Szerző Téma: Mutánsvilág  (Megtekintve 139049 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Mutánsvilág
« Válasz #260 Dátum: 2009. Március 19. - 00:29:14 »
Hát igen, de kenyérre nyomva hamar szétesnének a történetek.  :D

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Mutánsvilág
« Válasz #261 Dátum: 2009. Március 19. - 00:47:03 »
De legalább jóllakhatunk, ha nem tetszik.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Mutánsvilág
« Válasz #262 Dátum: 2009. Március 19. - 14:20:16 »
Ez igaz, bár szerintem nyomtatni csak megszilárdult péksütire lehetne.  :D

Na de visszahívtak, és kiderült, hogy ma délután lesz kész, de úgy alakult, hogy holnap délelőtt tudom átvenni.

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Mutánsvilág
« Válasz #263 Dátum: 2009. Március 19. - 15:41:09 »
Megnéznék azért egy Kingpin-kenyeret! ;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Mutánsvilág
« Válasz #264 Dátum: 2009. Március 20. - 14:58:52 »
Íme, itt a Mutánsvilág 2!  :D Király lett, szebb, mint az első könyv, az illata viszont megegyezik vele. :)

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:Mutánsvilág
« Válasz #265 Dátum: 2009. Március 20. - 14:59:59 »
Már nem azért, de minden új könyvnek ugyan olyan büdös az "illata"... :D

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Mutánsvilág
« Válasz #266 Dátum: 2009. Március 20. - 15:00:45 »
Én személy szerint imádom a Kingpin-képregények illatát! :D :D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Mutánsvilág
« Válasz #267 Dátum: 2009. Március 20. - 15:09:14 »
Doki, ez nem igaz. A Kingpin-könyvek legendásan illatosak.  :D Nőt lehet vele szerezni. Még lányoknak is.  :hehe:

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Mutánsvilág
« Válasz #268 Dátum: 2009. Március 20. - 15:12:44 »
Huh ez király, amúgy a könyv szagáról... én is nagyon szeretem és pár napja az aluljáróba a kezembe nyomott egy szórólap osztogató srác egy friss nyomtatványt... megszagoltam és huh kingpin szaga volt ^^ máris jobb lett a kedvem :)

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Mutánsvilág
« Válasz #269 Dátum: 2009. Március 20. - 15:42:29 »
NNekem az eddigi hazai kötetek közöl a Watchmen illata a favorit. Persze a Kingpineké is fincsi.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Mutánsvilág
« Válasz #270 Dátum: 2009. Március 20. - 16:13:28 »
Én viszont a frissen bontott Neca és McFarlane Toys figurák illatát szeretem a legjobban. Az űberel minden képregényt, és napokig érezni az egész házban. ;)

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Mutánsvilág
« Válasz #271 Dátum: 2009. Március 22. - 19:08:12 »
A vonaton hazafelé elolvastam a Mutánsvilág 2.-t, és valami Istenkirály lett. A börzén nem nagyon forgattam, tartalékoltam az útra, és meg is rökönyödött a velem szemben helyet foglaló nő, amikor szimatolni kezdtem a kiadványt. Remek buké, kiváló évjárat.  ;D
A rajzok nagyon szépek, bár egyes karakterek arcvonásai néhol elég vaskosak. A sztori remekül felépített és Bendis nagyszerűen hagyta nyitva a végét
kár hogy nem tudtak vele élni akik ezt a szálat folytatták a HoM Avengers-ben stb.
A könyv minőségére nem lehet panasz, elsőosztályú mind a külcsín mind a belbecs. A fordítás nagyszerűen sikerült.  :worship: :worship: :worship: :smlove:

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Mutánsvilág
« Válasz #272 Dátum: 2009. Március 22. - 19:11:51 »
meg is rökönyödött a velem szemben helyet foglaló nő, amikor szimatolni kezdtem a kiadványt. Remek buké, kiváló évjárat.  ;D
;D Addig kell szagolni, amíg még megvan a friss illata. :D

