Szerző Téma: Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)  (Megtekintve 592353 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #200 Dátum: 2007. Október 18. - 14:22:43 »
Végre sikerült megvennem. A szomszédban levő újságos néniéket kihagyták a szórásból  :drying: így nem kapnak e havi cuccokat.  :drying: De van több újságos is e vidéken  :D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #201 Dátum: 2007. Október 18. - 16:12:06 »
Nekem is kihozták végre. A Rozsis sokkal jobb volt ugyan, de ez se volt rossz. Most Bagley nagyon szépen rajzolta Mary Jane-t az uccsó történetben. Peter is jobban hasonlított régi önmagához.

Daredevil

  • Fekete Tarantula
  • **
  • Hozzászólások: 437
  • Proctector os Hell"s Kitchen
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #202 Dátum: 2007. Október 19. - 08:29:35 »
Egen. Csak némelyk képen látszok, hogy Bagley-nek sietnie kellett a rajzolással. Johnny kezei több helyen kidolgozatlanok és az arcjáték sem olyan kifejező.
A félelem nélküli

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #203 Dátum: 2007. Október 20. - 08:25:32 »
Végre én is elolvastam az új számot. Meg kell, hogy mondjam, nekem ez a szám sokkal jobban tetszett, mint az előző. Bár a Rozsomák sztori vicces volt, de nekem egy kicsit erőltetettnek is tünt, míg ez a Fáklyás sztori sokkal könnyedebb volt. A Strange-es történet pedig eddig nagyon jó, a vége kicsit emlékeztet a régi X-Men-es képregényekre. :D

Daredevil

  • Fekete Tarantula
  • **
  • Hozzászólások: 437
  • Proctector os Hell"s Kitchen
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #204 Dátum: 2007. Október 20. - 08:44:20 »
A Claremont féle enyhán hard fantasy vonalra? Az a stílus nekme is bejön.
A félelem nélküli

molzo

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 127
    • CHRONOPOLIS
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #205 Dátum: 2007. November 19. - 15:45:07 »
Hát ide is rég írt valaki.
Szóval nézegettem az új számban az eredeti címlapokat, és ott megújult a címfelirat. Az jutott eszembe, lehet szólni Petshopnak, hogy ő is küldje el a frissített verziót. ;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #206 Dátum: 2007. November 19. - 16:23:13 »
Õ mindig rajta van a témán!  ;D Rendszeresen bombázza a szerkesztőséget a megújult logókkal, de jól is teszi, mert fel is használják.

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #207 Dátum: 2007. November 19. - 16:41:29 »
A Vészmanós sztorihoz lenne egy kérdésem: Miért hiszi azt Harry, hogy MJ még a barátnője? Hiszen Gwenre emlékszik, akkor arra is kellene, hogy tetszett neki, lehet hogy randiztak is, de még akkor MJ el is mondta neki, hogy szerelmes Peterbe?

Ati

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 256
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #208 Dátum: 2007. November 20. - 19:19:57 »
Szóval nézegettem az új számban az eredeti címlapokat, és ott megújult a címfelirat. Az jutott eszembe, lehet szólni Petshopnak, hogy ő is küldje el a frissített verziót. ;D
Címrajzot váltani, minek?  Nemrég cserélődött! Az amcsik tiszta dinkák: kétszámonként változtatnak, ne kövessük már vakon őket! :roll: Max. a 75. számnál volna valami értelme itthon. Majd akkor szólok én is a szeretetkesztőnek...

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #209 Dátum: 2007. November 22. - 14:22:52 »
A Vészmanós sztorihoz lenne egy kérdésem: Miért hiszi azt Harry, hogy MJ még a barátnője? Hiszen Gwenre emlékszik, akkor arra is kellene, hogy tetszett neki, lehet hogy randiztak is, de még akkor MJ el is mondta neki, hogy szerelmes Peterbe?

Ez így hirtelen nekem is kicsit erőltetettnek tűnik. Tudjuk be annak hogy sok kemény dolgon ment át Harry.

