Szerző Téma: Véletlenszerű Pókember topik  (Megtekintve 219062 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

WhiteTiger

  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 222
Re:Véletlenszerű Pókember topik
« Válasz #1460 Dátum: 2013. Augusztus 15. - 21:46:25 »
mivel a rövid életű Omnibus Comicstól kértem

Miért,mi lett velük? :surp:
Nem olyan régen kezdték el csinálni,ha jól emlékszem.Meg még az oldaluk is megvan.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Véletlenszerű Pókember topik
« Válasz #1461 Dátum: 2013. Augusztus 15. - 22:37:20 »
Na, ezt már megakartam kérdezni, engem is érdekelt ez a varázs cellux, hol lehet ilyet kapni?
Szinte bármelyik papír-írószerben vagy nagyobb áruház lehet kapni. Arról lehet felismerni, hogy ez kevésbé átlátszó és fehér színű. Az anyaga is teljesen más és most már rengeteg márkában létezik. Múltkor Auchan-márkásat is láttam. Persze drágább, mint a sima cellux, de ezerszer jobb. Például még írni is lehet rá.

Fantomex

  • Vérontó
  • ***
  • Hozzászólások: 1723
Re:Véletlenszerű Pókember topik
« Válasz #1462 Dátum: 2013. Augusztus 15. - 22:54:22 »
mivel a rövid életű Omnibus Comicstól kértem

Miért,mi lett velük? :surp:
Nem olyan régen kezdték el csinálni,ha jól emlékszem.Meg még az oldaluk is megvan.

Jó, egy kicsit túloztam, igazából nem szűnt meg, csak most már Angliában vannak.
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was literally made for the work.

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Véletlenszerű Pókember topik
« Válasz #1463 Dátum: 2013. Szeptember 17. - 22:15:53 »
Most olvasom a paninis Hihetetlen Pók első számát és az összefoglalóban említik(aine), hogy MJ-t egy fél évig fogságban tartotta egyik Pókellenség. Tudom, hogy google a barátom, de szívesen hinném azt is, hogy a fórum is, szóval inkább itt kérdem meg, hogy ki volt ez az aljas alak és milyen történetszálban történt?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Véletlenszerű Pókember topik
« Válasz #1464 Dátum: 2013. Szeptember 17. - 22:55:48 »
Nem igazán volt Pókellenség. Mint Howard Mackie akkori pókos írásaiban, ebben sem volt logika: fogott egy ismeretlent, és ráhúzta, hogy ő már ezer éve imádja MJ-t, és csak magának akarja őt. Még csak történetszál sem volt hozzá. MJ felrobbant egy repülőn, majd Pókember kiszabadította. Az egész célja az volt (ami a Klónsztorinak, meg a OMD-nek is), hogy Peter egyedülálló lehessen, és randizhasson más lányokkal újra - akkor éppen Jill Stacy-vel. Őt szerettem különben, kár, hogy eltűnt.

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Véletlenszerű Pókember topik
« Válasz #1465 Dátum: 2013. Szeptember 18. - 10:02:43 »
Jill Stacyről is most hallok először. Őrá guglizva kaptam rá a "Stalker" nevezetű alakra, aki MJ-t egy fél évig fogva tartotta. De fél év, apám! Az azért mégis trauma. Hogy derült ki, hogy nem halt meg és fogva van egyáltalán?