Szerző Téma: Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)  (Megtekintve 592449 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #500 Dátum: 2008. Június 30. - 18:40:02 »
Ha engem kérdezel, nem éri meg.
Ejnye pepo, miért rontod a magyarországi Pókember képregények helyzetét? Igenis vedd meg. Az más kérdés, hogy peponak nem tetszik, neked több mint valószinű, hogy tetszeni fog. És vegyen mindenki Pókembert!

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #501 Dátum: 2008. Június 30. - 19:25:48 »
Nem azt mondtam, hogy ne vegye meg. Azt mondtam, hogy nem éri meg...így utólag abból a pénzből, amit ulti pókre elvertem sokkal szívesebben vennék eredeti képregényt, vagy bármelyik Kingpines cuccból még egy példányt. Vagy a hazai kiadású tpb-kre is szívesebben költöm azt a pénzt, mint erre az ultipókra. :roll:
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #502 Dátum: 2008. Június 30. - 19:35:51 »
Akkor hozd el a börzére és add el őket.  :smcents:

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #503 Dátum: 2008. Június 30. - 19:43:32 »
Van olyan ember, aki a börzén Ulti pókot venne? :roll:

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #504 Dátum: 2008. Június 30. - 19:49:28 »
Én vennék egy számot ( talán 5. vagy 6.), mivel sajnos nyomdahibás, és jópár oldal egy üres fehér lap.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #505 Dátum: 2008. Június 30. - 19:52:27 »
Rengetegen vannak, a Semic azért jön ki, jóformán.  ;)

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #506 Dátum: 2008. Június 30. - 19:56:59 »
Én vennék egy számot ( talán 5. vagy 6.), mivel sajnos nyomdahibás, és jópár oldal egy üres fehér lap.

Amerikában egy ilyen példányért tízszeres árat fizetnek.  ;D

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #507 Dátum: 2008. Június 30. - 20:21:59 »
Pepo, ha nem kellenek és Pesten jársz, beszéljünk meg egy talit és add el nekem! ;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #508 Dátum: 2008. Június 30. - 20:42:05 »
Amerikában egy ilyen példányért tízszeres árat fizetnek.  ;D
Egy ilyenért nem, csak az angol "verzióért".  :D

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #509 Dátum: 2008. Június 30. - 20:57:46 »
 :drying: :drying: ;D

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #510 Dátum: 2008. Június 30. - 21:10:16 »
Hibajavítóval ki kell festeni a bubikat és kézzel beírni az eredeti angol szöveget. ;)

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #511 Dátum: 2008. Június 30. - 23:24:25 »
Nem adom el őket azért, jó ha benne vannak a gyűjteménybe. csak az egy dolog, hogy már máshogy csinálnám. ;)
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Gari

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 61
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #512 Dátum: 2008. Július 05. - 16:14:45 »
Hibajavítóval ki kell festeni a bubikat és kézzel beírni az eredeti angol szöveget. ;)

Minek ide hibajavító? Fogsz egy radírt, és kész. ;)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #513 Dátum: 2008. Július 10. - 15:17:25 »
Előfizetőknek kijött a 61. Pókember.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #514 Dátum: 2008. Július 10. - 15:46:56 »
Remélem lesz az újságosnál is, nemsokára megyek és megnézem.  :D

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #515 Dátum: 2008. Július 10. - 20:28:45 »
Én is előfizető vagyok mégse jött meg :roll:.... Nah majd biztos holnap. :)

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #516 Dátum: 2008. Július 10. - 20:31:43 »
A Skrullok már a postán vannak.  :o

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #517 Dátum: 2008. Július 11. - 17:20:38 »
és csak pókember képregényekre csapnának le??? mert én mostanság kaptam levelet... nem is akárkitől... majd klubbon megmutatom mit kaptam :D egy igazi kincset :D

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #518 Dátum: 2008. Július 11. - 17:53:42 »
Nah megjött a Csodapók nekem is! ;D Ez a Silver Sable -s történet sokkal jobban tetszik , mint az előző Harcosok. A Molten Man-t miért nem fordították le? Poén volt, hogy a koncert a Romitában lesz. :hehe: :lol: Ami a legjobban tetszett az a jövőbelátó volt, nagyon jól összerakott kis kép volt pont a képregény közepén, elválasztva a két részt. MJ kiakadása is nagyon odatett, de a kapcsolat Kittyvel még jobb, kár , hogy vágül nem maradt vele.