Mellesleg elég rosszul jön ki a megjelenés. Ugye 6 részes a Hobgoblin, ebből most lement kettő, majd jön 3 és egy másik számban a befejező rész. Az Ezékiel könyvénél is elvágta a hangulatot a kiadás, az embere jól ráhangolódik a story-ra és pont a vége előtt várhat egy hónapot de ott már nincs meg az a hangulat.
« Utoljára szerkesztve: 2007. November 22. - 14:24:46 írta Silver »

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #210 Dátum: 2007. November 22. - 14:27:04 »
Mellesleg elég rosszul jön ki a megjelenés. Ugye 6 részes a Hobgoblin, ebből most lement kettő, majd jön 3 és egy másik számban a befejező rész. Az Ezékiel könyvénél is elvágta a hangulatot a kiadás, az embere jól ráhangolódik a story-ra és pont a vége előtt várhat egy hónapot de ott már nincs meg az a hangulat.

Erre egyszerű a megoldás. Amikor megveszed a következő számot elolvasod előtte az elözőt és akkor megmarad a hangulat. ;)

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #211 Dátum: 2007. November 22. - 19:22:53 »
Ez így hirtelen nekem is kicsit erőltetettnek tűnik. Tudjuk be annak hogy sok kemény dolgon ment át Harry.
Oké, de akkor is bolond, és hülyeség, remélem Peternek eszébe jut megkérdezni.
Sepi amúgy mond valamit, szerintem is próbáld ki. ;)

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #212 Dátum: 2007. November 22. - 20:44:13 »
Van másik megoldás is  :hehe: Azt a maradék egy részt elolvasom angolul. Ugyanis meg van  :D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #213 Dátum: 2007. November 22. - 22:58:58 »
Vagy addig ne olvasd el, ami megjelent.  :) Ez különben nem gáz, sokkal rosszabb volt az Ulti Gwen halála után a vicces sztori.  ;)

Daredevil

  • Fekete Tarantula
  • **
  • Hozzászólások: 437
  • Proctector os Hell"s Kitchen
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #214 Dátum: 2007. November 23. - 12:02:12 »
Lehet, hogy Harry lelkileg labilus, de szerintem ennyire nem kavarodhatott meg a memóriája.
A félelem nélküli

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #215 Dátum: 2007. November 23. - 15:17:43 »
Van másik megoldás is  :hehe: Azt a maradék egy részt elolvasom angolul. Ugyanis meg van  :D
Jó neked. :'(
Lehet, hogy Harry lelkileg labilus, de szerintem ennyire nem kavarodhatott meg a memóriája.
Köszönöm a megerősítést!

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #216 Dátum: 2007. November 26. - 22:38:37 »
Lehet, hogy Harry lelkileg labilus, de szerintem ennyire nem kavarodhatott meg a memóriája.

Amennyire zizis lett , nem is olyan elfogadhatatlan

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #217 Dátum: 2007. November 29. - 07:38:56 »
Lehet, hogy már annyit turkáltak az agyában az utóbbi időben, hogy ezért emlékszik máshogyan egy-két dologra.
Egyébként csak én érzem úgy, vagy más is, hogy mintha kiveszne a varázs az Ultimate Spider-Manből? Valahogy már nem érzem azt a pluszt, ami az elején annyira jóvá tette ezt a sorozatot. Mert most már néha idegesítő, hogy Peter/Pókember állandóan bénázik a harcai során (persze kivéve a történet végén, ahol könnyedén leveri mindig az ellenfelét), valamint némelyik jól előkészített sztorinak mindig olyan béna, összecsapott vége van. És néha még a saját képregényében is mellékszereplőnek tűnik. :roll: Ez utóbbira teljesen jó példa volt ez a Dr.Strange sztori is. Bár megtehetném, hogy előre elolvasom a sztorikat angolul, de ezt nem szoktam megtenni olyan képregényeknél, ami megjelenik nálunk, ezért remélem, hogy a későbbiekben javulni fog ez a tendencia.

Dr Manhattan

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 269
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #218 Dátum: 2007. November 29. - 10:11:17 »
Én is így gondolom.Ráadásul minden nagyobb bunyó után az jön le,hogy Peter mindenért magát hibáztatja.Ha ez így halad tovább,20éves korára komplett idegroncs lesz.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #219 Dátum: 2007. November 29. - 15:00:14 »
Mondanám, hogy most, hogy hármasával haladunk, hamar elérünk a Klón sztorikhoz, ami tényleg kirély lett szerintem, de nem mondok semmit. A Vészmanó nekem nem jött be igazán, de utána lesz még egy-két tök érdekes megközelítésű sztori. Meg vicces, például Elektrával.  :D