Szerző Téma: Mutánsvilág  (Megtekintve 139002 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Mutánsvilág
« Válasz #360 Dátum: 2009. április 06. - 22:06:10 »
A Holdfény az nem a Delta Vision?

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Mutánsvilág
« Válasz #361 Dátum: 2009. április 06. - 22:57:41 »
A Holdfény egy figura meg ilyemsi bolt a másik meg egy kiadó. :headscratch:
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Mutánsvilág
« Válasz #362 Dátum: 2009. április 06. - 23:08:15 »
Á, jól van, keverem a Sárkánytűzzel mindig.  :ohmy:

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Mutánsvilág
« Válasz #363 Dátum: 2009. április 23. - 19:08:16 »
:spoiler: :spoiler: :spoiler:
Elolvastam a Mutánsvilág 2-őt, tetszett. Érdekes volt látni, hogy minden hős ráébredt a valóságra, a legrosszabb Peter-nek lehetett hisz ebben a világban él Gwen és Ben bácsi is. Ráadásul egy fia is van. Meglepődtem amikor kiderült, hogy nem Magnetó, hanem Pietro vette rá Wandát erre az egészre. A csatánál felfedeztem Szaszkacsot is az Alfa Különítményből, a Magnus-házasok oldalán. :) Valamint Sólyomszem visszatérése az, amit nagyon jól megcsináltak. Amikor még az első kötetét olvastam az Mv-nek, akkor találgattam, hogy ebben a világban miért is él ő, és hogy is fogják visszahozni, és akkor eltaláltam. Tényleg úgy volt megírva, ami nekem is eszembe jutott. :D Hát igen, a mutánsokat illetően nem volt ez valami nagy győzelem, és szerencsére én már tudom hogy mi történt Xavierrel. Nem halt meg, csak elvesztette a képességeit, mint az az x-fanzine-on lévő Pusztító Genezis történetben van, amit ajánlok mindenkinek, ha tudni akarja ezt a Xavier-es dolgot (és még mást is). Wanda esete is meglepő volt a kötet végén, jobb lezárást(?) ki se lehetett volna találni neki. A rajzok megintcsak helytálltak, jók voltak.
Még mindig tartom azt, hogy ez a Kingpin eddigi legjobb kötete! :)

Köszi a kiadást! :kingpin:
 


kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Mutánsvilág
« Válasz #364 Dátum: 2009. április 23. - 22:35:12 »
Örülök, hogy így tetszett.  ;) De számomra most már a Vadász lelke a legjobb Kingpin-kötet.  :)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Mutánsvilág
« Válasz #365 Dátum: 2009. Július 20. - 21:47:59 »
A Mutánsvilág 1 visszahozta az árát. Ennek az is az oka, hogy a gyártási költsége hihetetlenül alacsony volt. A lehető legjobb árfolyam időszakban vásároltam meg hozzá mindent, úgyhogy igazán olcsón ki tudtam hozni (olyan százezerrel olcsóbban, mint általában). Ellenben a Mutánsvilág 2-t a lehető legdrágább árfolyam időszakban vettem meg, így az drágább, mint a szokásos. Hozzátéve, hogy abból a terjesztők is nagyon keveset kértek, nagyon lassan fogy. Kicsit úgy néz ki, hogy az bukta lesz.  :drying: Természetesen a sorozatokat egyben szoktam nézni/számolni, vagyis ha nyerek annyit az első részen, amennyit bukok a másodikon, akkor elkönyvelem nullára a történetet.
Sajnos ebben az évben érezhetően kevesebbet tudok eladni a könyvekből, mint eddig. Mindenki be van sza*va a válságtól, illetve nyilván sokaknak nehezebben is megy minden, mint előtte, és ennek elsőként mindig a szórakozás issza meg a levét.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Mutánsvilág
« Válasz #366 Dátum: 2009. Július 21. - 00:52:36 »
Sajnos ez borítékolható volt. ezért is furcsálltam mindig is, milyen bátran tartod a megjelenési számot számot az évben, sőt, még kísérletezel is.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Mutánsvilág
« Válasz #367 Dátum: 2009. Július 21. - 11:41:24 »
Idézet
Mindenki be van sza*va a válságtól, illetve nyilván sokaknak nehezebben is megy minden, mint előtte, és ennek elsőként mindig a szórakozás issza meg a levét.
Rég bizonyított társadalmi jelenség, hogy válságban pont, hogy a szórakoztatóipar nem szívja meg egyedül. (Khm, hogyan is szedte meg magát a Cosa Nostra?) Csakhogy ez itthon nem annak számít, hanem vagy hobbinak vagy könyvnek, ami vmiért nem számít bele a szórakoztatóiparba. :headscratch:

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Mutánsvilág
« Válasz #368 Dátum: 2009. Július 28. - 15:09:34 »
Reménykedjünk akkor, hogy a börzéken és fesztiválokon majd vesznek belőle. De az jó, hogy az első már visszahozta az árát.

