő feltenni a kukkert.

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re: TV Műsorok
« Válasz #829 Dátum: 2008. Július 06. - 18:04:01 »
De ha rezegteti az arcát, akkor más vonásai lesznek. ;)

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: TV Műsorok
« Válasz #830 Dátum: 2008. Július 06. - 18:06:38 »
Na pont ezért nézem Xanax-al.  ;) ;D

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re: TV Műsorok
« Válasz #831 Dátum: 2008. Július 06. - 18:10:12 »
Bocsi, de ezt most nem értem. Itt még nem rezegteti az arcát, majd csak jelmezben fogja. Vagy ezzel most mit akrtál mondani?

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: TV Műsorok
« Válasz #832 Dátum: 2008. Július 06. - 18:14:45 »
Lényegében ezt. Itt a Smallville-ben biztos hogy nem rezgeti az arcát mert semmi ilyen utalás nem volt a sorozatban, meg nem is nagyon volna oka, mert aki eddig megtudta a titkát az vagy maga jött rá vagy Clark mondta el.

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re: TV Műsorok
« Válasz #833 Dátum: 2008. Július 06. - 18:17:27 »
Most nagyon hülyének fogsz nézni: Igen, és? :headscratch:

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: TV Műsorok
« Válasz #834 Dátum: 2008. Július 06. - 18:23:47 »
Akkor most már értem miért hord szemüveget. A sok rezegtetéstől már biztos nem lát jól, ha éppen nem rezegteti az arcát.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: TV Műsorok
« Válasz #835 Dátum: 2008. Július 06. - 18:28:42 »
Most nagyon hülyének fogsz nézni: Igen, és? :headscratch:

Érzem hogy jön a Xanax.

A képregényben: Clark már felnőtt (szemüveges) férfiként ismerte meg Lex Luthor és a DC Univerzum főbb karaktereit.Kivéve Lana-t, mert ő gyerekkori jóbarát.  Hogy ne ismerhessék fel szemüveg nélkül, amikor Supermanként tevékenykedik, kitalálta azt, hogyha rezgést kelt maga körül, akkor vonásai torzulnak, nem nagy mértékben, de annyira igen, hogy az avatatlan szemlélő ne ismerje fel benne Clark Kent-et.

A Smallville-ben: Luthor és a többiek már azelőtt megismerték, hogy Clark rájött volna milyen képességekkel is bír igazán. A szupererő és sebesség megvolt, de a hallás, röntgenlátás, hőlátás és repülés képességét csak a sorozat folyamán fokozatosan ismerte meg. Szemüveget mindössze egy részben hordott, amikor valami gebasz volt a képességeivel és a padláson a nagyapja kukkerét felvette. Szóval az arcvonásait már ismerik, és ha torzítja is azokat később, Luthor van olyan mastermind, hogy rájöjjön légy van a levesben. Sajnos érthetőbben én sem tudom elmondani, mert Supermanben nem vagyok igazán otthon, csak Batmanben.

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re: TV Műsorok
« Válasz #836 Dátum: 2008. Július 06. - 18:32:18 »
Érzem hogy jön a Xanax.
Ne haragudj, nem akartam fejfájást okozni, de most már értem mire gondolsz. ;)

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: TV Műsorok
« Válasz #837 Dátum: 2008. Július 06. - 18:37:55 »
Dehogy haragszom, bár most már én nem értek semmit, de hát ez még a jobbik eset.  ;D
Ha van még valamilyen kérdésed a Smallville-ről javaslom kérdezd meg a leginkább illetékeseket
http://www.supermansupersite.com/addresses.html

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re: TV Műsorok
« Válasz #838 Dátum: 2008. Július 06. - 18:40:01 »
Tudod, hogy nem tudok angolul. ;) ;D

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: TV Műsorok
« Válasz #839 Dátum: 2008. Július 06. - 18:45:36 »
Küldj nekik magyar-angol szótárt. Miért te fárasztanád magad.