A Sepi által készített képeken láttam a Mutánsvilág 2-őt, és nagyon jól nézhet ki a borítója élőben!! Nagyon bejön nekem, a képregény fesztiválon veszem majd meg, éppen ezért nem olvastam el a spoiler-edet Ben. :)


zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Mutánsvilág
« Válasz #273 Dátum: 2009. Március 22. - 19:17:50 »
meg is rökönyödött a velem szemben helyet foglaló nő, amikor szimatolni kezdtem a kiadványt. Remek buké, kiváló évjárat.  ;D:
A börzén is nagyon nézett valaki (talán doki?), mikor végigszaglásztam a HZs-s füzetek egy részét. :)
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

horjb

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 163
Re:Mutánsvilág
« Válasz #274 Dátum: 2009. Március 22. - 19:37:30 »
Láttátok a hírdetést a könyv végén? Érdemems megnézni!  ;D

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Mutánsvilág
« Válasz #275 Dátum: 2009. Március 22. - 19:53:22 »
Én is végigolvastam a mutánsvilág 2-t (a dokumentációkat még nem) és lehengerlő, fantasztikus, istentelenül jó. Szóval ki fogom még néhányszor olvasni. :)
This is a joke. A real practical Joke.

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re:Mutánsvilág
« Válasz #276 Dátum: 2009. Március 22. - 20:32:41 »
Elolvastam, tényleg remek lett!! Sőt, talán kicsit túl pörgős is lett, ha az első kötethez hasonlítom. Most nem részletezném különösebben, tényleg rohadt jó lett. Most már értem, hogy annyak idején miért rökönyödött meg a végén. Nem várt csattanó az egész. Nemcsak a mutánsügy, a szereplők reakciói, hanem a Pietrós szál is. Főleg, hogy végig Magnetót mutatják a kötetben. Éppen ezért egy picit szájbarágós utalásnak is érzem a hátoldalon olvasható ajánlót. De egyébként rohadt jó lett, a gerinc is tökre passzol, ha mondjuk esetleg gondolnátok egyes spinn offok kiadására is, akkor lehet ezt folytatni (ez most nem célzás volt, fogalmam sincs, hogy mennyire érdekesek a kiegészítő sztorik, de mivel alternatívak, nem is nagyon támogatnám őket, megaztán a pókosat ismerni lehet a doksikból). Ja ige, a doksikk. tök jók, csak a betűtípusok talán lehettek volna egy kicsit vagányabbak.  Na szóval így sok év távlatából azért szerintem sokkal pozitívabb a HoM megítélése. Van egy kis Matrix utáézésem, de hát ez most nem jelent semmit. Watchmenes is lehetne az első kötet újságcikkei miatt.

Kérdések:
A legutolsó oldalon mi az a vörös energiakitörés vagy folt a bolygó mellett? Az mit akar jelenteni?
Vasember miért nem emlékszik a Mutánsvilágra? Őt is "felébresztették".

Végezetül a borítóról. Így nyomtatásban baromi jól néz ki, és sajnálom, hogy az első kötetnek nem választottatok festettet, egységesebb lett volna.
Kösz Kaine!

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Mutánsvilág
« Válasz #277 Dátum: 2009. Március 22. - 20:40:49 »
A legutolsó oldalon mi az a vörös energiakitörés vagy folt a bolygó mellett? Az mit akar jelenteni?
A következő utáni Bosszúangyal-könyvben meglátod majd.

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Mutánsvilág
« Válasz #278 Dátum: 2009. Március 22. - 20:42:25 »
Vasember miért nem emlékszik a Mutánsvilágra? Őt is "felébresztették".

Ezen én is elgondolkoztam. De lehet hogy csak az a magyarázat rá, hogy akiket strange varázslata védett közvetlenül, azok emlékei maradtak meg.
This is a joke. A real practical Joke.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Mutánsvilág
« Válasz #279 Dátum: 2009. Március 22. - 21:03:21 »
Ahogy mondod Grey. Csak azoknak az emlékei maradtak meg, akik Strange és Emma Frost közvetlen közelében voltak a visszatéréskor.