Szerző Téma: Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)  (Megtekintve 592376 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1000 Dátum: 2009. Január 13. - 15:52:10 »
Gondolom az oldalszám miatt.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1001 Dátum: 2009. Január 13. - 16:15:48 »
Meg mivel az Annual is nagyjából ebben az időben jött ki odakint is. Az előző Annual is rendesen, időrendszerint volt berakva a magyar megjelenésbe.

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1002 Dátum: 2009. Január 13. - 18:21:10 »
Ebbe a számba belerakták az Annual 2 felét, és ugye a következő számban jön az USM 100, ami szintén több 24 oldalnál (asszem 38), így az Annual 2 másik fele fogja kipótolni a maradék helyet a kövi számban. :D

Wiccan

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1012
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1003 Dátum: 2009. Január 17. - 12:14:52 »
Tényleg jó szám volt főleg hogy volt benne Moon Knight  :lol: A klónsztorit már olvastam angolul szal az annyira nem érdekel, de azért megveszem :)

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1004 Dátum: 2009. Január 17. - 20:12:02 »
Most nézem, hogy Mark Brooks milyen jól rajzolta ezt a második Annualt. Kár hogy Bagley helyét nem ő vette át Immonen helyett. Szerintem sokkal jobb lett volna. Nem is lett volna olyan éles a váltás, hiszen nagyon hasonlít Bagley stílusához. :)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1005 Dátum: 2009. Január 17. - 22:01:21 »
Szerintem is sokkal jobban illett volna hozzá.  ;)

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1006 Dátum: 2009. Január 18. - 09:54:31 »
Elolvastam, és lehengerelt. Az előző szám még annyira nem tetszett, de ez MJ-nél kiverte a biztosítékot. És May néni... :oh: Az Annual is eddig egész jó, sőt. :) Szóval ez eddig tényleg egy nagyon jó (Klón)sztori. :D

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1007 Dátum: 2009. Január 18. - 09:58:33 »
Nekem is tetszett ez a szám, bár nekem többekkel ellentétben nem igazán volt szimpi May néni... :) Valamint Richard érkezése sem lepte meg annyira az öreglányt. Az Annual 2 is tetszik, Brooks rajzaival együtt. A Klónsztorira már nagyon kíváncsi vagyok, várom a következő számot!! :spidey:

Holdlovag

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2760
    • Movie Tank
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1008 Dátum: 2009. Január 18. - 12:07:51 »
Én sajnos még nem vettem meg. :-[

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1009 Dátum: 2009. Január 18. - 12:53:22 »
Akkor jól is teszed, hogy szégyelled magad! :brow: ;D

(Nyugi, csak vicceltem ;) )

Holdlovag

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2760
    • Movie Tank
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1010 Dátum: 2009. Január 20. - 10:33:05 »
Elolvastam a Klónsztori folytatását. Ez is bejött. Imádom az ilyen történeteket.

Wiccan

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1012
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1011 Dátum: 2009. Január 25. - 11:54:32 »
Hát May néni szerintem már Gwen visszatérése, és Peter= Póki után már nem lepődik meg semmin pedig megkéne mert Richard... Hát majd meglátja aki még nem olvasta.

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1012 Dátum: 2009. Január 25. - 14:57:37 »
Én még nem olvastam a Klón sztorit, csak az eddig magyarul megjelent részeket, úgyhogy jó hogy nem lőtted le a poént! :)
May néni azért szerintem meglepődhetett volna Richard-on is...

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1013 Dátum: 2009. Január 25. - 20:07:48 »
Meg se lepődött, tudta, ezért voltam tőle elájulva. ;)

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1014 Dátum: 2009. Február 10. - 13:47:49 »
Most olvastam, hogy az Ultimatum után újraindul az Ultimate Spider-Man Ultimate Comics Spider-Man cím alatt és lecserélik Immonent. Csak sajnos nincs okunk az örömködésre, hiszen David Lafuente-t választották új rajzolónak, aki aztán mégrosszabb, mint Immonen volt, hiszen ennyire golyófejű karaktereket rég nem láttam, mint amilyeneket ő rajzol. Egy példa belőle:

Kanasztának biztos tetszeni fog, mert az összes szereplő inkább hasonlít a Marvel Minikre, mint a normál emberi alakokra.
De most komolyan, hogy tudja a Marvel mindig az összes lehetséges alkotó közül a legrosszabbakat összeszedni egy kiadványra? Sokkal jobb lett volna Mark Brooks, ha már az Annual rajzolók közül akartak mindenképpen választani. De biztos Bendisnek ennyire bejött Lafuentet stílusa, hiszen ő is golyófejű, így már nem csodálkozom.  :roll:
A Semic is talán jobban döntene, ha az Ultimatum után átalakítaná a Csodálatos Pókembert, és valami más címet adni ki helyette. Persze ha addig nem szűnik meg.  :drying:

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1015 Dátum: 2009. Február 10. - 14:49:42 »
Csak most látom ezt a hsz-ed Sepi, ugyanis én is beharangoztam ezt a hírt az imént a Marvel képregények topicban. :D Ebből is látszik, hogy én se örülök a dolognak, sőt! :-\

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1016 Dátum: 2009. Február 10. - 15:03:58 »
Hát igen, ezért kell írás előtt körülnézni, hogy nem-e írta már le valaki ugyanezt.  ;) De kitörlöm és akkor nincs semmi baj.
Meg itt van egy másik kép abból a bizonyos Ulti Annualból amit már ez a rajzoló elkövetett:


Ha valaki még az előbbi Pókember rajzból azt mondta volna, hogy elmegy, ezután biztos meg fog változni a véleménye. Ugye szerintetek is fantasztikus, és gyönyörű, meg miegymás, mi?
« Utoljára szerkesztve: 2009. Február 10. - 15:16:21 írta Sepi »

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1017 Dátum: 2009. Február 10. - 15:20:59 »
Mikor láttam hogy új hsz van a topikban, azt reméltem hogy megjelent az új szám  :-\
de sajnálattal vettem tudomást ismét erről a buta döntésről...
Hát Sepi szerintem a Minikhez ezek cseppetsem hasonlít, mert azok aranyosak ez pedig ronda...
Remélem mire ideérünk, ami szerencsére azért még jó pár szám, tényleg átgondolja a Semic hogy mit csinál ^^

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1018 Dátum: 2009. Február 10. - 15:23:55 »
Hát Sepi szerintem a Minikhez ezek cseppetsem hasonlít, mert azok aranyosak ez pedig ronda...
Majd észreveszed a hasonlóságokat, ha eljutunk odáig a magyar kiadással.  ;)

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1019 Dátum: 2009. Február 10. - 16:33:34 »
Hát ez elég kár, hogy így elbaltázák az Ulti univerzumot. :-\
Az viszont elég érdekes,  hogy Bagley távozása után egy teljesen eltérő rajzstilusú emberkét szereztek, de most Imonnen után egy hozzá hasonló stilusú fazont szerződtettek le, ezt nem értem, hogy miért kellett ehhez pont most ragaszkodni.
Én meg valami olyamit hallottam, hogy az Ulti pókban ezentúl a Pókcsaj fog szereplni, nem is Peter.
Szóval szerintem örülhetünk, ha a Semic kibiírja a rajzoló váltást, de az azutáni hülyeségek miatt tuti nem kell aggódnunk :hehe:
« Utoljára szerkesztve: 2009. Február 10. - 16:44:53 írta BuB »
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL