Szerző Téma: Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)  (Megtekintve 592339 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #320 Dátum: 2008. Január 15. - 22:26:15 »
A Vészmanós befejezése nem volt túl nagy szám, szerintem sem, de a Dobva rész az jó volt.  :D
Nem Morbius, ez tényleg az Olvasztár lett volna.

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #321 Dátum: 2008. Január 26. - 09:06:34 »
Szarintem az abszolút mélypont volta ez a Manós sztori. A második sem tetszett jobban. Szerintem ez volt az eddigi legbenabb CSP. De annak örülök, hogy mostantól csak jó lesz!! :P (többnyire)

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #322 Dátum: 2008. Február 01. - 20:16:52 »


Húha. :) Az eleje kifejezetten jó.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #323 Dátum: 2008. Február 01. - 20:55:58 »
Ez nagyon jó kis videó volt. :D

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #324 Dátum: 2008. Február 02. - 11:04:05 »
Az Ultimate Spider-man game-re akkor most úgy kell tekinteni mintha egy amolyan ki nem adott képregény lenne és keményen beleszámít a történetbe ?

Kakarotto

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 492
  • May Néni Lover
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #325 Dátum: 2008. Február 02. - 16:29:48 »
én végigjátszottam a játékot, nem számít bele a történetbe (bár 1-2 történet és megmagyarázás hasonló). Viszont a játék tényleg olyan, mint egy interaktív képregény, én nagyon komáltam, főleg mikor Venommal kellett szétszedni a hadsereget.
Ami talán egy jó megmagyarázás, az a legvége a játéknak. Mint tudjuk Venom öli megfele Eddy testét és nem is képes irányítani, mert eredetileg a Parker vérhez csinálták, ezért tudta Peter valamennyire irányítani. (van is valami magyarázás, hogy minél közelebb van Venom Peter-hez annál nyugodtabb és tud normálisan gondolkozni) A játékban is folyamatosan táplálni kell a szimbiótát, mert lassan megy az életerő, viszont a legvégén az utolsó ütközetekben Petert elkapják és kísérletezgetnek vele, ráraknak egy újféle szimbiótát, belőle lesz egy Carnage szerű lény. Mikor legyőzöd Carnage-t Venom beszívja magába az új szimbiótát, leválasztva Peter testéről, és mivel ez a lény Peter véréből készült valahogy beleivódik Venomba és ezután a gyenge pont megszűnik, lehet irányítani a ruhát, és ekkor feltűnik a fehér pók is a fekete testen.
Szerintem ez egy okos magyarázat Venom rendes megszületésére. Plussz lehet Ultimates 3-ban is ez a háttértörténet Venomhoz, vagy valami hasonló.

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #326 Dátum: 2008. Február 02. - 17:17:16 »
A game-t én is végignyomtam már. ( Sőt most is épp elővettem kis levezetésnek ) De olyan jó kis story-t nyomtak Venomhoz hogy nem voltam benne biztos ez a képregényekre is vonatkozik-e vagy ez csak amolyan what if...

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #327 Dátum: 2008. Február 02. - 17:47:30 »
Én "nagy" játékos lévén elakadtam ott, ahol először kell üldözni Venomot. A bevezető videó nagyon király, ahogy a háztetőn lecsap ránk... egy pillanat... lehet, hogy Harryt kell üldözni?  ;D Rég volt...

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #328 Dátum: 2008. Február 03. - 09:50:56 »
Nem, Harry nincs benne. ;)

Daredevil

  • Fekete Tarantula
  • **
  • Hozzászólások: 437
  • Proctector os Hell"s Kitchen
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #329 Dátum: 2008. Február 03. - 13:12:08 »
Az in-game részek allatt lévő számnak tudja valaki a címét?
A félelem nélküli

Kakarotto

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 492
  • May Néni Lover
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #330 Dátum: 2008. Február 04. - 14:51:05 »
az üldözések nehezek, mert repülő embert nehéz hálón utolérni. Nekem a piros rovar gyerek okozott sok problémát (ő repül és néha csinál valami robbanást ahonnan ki kell menteni az embereket)

Dr Manhattan

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 269
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #331 Dátum: 2008. Február 04. - 17:36:16 »
Én is végigtoltam még régebben.Nekem az tetszett a legjobban amokikor Venommal le kellett nyomni Rozsomákot,szerintem az nagyon király volt :D Nehézségeket a Venom vs Vérontó rész okozott. :twisted:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #332 Dátum: 2008. Február 04. - 17:58:08 »
Ezt miért nem a videójátékok topikban beszéljük, különben?  :) :nezze:

Kakarotto

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 492
  • May Néni Lover
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #333 Dátum: 2008. Február 04. - 18:25:32 »
mert szeretünk munkát adni az adminoknak, így legalább nem unatkoznak. (ennyire jófejek embereket nehezen találsz!)

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #334 Dátum: 2008. Február 04. - 21:18:12 »
Meg amúgy is ulti-s téma  :D

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #335 Dátum: 2008. Február 14. - 16:53:35 »
Megjelent az 56! Szerintem eddig jó a sztori, remélem nem rontja el Bendis, de itt is észrevettem egy ellentmondást: az 52-ben még sír Rozsinak, hogy menjen vissza az órára, mert kirúgják, ha lógni fog, itt meg suli helyett könyvtárban/Hírharsonában van? Elfelejtette, vagy törölték az eddigi hiányzásait, vagy ezt is tervezte az első szám óta? :headscratch: Na mindegy, már megszokhattam volna.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #336 Dátum: 2008. Február 15. - 09:54:20 »
Egész jó volt ez az 56-os szám. Igaz, hogy komolyabb akció nem volt benne, de azért jó volt, és én is remélem, hogy nem rontják el a végét. Viszont az meglepett, hogy Silvermane meghalt. Vagy kb annyira, mint Kalapácsfej? Az osztályból való kilépés, az "akár én is taníthatnám ezt a tárgyat" szöveg nem volt már korábban? Mert nekem marhára rémlik, mintha olvastam volna már. :headscratch: A Holdlovag viszont eddig nem egy nagy durranás, sokkal inkább emlékeztet a Megtorlóra. Te vagy a rosszfiú, mert azt írták az újságok, ezért lezúzlak. :roll: Elektra szép volt benne, kivéve a grimaszos arcát, az valahogy nem fekszik Bagleynek. Ja, és csak nekem tünt fel, hogy Ben Urich egyre jobban hasonlít Chad Kroegerre?
És persze megint sikerült kifognom egy nyomdahibás számot, amikor a Hírharsonát mutatják teljesen érthetetlen szöveg olvasható a képek alatt: "Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud..." Vagy csak latinul van?  ;D

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #337 Dátum: 2008. Február 15. - 10:01:47 »
Ez nem egy tesztszoveg, az arvizturo tukorfurogep es a lorem ipsum rokona?
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #338 Dátum: 2008. Február 15. - 10:13:53 »
Én is kivégeztem. Az Elektrás poén a liftben nagy volt.  :lol:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #339 Dátum: 2008. Február 15. - 14:21:10 »
Mike, szerintem annyira felpörgette magát, hogy már nem érdekelte.
Sepi: nem rontják el, ez egy jó sztori. Az Elektrás poén tényleg nagy volt, bár eredetiben még jobb.