Szerző Téma: Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)  (Megtekintve 592447 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

Daredevil

  • Fekete Tarantula
  • **
  • Hozzászólások: 437
  • Proctector os Hell"s Kitchen
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #80 Dátum: 2007. Augusztus 09. - 14:10:56 »
Szociális munkás.

Megvettem az 50-est. Hát így kinyírni szegény Gwent....
« Utoljára szerkesztve: 2007. Augusztus 10. - 12:42:19 írta Daredevil »
A félelem nélküli

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #81 Dátum: 2007. Augusztus 10. - 15:00:09 »
Én már alig vártam. :hehe: :hehe:
Nem azért, de Bendis semmit, de semmit nem tudott kezdeni a karakterével.
Na és, hardcover a borító??

Daredevil

  • Fekete Tarantula
  • **
  • Hozzászólások: 437
  • Proctector os Hell"s Kitchen
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #82 Dátum: 2007. Augusztus 10. - 15:09:19 »
De akor is ilyen értelmetlen halálllal meghalni...
A félelem nélküli

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #83 Dátum: 2007. Augusztus 10. - 15:20:49 »
Megvettem az 50-est. Hát így kinyírni szegény Gwent....
Hogyan halt meg? Nekem elmondhatod, én úgy se olvasom el soha azt a képregényt.
Csak tedd ki a  :spoiler: táblát.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #84 Dátum: 2007. Augusztus 10. - 18:48:49 »
Szerintems e nagyon tudott mit kezdeni..úgy volt, aztn sehol s evolt. Nem is Gwen volt. Nme ő halt meg igazából, csak egy Gwen Stcy nevű szőke lány. ;D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Tovima

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 163
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #85 Dátum: 2007. Augusztus 10. - 18:53:17 »
Igen, és az eredeti majd jópár szám múlva hazatér. :hehe:
"So Captain Marvel zapped in right between the eyes." Lennon-McCartney

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #86 Dátum: 2007. Augusztus 13. - 13:10:05 »
 :spoiler:

Na, ezt is sikerült elolvasni. Hát azt hiszem egyet értek Daredevil kollegával, szerintem is elég értelmetlen volt a Gwen nevű lány halála ebben a számban. Teljesen felesleges volt megölni. Lehet, hogy már régebben is mondtam már, de elmondom most is, hogy engem az zavar ebben az ultiPókban, hogy nem érzem a katarzist. Nem akarom szapulni Bendist, de semmi drámát nem látok ebben a címben. Persze azt elhiszem, hogy nehéz egy képregényt megírni úgy, hogy azokat az eseményeket kellene alapul vennie, amiknek a poénját már jó harminc évvel ezelőtt lelőtték, de attól még meglehetne ezt jobban is csinálni. Már Stacy kapitány halálánál is éreztem ezt, de most Gwennél dettó ugyanez van. Itt van, szép és jó, aztán puff, meghal, semmi jelentősége. Egyszerűen nem érzem azt, hogy ettől annyira húdenagyon megváltozna egyrészt Peter másrészt maga a cselekmény menete. Lehet, hogy csak én láttam már sokmindent és azért nem tud meghatni. Főleg hogy egy ilyen teljesen semmilyen karaktertől kellett ezt elviselnünk, mint az itteni Vérontó. Ennyi erővel nyugodtan ki is lehetett volna hagyni az Ultiból. Szerintem eddig ő volt a legnullább ellenfél ebben a sorozatban. Még Rengető és Rinó is lepipálta a maguk egy-egy oldalnyi szerepükkel. :drying:
Így hirtelen ennyi, bár még ezer gondolat kavarog a fejemben, de azt majd később, ha már alakot öltenek.

Tovima

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 163
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #87 Dátum: 2007. Augusztus 13. - 14:09:00 »
Az itt a probléma, hogy ebben a sorozatbam MJ lett az első igazi szerelme, de hát őt mégsem nyírhatják ki, mert hisz egyszer majd Õ lesz az asszony. Gwen pedig nem jelentett neki annyit, amekkora megrázkódtatást várnánk miatta.
Ha az eredetihez hasonlóan itt is Gwen lett volna a "majd feleségül veszem" akkor megrázóbb lett volna.
Szerintem...
"So Captain Marvel zapped in right between the eyes." Lennon-McCartney

Daredevil

  • Fekete Tarantula
  • **
  • Hozzászólások: 437
  • Proctector os Hell"s Kitchen
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #88 Dátum: 2007. Augusztus 13. - 16:17:20 »
De könyörgöm ez egy alternatív univerzum. Miért nem lehett volna MJ kinyiffantani. Nem kell szolgaian utánizzni a 616-ot. Simán meg lehett volna játszani a fordított felállást is, hogy Mj hal meg Gwent meg végre kibontja.
A félelem nélküli

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #89 Dátum: 2007. Augusztus 13. - 16:19:47 »
Kb. addig tartott volna a sorozat. Alterverzum vagy sem, nagyon is kötődik az eredetihez.

Daredevil

  • Fekete Tarantula
  • **
  • Hozzászólások: 437
  • Proctector os Hell"s Kitchen
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #90 Dátum: 2007. Augusztus 13. - 19:41:18 »
Ok. Ezt tényleg nem kellett volna feszegetnem. De Gwennek lehett volna drámaibb halála is.
A félelem nélküli

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #91 Dátum: 2007. Augusztus 13. - 20:13:48 »
Lehet, hogy már régebben is mondtam már, de elmondom most is, hogy engem az zavar ebben az ultiPókban, hogy nem érzem a katarzist. Nem akarom szapulni Bendist, de semmi drámát nem látok ebben a címben.
Ez a rész szerintem is teljesen nélkülözte a katarzist, már annak idején is így éreztem, amikor először olvastam. Ha nem tértünk volna át 72 oldalra, javasoltam is volna a kihagyását, amivel István is egyetértett, ha jól emlékszem, de így azért belefért, szerintem.
Később viszont lesz olyan történet, ahonnan nem hiányzik majd a durva meglepi és a katarzis. A Klón sztoriknál például biztosan.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #92 Dátum: 2007. Augusztus 13. - 20:49:17 »
Csak egyetlen dolgon lepődtem meg ebben a számban, hogy Ben Reilly fekete. :roll:
De egyébként nekem is megfordult a fejemben, hogy ezt nehéz lett volna végigszenvedni 24 oldalon.

Punkológus

  • Fórum Tag
  • Puma
  • ***
  • Hozzászólások: 307
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #93 Dátum: 2007. Augusztus 13. - 21:09:58 »
Idézet
Csak egyetlen dolgon lepődtem meg ebben a számban, hogy Ben Reilly fekete.
ó, az csak egy kis poén Bendis-től, nem kell komolyan venni
Mindenkinek annyi baja van! Az annyi bajnak annyi baja van! Hogy annyi baj legyen...

Daredevil

  • Fekete Tarantula
  • **
  • Hozzászólások: 437
  • Proctector os Hell"s Kitchen
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #94 Dátum: 2007. Augusztus 14. - 10:34:36 »
Az. Minden rajongó látni szerette volna már Ben Reilly-t ezért rakott be egy ilyen nevű csákót.
A félelem nélküli

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #95 Dátum: 2007. Augusztus 14. - 10:38:02 »
Hát akkor ez egy kicsit erős túlzás volt a részéről. Legalábbis gondolom, akkor sikerült egy újabb csalódást okoznia. Bár gondolom még később szerves része lesz a klón sztoriknak, mert lenyúlta Peter vérmintáját.

Daredevil

  • Fekete Tarantula
  • **
  • Hozzászólások: 437
  • Proctector os Hell"s Kitchen
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #96 Dátum: 2007. Augusztus 14. - 19:22:18 »
Merem remélni.
A félelem nélküli

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #97 Dátum: 2007. Augusztus 16. - 23:09:48 »
Nos igen.. a Vérontós sztori.
Hát...már olvastam korábban, szóval nem ért meglepetésként. De Gwen halálánka semmi súlya nem volt...mintha nem is ő halt volna meg. Az a baj, hogy szinte semmi jelentősge nem volt a sorozatban, nem tudtuk megszeretni a karaktert. vérontó egy fokkal jobb így, ha már a Venomos sztorit csúnyán elszúrta Bendis...addig a pontik, amíg nem kez emberrá alakulni átfele külsőleg...nah ott kicsit besokall az ember. Talán az egészben az utolsó odlal éri a legtöbbet.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #98 Dátum: 2007. Augusztus 16. - 23:45:48 »
Gwen halála épp annyira volt jelentőségteljes, amennyire Gwen az volt.  ;) Egy kis hülyét csináltak belőle itt, nem csoda, hogy semmi hatása nem volt a halálának.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #99 Dátum: 2007. Augusztus 16. - 23:52:31 »
Pontosan erre célpztam én is. Õ nem az a Gwen volt, csak egy szőke jelentéktelen lány, akit véletlenül pont ugyanúgy hívnak.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"