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #519 Dátum: 2008. Július 11. - 22:57:31 »
Kanaszta, nem tudod mit hagysz ki, ha most nem olvasod az USM-et!!
Zsolt is megvette a Vészmanós számtól keződődően, és a mostani sztori tényleg nagyon jó!!
VEDD MEG!! >:( >:( ;D

KN-es írás
...na szóval az USM #87-ről:

Az annual óta nem volt kedvem ilyen élménybeszámolót írni. Ja, hogy az az előző szám volt? Na mindegy, a lényeg hogy mostanában óriási öröm nekem, hogy itthon megjelenik az USM. Peter milyen degenerált arcot vág már a második oldalon? Nagyon jól eltalált jelenet, mert miközben MJ jelenléte kínosan viccessé teszi, Peter gondolatai kiülnak az arcára (bár talán túl sokat szerepel a dögös jelző). A sort Kong zárja, aki rámutat a fiatalok egyik rákfenéjére, miszerint miért hordanak mindenhova Mobiltelefont?  Utána következik a sztori tulajdonképpen egyetlen negatívuma, Flash szökése. Kicsit nehéz bevenni, hogy ilyen simán meg lehet szökni egy ilyen profi bandától, akik elkövettek egy bakit: Flasht kapták el Póki helyett. És rögtön utána hagyják megszökni, az már tényleg az amatőrség jele. Persze, a legnagyobb profiknak is vannak rosz napjaik, szóval végső soron annyira nem szemetszúró ez a szépséghiba. Sokkal inkább az, hogy tulajdonképpen miért is vadásznak Pókira? Az előző számot (#59) elolvasva rögtön felidézhetjük a gyengus kezdést: Roxxon Pókin keresztül próbál infókhoz jutni, egy meglehetősen gyerekes elméletből kifolyólag (ha póki ott van a merényleteknél, valószínüleg tudja az okukat). Annyira ez sem idegesítő tényező, és egy szórakoztató sztori összehozásához abszolút elegendő indok, így nem is fecsérlek rá több karaktert.
Na jó, mégis. Bendis ezt a számot is megpróbálta elhúzni egy kicsit (tök feleslegesen felidézi az előző számban elrabolt Flash elrablását  ), de nem sikerül neki. Mert annyira tartalmas minden panel, hogy az élménybeszámoló/cselekményismertetőnek még mindig csak a felénél tartunk!
A könyvtárban történő kínos bambulás után MJ szembesül a dolog miértjével: Peternek új barátnője van! Ha még emlékszünk a régebbi számokra, kicsit meglepő, hogy anno MJ szakított Peterrel, és most fordult a kocka. Na de hősünk azóta tapasztaltabb lett (talán), és mi sem járunk rosszul Kitty társaságával. Mert amíg az MJ kapcsolat elég színtelen volt, ez bizony ööö, ...izé... hát szóval nem az!:D Sable közben máris azon munkálkodik, hogy szégyenletes hibáját kijavítsa, és hírnevét rendbe téve megtalálja a valódi Pókembert. Bagley egyébként ezt a sztorit kiváltképpen jól rajzolja, Sable is elég tetszetős az egész alakos rajzokon, de az is lehet, sőt biztos, hogy az új színező, Justin Ponsor (taps) a ludas!
Duójuk zsenialitását tükrözi többek között az ABC szélesszájú ripeortere, aki pillanatok alatt váltogatja szúrós tekintetit!  Bendis remekül visszaadj a csajból sugárzó kétszínüséget, láthatóan jól elszórakozott! De ekkor megérkezik MJ, és Peter szembesül a valósággal: Kitty egy kicsit tényleg elterele a figyelmét, mert nemcsak MJ-ről feledkezett meg, hanem az elrablósdi sem izgatja fel különösen. És akkor a végére egy igazán ütős csattanó, alig várjuk, hogy lapozhassunk!!! 

És ha lapozunk, mit látunk?? JÖVÕBELÁTÓ ROVATot!!  Ennek csak azért örülök ennyire, mert csak most szembesülök vele, hogy már mennyire elől tartunk! És innentől kezdve tulajdonképpen nincsenek is hullámvölgyek (a klónsztorit kivéve).
A füzet második felét most sajnos lusta vagyok kommentálni, de hasonlóan pozítív a véleményem. Eddig ez még jobb, mint a Harcosok...

Mondjuk kérdéseim azok most is vannak, nem kizárólag ezzel kapcsolatban.
-Crusher Hogan feltűnt az 3. szám óta?
-Valaki le tudná írni Rengető eddigi összes feltűnését (akár azokat is bele véve, amik itthon még nem jelentek meg)?
-Kicsit eltévedtem a sok nagyvállalat között. A Roxxon szerepelt már korábban?
-És mik vannak még? És melyik ügy kapcsán? Osborn (tudjuk miért), Hammer (Oki Doki, Homokember) Trask (Venom)???
-Fisk nagy ellenfele, Ezüstsörény a Harcosokon kívül szerepelt már korábban is?
-Ilyen jövőbe látó rovat még csak kétszer volt, ugye? Egyszer a régi sorozat 100. számában, meg most a triplázás elött.