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Mutánsvilág
« Válasz #369 Dátum: 2009. Július 28. - 17:56:52 »
Folytatása ????

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Mutánsvilág
« Válasz #370 Dátum: 2009. Július 28. - 20:54:12 »
Börzéken, ilyesmiken nem szoktak jelentős mértékben fogyni a régebbi kötetek. Ha 10 darab elmegy belőlük, már nagy számnak számít, sajnos. Ha valaki nem sap le rá egyből az első megjelenésekor, a következő eseményig már majdnem biztosan beszerzi valahonnan. Még a legnagyobb akciós Vertigókból se fogyott soha 20-nál több, de általában csak 10.

Milyen folytatás?

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Mutánsvilág
« Válasz #371 Dátum: 2009. Július 29. - 05:51:30 »
Maga a történettnek nincs folytatása.Képességek elvesztése és ennyi ? Hogyan tovább ? Nincs következő kötet ami azt taglalja , hogy amutánsok hogyan szerzik vissza erejüket ?

keildavid

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 474
Re:Mutánsvilág
« Válasz #372 Dátum: 2009. Július 29. - 07:50:15 »
A folytatása a Decimationban(Megtizedelve) című történetben kiderül, hogy mi lett ezután. Az X-Fanzine-on lesz honosítva. Ott még láthatsz egyéb Mutánsvilág minit. Vasemberről, Pókemberről, Fantasztikus Négyesről, stb. Ott minden mellékszálak megjelentek az X-Fanzine-on. Azt ajánlom neked. Tényleg jó. Hogy a mutánsok vissza szerzik-e erejüket. Nem tudom, hogy ez megtörténik-e. De valamikor ősszel lesz az X-Fanzine-on. Meg azonkívül a jövőre megjelenő Új Bosszú Angyalai kötetben is kiderül. Például ahol két oldalon látszik a Föld. Az előzőn rendbe van, a másikon valami vörös fény jelent meg. Na pontosan erről fog kiderülni, hogy mi lehet az és mi fog történni.
Nos ennyi. Remélem ezzel tudtam válaszolni a kérdésre. És remélem nem baj Kaine, hogy most én válaszoltam.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Mutánsvilág
« Válasz #373 Dátum: 2009. Július 29. - 21:23:19 »
Nem baj, csak nem pontosan válaszoltál.  ;) A mutánsok nem szerzik vissza a képességeiket. Ez egyike azon kevés dolgoknak, amit nem csináltak vissza. A folytatása, hogy mi lett a rengeteg felszabadult energiával, valóban a következő utáni Új Bosszú Angyalai kötetben lesz olvasható tavasszal.

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re:Mutánsvilág
« Válasz #374 Dátum: 2009. Július 29. - 21:45:37 »
Még.
Mondjuk Pietro pölö visszaszerzi, megfürdik valami forrásban, ha jól tudom. Akkor alig várjuk a következő utáni bosszúangyalait!! Mondjuk a következőt sem kevésbé. :)

keildavid

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 474
Re:Mutánsvilág
« Válasz #375 Dátum: 2009. Július 29. - 22:26:54 »
Nem baj, csak nem pontosan válaszoltál.  ;) A mutánsok nem szerzik vissza a képességeiket.
Igaz nem pontosan válaszoltam, mert nem tudtam, hogy a mutánsok vissza szerzik-e a képességeiket.
Nos legalább te elmondtad pontosan.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Mutánsvilág
« Válasz #376 Dátum: 2009. Július 30. - 10:17:29 »
Jégember (egy hónapon belül), Magneto, Xavier... mind visszakapták.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Mutánsvilág
« Válasz #377 Dátum: 2009. Július 30. - 10:37:40 »
Magneto nem csak valami kütyüvel?
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Mutánsvilág
« Válasz #378 Dátum: 2009. Július 30. - 11:46:57 »
Elvileg. De még a fene se tudja pontosan.

keildavid

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 474
Re:Mutánsvilág
« Válasz #379 Dátum: 2009. Július 30. - 13:31:49 »
Jégember visszakapja a képességeit? Azt hittem, hogy Jégemberről ennyi volt.
Xavier és Magneto elvesztették a képességüket, de ők is visszakapják?
Ezt én nem tudtam.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.